Chytej.cz

Lowrance Mark-5x a Humminbird 570x Který je lepší pro lov sumců? necteno

27.8.2010 | MuRRon | 10.747 zobrazení | 27 odpovědí

Lowrance Mark-5× a Humminbird 570× Který je lepší pro lov sumců?

Zdravím, byl bych moc rád kdyby mě někdo poradil ohledně těchto dvou Echolotů, ale sám osobně se přikláním ke Lowranci 5× pokud by byl ještě jiný lepší echolot těchto dvou značek prosím poraďte a pošlete odkazy http://www.normark.cz/…hfinder-570x http://www.grundik.cz/…-5x-pro.html

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 30. září 2016 v 10:21 ® džigit reakce na …

Tomi-lee> vypni automat,vhoď do vody pod sondu na vlasci,pro začátek větší, potápivou nástrahu a pohybuj s ní.Pak už je to na Tobě-ladění citlivosti apod.
Já mám sice něco jiného,ale obecně je to u všech stejné-oblouk neuvidíš,pokud se vyslaný signál o nic ve sloupci neodrazí ;-)
Ať se daří, mizím :-)

reagovat
Pátek 30. září 2016 v 10:15 @ Tomi-lee reakce na …

ok vyzkouším jedu na víkend na orlík tak uvidím když tak to švihnu do vody :-D

reagovat
Čtvrtek 29. září 2016 v 19:13 ® džigit reakce na …

Tomi-lee> začni tím,že vypneš automatický režim ;-)

reagovat
Čtvrtek 29. září 2016 ve 13:54 ® Draky reakce na …
Draky

Tomi-lee> Já echo zatím nevlastním. :-) Takže ti bohužel neporadím.

S tím hledáním, jen jsem vzal tvůj název, na konec dopsal manual a dal do goodlu. :-)

reagovat
Čtvrtek 29. září 2016 ve 13:28 @ Tomi-lee reakce na …

A nevíš jak to nastavit abych tam měl oblouky ryb ?

reagovat
Čtvrtek 29. září 2016 ve 13:24 @ Tomi-lee reakce na …

:-/ jsi jednička díky. Když víš kde se to dá najít tak je to hračka.

reagovat
Čtvrtek 29. září 2016 v 10:35 ® Draky reakce na …
Draky

Tomi-lee> Kůže líná! :-D zabralo to 5s http://www.lowrance.com/…49-001_w.pdf

reagovat
Čtvrtek 29. září 2016 v 8:37 @ Tomi-lee reakce na …

LeoC> Ahoj mám echolot lowrence mark 5 DSI nevíš kde se někde dá najít návod klidně i v angličtině. díky moc

reagovat
Pondělí 24. listopadu 2014 v 15:08 ® kerob reakce na …
kerob

Ficak> když vypnes ty ikony, tak to ryby zobrazuje o hodne lepe :-)

reagovat
Čtvrtek 20. listopadu 2014 ve 22:15 ® Rada22 reakce na …

sarkez> Zdravím.Rychlost posunu obrazovky se mění v základním menu jak říká Stroft.Je to záložka RYCHLOST IMPULZÚ.Mělo by to být na NORMÁL. Když chceš posun zrychlit tak přepneš na rychleji a nebo nejrychlejí.2 rychlos­ti jsou i na pomalejší posun.

reagovat
Středa 19. listopadu 2014 v 18:40 ® Ficak reakce na …
Ficak

LeoC> Zdar chlape,jak si na tom s Lowrance?Já ho stále ladím,ale občas se pohrabu v nastavení a jsem půl dne v hájia vidim ho…Poradíš jak nastavit?Jak to zobrazuje ryby když se vypnou ty ikony?Diky za info.Pepa

reagovat
Úterý 7. prosince 2010 ve 22:39 @ sarkez reakce na …

snad ale i tak díky :-)

reagovat
Úterý 7. prosince 2010 ve 22:39 @ sarkez reakce na …

jedině že by to bylo >kalibrace rychlosti po vodě< ? to v tom simulačním programu ale nic nedělá. Uvidím až půjdu na vodu :-)

reagovat
Úterý 7. prosince 2010 ve 22:38 ® Stroft reakce na …
Stroft

sarkez> Takhle z paměti to nevím ani u svého. Neboj na vodě na to přijdeš.

reagovat
Úterý 7. prosince 2010 ve 22:23 @ sarkez reakce na …

právě to mám cely projety a nikde to nevidím. jsem teda v símulačním režimu na vodu se mi v ty zimě nechce ale pochybuju že to bude na vodě jiny :-) vím jistě že to tuto funkci má ale prostě jak na to to nevím.

reagovat
Pondělí 6. prosince 2010 ve 12:32 ® Stroft reakce na …
Stroft

sarkez> Mělo by to být v základním menu.

reagovat
Pondělí 6. prosince 2010 v 10:44 @ sarkez reakce na …

Stroft> ahoj vidím že máš zkušenosti, tak bych se chtěl zeptat, zda nevíš jak změnitu rychlost posunu obrazovky na sonaru Lowrance Mark 5× pro ??

díky Sarkez

reagovat
Neděle 24. října 2010 ve 21:40 ® LeoC reakce na …
LeoC

Stroft> Díky moc za vysvětlení, zkušenosti jsou zkušenosti. Už se těším, až je budu sbírat i já…

reagovat
Neděle 24. října 2010 v 19:46 ® Stroft reakce na …
Stroft

LeoC> Z mých zkušeností Lowranc lépe kreslí echa ryb pohybujíce se ve sloupci,proto ho s oblibou používají sumcaři.Stojící sumec u nástrahy je krásně vykreslen tmavou obrysovou čárou a vnitřní vyplň jde do šedé barvy(u černo­bílých).Zkuše­nější sumcaři dokážou spolehlivě určit i jeho velikost.Humáč důkladněji kreslí strukturu dna a vykresluje spodové ryby jako je C+O, které pro Lowrance, z pravidla zůstavají skryty.Jde ovšem o velkou zkušenost a přesné nastavení citlivosti,struk­tůry dna,hloubky s přihlednutím ke kvalitě i teplotě vody.Dále na sondě pod jakým uhlem sníma a možnosti zobrazení v pravo či levo, nejlépe prostorovým viděním 3D.Ale necítím se kompetentní vysvětlit vše,mám jen cca. 5ti leté zkušenosti.

reagovat
Pátek 22. října 2010 ve 23:19 ® LeoC reakce na …
LeoC

Stroft> Tos mě potěšil :-( , sumci mě zatím nezajímají, ale candoši a okiši jo. V čem se prosím Tě tak liší, resp. proč je ten lepší na sumce a tamtem na candoše?

reagovat
Pátek 22. října 2010 ve 22:34 ® džigit reakce na …

Stroft> tak to měl smolíka,leda že by si vzal do akvárka od Ivety jednoho američana a trénoval :-D

reagovat
Pátek 22. října 2010 ve 22:27 ® Stroft
Stroft

LeoC> Neřeš to, všechny echa jsou na jedno brdo.Vyjeď na vodu,zapni echo a ten už tě intuitivně navede.Tvůj echač je lepší na lov sumce na candoše a okyše je lepší Humminbird.

reagovat
Pátek 22. října 2010 v 10:24 ® LeoC
LeoC

No tak jsem zkoušel sonar v akvárku, bo už jsem nemohl vydržet a do příští středy se k vodě nedostanu a jsem tak trochu z toho jelen. Ozve se nějaký majitel Lowrance Mark 5×, který by mi trochu poradil…?

reagovat
Pondělí 18. října 2010 ve 20:11 ® LeoC
LeoC

osprey> Takhle to nějak vypadá…

reagovat
foto/forum/2010/th-img15256.jpgfoto/forum/2010/th-img15257.jpg
Neděle 17. října 2010 ve 22:00 ® LeoC
LeoC

osprey> Přesně to používám, ale s některými výrazy jsem dost „out“. O gramatice ani nemluvím. Snažím se i dolaďovat obrázky, takže to jde dost pomalu, ale už nějakých 10 stran mám.

reagovat
Neděle 17. října 2010 ve 20:34 ® osprey reakce na …
osprey

LeoC> Umíš využívat překladaš na googlu? Že by sis našel na síti manuál v elektronické podobě a nechal si to přeložit automatikou.

Občas z toho lezou hrozné věci, ale cesta to je.

reagovat
Neděle 17. října 2010 ve 20:04 ® LeoC
LeoC

Jsem necelý týden majitelem Lowrance Mark 5× a začal jsem překládat manuál.

Jestli se někdo najde, kdo mi pomůže z překladem (recenzí překladu) tak mi napište.

reagovat