Chytej.cz

Kam na dravce v praze necteno

1.9.2010 | deniiis | 11.464 zobrazení | 13 odpovědí

mužete mi poradit kam jít v praze na štiky kdyžtak přesné místo na vltavě nebo rybník v okolí prahy.děkuju lovu zdar…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 19. prosince 2016 v 0:51 ® noba reakce na …
noba

mates007>primo kralupy pod mostem treba.

reagovat
Neděle 18. prosince 2016 ve 22:45 @ mates007

Zdravym chci se zeptat kam na vlačku u kralup nad vltavou rad bych to jeste skusil dik......

reagovat
Čtvrtek 22. listopadu 2012 ve 14:53 @ novator reakce na …

minatrix> ahoj, chtel bych zkusit dravce na Vltave, bohuzel nemam s Vltavou ani dravci zkusenost a rad bych se pridal k nejakemu zkusenejsimu kolegovi. Kdybys chtel napis mi na bigsofist@seznam.cz a rad se domluvim na nejakem srazu na zubatou..

reagovat
Neděle 5. září 2010 v 19:07 ® stump reakce na …
stump

deniiis> O chytání z veslařských mol jsem psal já. Nevím jak to dnes vypadá, já tam chytal vždy, když veslaři ještě spali. Tak od oběda do pozdního večera bylo lepší se jim vyhnout. Chytání kolem mostních pilířů je nadějné. Chytil jsem štiku 80+ u pilíře na Střeleckém ostrově proti ND. Troju moc neznám.

reagovat
Sobota 4. září 2010 ve 20:22 ® deniiis reakce na …

na dravce sem amater proto se ptam na tak blby otazky

reagovat
Sobota 4. září 2010 v 15:34 ® deniiis

a kdyz pudu na jez tak chytat pod nim nebo nad ním. porad chci ulovit dravce a jak daleko od toho jezu mam byt

reagovat
Sobota 4. září 2010 v 15:32 ® deniiis reakce na …

minatrix a může se z tech mol chytat a nebo se to nesmí.jenom jestli tam nebudou mít kecy když tam budu chytat

reagovat
Sobota 4. září 2010 v 0:26 @ minatrix

Pražskou Vltavu mám moc rád … na konkurenčním serveru je otázka ohledně Pražské Vltavy. Kdyby někdo chtěl se občas třeba přidat atd…Jo a já bych ti poradil proházet mostní pilíře (klidně i v centru,pokud ti nevadí ruch aut , turistů atd..) a projít si Tróju…http://ww­w.mrk.cz/disku­se.php?id=6134­53

reagovat
Pátek 3. září 2010 ve 23:30 ® stump
stump

Kdysi jsem bydlel v Praze a na štiky jsem chodil na Císařskou louku. Brzy ráno jsem chytal z mol, která patřila veslařským oddílům. Štiky se držely pod nimi. Lovilo se tam skvěle, jak na rybičku, tak i na přívlač.

reagovat
Pátek 3. září 2010 v 8:18 ® Poky reakce na …
Poky

noba> Zkus Berounku,ale budeš muset jet vejš,tak někam do okolí Berouna a nad něj proti proudu,je tam hafo pěknejch malejch jezů,kde se dá i dobře brodit s vodou okolo kolen.ale ty blbci to začínaj ku… elektrárnama,tak jeď co nejdřív než bude pozdě. Chytání je tam pěkný!!!!

reagovat
Čtvrtek 2. září 2010 ve 23:37 ® noba
noba

vypůjčím si toto fórum a položím podobný dotaz. Je někde v okolí prahy či kralup nějaka menší řeka nebo potok s malými jezy apod. Prostě pohodová privlac. Nějak mě to na ty velký vltavě nebaví.

reagovat
Čtvrtek 2. září 2010 ve 20:25 ® jersey
jersey

Na soutok nejezdi, ani nebudeš mít místo na nahození…Zkus jezy, nebo slepá ramena v Libni.Ani Výtoň, nebo u Mánesa to není marný.Chce to zkoušet.Dobu,nás­trahy i způsoby lovu.

reagovat
Čtvrtek 2. září 2010 v 9:13 ® hraji
hraji

Jak se zdá, nikdo nechce poradit. Po pravdě, ani se nedivím. Kolego, asi ti nezbude, než vzít rozum do hrsti a najít si cestu ke břehu řeky sám. V Praze by to snad neměl být tak hrozný problém. Já bych ti doporučil vyrazit k soutoku s Berounkou.

reagovat