Chytej.cz

Rybolov okolí plzně necteno

29.10.2008 | Jak.novi | 3.639 zobrazení | 22 odpovědí

Chtěl bych se zeptat na úspěšná místa okolí plzně. díky moc

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 13. listopadu 2015 ve 13:23 ® Pr3v1t3k reakce na …
Pr3v1t3k

Jak.novi> Největšího kapra, lipana, pstruha, parmu a štiku jsem chytil než mi bylo 15…byl na to čas…a říkat kolik ty ryby měly ani nebudu. Sedmilháře by ze mě dělali :-D

reagovat
Pondělí 9. listopadu 2015 v 10:46 @ Honza_DL

Zdravím pánové. Jsem totální začátečník a tak nějak nemám vůbec štěstí na žádnou rybu… Letos jsem byl cca 50× a ani jendou nic… Jo, vlastně ano… Jeden okoun 25, když jsem vytahoval těsto z vody… Chudák malej se mi na tom oběsil… Neporadili byste mi, kam v okolí Přeštic vyrazit? Chytám převáženě na položenou a nebo na plavačku.

Předem všem děkuju. H.

reagovat
Úterý 23. prosince 2008 v 0:09 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

nemáš proč závoidět. Je lepší chytit větší množství menších ryb než jednu velkou. To já ti závidim větší množství ryb.

reagovat
Pondělí 22. prosince 2008 ve 23:37 ® hubertsvab
hubertsvab

ta parma je skvělá, vím, že by se to nemělo, ale vážně ti jí závidím! Letos jich mám 14 a ani jedna nebyla přez 50 cm:(

reagovat
Pondělí 22. prosince 2008 ve 22:49 ® 1Mara
1Mara

Podívej věřímti na lidi se vyprdni je důležitý co výš ty a né co si myslí jiní :-D

reagovat
Pondělí 22. prosince 2008 ve 22:46 ® Jak.novi
Jak.novi

prosím vás nechytáte někdo sumce okolí plzně děkuji

reagovat
Pondělí 22. prosince 2008 ve 22:43 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

Jasně že plave. Na chytej mi to docela lidí neveri, coz mi je líto. Zbytečně ze mě dělají masaře a at se podívaj na své úlovky. Asi jim snad netekla krev(těm rybám). Tuto rybu jsem měl ve svém fotoalbu, proto jsem toto fotoalbum smazal aby se někteří lidé do mě zbytečně nenaváželi. Doufám že ty mi snad uvěříš.

reagovat
Pondělí 22. prosince 2008 ve 22:35 ® 1Mara
1Mara

Jak.novi- náhodou krasavice doufám že plave ? :-D DDD

reagovat
Pondělí 22. prosince 2008 ve 22:34 ® 1Mara
1Mara

Huberte nepodceňujse, máš okolo sebe dobré učitele a na Berounce jsou taky takhle veliký, strejda Péťa je tam před měsicem taky chytal.:DDDDD

reagovat
Pondělí 22. prosince 2008 ve 22:34 ® Jak.novi
Jak.novi

vím foto nic moc. za to se omlouvám

reagovat
Pondělí 22. prosince 2008 ve 22:33 ® Jak.novi
Jak.novi

Štiku 120 cm jsem ulovil v roce 2006 a sumce též roku. Na sumčařinu je třeba mít dostatek času a nevím kam by sem se okolí plzně na sumce mohl vypravit. Byl bych vděčný za vaše tipy týkajíví lovu sumcu okolí plzně. Tahle měla 113 cm.

reagovat
foto/forum/2008/th-img6464.jpg
Pondělí 22. prosince 2008 ve 22:22 ® Jak.novi
Jak.novi

Parma 72 cm. Doufám že pochopíte že fotak na ryby beru od tohotu roku. Dříve bylo na ryby více času než dnes a tím pádem více trofejních úlovků. Přiložím jen pár fotek.

reagovat
foto/forum/2008/th-img6463.jpg
Pondělí 22. prosince 2008 ve 22:14 ® hubertsvab
hubertsvab

taky bych se rád podíval, asi sem uplnej břídil, ale 70ku parmu jsem ještě neměl ani na prutu a o 120 cm štice ani nemluvě…

reagovat
Pondělí 22. prosince 2008 v 0:56 ® cercer
cercer

Jak.novi: hele,kamaráde,při­dej do alba taky nějakou fotku z těch ryb,co uvádíš na kartě,že jsi chytil..jsou to kapitální úlovky a rád se pokochám tak krásnýma rybama…jsi fakt dobrej,na svůj věk.

reagovat
Neděle 21. prosince 2008 v 10:52 ® salmer
salmer

kdyz resite ty parmy, tak letos na jare sem taky chytil parmu 73 na Uslave, byl sem na tom miste 3× pokazdy se aspon 1chytla vse v rozmezi 40–75cm. :-D

reagovat
Neděle 2. listopadu 2008 v 11:34 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

albin: na doudlevci. Jsou tam krásný ryby. Mě to rejpnutí je úplně jedno :-) Tak Petrův zdar

reagovat
Neděle 2. listopadu 2008 v 10:40 ® albin
albin

Jak.novi:Omlouvám se za to rejpnutí.Krásná parma to na ně opravdu chodíš na Radbuzu? Vím že mi neřekneš kam ale že sou tam tak velký sem netušil.Já na Radbuze chytil na vláčku 2 ale nej 54.

reagovat
Čtvrtek 30. října 2008 ve 20:49 ® albin reakce na …
albin

No já si jenom rejpnul,když sem četl natvý kartě ty úlovky,ale možná je to ode mě závist.Jo jo Radbuza to je řeka.

reagovat
Středa 29. října 2008 ve 22:12 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

albin díky. Mím nejoblíbenějším revírem je Radbůza. Tam jsem chytl tu parmu 73 plus nějaký kapříky,ploti­ce,okouny a nějaký padoustve a ostroretky. to vše na feeder

reagovat
Středa 29. října 2008 ve 22:00 ® albin
albin

Když tak čtu co už jsi ve tvym věku chytil tak nevim jestli ti moje rada bude k něčemu.Pod Borskou na celym toku se dá super zachytat na feeder taháš jednoho cejna za druhym ale všichni jsou (s ohledem na velikost tvých ryb)úplný mrňata.

reagovat
Středa 29. října 2008 ve 21:29 ® Jak.novi reakce na …
Jak.novi

Na to jsem zapomněl. feeder

reagovat
Středa 29. října 2008 v 17:38 ® Radim11
Radim11

musis upresnit na co chytas, jake mas pro to podminky, a hlavne rybolovnou techniku!!! NA takto položenou otázku se nedá odpovědět

reagovat