Chytej.cz

luhačovice necteno

14.3.2009 | hanz.333 | 4.965 zobrazení | 15 odpovědí

jezdi někdo na tyto soukrome vody jakemate zažitky luhačovice po zavodech bere to tam?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 10. září 2017 v 19:16 ® mariomario

PODZIMNÍ ŘYBÁŘSKÉ ZAVODY 2017 zdravim rybaři ,tyto zavody byly propadak nejlepší místa obsadili prominenti jako vždy to je kolem kempu bliže hraze i z druhe strany,potom zbyva jeno zadek a boky přehrady je jasné že tam velké ryby nejsou obyčejný člověk se nedostane do předního useku tam se zdržují ty trofejní ryby protože je tam každý krmi a ryby jsou zvykle to se to potom chyta a vrchol všeho byl umyslně upouštění vody z přehrady od soboty rano jsme měli zabořený klacek ve vodě a sledovali pokles i v neděli a hned bylo jasno to bylo umyslně když se sniži hladina vody ryby neberou hlavně když každý zaplatí ti co chodi pravidelně několik let mi dali za pravdu že je to každy rok horší a horší

reagovat
Čtvrtek 30. června 2016 v 18:30 @ andris

Hoj rybáři. Minulý týden jsem byl stejně jako každý rok na přehradě rybařit. Letos jsem ovšem telefonicky kontaktoval hospodáře a poprosil ho,zda by nemohl něco udělat s tím aby lidé na plavidlech respektovali bojky za které nemají jezdit. Ten mi však s výsměchem sprostě položil telefón s tím,že to by tedy nemohl a zjevně se dobře bavil u piva. Domnívám se,že člověk této funkce by alespoň měl zvednou zadek a zdělit vydavateli plavidel aby lidi upozornil na tuto skutečnost. Tohle považuji za vrchol sprostoty a neochoty! Zajímavosti však je,že bojky u hráze si uhlídat dokážou. Patrně jim bez pochyb vyhovuje plašení ryb na druhé straně přehrady. Co k tomu dodat?? Myslím,že každý pochopil. Petrův zdar.

reagovat
Pondělí 25. dubna 2011 ve 21:43 ® sumcen reakce na …

byl jsem tam před týdnem a vidím to tak na půl roku bez vody

reagovat
Neděle 24. dubna 2011 ve 14:27 ® mycek
mycek

Teď na Luhačovické vytáhneš tak leda bagr z vody.

reagovat
Pondělí 18. dubna 2011 ve 20:48 ® džigit reakce na …

Robur> tož tak !

reagovat
Pondělí 18. dubna 2011 ve 20:40 ® Robur
Robur

tož jak ?

reagovat
Neděle 17. dubna 2011 ve 21:01 ® Robur
Robur

přátelé, asi pojdeu někm k Luhačovicím, mám si vzít pstruhovku či mimopstruhovku. nebyla by dobrá duša, která by poradila, kam si na 5 hodnek odskočit, hlavně se pobavit. Klidně i osbkou. Díky.

reagovat
Neděle 15. března 2009 v 17:58 ® hanz.333

kdy too jdee nejvicc na jestřabicich nebo luhačovich popřipadě poradtě nake mista a naco to bere

reagovat
Neděle 15. března 2009 v 0:12 ® Mary reakce na …
Mary
reagovat
foto/forum/2009/th-img8101.jpg
Neděle 15. března 2009 v 0:11 ® Mary reakce na …
Mary

Pohled na Jestřabickou přehradu.

reagovat
Neděle 15. března 2009 v 0:10 ® Mary
Mary
reagovat
foto/forum/2009/th-img8100.jpg
Sobota 14. března 2009 ve 23:54 ® hanz.333

tak joo a ty nechytaš na luhačovich vubec ani jestřabicich

reagovat
Sobota 14. března 2009 ve 21:08 ® 1Mara
1Mara

A kdyžtas se těch co jsou tady na Chytej dlouho zeptej ve všeobecný a oni ti rádi poraděj , než zakládat neustále nějaký fora .A daj ti jistě i nějaký odkaz.

reagovat
Sobota 14. března 2009 ve 20:56 ® Robur
Robur

jediný poznatek mám, že aji když ti to někdo nazančil s tím Vranovem, tak jsi stihl založit Jestřabky, takže přemýšlej a obnov si něco, co ti bude vyhovovat

reagovat
Sobota 14. března 2009 ve 20:38 ® hanz.333

pištee lidii nake poznatky

reagovat