Chytej.cz

Belly Boat necteno

7.11.2010 | Piranha | 47.269 zobrazení | 57 odpovědí

Nedávno mě kontrolovala RS a tak jsme spolu přátelsky konverzovali o rybaření a došlo i na Belly Boat.Malinko jsem si mu posteskl, že s tímto vynálezem se může rybařit jen na málo revírech. On se podivil a řekl, že se s BB může rybařit na každém rybníce, že to není loď. Tak teď mam v tom guláš, protože mi kdysi jiná RS říkala, že se nesmí lovit z žádného nafukovacího lehátka, duše a pod. a tím vlastně tak trošku BB je. Tak které z tech RS mám věřit, abych se nedostal do maléru.Je vůbec nějaký jednotný rybářský řád, nebo si RS děla pravidla sama? Můžu s BB rybařit svobodně na větších revírech, nebo jen tam, kde je povoleno rybaření z lodě?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pátek 29. dubna 2016 ve 23:34 ® cormaxx reakce na …
cormaxx

Twisp258> kamarad prodava guideline. 4× na vode,prevazen a skladovan castecne nafouknuty.je komplet s ploutvema na holinku a pumpou. Za 6000.

reagovat
Pondělí 25. dubna 2016 v 9:14 ® sethy reakce na …
sethy

Twisp258> Mrkni na osobku.

reagovat
Pátek 22. dubna 2016 v 15:36 ® Twisp258

Ahoj lidi, taky bych nějaký beally Boat chtěl na léto pořídit , poraďte někdo nějaký dobrý boat kolem 5.000 kč Díky :-)

reagovat
Pátek 15. dubna 2016 ve 13:22 @ arkij

Nalov a jeho použití na Českých revírech jsem se písemě ptal na ústředí RS a bylo mi řečeno, že Belly boat je plavidlo a jako takové ho mohu k lovu použít jen tam, kde je povoleno lovit z lodí.

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2012 v 11:17 ® džigit
reagovat
Čtvrtek 18. října 2012 v 17:00 @ nikinka reakce na …

Piranha> dobrý den, chtěla bych příteli sehnat belly boat, můžete mi poradit?děkuji

reagovat
Úterý 12. července 2011 ve 12:53 ® mvincik reakce na …
mvincik

TM> Můžeš mi prosím poslat SZ s bližším info o jaký boat se jedná a pod. Rád bych nějakej pořídil… diky

reagovat
Úterý 12. července 2011 v 8:32 ® TM reakce na …

Piranha> Ahoj. I ty vtipálku :-) . Teď jsem dovezl komplet sety Boat, ploutve, pumpa a za nějakých 4400,– dohromady – už jsem to i testoval a je to fakt povedený

reagovat
Pondělí 11. července 2011 v 16:45 ® tomashr reakce na …

mvincik> Ne, nemám, došel jsem k závěru, že BellyBoat na místech, kde normálně chytám, tak moc nevyužiji, proto se mi to nevyplatí.

reagovat
Pondělí 11. července 2011 v 15:05 ® mvincik reakce na …
mvincik

tomashr> Máš v plánu nějakej novější a lepší???

reagovat
Středa 22. června 2011 v 9:23 ® tomashr reakce na …

brčal> Boat za 2300 myslíš asi z Ravenu. Mám ho – není špatný, ale rozdíl proti „lepším“ je patrný. Asi největší omezení je, že je fakticky jen jednokomorový, sice se píše, že dvou, ale je to podfuk, jedna komora je celý plovák a druhá jen poměrně malý polštářek opěrky zad. Po proseknutí wobblerem někde uprostřed přehrady se tento problém bude jevit jako dost zásadní…

Jinak ale celkem OK. Mimochodem pokud by někdo měl zájem, tak bych tento boat možná prodal tak za 1900, použitý je naprosto minimálně (taky proto uvažuji o prodeji, sice je OK, ale já ho prostě nedokážu dost využít :-(( ).

reagovat
Středa 22. června 2011 v 0:20 ® mvincik reakce na …
mvincik

brčal> Není boat jako boat ale…

reagovat
Úterý 21. června 2011 ve 22:51 ® brčal
brčal

Viděl jsem Bouta i za 2300 u nás v ČR :-)

reagovat
Úterý 21. června 2011 v 8:57 ® Piranha
Piranha

Dobré boaty dokáže obstarat Tomáš Menšík.Kluk je to šikovná a dokáže přivést vše.Momentálně má u nás v ČR na skladě několik slušných boatů cenově okolo 3500,–- Já ho mám od něj a jsem spokojený.Po domluvě by dokázal sehnat i jiné věci např. Cabellas aj. Pokud by měl někdo zájem tak ať mi napíše SZ a já mu dám kontakt.Veřejně ho dávat nechci kvůli reklamě.

reagovat
Pondělí 20. června 2011 ve 23:17 ® mvincik reakce na …
mvincik

Bulldog.o> tak fajn, hlavně že jsi vybral dobře a že slouží jak má…

reagovat
Pondělí 20. června 2011 v 17:54 ® Bulldog.o reakce na …
Bulldog.o

mvincik> Vyzkoušen a prošel bez závad.., jedním slovem paráda…

reagovat
Úterý 14. června 2011 v 11:36 ® mvincik reakce na …
mvincik

Bulldog.o> Dikes, tak dej pak vědít, jak moc dobře obstál… A jak je to s tím clem a poštovným z USA??

reagovat
Pondělí 13. června 2011 ve 20:57 ® Bulldog.o reakce na …
Bulldog.o

mvincik> boat „Togiak Float Tube“ najdeš ho na cabelas.com …už jsem ho zkoušel na rybníku a perfektní naprosto bez problémů… to co se prodává tady po krámech je bohužel proti tomu předražený a o kvalitě materiálu ani nemluvím… co se týká kalhot po hodinách diskuzí s kde kým jsem zvolil klasický broďáky z „PVC“ (nebo z čeho to je) cca 1200kč.., ploutve jsem koupil za 1400kč v potřebách pro potápěče.. místo řemínku mají jakousi pružinu a to je pro opravdu surový zacházení.. zatím nemám v podstatě žádnou zkušenost, ale dal jsem na rady „odborníků“ a taky bohužel netisknu peníze… v sobotu mu dám intenzivně zabrat tak uvidíme jestli jsem to dobře poskládal.....

reagovat
Čtvrtek 9. června 2011 ve 23:04 ® mvincik reakce na …
mvincik

Bulldog.o> Jaký model boatu a neoprenu jsi nakonec vybral a za jaké peníze??? Zrovna nad ním taky přemýšlím, ale v ČR jsou zbytečně předražené.

A ostatní, máte někdo zkušenosti s online kupem z Júesej?? Jak je to se clem a daní k ceně???

reagovat
Neděle 13. března 2011 v 10:03 ® Bulldog.o
Bulldog.o

Vážení přátelé.., řeším nepodstatný problém.., jaké brodící kalhoty do BB. PVC nebo neopreny.., v podstatě mám BB kde bych měl do určité míry sedět nad vodou.. přeněji přímo ten http://www.chytej.cz/…lac-z-boatu/ ..má někdo zkušenost a může poradit?? díky

reagovat
Úterý 1. března 2011 v 16:47 ® Bulldog.o
Bulldog.o

ještě mě napadlo… pošlu dotaz přímo na „svaz“ a uvidím… :-))

reagovat
Úterý 1. března 2011 v 16:46 ® Bulldog.o reakce na …
Bulldog.o

kerob> Právě v tom, že pískovna není řeka mě v podstatě mate.., jelikož další podrevír se jmenuje stará řeka, a ta ústí přímo do revíru… mimojiné ta pískovna je také neustále napojena na řeku… i když asi jen dva metry širokou „strouhou“…

reagovat
Úterý 1. března 2011 ve 13:43 ® kerob reakce na …
kerob

Bulldog.o> pokud je napsano: „lov z plavidel na rece povolen“, tak na piskovne (i kdyz stejny revir) povolen neni – protoze piskovna neni reka…pokud by bylo: „lov z plavidel na reviru povolen“, tak do toho bude asi spadat i ta piskovna. Ale piskoven, kde se smi z lode moc neznam…

reagovat
Pondělí 28. února 2011 ve 22:38 ® timbab
timbab

Tady to máme ošetřené takto…

reagovat
foto/forum/2011/th-img16771.jpg
Pondělí 28. února 2011 ve 22:30 ® 1Mara reakce na …
1Mara

Bulldog.o> Můj názor je že , jestli je to pod stejným revírním číslem , tak je tam povoleno to co na řece :-)

reagovat
Pondělí 28. února 2011 ve 22:22 ® timbab reakce na …
timbab

Bulldog.o> Já bych to stejně viděl tak že na té pískovně atd se nesmí.

reagovat
Pondělí 28. února 2011 ve 22:15 ® Bulldog.o reakce na …
Bulldog.o

timbab> bohužel (bohudík), není

reagovat
Pondělí 28. února 2011 ve 21:51 ® timbab
timbab

Bulldog.o> Není tam formulace:lov z plavidel povolen na hlavním toku?

reagovat
Pondělí 28. února 2011 ve 21:49 ® Bulldog.o
Bulldog.o

Vážení přátelé.., mám takový dotaz…, který vychází ze strachu z postihu… a ten zní.. " Pokud je v soupisu revírů uvedeno u revíru LOV Z PLAVIDEL NA ŘECE POVOLEN… znamená to že i na místech která k revíru patří.. např. pískovna., atd. ??", nikdy jsem z žádného plavidla(BB) nechytal, takže jsem to neřešil a ani se nad tím nezamýšlel… a najednou koukám, že vlastně nevím jak si mám tento text vysvětlit..

reagovat
Čtvrtek 11. listopadu 2010 v 15:09 ® džigit

Robur> ani nevíš,že máš pravdu :-)

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1