Chytej.cz

Naviják na přívlač okolo 2000kč necteno

25.12.2010 | Vincnetibm | 16.607 zobrazení | 199 odpovědí

Ahoj, jaký pořídit naviják na lehčí přívlač v cenové hladině okolo 2000kč ? Je jich na trhu hodně, ale který je dejme tomu lepší než ostatní? Mám vyhlídnutý Exage 2500 FC ale nechám si poradit od zkušenějších.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 3. ledna 2011 v 17:24 ® sethy reakce na …
sethy

PetrC> ty máš tak velké oči, to bych chápal. To ostatní se mi nějak nezdá:-D

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 17:19 ® PetrC reakce na …

kingkubik> tak to mě nenapadlo. Ještě že se tu schází taková elita, co si ví se vším rady a nešetří jimi pro dobro druhých.
Jak chválihodné.

:-) :-)
reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 17:19 ® kerob reakce na …
kerob

Kazan> a tenhle uchvatnej zaver jsi vydedukoval z ceho? Nic takovyho tady nikdo nepsal.

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 17:18 ® kerob reakce na …
kerob

sus1> ses fakt takovej pitomec nebo to jen delas? Vis o me uplny prd, ale soudit a kritizovat dokazes skvele :-) Fakt by me zajimalo, podle ceho si to poznal. Rybarina je moje hobby, snazim se mit to pro me nejlepsi dostupny vybaveni a na druhy strane mi je uplne sumak jakym autem jezdim a jestli dovolenou travim u more nebo na chalupe apod. Pokud si dobre pamatuju, psal jsi, ze mas Lagunu. Jak by se ti libilo, kdybych napsal, ze se mas jako prase v zite, protoze jezdis zahranicnim vozem stredni tridy a spouste lidem staci mensi/levnejsi auto nebo ho vubec nemaji? Proste a jednoduse podle sebe soudis druhy a to nedelas dobre.

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 17:09 ® kingkubik reakce na …

PetrC> jestli nemluvila o sousedovi a ty to jen spatne nepochopil:D

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 16:52 ® PetrC reakce na …

sethy> přesně tak. V tomto bodě mi je Suverän prd platný. Ale na druhou stranu mi žena říká: „ty můj bejku, ty můj kanče, ty máš tak zlaté ruce, ty máš tak hbité prsty, ty máš tak velké oči…“

Co tím asi myslela?

:-| :-|
reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 16:49 ® PetrC reakce na …

džigit> přesně tak jsem to myslel, všichni tu (a to) všechno chápeme a jinak než na dobro druhých nemyslíme. Stačí se podívat, kolik času problému okolo navijáku na přívlač okolo 2 000kaček věnujeme a kolik už bylo okolo řečeno mouder, okolo kterých nikdo nechodí potichu a vsadím se o kolo, že nikdo nepochybuje o pravdivosti slov tady i okolo zpět vyřčených.

:-93; :-93;
reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 16:42 ® sethy reakce na …
sethy

PetrC> bod C bude také bez problému. Ovšem bod G už je na zručnosti káždého z nás. Tam ani Suveran nepomůže:-93;

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 16:35 ® džigit reakce na …

PetrC> máš pravdu předsedo,hlavně,ža všichni všechny chápou a ví,jak to ten druhý či třetí „dobře“ myslí :-D

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 16:32 ® PetrC reakce na …

džigit> tady to jinak než dobře dopadnout nemůže.
Tady se totiž sešla většina toho nejlepšího, co Chytej nabízí.

:-D :-D
reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 16:24 ® džigit

:-O tady to nedopadne dobře!?! :-))

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 16:19 ® PetrC reakce na …

sethy> no jo, ale co bod Cé a hlavně Gé?

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 16:14 ® sethy reakce na …
sethy

Kazan> ano 120ka tě taky doveze z bodu A do bodu B, ale… je snad 5kove BMW stejné jak škodovka?
Vůbec jsi to nepochopil.
Btw. Z bodu A do bodu B dojedu i na kole…

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 16:08 ® PetrC reakce na …

sus1> snad jsem do všech nestrčil nos?!

:-D :-D
reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 16:07 ® PetrC reakce na …

LuboO> díky.

Jo a dal jsem na tvá slova, takže si dám chvilku pauzu a půjdu se asi vyvenčit.

:-) :-)
reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 v 15:08 ® Kazan

sethy,kerob> jestli-že je tedy naviják za 2 litry stejný jako za 10litrů (viz váš příměr s auty) pak dost nechápu proč se o této cenové kategorii mluví spíše jako o podřadném zboží.

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 13:05 ® LuboO reakce na …
LuboO

kerob> aby som len nespamoval, pre mna je lacny navijak do 30 €, drahy do 200 €, nad tuto hranicu je to pre mna len taky sen. Ale to je cisto pohlad na cenu, ktoru mas v obchode na krabici. Co je drahe a co lacne? Kolko platis za znacku, kolko za reklamu, kolko za material a za skutocnu uzitkovu hodnotu? Bavit sa tymto smerom nema vyznam. Samozrejme, porovnavat navijaky za 20 € a 300 € je scestne, ale pri podobnej kategorii nemusi vyssia cena vypovedat o vyssej kvalite.

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 13:03 ® sus1 reakce na …

LuboO> Noo,kritizovat to by tě šlo,ale..........:-D
Ne,opravdu je nejvyšší čas.....:-)

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 13:01 ® LuboO reakce na …
LuboO

sus1> a co ja viem? keby som vedel, tak by som ho urobil aj ja…:))

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 12:59 ® sus1 reakce na …

LuboO> A v čem ho mám udělat??:-)

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 12:58 ® LuboO reakce na …
LuboO

sus1> tento tvoj pristup ma teda toci… Komentovat, kritizovat, na to ta je, ale ucinit napravne kroky, to uz skutek utek… :-D D

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 12:57 ® sus1

kerob> Přečti si po sobě, co píšeš.:-)

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 12:56 ® sus1 reakce na …

PetrC> Ono těch otázek je zprz …víc,ale to je jedno.:-D

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 12:55 ® kerob reakce na …
kerob

sus1> a na to si prisel jak?

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 12:55 ® sus1 reakce na …

kerob> Tak bud rád ,že se ti daří dobře.:-)

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 12:52 ® kerob
kerob

sus1> tak tohle je presne pristup myho dedy :-D S timhle pristupem mame dnes vsichni stale Reexe a plny laminaty, mozna ani to ne. A vsichni jezdime v Schade 120, protoze nas z A do B odveze taky, jako treba Octavia. A jeste si neodpustim tohle: Co je levnej a co je drahej navijak? Pro me je levnej navijak do cca 3000 o levnejsim ani neuvazuju, pro nekoho je ten navijak zatracene drahy. Ja za drahy navijak povazuju navijaky nad 10000 a ten nemam ani jeden.

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 12:51 ® LuboO
LuboO

PetrC> vdaka, odovzdam.

a ak by si pocitoval lahke bolesti, daj si pauzu, moc to neprehanaj…:DD

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 12:40 ® PetrC reakce na …

LuboO> taky to tak vidíš, že? Ach jo, jdu přemýšlet…

:-D :-D

Pozdravuj tátu.

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 12:38 ® LuboO reakce na …
LuboO

PetrC> hanba ti…

reagovat
Pondělí 3. ledna 2011 ve 12:35 ® PetrC

sus1> nekoukej na to jako na nadělení, ale koukej na to tak, že je to milé a hezké a praktické.
U nás je to na prdlačku, takže bych nejraději zmizel tam, kde je sněhu co nejvíc.

Tedy já jsem prznitel otázek. Taková pěkná otázka.

;-) ;-)
reagovat