Chytej.cz

bezprotihroté hačky necteno

1.11.2009 | paista | 3.098 zobrazení | 10 odpovědí

aké typi háčkov použiť na výrobu bezprotihrotých jigových hláv prípadne marmisiek… používate rozdielne typi na P vodách (cielová ryba pstruh) a MP vodách ( ostriež ,jalec ..atd)? Aké preferujete hroty prihnuté al. rovné?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 22. dubna 2014 ve 22:25 ® HaD reakce na …
HaD

dam> co kecáš!!!

reagovat
Úterý 22. dubna 2014 ve 22:18 ® dam reakce na …
dam

havel> já to dělám podle typu háčku…jsou háčky, které kleštičkami zamáčkneš úplně do ztracena poměrně jednoduše…ale některé nechávají hrbol nebo se jen protihrot zalomí…takové radši zabrousím…mám vyřazenou zubní vrtačku…to je frčák :-)

reagovat
Úterý 22. dubna 2014 ve 22:16 ® dam reakce na …
dam

David H.> vždycky jsi to dělal na poslední chvilku…a nejlépe, když se našel nějaký trouba, co ti je zamačkával:-D :-D :-D

reagovat
Úterý 22. dubna 2014 ve 21:43 ® HaD reakce na …
HaD

Draky> mno ale nesmíš mít ten rotační co já :-)

reagovat
Úterý 22. dubna 2014 v 19:56 ® Draky reakce na …
Draky

havel> Snazim se hroty mit zamackane uz z domova a tam to delam na sveracku na musky. Jde to snadno a rychle, ale pokud zapomenu, tak to delam peanem, coz je nic moc.

reagovat
Úterý 22. dubna 2014 v 18:45 ® HaD
HaD

Já mačkám peánem, ale jde to blbě. Lepší jsou kulaté kleštičky. Nikdy jsem nebrousil. Ale viděl jsem třeba Ticháčky, jak mikrobruskou upravovali ownerky.

reagovat
Úterý 22. dubna 2014 v 18:28 ® havel
havel

Můj dotaz je malinko „off-topic“, ale zajímalo by mne, když už nemáte bezprotihroty, jak zbavujete obyčejné háčky protihrotů. Je lepší zamačkávat nebo zabrušovat?

reagovat
Pátek 6. listopadu 2009 ve 21:00 ® paista reakce na …
paista

ďakujem za typ …chytáš na ne, si spokojný?

reagovat
Pátek 6. listopadu 2009 ve 20:02 ® fikus reakce na …
fikus

paista> tady máš za Skalkovy háčky lepší cenu. http://www.fly-fishing.cz/?…

reagovat
Neděle 1. listopadu 2009 ve 23:27 ® paista
paista

upresním že najviac ma zaujíma veľkosť háčkou na UL nástrahy od č.12 po č.8 nejaké wolframove jigi som si robyl na hačkoch Mart kovo typ 920 muškárske jigove, potom dohiku nymfové,knápek,ha­yabusa,tiemco…ne­mám až tak bohaté skúsenosti a rád by som keby niekto ochotný poradil čo má skúsenosti s UL prípadne z muškárenia aké hačky naradšej používajú ..posledne ma zaujal typ hačku Skalka barbless jig fly č.10 http://www.troutlure.net/…ctDetails.do?… máte už sním nejaké skúsenosti?

reagovat