Chytej.cz

Studenovodni akvaristika necteno

4.2.2010 | | 3.367 zobrazení | 18 odpovědí

Čau.Nevíte někdo kde v Táboře nebo jeho okolí sehnat sumce do akvárka??? Mam na mysli třeba ve Štičí líhni. Nebo nemáte možnost sehnat vy??? chci tak 10 cm.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 9. června 2014 v 19:28 ® Nerodia
Nerodia

Vážení kolegové rybáři. na příští týden se chystá v Praze výstava kde budou i vystaveni korýši .Proto se na Vás obracím s prosbou jestli by nebyl někdo ochotný na ní zajistit ( odchytit kraba čínského) marně se ho pokouším sehnat ,ale stále se mi ho nedaří sehnat. Předem moc děkuji za případnou pomoc.

reagovat
Pondělí 9. června 2014 v 15:08 ®  reakce na …

Bigpista> to jo. Kdysi dávno jako kluk, když jsem ještě fušoval do akvárka, tak jsem i u něj dokonce byl doma pro nějaké rostliny do vody.. Opravdu akva osobnost. Přes vodní floru top odborník.

reagovat
Neděle 8. června 2014 v 10:04 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

Nerodia> Čest jeho památce, v akvaristice to byl a je pojem.

reagovat
Sobota 7. června 2014 v 19:42 ® Nerodia
Nerodia

S lítostí oznamujeme všem akvaristům, že zemřela velká osobnost české akvaristiky Ing. dr. Karel Rataj CSc.,odborník mimořádného významu v oblasti taxonomie a ekologie akvarijních rostlin, autor odborných vědeckých prací a populárně naučných článků a knih…

reagovat
Pátek 18. dubna 2014 ve 12:12 @ Travel & Business Centre

Do naší cestovní kanceláře v Brně hledáme akvaristu na občasnou údržbu akvaria o velikosti 30 l. Na peněžní odměně a dalších náležitostech se dohodneme. V případě zájmu kontaktujte Lucii Valihrachovou na tel. 777 666 852 nebo na e-mail lucie.v@tabc.cz

reagovat
Pátek 5. února 2010 v 15:24 ® cormoran
cormoran

majlant> Nene, strašně rychle prej roste a taky řeze jak zjednanej. Navíc by mě moc netěšilo dělat z těchto ryb „bonsaje“. Ale nějakou droboť bych si do akvárka klidně dal:-)

reagovat
Pátek 5. února 2010 v 9:44 ®  reakce na …

cormoran> Ty taky scháníš sumce do akvárka???

reagovat
Pátek 5. února 2010 v 8:27 ® cormoran reakce na …
cormoran

majlant> No jasně, zrovna blízký okolí to není, ale zase to aspoň nemáš přes půl republiky:-)

reagovat
Čtvrtek 4. února 2010 ve 22:35 ®  reakce na …

cormoran> Vodnany nejsou zrovna okoli Tabora :-) 8-(

reagovat
Čtvrtek 4. února 2010 ve 22:33 ®  reakce na …

the fish> to asi nema. ale dik

reagovat
Čtvrtek 4. února 2010 ve 21:57 ® cormoran
cormoran

majlant> Jak píše kolega pode mnou, jsou to JČ. Navíc jsem koukal, že jsi z Táborska, takže to nemáš tak daleko.-)

reagovat
Čtvrtek 4. února 2010 ve 21:16 ® the fish

Mokřiny jsou také v jihočeském kraji… stejně jako Mydlovary, obě dvě líhně ve Vodňanech a také Školní Rybářské pokusnictví :-) ( ale na pokusáku ted zrovna o sumce nezavadíš )

reagovat
Čtvrtek 4. února 2010 ve 14:47 ®  reakce na …

cormoran> Mokřiny jsou asi u teplic co??? to dost daleko na me.

reagovat
Čtvrtek 4. února 2010 ve 14:45 ®  reakce na …

mekvak> jo dik

reagovat
Čtvrtek 4. února 2010 ve 14:39 ® cormoran
cormoran

Jestli budou mít sumečky, tak si myslím, že určitě ne teďka, kor v 10-ti cm velikosti. Když jsme na jaře nasazovali plůdek, tak těch 10–12 čísel měli k podzimu..Byli z líhně v Mokřinách.

reagovat
Čtvrtek 4. února 2010 ve 14:32 ® mekvak reakce na …
mekvak

majlant> Je to obec zhuba 50 km od Tábora. Sumce budou mít možná i někde blíž, ale o tom já nevím. Pokus se napsat HaDovi, ten by mohl mít přehled.

reagovat
Čtvrtek 4. února 2010 ve 14:07 ®  reakce na …

mekvak> A kde to je??? to je vesnice

reagovat
Čtvrtek 4. února 2010 ve 12:48 ® mekvak
mekvak

Jestli dělají sumce i v Esoxu nevím, ale pokud chceš albína, tak by ho měli mít třeba v Mydlovarech.

reagovat