Chytej.cz

Naviják na přívlač okolo 2000kč necteno

25.12.2010 | Vincnetibm | 16.607 zobrazení | 199 odpovědí

Ahoj, jaký pořídit naviják na lehčí přívlač v cenové hladině okolo 2000kč ? Je jich na trhu hodně, ale který je dejme tomu lepší než ostatní? Mám vyhlídnutý Exage 2500 FC ale nechám si poradit od zkušenějších.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Úterý 28. prosince 2010 v 11:03 ® Barr

Pěkný naviják je Mitchell Quartz,trochu retro a legenda http://www.eshop-rybarske-potreby.cz/…rtz-330.html . Tady mnohem levnější než dříve.Perfektní brzda a chod.Tři cívky.

reagovat
foto/forum/2010/th-img16000.jpg
Úterý 28. prosince 2010 v 11:02 ® kerob
kerob

Kdyby ses nahodou rozhodl pro nejaky SPRO (Red, Blue nebo Black), tak si to bez readsi nejdriv nekam osahat… treba me tyhle navijaky prijdou dost strasny – tezky, nesedej mi do ruky (dementni tvar klicky, navic je z kovu) a prijde mi, ze na roztoceni je potreba vetsi sila diky vetsi hmotnosti rotacnich casti – vetsi setrvacny sily, nez by se mi libilo.

reagovat
Úterý 28. prosince 2010 v 10:52 ® Kubah

Black 8400, koupen v akci za 1400…

reagovat
foto/forum/2010/th-img15998.jpg
Pondělí 27. prosince 2010 ve 23:12 ® mvincik reakce na …
mvincik

Ciffik> souhlas, mám ho a naprostá spokojenost. Tedy alespoň pro mě jako běžného rybáře s běžnými dostupnými financemi…

reagovat
Pondělí 27. prosince 2010 ve 22:48 ® Ciffik
Ciffik

za mě spro black / blue arc

reagovat
Pondělí 27. prosince 2010 ve 21:16 ® rockDJ
rockDJ

Hlasuju pro SPRO.Kamarád používá Red Arc a doporučil mi ho… já protože jsem estét :-) mám Black Arc (liší se minimálně. A spokojenost vel­ká.

reagovat
foto/forum/2010/th-img15995.jpg
Pondělí 27. prosince 2010 v 15:05 ® Kubah reakce na …

Vincnetibm> Spro Red Arc, Blue Arc 9×x, Black arc nebo třeba Dragon 9×x…

reagovat
Pondělí 27. prosince 2010 ve 14:43 ® kerob reakce na …
kerob

Vincnetibm> s ohledem na cenu moc lepsich kousku nenajdes, ale presto to nelze srovnavat s navijaky za dvojnasobek penez, ty se tocej preci jen jeste trochu lepe, brzda je plynulejsi a streva sofistikovanejsi a lip zpracovany, lepsi materialy…

reagovat
Pondělí 27. prosince 2010 ve 14:17 ® Vincnetibm reakce na …

Máš pravdu, za těch 1500 si myslim, že ten naviják je supr. Asi do něj půjdu. Poslední dobou u mě převládá názor, že je lepší si koupit radši levnější Exage a třeba za dvě sezony další než jeden dražší naviják za tři tisíce (Technium, Sorön atd..)

reagovat
Pondělí 27. prosince 2010 v 10:44 ® kerob
kerob

Exage FC je fakt slusnej strojecek, chodi lip a lehceji nez predchudce a od 2011 u nekterych modelu (vcetne Exage) odstranili nektery neduhy, ktery jim byly vytykany. Jako treba vule, ted jsou opravdu uplne minimalni.

reagovat
Pondělí 27. prosince 2010 v 0:29 ® trembel reakce na …

Kupoval som ho v Riverlande, paradoxne STX 20 stal 69,– EUR a SX 20 77,– EUR. www.rybarskecentrum.sk, ale na webe som ho nevidel, skus si tam zavolat.

reagovat
Neděle 26. prosince 2010 v 17:56 @ vinc reakce na …

Potřebuju to na tahaní gum a menších woblerů do 10 cm, na prut asi 2,4m. Takhle malý naviják mám a celkem kroutí vlasec. No popravdě neni moc na chytání použitelný. Ale třeba ti bude vyhovovat, uvidíš sám. Ja mam seido 1000.

reagovat
Neděle 26. prosince 2010 v 16:32 ® topaga reakce na …
topaga

Vincnetibm> Jo to by mě taky zajímalo, kde ho mají za 1/2 „akční“ ceny.

reagovat
Neděle 26. prosince 2010 v 16:21 ® kingkubik reakce na …

Vincnetibm> ahoj o jak lehkou privlac se jedna?a na jakou delku prutu by to melo byt ja si ted blbec koupil fujitsu guartz 1000 http://kingfishshop.cz/…l-japan.html mam jej na prut 240 jenze jsem jej nedrzel ani nevidel.potom jsem se bavil s kamosem a ten mi rikal ze ho mam na kokot ze je moc malickej a bude mi na nic asi tak pokud by jsi mel zajem jsem ochotnej ho prodat.koupil jsem jej za 1450kc…ale jeste ani nedosel:Dtakze jej zkusim nasadit a uvidime jak to bude slapat s prutem.kdyz tak pisni

reagovat
Neděle 26. prosince 2010 ve 14:31 ® Stanik
Stanik

Zkus se podívat na Spro Passion. Stojí kolem tisícovky a je to dost podobné tomu Ryobi Ecusima které patrně myslel Osprey.

reagovat
Neděle 26. prosince 2010 v 0:57 ® Vincnetibm reakce na …

To je slušná cena, porad mi, kde ten naviják za tak málo prodávají. Díky

reagovat
Sobota 25. prosince 2010 ve 20:37 ® trembel

AG Soron STX. Vypredaj 69 EUR.

reagovat
Sobota 25. prosince 2010 ve 20:16 ® Sander
Sander

Já bych šel do prověřených kusů známých značek. Klidně do toho Shimana.
Ony se třeba na tom veletrhu točí ty navijáky vesměs krásně všichni, ale není všechno zlato co se třpytí – v momentě kdy budou v zápřahu jich polovina odpadne.
Pokud chceš vybírat na blint a ne přes internet, neboj se vzít si sebou špulku vlasce a zkusit si silou navinout pár metrů. Ucítíš sílu převodu, poznáš účinnost rolny a kvalitu ukládání vlasce na cívku. To pouhým osaháním nezjistíš.

reagovat
Sobota 25. prosince 2010 v 19:12 ® osprey
osprey

Bojím se, že toto je téma, kde se může sáhodlouze diskutovat, ale reálně nějaká jednoznačná odpověď neexistuje. Často je to i otázka kusových rozdílů. Loni na veletrhu jsem držel v ruce jaké si Ryobi asi za 1400 Kč a byl to mimořádně povedený kus, který šlapal jak mašinky za několik tisíc. On by asi odešel dřív, ale sezónu nebo dvě by byl fajn.

Doporučil bych návštěvu veletrhu a fakt si ty mašinky osahat. Exage je taková klasika znám dík masivní reklamě, ale existuje dost podobných navijáků od jiných značek. Osobně si myslím, že třeba zrovna Ryobi by mohla za podobné peníze nabídnout i víc.

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1