Chytej.cz

Dotaz mladé rybářky necteno

8.3.2009 | r.y.b.a.r.k.a | 6.869 zobrazení | 45 odpovědí

Dobrý den, jsem začínající muškařka a chtěla bych se optat jestli je nějak dáno od kdy do kdy mohu touto rybolovnou technikou chytat na mimopstruhových revírech? Povolenku již mám a nejsem si jistá, jestli už můžu jít chytat.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pátek 6. listopadu 2015 v 17:02 ® r.y.b.a.r.k.a reakce na …

Přesně tak. Pstruhovka brzy skončí a pak budu zase muset čekat 4 a půl měsíce…to je vždy k nevydržení! Teď mám už jen ty starosti se školou a semestrálníma zkouškama a bakalářskou prací…no, nějak to vždy dopadne. ;-)

reagovat
Pátek 6. listopadu 2015 v 9:27 ® Robur
Robur

tady to teda žije

reagovat
Čtvrtek 5. listopadu 2015 v 16:49 ® kerob
kerob

Nejste vy dva příbuzní? Nebo aspoň z jednoho ústavu?
:-D

reagovat
Čtvrtek 5. listopadu 2015 v 11:44 ® malamut reakce na …
malamut

lukino050505> pokud jsi jako podmínku uvedl členství ve Svazu, (protože podle tebe nejspíš kdo není ve Svazu, není rybář) je celkem logické, že by soutěž měl vyhlásit a organizovat Svaz, sem chodí i spousta rybářů, co se Svazem nemají nic společnýho. Konec tvýho příspěvku nekomentuji, za to ty mi fakt nestojíš, místo reakcí na moje příspěvky raději vymysli tu soutěž, nebo ti někdo nápad vyfoukne a zbudou ti oči pro pláč :-)

reagovat
Čtvrtek 5. listopadu 2015 v 11:11 ® lukino050505 reakce na …
lukino050505

malamut> Opět sis nedočetl můj první 1. nápad. Já nepsal nic o svazu, ale o tom, že by se dala vypsat soutěž tady, tedy Chytej.cz a ten pokud tedy vám se svazem nemá nic společného. Opravdu příště než něco napíšeš tak si pořádně a do konce dočti to, na co reaguješ a zkus při svých reakcích použít i mozek. Možná pak nebudeš ostatním pro smích a nebudou tě zde napadat a hádat se s tebou.

reagovat
Čtvrtek 5. listopadu 2015 v 9:39 ® malamut reakce na …
malamut

lukino050505> ano, a pokud dobře chápu, s hodnocením podle fotek, takže to bude asi fotosoutěž. Ale to by mohlo být jen předkolo a ve finále by rozhodovala vědomostní soutěž. Zapracuj na tom, dopiluj svou myšlenku a navrhni ji Svazu, třeba ti to i nějaký prachy hodí :-)

reagovat
Čtvrtek 5. listopadu 2015 v 9:09 ® lukino050505 reakce na …
lukino050505

malamut> Opět jako vždy nečteš a nebo neumíš dočítat do konce. Já nenavrhuji nějakou soutěž MISS, ale soutěž žen, který rybaří.

reagovat
Středa 4. listopadu 2015 v 11:35 ® malamut reakce na …
malamut

lukino050505> ale ona je každá soutěž MISS čehokoliv hlavně o hezkejch holkách, ale tobě to evidentně nedochází. Naštěstí pravidla soutěže neurčuješ ty, takže jsem v klidu. Ostatní tvý bláboly komentovat nehodlám.

reagovat
Středa 4. listopadu 2015 v 10:31 ® lukino050505 reakce na …
lukino050505

malamut> Ani se nedivím, že zrovna ty to opět jako všechny diskuze komentuješ; děláš vůbec ještě něco jiného, než komentovat každého kdo sem něco napíše. Na ryby už asi nemáš čas, když tady sedíš 24 hodin denně. No tak já to napsal schválně, aby se to zase jako většinou nezvrtlo někam do fotomontáží modelek s prutem nebo rybou v ruce; takže by to opravdu musela být registrovaná rybářka. A v oblečení z důvodu postavy protože jsou mezi námi rybářky, které nevypadají jako modelky, ale zato mají pěkné úspěchy.

reagovat
Středa 4. listopadu 2015 v 10:21 ® malamut reakce na …
malamut

lukino050505> nemravný by bylo, kdyby olizovala kapra, kalhotky nemravný nejsou. A podmínku členství v jakémkoliv Svazu bych chápal, kdyby soutěž vyhlašoval dotyčný Svaz, ale mám dojem, že to tak není, a členství ve Svazu fakt rybáře, ani rybářku nedělá :-)

reagovat
Středa 4. listopadu 2015 v 8:24 ® lukino050505 reakce na …
lukino050505

r.y.b.a.r.k.a> A co třeba tady jako příští foto soutěž vypsat rybářka v akci. Bylo by to vázáno tím, že by to opravdu museli být členky rybářského svazu a ne nic nemravného, ale v normálním oblečení.

reagovat
Úterý 3. listopadu 2015 ve 21:46 ® Draky reakce na …
Draky

r.y.b.a.r.k.a> Výhry v těchto soutěžích jsou vždy velice subjektivní záležitostí, ale ono se to ani jinak hodnotit nedá.

Ber to tak, že máš teď víc času na ryby a míň starostí k tomu. :-1

reagovat
Úterý 3. listopadu 2015 ve 21:17 ® r.y.b.a.r.k.a reakce na …

Bohužel mám jen 160 cm, takže bych na tuto soutěž byla malá :-D ani mi nešlo o nějakou cenu, ale chtěla jsem ukázat co umím, protože pokud hlasuje veřejnost, rozhoduje hlavně počet známých…

reagovat
Úterý 3. listopadu 2015 ve 20:41 ® skwor
skwor

Tak příště do České miss, tam fb není rozhodující :-)

reagovat
Úterý 3. listopadu 2015 v 18:03 ® r.y.b.a.r.k.a reakce na …

nevím, jestli to budu příští rok zkoušet znova, protože jsem jim pak psala a ptala se, proč se rozhodli zrovna pro slečnu, která je na fotce pouze v kalhotkách a že by se měli příště zmínit o tom, že je důležité být na facebooku…asi by mě už příště nevybrali :-D

reagovat
Úterý 3. listopadu 2015 v 17:57 ® skwor reakce na …
skwor

r.y.b.a.r.k.a> Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se ;-) Máš zkušenost a ta se cení. A jestli bude další ročník, tak proč to nezkusit znova, mladých rybářek u nás přece jenom moc není. Každopádně to s FB je divný…

reagovat
Úterý 3. listopadu 2015 v 17:38 ® r.y.b.a.r.k.a

Zdravím, tak mi účast v soutěži MISS ČESKO-SLOVENSKÁ RYBÁŘKA 2015 bohužel nedopadla. Byla jsem druhá pod čarou a i když se divoké karty dávaly pro 2 z Česka a 2 ze Slovenska, dostala ji slečna umístěná přede mnou (první pod čarou) a za mnou (třetí pod čarou). Avšak u finalistek miss Slovensko je dali prvním 2 slečnám pod čarou. :-(( Je to prý: „Výsostné právo organizátora a toto výsostné právo nemůže býti dotčeno a ani ovlivněno zaslanými hlasy veřejností.“ No jo, prý se koukali na fotky na facebooku a jelikož já žádný profil na facebooku nemám, měla jsem smůlu a fotkami jsem se pochlubit nemohla…

reagovat
Úterý 22. září 2015 v 19:57 ® HaD reakce na …
HaD

r.y.b.a.r.k.a> Tak to jsme moc a moc rádi a držím palce, aby Ti to klaplo!

reagovat
Úterý 22. září 2015 v 11:03 ® r.y.b.a.r.k.a

Zdravím všechny, tady opět mladá rybářka. :-) Jen jsem se tu chtěla s ostatními podělit o tom, že nebýt tohoto, dnes už pro mě hloupého dotazu, nedozvěděla bych se prostřednictvím internetové stránky chytej.cz o soutěži MISS ČESKO-SLOVENSKÁ RYBÁŘKA 2015. V neděli 20.9. jsem se od pořadatelů dozvěděla, že jsem byla vybraná do finále a z českých rybářek mám číslo 7, kdyby někdo chtěl vědět jak celou tu dobu vypadám :-) . Rozhodla jsem se neposílat fotku s rybou, jelikož se takto může nechat vyfotit kdokoliv a nebýt tohoto dotazu ohledně muškaření, o této soutěži bych se nedozvěděla. Poslala jsem proto fotku jak muškařím a byla jsem překvapená, že jsem kromě dalších 2 finalistek skoro jediná bez fotky s rybou.

Je to již 12 let, co chytám ryby a 7 let, kdy jsem psala svůj dotaz ohledně muškaření na MP a i po těch letech se pořád něčemu novému učím. Začátky pro mě byly velmi těžké, protože nikdo z mé rodiny nikdy nerybařil a s neznámým člověkem (rybářem) by mě tenkrát v 10 letech nikdo nepustil a naši zase tolik času neměli. Nejhorší byli rybáři typu: „No jo, ženská a máme po klidu.“ nebo „Radši bys měla jít domů vařit…“ atd. Teď mě už většinou všichni v okolí znají a ví, že kolikrát chytnu víc ryb než oni. Ps.: Kolem vody s kočárkem stále nechodím. :-D

reagovat
Čtvrtek 17. března 2011 v 18:52 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

mladá rybářka> ahoj, já taky pstruhařím..Morávka a Ostravice, pojď k nám na Dámskou jízdu, tam máme velmi dobré, obětavé a trpělivé poradce s námi – ženami

reagovat
Čtvrtek 17. března 2011 v 18:46 @ Fischer reakce na …

mladá rybářka> Ale jsi vzácnost. Já jsem se osobně setkal se ženou lovící na mušku u vody jen jednou. Když trénovalo japonské reprezentační (chtěl jsem napsat mančaft)družstvo před mistrovstvím světa v mušce, na Váhu nad Ružomberkom pod Jamborovým prahem, tak jsem se tam náhodou zastavil. A dala se se mnou do řeči taková malá (snad 150cm) Japonka, kapitánka družstva. Setrvali jsme asi v hodinovém přátelském rozhovoru a já jí dal tajné zbraně českých a slovenských muškařů (nymfy zlatohlavé), co jsem znal na základě přátelských informací od slovenského reprezentatnta Petra Bieneka ze Žiliny. Ale Japonečka nevěděla co s tím. Předvedl jsem jí chycení pár pstruhů a lipanů, ale na závodech se ukázalo, že jim to moc nejde. Nevím, či nebyli poslední (Slováci tehdy doma vyhráli a kolem zlatohlavých nymf byla aféra o které píše Křivanec v jedné knížce).

reagovat
Čtvrtek 17. března 2011 v 18:34 @ Fischer reakce na …

mladá rybářka> Hurá, tak žiješ!

reagovat
Čtvrtek 17. března 2011 v 18:10 @ mladá rybářka

Matkou ještě fakt nejsem :-D ani si nepamatuji, že jsem tento dotaz psala a tím mladé jsem myslela 16 let chytám již přes 9 let a to převážně na vodách pstruhových ale tou dobou pro mě mimopstruhová voda bylo neznámé prostředí a divili byste se kolik rybářů mi na tuto otázku nedokázalo na jisto odpovědět tak nashledanou a přeju spoustu úspěchů v letošní sezóně :-)

reagovat
Čtvrtek 17. března 2011 v 10:54 @ Fischer reakce na …

Alov> Ani já ne. Už je možná matkou a chodí kolem vody s kočárem.

reagovat
Čtvrtek 17. března 2011 v 0:35 ® rgb23
rgb23

osprey> a přesto bych teď od ní v pomoci s muškařinou nepohrdnul :-)

reagovat
Čtvrtek 17. března 2011 v 0:02 ® 1Mara reakce na …
1Mara

sus1> :-D

reagovat
Středa 16. března 2011 ve 21:16 ® sus1 reakce na …

osprey> Někdy k tomu daleko neni.:-)

reagovat
Středa 16. března 2011 v 19:42 ® osprey reakce na …
osprey

sus1> Tebe bych nechal zemřít vyčerpáním na pracovišti:-))

reagovat
Středa 16. března 2011 v 19:33 ® sus1

osprey> Ještě že neděláš na sociálce,to bych šel do důchodu v 85 letech.:-))

reagovat
Středa 16. března 2011 v 17:41 ® Alov
Alov

osprey> Do prdele. Jsem si nevšiml :-D =-|

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1