Chytej.cz

Zákaz vjezdu Slezská Harta necteno

17.11.2009 | carpz | 8.880 zobrazení | 30 odpovědí

Jak se stavite k zákazum vjezdu k vodě. Nemělo by byt povolení k Hartě pro všechny s určitymi pravidli,když už je to rekreační zona?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 7. prosince 2014 ve 14:06 ® Bahňák reakce na …

petrikveprik> matu tělem, nechtěl jsem tročník vyplnit ale bez vyplnění mi to nebralo tak jsem dal první co byl na ráně.

reagovat
Sobota 6. prosince 2014 v 5:31 ®  reakce na …

Bahňák> 63? v profilu máš 14 :-)) jinak kolo a ryby jde dohromady!Mam to podobne a se zasranymi auty taky.

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2014 v 16:03 ® Bahňák

Auto v přírodě a přímo u vody zvlášť působí jako pěst na oko a mě osobně ty auta přímo u vody serou. Osobně jezdím na fleky v okruhu cca 10 km na kole. Je mi skoro třiašedesát a nemám s tím žádnej problém. Pouze na vzdálenější fleky jedu autem nebo Babetou ale auto nechávám vždycky na place dál od vody. Je to otázka určitý etiky a taky disciplíny což jsou ovšem bohužel v dnešní konzumní společnosti pojmy značně nepopulární.

reagovat
Čtvrtek 4. prosince 2014 v 11:39 ® kingkubik reakce na …

Docela usmevna diskuze:D libi se mi takovy nazor viz. tucnak co jeste veri na nejaky zakazy vjezdu:Dmyslim ze by se vsichni divili kdyby jsem tu dal fotky co mam i s SPZ a vim ze by tu nekteri nasli i sve mazlicky jelikoz proc parkovat 100m od vody kde je male parkoviste kdyz to muzu nechat primo u vody ne?ale musim rici ze jaro a podzim je celkem v klidu az na par rybaru co veri ze jsou rasa nadrazenych.nej­vetsi prusvih je klasicky pres leto…ale tam jich je vic…

reagovat
Středa 3. prosince 2014 ve 20:19 ® tenodvody reakce na …
tenodvody

malamut> Pravda, asi sem sociální případ, že nejezdím autem až do vody. :-((

reagovat
Úterý 2. prosince 2014 ve 22:49 ® Pařez reakce na …

Stroft> Jak bývávalo? Naposledy 17.11.2014. Borec přijel do Roudna, otevřel závoru a spustil loď při rozednění. Pořád věřím, že někdo poradí…

reagovat
Úterý 2. prosince 2014 ve 22:49 ® malamut reakce na …
malamut

tenodvody> jo a že jsi socka, za to nemůžu já, ani nikdo jinej, tak nezáviď nikomu automobil.

reagovat
Úterý 2. prosince 2014 ve 22:47 ® malamut reakce na …
malamut

tenodvody> jsi debil, viz. můj příspěvek jinde.

reagovat
Úterý 2. prosince 2014 v 18:00 ® tenodvody reakce na …
tenodvody

malamut> Asi máš pravdu, sem já to ale hlupák, co tedy koupit nějaké 4×4, zajet si doprostřed řeky, sednout na střechu a začít chytat ryby? Měl by ses nad sebou zamyslet, vím že táhnout denně dva kapry cca 100m do auta je fuška, ale zase aspoň jich tam denně díky té fušce nepotáhneš víc, že? Navíc, co mě štve nejvíce je to, že 80% aut je prakticky po funuse a víme co dovede takový únik oleje, atd. Seš-li kaprař, dovez si výbavu a s autem odjeď zaparkovat jinam.

reagovat
Úterý 2. prosince 2014 v 17:39 ® kerob reakce na …
kerob

malamut> tak hlavne ze se ulevilo tobe :-)

reagovat
Úterý 2. prosince 2014 v 15:21 ® malamut reakce na …
malamut

tenodvody> tak jsi tu sdělil, co bys kdybys, ale sám nemáš asi ani tušení, jakou blbost jsi vypustil. Musí to pro tebe být dost frustrující, že nemůžeš v životě ralizovat své zvrhlé nápady, ale snad se ti alespoň tvým příspěvkem, nebo spíš blábolem, ulevilo.

reagovat
Pondělí 1. prosince 2014 ve 23:08 ® tenodvody
tenodvody

Osobně bych celorepublikově zavedl zákaz staní u vodních toků a nádrží ve vzdálenosti 100m a do lesa přísný zákaz vjezdu,zastav si u něj, náč jezdit po lese, bude to ale zajímat kolkáře a motorkáře?

reagovat
Pondělí 1. prosince 2014 ve 23:00 ® Stroft reakce na …
Stroft

Pařez> Bejvavalo, jak jsem psal, mění kladky:-((

reagovat
Pondělí 1. prosince 2014 v 19:52 ® Pařez reakce na …

Stroft> viděl jsem několikrát, že si rybář s vlekem přijede ráno ještě za tmy, odemkne závoru a spustí loď. Jak v Roudně, Rázové, tak i v Mezině a u Včelího lesa. Třeba někdo poradí, komu zazvonit ve 4 hodiny ráno na dveře :-) . V Nové Pláni je závora otevřená, pokud je otevřená půjčovna lodí, tj. v létě.

reagovat
Pondělí 1. prosince 2014 v 18:57 ® Stroft reakce na …
Stroft

Pařez> Obavám se že nikomu:-(( Kladky se během roku mění!!!

reagovat
Pondělí 1. prosince 2014 v 18:12 ® Pařez reakce na …

A komu se dá říci o duplikát klíčku ke kladce k jednotlivým závorám na spuštění lodě na vodu?

reagovat
Pondělí 1. prosince 2014 v 11:56 @ ewicka

dobry den byl nekdo 29.11 NA HARTE NEKDE POBLIZ KOSTELA,ZTRATILA SE MI TAM FENECKA PITBULL SE STAFORDEM,KDYBY JI NEKDO NASEL,NEBO VIDEL,ZAVOLEJ TE 605 568 715 SNAD ME TADY NEUKAMENUJETE ZA KOMENTAR

reagovat
Úterý 29. prosince 2009 ve 20:28 ® Stroft
Stroft

Soudruzi,postavte na každou příjezdovou cestu milicionáře a já jen zapnu stěrače a pojedu dál.Na severní moravě jsme dostali (milostivě) možnost rybařit na Hartě z loďi,tak snad ku…va tu loď musím někde spustit né?Na Žermankách a Ťerlicích se lufťáci prohánějí na lodích s motorovým pohonem a rybáři jen smutně koukají za břehu.Nechte konečně těch zákazů a příkazu,za bolševika toho bylo dost.Zajeďte se podívat jak to funguje ve světě a pak si tady ventilujte své rádoby zelené myšlení.

reagovat
Úterý 29. prosince 2009 v 16:31 ® tucnak11
tucnak11

rgb23>Kamarade souhlasim.Hartu mam rat,je pravda že jen vlačim tak mam vyhodu ot kaprařy,pučim si lodku a mastim přes Hartu,v Leskovcy nehamy auto a řaden problem.Povolit vězd nikdy,za hvilku by bylo smětiště kolem Harty s něukazněnymi rybařy,pytle s odpadky by se valaly všude bo proč mam tahat domu jak tady je tolik mista.

reagovat
Úterý 29. prosince 2009 v 10:15 ® LeoC
LeoC

Obecní úřad v Mezině vydává povolení vjezdu na bývalou cestu do dnes zatopeného Karlovce za 60 Kč na měsíc. Ke kostelu v býv. Karlovci se dává povolenka za 200 na rok, na levém břehu je mezi Rázovou a Leskovcem spoustu míst, kde se dá dojet celkem blízko k vodě a bez poplatků.

reagovat
Čtvrtek 19. listopadu 2009 ve 21:04 ® carpz reakce na …
carpz

Invalidi jo to, je samozřejmé, ale oni to dostavaj i takovy kteří nejsou inv. Čím výc zakazu tim výc korupce,tak raději ať to povoli všem vyřidit,ale ne to by zase pár uředníku schudlo!

reagovat
Čtvrtek 19. listopadu 2009 ve 20:20 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

carpz> na lesní správu pro povolení chodí lidé,já se k nim řadím taky.Ale na tuto stejnou lesní správu pro povolení chodí tzv.nadlidi a ti ho dostanou. Zařaď se do první skupiny a buď rád,že jsi zdravý. Mluvím ze své zkušenosti,protože jsem tam byla o povolení jsem žádala, ale bez úspěchu.Petrův zdar hojky.

reagovat
Čtvrtek 19. listopadu 2009 v 19:48 ® carpz reakce na …
carpz

U obcí povolení dostaneš, ale na lesní správě jen známi a to mam hlavně na mysli.

reagovat
Čtvrtek 19. listopadu 2009 v 19:45 ® carpz reakce na …
carpz

Ja nemyslel jen rybaře, už jsem to opravil

reagovat
Čtvrtek 19. listopadu 2009 ve 14:11 ® Robur
Robur

o co je rybář víc než houbař, myslivec, nudista a další? Za takovouhle otázku bych si dal facku.

reagovat
Čtvrtek 19. listopadu 2009 v 10:54 ® 1Mara reakce na …
1Mara

rgb23> Souhlas :-)

reagovat
Čtvrtek 19. listopadu 2009 v 0:01 ® rgb23
rgb23

Už tak kolem Harty rajcuje dost čtyřkolek a motorkářů, povolení k vjezdu současně s povolenkou je nesmysl už jen z toho důvodu, že povolenku vlastní téměř každý mp rybář MS kraje, aby k tomu měl povolení k vjezdu k vodě, to je výsada pár soukromých rybníků. Vyber si, jestli chceš jít do přírody na ryby, nebo se protloukat parkovištěm na lesní cestě nebo pláží aut. Pokud se povolí auta, není důvod zakazovat použití neelektrického motoru na lodích a člunech. Pak už rovnou můžeme stavět chatařské oblasti a přidejme k tomu aquaparky, Kružberk časem taky:-) Zpátky k tématu a vážně. Harta není až tak autem a pěšky nepřípustná voda, na leckteré cesty se dá sehnat povolení, byť za drobný poplatek, nikoliv úplatek. Stejně si někteří parkují kde chtějí a nikdo to neřeší, tak proč to zbytečně legalizovat. Těch pár až pár set metrů pěšo snad nikomu neublíží a offroad a adrenalin se dá užít i jinde než cestou na ryby:-)

reagovat
Středa 18. listopadu 2009 v 18:27 ® Michal/
Michal/

hraji< Úplně s tebou souhlasím. Nejednou jsem viděl partu rybářů, kteří si seděli u vody a dodávku měli těsně za zadkem, rádio puštěný a co chvíli z dodávky tahali lahváče apod. Ale na druhou stranu je to trochu o hubu nechat auto někde bez dozoru. Dokonce se nám i stalo, že nám v Leskovci u hospody na tom parkovišti zacpali výfuk jabkama a to pak bylo nadávání.

reagovat
Středa 18. listopadu 2009 ve 12:28 ® 1Mara
1Mara

carpz já si myslím že je to jedno jestli s povo. nebo bez , najdou se i tací rybáři co jim je 5m. od vody málo .

reagovat
Úterý 17. listopadu 2009 ve 21:49 ® hraji
hraji

Já si myslím, že zákazy vjezdu k Hartě mají své opodstatnění. Na některá místa je možné si vyřídit povolení k vjezdu na obecním úřadě. Volný vjezd všude by znamenal konec klidu.

reagovat