Chytej.cz

Norsko necteno

23.3.2009 | Fisherman95 | 5.491 zobrazení | 18 odpovědí

Norsko a vše o něm. Popovídejte si s ostatními o svých zážitcích z Norska, ale i odjinud !!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 24. září 2014 ve 21:01 ® Shrek
Shrek

Ahojte přátelé, hledáme jednoho človíčka do party na květen-červen 2015 na Aldersund – jedeme vlastní dopravou..... přidal by se někdo, kdo by tam chtěl, ale nemá s kým?

reagovat
Středa 23. prosince 2009 ve 14:30 ® mascha
mascha

Kdyby to někoho zajímalo, tak jsem si hodil na web deníky a fotky z letošního Norska. http://www.entropie.cz/…9-norsko.php

/ konec reklamy ;-)

reagovat
Středa 14. října 2009 ve 22:04 ® rarach reakce na …

cruel00> Sem tam se platí nějaký tunel, dálnice tam prakticky nemaj, bohužel, ale zase je na co koukat.

reagovat
Středa 14. října 2009 ve 21:55 ® cruel00
cruel00

Ahoj.Já bych se chtěl zeptat někoho kdo byl v Norsku vl.dopravou.Na kolik to vyjde,myslim poplatky dálnice náký clo a atp.Budeme to mit přes cestovku nejspíš.Takže lístek na trajekt budeme mít od ní.Díky

reagovat
Úterý 1. září 2009 ve 13:31 ® MP-E65mm
MP-E65mm

Měl jsem možnost tuto zemi navštívít dvakrát a to z pohledu fotografa. Moc krásná země plná lesů, hor, vody.......... rozhodně je na co koukat. Co ve mě , ale zanechalo dojem je ukázněnost lidí a to především v dopravě. Pokud budu mít možnost neváhám ani minutu a frčím tam zpět :-)

reagovat
Pondělí 31. srpna 2009 v 16:07 ® Iker

MOje zazitky z Talianska z rieky PAd zo Spanielska z Priehrady Rio Ebro su k nezaplatenisu … ako sumciar musim povedat ze neskutocne dobre podmienky na lov … kazdy sumciar minimalne ejden kratz a zivot bys a tam mal vybrat a potom uvidi co to je ked mu zaberie na Pade alebo Rio ebre sumec okolo 2m

reagovat
Úterý 5. května 2009 ve 12:06 ® HaD reakce na …
HaD

_Aston_> no škoda, že jsem si to přečetl až teď. Ale proč jsi mě neodchytl?

reagovat
Úterý 5. května 2009 v 0:34 @ xmarekx

Niejde niekto do Norska teraz v maji a 1 ma voľne miesto? Toho roku mi vypadla parta a ja by siel aj sam a hned :-) . M. Pardubice.

reagovat
Neděle 19. dubna 2009 ve 13:17 ® _*Aston_*
_*Aston_*

HaD> Nebo se otom norsku muzem pobavit v sobotu teho 25.4 v Jestrabicich na tech zavodech Nastrahy budete tam?Ja sem tam pozvanej na ty zavody.Dostal sem to jako soucast vyhry za 1.misto o Nejvetsiho Kapra v Jestrabicich.

reagovat
Sobota 18. dubna 2009 ve 22:56 ® HaD
HaD

_Aston_> ptal jsi se jak chytat – -záleží na tom, jaké ryby chceš chytat. Možná je jak přívlač, tak i pilker

reagovat
Sobota 18. dubna 2009 v 0:38 ® _*Aston_* reakce na …
_*Aston_*

Ja jedu za chvilu na Hitru Grefnesvagen kemp.A na koncu kvetna letim ze skolou do sev.norska. Okoli Tromso byl tam nekdo?

reagovat
Středa 15. dubna 2009 v 19:06 ® Alinas

Hledáme tři zájemce/kyně o rybolov v Norsku. Krize způsobila, že nám odpadli tři účastníci výpravy na ryby do Norska. Termín : 23.5. – 7.6. = 13 dní pobytu . Bližší info na tel 602 176 140 nebo mail: info@vezirek.cz ( pobyt lze i zkrátit )

reagovat
Úterý 24. března 2009 ve 14:18 ® HaD reakce na …
HaD

Jojo, hlavně se těším na zdálavačku na jemném cajku. Když jsme vloni točili a chytal jsem ve dvě v noci na prut 20g a vlasec 0,18, byl to fakt zážitek.

reagovat
Úterý 24. března 2009 v 8:35 ® dam reakce na …
dam

Davide, neboj, za týden už budeš mít pár tresek na prutu.....už se těším na tu pohodičku

reagovat
Pondělí 23. března 2009 ve 20:23 ® Rico
Rico

jojo.. Davide i kdyz se to nema, tak tise zavidim… Snad taky jednou se tam podivam…

reagovat
Pondělí 23. března 2009 ve 20:13 ® HaD
HaD

A ještě pár obrázků…

reagovat
foto/forum/2009/th-img8235.jpgfoto/forum/2009/th-img8236.jpgfoto/forum/2009/th-img8237.jpg
Pondělí 23. března 2009 ve 20:01 ® HaD
HaD

V Norsku jsem byl poprvé v životě v roce 1984. Tehdy jako dítě a moc se mi tam líbilo. Spíše jsme cestovali a ryby chytali jen asi dvakrát. Tresky. Pak jsem po Norsku cestoval v roce 1998, ale to jsme zase byli zaměřeni spíše na vnitrozemí a snažili se o pstruhy. Naposledy jsem byl vloni při natáčení filmu o rybolovu v Norsku. Musím říct, že i když jsem příliš velký příznivce tohoto způsobu rybolovu nebyl, zaujalo mne to a budu se rád vrace jak kvůli rybám, tak kvůli úžasné přírodě. Mimochodem vloni jsme chvíli chytali i ty pstruhy, kteří se nám v roce 98 vyhýbali a docela se i dařilo.

reagovat
Pondělí 23. března 2009 v 19:21 ® Fisherman95

Ahoj tak co někdo byl v Norsku ?

reagovat