Chytej.cz

Sumci na Ohři? necteno

8.10.2009 | Keny | 5.478 zobrazení | 6 odpovědí

Zdravim Vás rybáři a rybářky, zajímalo by mě jestli někdo z vás chytil sumce na ohři, popř. v jaké části. Zkoušim je na úseku od chebu po Karlovy Vary a zatím bezúspěšně…měl někdo z vás úspěch na tomto úseku?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 7. srpna 2014 ve 23:32 ® Jouricek

Jestli někde jsou v tom úseku,cos popisoval,tak jedině Loket,jinde nebudou.Zrovna tuhle lokalitu mam dost zmáklou.

reagovat
Úterý 29. července 2014 v 18:30 ® Shrek
Shrek

V Ostrově nad Ohří Ohře neteče :-D Nejblíž z Ostrova k Ohři je to do Velichova. Bylo to v Lokti, přímo pod hradem. Vloni jsem tam byl s přívlači, to jsem nechytil nic, na rousnici dva malý 70cm a cca 40cm. Jeden večer tam byl nějaký kolega s bójkama, tak ten tam lapil devadesátku.

reagovat
Pátek 18. července 2014 ve 13:13 @ Standa007

Včera večer na Ohři u Lokte vyjel sumec po kachně, tak 5 metrů ode mne.

reagovat
Neděle 21. února 2010 ve 2:54 ® Homer

Pár sumíků jsem na Ohři dostal, ale o mnoho níž po proudu. Většinou to bylo na O 1.

reagovat
Čtvrtek 18. února 2010 ve 23:18 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

mr. stick> Tušíš špatně, byl to Loket nad Ohří. ;-)

reagovat
Neděle 11. října 2009 ve 13:11 @ mr. stick

Ahoj. Já sumce na Ohri nechytil s vyjímkou malého před třemi lety na 431038 a ten mel 25 cm. Ale myslím si, že by mohli být na Ohři nad Nechranickou přehradou. Letos jsem je chtel také zkusit, ale nemam s kým. Hodně zdaru. M. P. S. Rudolf Hrušínský tehdy ve svém pořadu uvláčel sumce na Ohři, tusím lokalita Ostrov nad Ohří..

reagovat