Chytej.cz

Vltava - Kralupy nad Vltavou necteno

11.1.2005 | MichalB | 13.761 zobrazení | 66 odpovědí

Pánové máte nekdo zkusenosti s timto revirem? Pote, co jsem se odstehoval z prahy je to pro me asi neblizsi revir a ani nevim, jak tam zacit.. Zadne rybare jsem u vody nevidel.. Nebo snad poradite jiny revir v okoli Odolene Vody? Dik Michal

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   3 2 1
Pátek 30. září 2016 v 19:47 ® noba
noba

jj je to parada. Dost casto je tam videt sumec albin cca 150cm o kaprech a amurech radsi nemluvit.

reagovat
Pátek 30. září 2016 v 6:31 ® Shrek reakce na …
Shrek

Ale ryby tam jsou krásné – na kanálku. Pamatuji, když jsme tam ještě chytat mohli, byly tam nádherné plotice…

reagovat
Čtvrtek 29. září 2016 ve 23:37 ® noba
noba

a v Minickem rybnice, jsem nikdy nic nechytil

reagovat
Čtvrtek 29. září 2016 ve 23:36 ® noba
noba

jj a na smradu je u kanalu z kaucuku naproti Nelahozevsi, ale tam uz se chytat nwsmi

reagovat
Čtvrtek 29. září 2016 ve 20:30 ® Shrek reakce na …
Shrek

Předpokládám, že je to Ips – tůň u zahrádek mezi tůní Pod školou a Pod Hniličkou.....

reagovat
Středa 28. září 2016 ve 23:00 ® marta1 reakce na …
marta1

Co je to ibz

reagovat
Středa 28. září 2016 ve 22:50 ® marta1
marta1

Co to je prosím za revír na smradu a jaké ryby jsou v minickém rybníce a jak velké martina

reagovat
Čtvrtek 11. listopadu 2010 ve 22:57 ® salfi reakce na …
salfi

noba> no je fakt ,ze posledni dobou to neni idealni. ja ted radsi jezdim na druhou stranu na labe a labsky piskovny

reagovat
Čtvrtek 11. listopadu 2010 ve 20:18 ® Poky
Poky

sorry za dvě stejný reakce,se mi nák kousnul net

reagovat
Čtvrtek 11. listopadu 2010 ve 20:05 ® Poky reakce na …
Poky

noba> no to je právě v poslední době můj velkej problém,v tejdnu se k vodě nedostanu,pač chodim domu skoro za tmy,tak jediný co připadá v úvahu je víkend,ale když sem slyšel jak má teď o víkendu lejt a foukat,tak se bojim že budu muset nuceně zůstat doma!!!Jinak já vláčce moc nedám,protože vim že posledni dobrej vláčecí rok byl na řece po povodni 2002,ale i ty roky předtim byly dobrý,od tý dobý to je z dravcema ale hodně špatný,což je škoda,protože se daly všude na řece ať si chodil po břehu kudykoliv nachytat mraky pěknejch okounů a i dost štik,teď o okouna narazíš málokdy a když jo,tak je dlaňový velikosti a živou štiku sem už hodně dlouho neviděl,akorát sem tam někde na fotce,je to smutný,ale je to tak!!!Proto je můj hlavní favorit feeder,ikdyž ta naše kralupská Vltava taky neni na feederování nejjednoduší řekou,ale nestalo se mi že bych na svejch osvědčenejch místech nezachytal

reagovat
Čtvrtek 11. listopadu 2010 ve 20:00 ® Poky reakce na …
Poky

noba> no to je právě v poslední době můj velkej problém,v tejdnu se k vodě nedostanu,pač chodim domu skoro za tmy,tak jediný co připadá v úvahu je víkend,ale když sem slyšel jak má teď o víkendu lejt a foukat,tak se bojim že budu muset nuceně zůstat doma!!!Jinak já vláčce moc nedám,protože vim že posledni dobrej vláčecí rok byl na řece po povodni 2002,ale i ty roky předtim byly dobrý,od tý dobý to je z dravcema ale hodně špatný,což je škoda,protože se daly všude na řece ať si chodil po břehu kudykoliv nachytat mraky pěknejch okounů a i dost štik,teď o okouna narazíš málokdy a když jo,tak je dlaňový velikosti a živou štiku sem už hodně dlouho neviděl,akorát sem tam někde na fotce,je to smutný,ale je to tak!!!Proto je můj hlavní favorit feeder,ikdyž ta naše kralupská Vltava taky neni na feederování nejjednoduší řekou,ale nestalo se mi že bych na svejch osvědčenejch místech nezachytal

reagovat
Čtvrtek 11. listopadu 2010 v 19:33 ® noba reakce na …
noba

salfi> včera jsem byl jak ve vojkovicích, tak i ve Veltrusích pod mostem a ani supina. Asi to neumím:-)

reagovat
Čtvrtek 11. listopadu 2010 v 19:13 ® salfi reakce na …
salfi

noba> cau, ja chodim na vltavu do veltrus pod most, obcas se podari nejakej okoun nebo tloust, dobra je piskovna vwe vojkovicich, tam jsem pred mesicem tahal jednu stiku za druhou

reagovat
Čtvrtek 11. listopadu 2010 v 18:57 ® noba reakce na …
noba

R.P1987> no já ted chodil halvne na vláčku, ale bída. V nedeli nemůžu ale sel bych v pondělí nebo úterý.

reagovat
Čtvrtek 11. listopadu 2010 ve 12:09 ® Poky reakce na …
Poky

noba> Ale bere,musíš vědět kam na ně já sice teď v poslední době moc času kvůli práci na ryby nemám,ale když du na řeku nebo na tůně tak vždycky si dobře a dost zachytám hlavně cejny od 30 do 55 a co je pro mě celkem překvapení tak i plotice,ty sem v posledních letech v řece moc často neviděl co je každou zimu likvidujou ty kujvi černý lítavý,kterejch bude asi letos zase víc a víc!!!

PS:nák v létě si mi psal jestli spolu nezajdeme na ryby v Kralupech,tak co takhle v neděli,budeš mít čas???by sme mohly třeba pod školku nebo to jít zkusit na řeku vedle mostu ze strany lobečku,od půlky listopadu tam poslední 4roky bylo vždycky dobrý chytání,co ty na to???

reagovat
Pondělí 8. listopadu 2010 ve 23:57 ® noba
noba

v kralupech to teď vůbec nebere:) nebo aspoň mě teda ne.

reagovat
Pondělí 8. listopadu 2010 ve 20:03 @ Savas reakce na …

Děkuju mrknu se :-)

reagovat
Neděle 7. listopadu 2010 v 15:16 ® sus1 reakce na …

osprey> …a ještě brigáda,člen.po­platek,takže seš na 2 tisících za rok.:-)

reagovat
Neděle 7. listopadu 2010 ve 13:47 ® osprey reakce na …
osprey

Savas> Pokud myslíš rybářský lístek, co se dává na okresním úřadu (není to povolenka), tak na 10 let za pětikilo, na rok to může být kolem stovky.

Ale povolenka je podstatně dražší, bude to kolem 1000 Kč. Podívej se na stránky ČRS.

reagovat
Neděle 7. listopadu 2010 ve 12:56 ® Hony

Pochybuji, že by pražáci si brali ryby na krmení. Dříve jsem tam také jezdíval na plavačku a ty co brali ryby na krmení, nebo na něco jiného, pražskou značku neměli. Za celou dobu jsem tam žádnou kontrolu neviděl. V tom je asi ten problém. Tak to jeniduše upravili zákazem chytání.

reagovat
Neděle 7. listopadu 2010 v 11:17 @ Savas

Chtěla bych se zeptat kolik stojí rybářský lístek na 1rok pro Střední čechy? děkuji za odpověď

reagovat
Úterý 6. dubna 2010 ve 12:22 ® noba reakce na …
noba

Mazzuty> no já jsem se sem přistěhoval před rokem,ale loni jsem chodil jen v centru pod most a nebo pod kanálek (100m) :-) tak si chci trošku rozšířit obzory.

reagovat
Pondělí 5. dubna 2010 v 18:35 ® Tuber

doporučuji ti buď Tůni Lobeček – tam si parádně zachytáš, a nebo bývalou pískovnu Vojkovice – tam je to supr na dravce po 1.9.

reagovat
Pondělí 5. dubna 2010 v 18:08 ® Mazzuty reakce na …

A co přívlač na řece tady v okolí Kralup?Snažil jsem se pod Vraňanským jezem,ve Veltrusech na vorovině a tak různě kde se dalo,ale žádný valný úspěchy..no jsem začátečník,tak zas žádný div,ale zajímalo by mě jestli se tu někomu daří.

reagovat
Pondělí 5. dubna 2010 v 18:05 ® Mazzuty reakce na …

Když pojedeš Kralupy-Veltrusy-Všestudy a než přijdeš do Dušník,tak je odbočka doleva k tůni.Mrkni na mapu,najdeš to v pohodě.Ty ses teda nějak nedávno přistěhoval,nebo jak to máš s Kralupama?:)

reagovat
Pondělí 5. dubna 2010 v 10:51 ® skwor reakce na …
skwor

noba> Nejsem z Kralup, ale nemám to tam od Kladna daleko, občas jsem tam dřív jezdil. Teď co zakázali vláčku na tůních mě to tam netáhne.

reagovat
Pondělí 5. dubna 2010 v 0:28 ® noba reakce na …
noba

Mazzuty> kde to prosímtě je tohle místo. nejsem tu zas tak dlouho takže se ještě tak úplně neorientuju.

reagovat
Pondělí 5. dubna 2010 v 0:07 ® Mazzuty

Tak dej vědět,jak jsi dopadl!Kapříka zkus v Dušníkách na Dlouhý,už tam teď choděj slušně.Jinak na tom Kozo jsem byl chytat poprvý a asi naposled:)Možná jim tam ještě půjdu vyndat v létě ty sumce co tam prej jsou:))

reagovat
Pondělí 5. dubna 2010 v 0:01 ® noba reakce na …
noba

Mazzuty> no řeka ted dost táhne takže na feeder nic moc. centrum me taky štve. zítra jdu zas k tomu ibsu tak jsem zvědav. chtělo by to kapra. kozomín nenávidím. větší hasičská nádrž:-)

reagovat
Neděle 4. dubna 2010 v 0:23 ® Mazzuty

JJ cejni jdou teď na řece skvěle a samý pěkný ryby!Já byl dnes v Kozomíně a zlobil mikroperlínky(nic jinýho nešlo),chtěl jsem vyzkoušet na feedrech ty nelakovaný Emotion Sence špičky od Semy a pěju chválu,supr citlivost!Jinak lovím všude kde se dá tady po okolí,střídám to,ale centru se vyhejbám.

reagovat
novější starší
Stránky:   3 2 1