Chytej.cz

kam na úhoře necteno

7.1.2009 | novas32 | 8.115 zobrazení | 27 odpovědí

poradite mi nekdo prosim, kam v Praze nebo jejim okoli na uhore, az to bude aktualni? loni me jaksi uspechy s touto rybou mijely.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 10. července 2015 ve 14:51 @ soshák reakce na …

botič…tam jsou

reagovat
Neděle 15. února 2009 v 0:05 ® novas32 reakce na …
novas32

jestli ti to nevadi, rad se nekdy pridam a neco se od tebe priucim

reagovat
Neděle 15. února 2009 v 0:02 ® novas32 reakce na …
novas32

filip00: zdarec, kam tam jezdis? ja byl minulou sobotu na stechovicich a potom na sedmicce, jak je ten usek co mohou jezdit vodni skutry a ani tuk. gumy, rotacky, woby, vsechno bez uspechu. na vranem bylo hodne kapraru a i tady na sedmicce bylo par bobkaru

reagovat
Čtvrtek 12. února 2009 v 16:52 ® Filip00
Filip00

novas32 to určitě můžem já čekám až bude trochu teplo a jedu vláčet na Vltavu 7 moc se těším zasekl jsem tam pár štik, ale z vody jsem je nedostal tak sand letos.

reagovat
Čtvrtek 12. února 2009 v 10:48 ® novas32 reakce na …
novas32

filip00: ahoj, jak to bude aktualni, pojedu to tam zkusit, nikdy jsem tam nechytal, ale o vikendu jsem se byl podivat nad jezem na levem brehu, tam co neni ta cyklostezka a nevypada to tam vubec zle. tak se pak muzem domluvit. asi duben/kveten, ne?

reagovat
Středa 11. února 2009 ve 23:32 ® Salmo reakce na …
Salmo

Jirka> To je fajn,už se těším.Bude to jak za starých časů :-D

reagovat
Středa 11. února 2009 ve 20:14 ® Jirka.:) reakce na …

Salmo-Nazdar,nazdar Woby sem dost dlouhou dobu nedělal,ale zkouknul jsem všechno a pravidelně jsem kontroloval jak si daříte.Byl jsem zaneprázdněn přípravou na střední umělecko průmyslovou školu kam jsem se nakonec dostal.Slibuju že se polepším a začnu makat na wobanech!!!

reagovat
Středa 11. února 2009 ve 20:01 ® Salmo reakce na …
Salmo

Jirka> Zdar člověče,děláš ještě woby ?? Koukej,kam to naše fórum dotáhlo :-))

reagovat
Středa 11. února 2009 v 19:48 ® Jirka.:) reakce na …

Línů je na vltavě spousta,když jdu na ryby na kapry tak chytip vždycky nejmíň 3 líny a nejvíc jsem jich nachytal 32 za 5 hodin na housku a kolínka!!!

reagovat
Středa 11. února 2009 v 19:38 ® LojzaRybka reakce na …
LojzaRybka

Michal>brácha chytá úhoře na feedr na Ohři běžně,je to zajímavá rybačka,chytá většinou na hrouzky nebo na rousnu

reagovat
Středa 11. února 2009 v 19:20 ® Michal/
Michal/

na rybku sme úhoře chytali pořád. Měly kolem 3–4 cm. Háček jsme jí protáhli dvakrát, takže rybka byla jako harmonika. A Asi po tom, co rybka začala jezdit až moc, tak jsme zasekli. 3lo to, akorát sme častěji chytli cejna, nebo línka :-D

Ale co můžu doporučit, to je chytání úhořů na feeder. Je to krása, ty záběry, no prostě je to něco jinýho než chytání kaprů apod. :-)

reagovat
Středa 11. února 2009 v 16:47 ® Filip00
Filip00

já je chytal jen na žížaly koupil jsem úhoří háčky jsou hodně protáhlé. když rybku tak hodně malou nebo jen část a bude to asi na dlouho protože jejich hlava taky není moc velká o tlamě ani nemluvit. Můžem se domluvit a zajet do Modřan na zkoušku.

reagovat
Středa 11. února 2009 v 15:36 ® novas32
novas32

ani tady jsem se nedockal odpovedi, tak to zkusim znovu :-)

reagovat
Neděle 8. února 2009 v 15:46 ® novas32
novas32

v navaznosti na predchozi dotaz, pokud chytate uhore na mrtvou rybycku, jak ji nastrazujete? mam na mysli montaz, velikost a typ hacku, velikost a druh rybicky, celou rybku ci jeji cast…

reagovat
Sobota 10. ledna 2009 v 16:37 ® novas32 reakce na …
novas32

sumecryba: diky za radu, protoze to tam neznam, muzu se jeste zeptat, z ktereho brehu a jak se tam dostanu k vode? lze tam nekde zajet autem? jeste jednou diky a uspechy v novem roce :o)

reagovat
Pátek 9. ledna 2009 ve 23:28 ® sumecryba
sumecryba

Vážený kolego,jsem z modřan a nejlepší místo na úhoře mám nad Modřanským jezem,hlavně když je menší stav vody.Jdou hlavně od půl jedenácté do jedenácté večer.Jestli jste z Prahy zkus te to. Mě to tam ještě nezklamalo.Mějte se hezky a hodně úspěchů.

reagovat
Pátek 9. ledna 2009 v 19:24 ® pamri
pamri

musis skouset treba si to svoje misto najdes.

reagovat
Pátek 9. ledna 2009 v 19:13 ® Filip00
Filip00

v tédle zimě se nedivím

reagovat
Pátek 9. ledna 2009 ve 14:15 ® Bert

Já je chytám nad nudapláží

reagovat
Pátek 9. ledna 2009 v 11:03 ® novas32 reakce na …
novas32

filip00: obavam se, ze by toho moc nevideli :o)))

reagovat
Pátek 9. ledna 2009 v 10:51 ® Filip00
Filip00

nudaplaž tam bych sel aspoň jim můžeš ukázat svého úhoře když nic nechytneš,jestli tam teda někdo chodí:-D

reagovat
Pátek 9. ledna 2009 v 10:40 ® novas32 reakce na …
novas32

Bert: to jsem loni zkousel, ale krome jedne tkanicky bez uspechu. mas nejaky typ alespon na cast, kde to zkusit? u hraze, proti nudaplazi, u pritoku?

reagovat
Čtvrtek 8. ledna 2009 ve 21:16 ® Bert reakce na …

Na úhoře bych ti doporučil Hostivařskou přehradu

reagovat
Středa 7. ledna 2009 v 18:57 ® Leník reakce na …
Leník

U Týnce nad Sázavou jsme během jednoho dne chytli tři líny, sice byli malí, ale krásní.

reagovat
Středa 7. ledna 2009 v 16:08 ® Filip00
Filip00

já tam jezdil Busem přejedeš most a kousek za mín je zastávka a silnice pod ten most z obu stran, promiň myslel jsem nad soutokem část Berounky právě kolem toho mostu (spíš za ním). Tam se dobře chytá cokoliv jen je problém s místem jelikož v létě je tam hlava na hlavě, protože tam zajedeš autem.

reagovat
Středa 7. ledna 2009 v 15:32 ® novas32 reakce na …
novas32

ja jsem jedineho lina lini chytil na soutoku Vltavy a Kocaby ve Stechovicich. muzes nejak upresnit soutok Vltavy a Berounky? nad soutokem (ktera reka), pod soutokem? a pak jestli to tam znas, jak se dostanu na Berounku nad soutok na pravy breh? vidam tam hodne rybaru, ale nevim, kudy tam. kdyz prejedu Lahovicky most, musim nekde sjet, ale ted co tam stavi vubec netusim kudy

reagovat
Středa 7. ledna 2009 v 15:03 ® Filip00
Filip00

soutok Vltavy a Berounky a prosím poraď kam na lína tu rybu jsem neviděl tak 6 let (okolí Prahy) Díky

reagovat