Chytej.cz

Lov úhoře v chorvatsku necteno

7.7.2010 | Gekon5 | 6.543 zobrazení | 15 odpovědí

Brzy pojedu s rodiči do chorvatska a chci si políčit na úhoře. Poradil by mi někdo na co ho chytit, s jakoh montáží ho chytat a kde a kdy ho lovit. Moc dškuji.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 17. srpna 2016 ve 22:26 @ hanzvonsmrzovka
reagovat
Neděle 11. července 2010 v 11:15 ® Robur
Robur

http://www.chytej.cz/…uhore-2-dil/

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 ve 13:41 ® ART reakce na …
ART

Jak.novi> To je fajn, ale jak jsem byl v Řecku, tak tam šlo o to že když jsi chtěl chytata v tý deltě, tak jsi musel mít povolení, které jem neměl.

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 v 1:23 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

mckvak8> Kdyby jsi je příště chtěl chytat sportovněji, tady máš několik rad: http://chytej.cz/…-rohozubych/

reagovat
Čtvrtek 8. července 2010 v 0:44 ® ART reakce na …
ART

Jak.novi> Hele koukal jsem na kamaráda gůgla a ten mi prozradil, že to doopryvdy byl lehlice. Docela divoká ryba

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 14:32 ® Luke
Luke

Zdarec, byl jsem v Chorvatsku několikrát, a chytal jsem každý den i přes den, bez povolení ze břehu i z lodky a nikdy mě nikod nekontroloval. Určitě bych ti nedoporučoval chytat z přístavu nebo z mola, sice tam ryby jsou ale… chytal jsem klasicky na položenu, malé průběžné olůvko a háček na úhoře – nástraha malá sardinka koupená za drobáky na tržišti. záběry ihned po náhozu každý den okolo 22:00 až do rána. ať se ti daří…

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 14:07 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

mckvak8> Nebyly to náhoudou jehlice?

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 14:07 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

Gekon5> A myslíš, že když tam budeš mít navázanou takovou pytlačku, že tě nechytnou?

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 13:51 ® Gekon5 reakce na …

hele ja vím. masař sice nejsem, ale s prutem bez povolenky se tam docela bojím.

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 13:46 ® ART reakce na …
ART

Gekon5> Takle jsem lovil v Řecku takový delší uzký ryby. Docela prdel. Doporučuju na ten kámen navázat co nejpevněji, ale se sportem to nemá nic společného, je to takový nasařský způsob

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 13:22 ® Gekon5

Přemejšlel jsem o tom že navážu asi 11 metru dlouhý mořský silon na větší kámen na druhou stranu dám olovo a za něj háček a na něj mrtvou nebo živou rybku. Večer to tam hodim a rano tam třeba bude. Co myslíte?

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 13:12 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

hraji> Měl jsi povolení, nebo ne? Prý pokuta je docela hustá.

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 13:06 ® hraji reakce na …
hraji

Jak.novi> mě kontrolovali a to jsme chytali pouze ze břehu. Spoléhat na to, že nebudou je sice hezké, ale nevyplatí se to.

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 13:05 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

hraji> Pokud by chtěl ze břehu, tak by to možná šlo i bez povolení. Sice je povinná, ale nějak zvlášť to tam nekontrolujou.

reagovat
Středa 7. července 2010 ve 12:58 ® hraji
hraji

První si kup povolenku a až zjistíš cenu, přejde tě chuť lovit v Chorvatsku úhoře.

reagovat