Chytej.cz

Holandsko necteno

11.12.2008 | monaster | 15.576 zobrazení | 16 odpovědí

chlapi nemáte někdo link na Holandskej rybářskej svaz bo co tam maj? hlavně rybářskej řád v Angličtině když už ne česky. nebo vlastní zkušenosti? díky

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 25. května 2016 ve 12:01 @ randál

zdar, jak se tam chytá přívlačí?? pojedu tam v červenci, jen nevím co mám čekat, jestli vůbec něco chytnu co by mi za to stálo. budu chytat hlavně na menších odvodňovacích kanálech. Tak jestli s tím máte někdo nějakou zkušenost.. ? díky

reagovat
Čtvrtek 24. února 2011 ve 13:11 ® superweb
superweb

Tady se kazdej zepta, ale ze by se po navratu taky podelili o svy zkusenosti.. :-) Uz dlouho o Holandsku uvazuju, ale informaci jako safranu.
Docela sdilny byli na e-mailu jejich svazu. Predloni jsem na ne mel par dotazu. Pred tim nez mi doporucil neco konkretnejsiho, musel jsem ho ubezpecit, ze kapry a amury nejime(asi tam maji Cesi spatnou povest?). Nakonecmi doporucil nekolik konkretnich reviru, ujasnil me nejasnosti s jejich radem a pridal i par tipu k uspesnemu lovu. Bohuzel nam to pak casove nevyslo, letos to taky moc nevidim, ale pristi rok setam snad uz vykopeme :-)
Docela bych chtel videt jak si bude nekdo z CRS dopisovat anglicky s cizincem se zajmem o lov u nas. V tomhle jsou preci jen trochu popredu..

reagovat
Čtvrtek 24. února 2011 v 10:19 ® 1Mara reakce na …
1Mara

monaster> Nazdar Pepí , ten si v Guglchromu lechce přeložíš do češtiny . AŤ ti tam fišle koušou :-)

reagovat
Středa 23. února 2011 ve 21:16 @ pepardie reakce na …

Ahoj, předpokládám že už jsi tam byl. Můžeš se přosím podělit o nějaké zkušenosti. Já se tam taky chystám jezdit po kanálech. Jedu v pulce dubna.

reagovat
Čtvrtek 21. května 2009 v 17:31 ® ART
ART

Chtěl bych poradit jak je to s tim rybařenim v Holandsku. Chystám se lodí jezdit po kanálech(rodiný výlet), takže každej den asi budu chytat jinde. Chtěl jsem se zeptat na nejlepší způsoby rybolovu (plavaná, položená, feeder). Dále by mě zajímala rybí osádka která, kterou maj v kanálech. Ještě by mě zajímalo jak je to s tím vláčením? Dík za všechny informace.

reagovat
Čtvrtek 1. ledna 2009 ve 23:21 ® monaster reakce na …
monaster

skunk : pokud neumíš Anglicky musel bych ti to přelouskat. maj třeba celoročně hájenýho amura

reagovat
Čtvrtek 1. ledna 2009 ve 23:13 ® monaster reakce na …
monaster

skunk: tady máš přímo. je to na vnitro. na moře je zvlášť www.sportvisserijnederland.nl

reagovat
Čtvrtek 1. ledna 2009 ve 22:37 @ ??? reakce na …

Muzes mi prosim te dat vedet, kde si sehnal ten rad???Prosim moc o radu. Dik

reagovat
Středa 17. prosince 2008 v 16:53 ® l_boy reakce na …

jj-pár sem jich tam vytáhl-největší měl myslim 78 cm, ostatní kolem 60–70 a jenom pár menších, a jeden fuckt velkej mi to utrhl…ale sou pěkně tlustý-to sem u nás ještě neviděl takhle vyžraný hadice! A hlavně sem je tahal přez noc na malinký pltičky, bo ocásek. Když sem dal žoužli, tak to buďto srknul něakey cejn,bo mikrohádě…

reagovat
Sobota 13. prosince 2008 ve 21:20 ® monaster reakce na …
monaster

Iboy: tys tam lapal?

reagovat
Sobota 13. prosince 2008 ve 13:34 ® l_boy reakce na …

Tak vidis.....a zkus tam ouhoře-sou tam pěkný hovádka…

reagovat
Sobota 13. prosince 2008 v 9:17 ® monaster reakce na …
monaster

už jsem našel na netu rybářskej řád, a spoustu info

reagovat
Pátek 12. prosince 2008 v 15:05 ® l_boy reakce na …

No já sem tam jezdil do Leerdamu, a tam to bylo tak, že si skákneš na poštu, koupíš si povolenku (myslim, že to stálo taknějak se všim všudy do 20ti euro na rok), a pak můžeš jít rovnou chytat kapry, bílou rybu, ouhoře, atd. Když sem chtěl na dravce, taxem musel skáknout do toho jejich klubu, kde sem zaplatil cca 10 euro příspěvek, a pak 7 euro za tejdení povolenku, ale to mi tam nějak skoulel můj kámoš, páč s tim byl trochu problém-sou na ty jejich štiky nějak ujetý, taxi je chráněj zuby nehty, a nechtěj moc dávat povolenky. Nevim jak přesně je to s těma cenama v jinejch městech, ale mělo by to bejt snad všude zhruba stejný. Jo a řády sem moc neřešil-takovej ten základ „od kdy-do kdy“ a míry vyčteš z toho co ti daj na poště, a zbytek je podobnej jak u nás. Kdyžtak ti to tam někdo přeloží-kdejakej důchodce tam mluví vcelku obstojně anglicky.

reagovat
Čtvrtek 11. prosince 2008 ve 23:07 ® monaster reakce na …
monaster

no když to vyjde jedu tam na služebku. ale uvidíme

reagovat
Čtvrtek 11. prosince 2008 ve 22:23 ® fish-team-voda
fish-team-voda

Monaster: se chystas do Holandska jo?:-o

reagovat
Čtvrtek 11. prosince 2008 ve 22:21 ® monaster
monaster

tak si trochu odpovím ale stále rady vítám. www.fishinginholland.com

reagovat