Chytej.cz

Kam jít vláčet v okolí Prahy?? necteno

29.8.2008 | Tomeš | 4.009 zobrazení | 11 odpovědí

Zdravim všechny vláčkaře z okolí Prahy.jsem tady nový a byl bych moc rád kdyby mi dal někdo pár tipu kam vyrazit s vlacakem v okoli Prahy.Nejlépe Vlta­va

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 10. října 2008 v 18:39 ® Salmo
Salmo

Zkus do vyhledávače zadat slovo Praha,Pražské atd. a uvidíš že ti to vyhodí nejmíň 10 podobných fórek…

reagovat
Pátek 10. října 2008 ve 2:56 ® JiříH

TomK: Tome, podle tvé karty „žereš“ tedy ryby odkud? Nasazení granuloví duháci jsou zatím k jídlu fujtajbl. Bůhví, jakými granulemi je krmí. Proč nenechat rybáře si u nás v té čisté vodě hezky zachytat? Vždyť víš, že ze břehu té velké vodě moc neuškodí, i když pár záběrů budou mít vždycky. Tedy pokud trochu vědí..

reagovat
Neděle 31. srpna 2008 ve 21:56 ® Petas reakce na …
Petas

TomK – Pražská Vltava má dostatek ryb a to v hojně zastoupeném druhovém sledu, kromě parmy, která se vyskytuje pouze zřídka se dá chytit skoro vše. Ke kvalitě rybího masa se nemohu vyjádřit, jelikož ryby nejím a 99,5% pouštím, to 0,5% je pro tchyni ( aby neměla řeči ) a ta si nestěžuje.
K otázce. Na přívlač mohu z vlastní zkušenosti doporučit Štvanici, Tróju, Vltavu 6 od mostu Inteligence až po Podolí ..... Prakticky pod každým jezem jsou dravci. Na duháky z již zmíněného Orvis capu se chodí pod Vranskou přehradu ..... Hezký večer Petr

reagovat
Sobota 30. srpna 2008 ve 22:15 ® Cudla
Cudla

Vláčka nevím,ale jezdím Prahu tak 5× víkend v roce na feeder a mouchu,a vždy si parádně zachytam.Švára je pražák,rybář a ten to tam má vohráblý,těšim se jako malej parchant jesli mi to vyjde12–15.9bych se tam někde motal

reagovat
Sobota 30. srpna 2008 ve 21:41 ® farnas
farnas

sorry ale drvaci tam jsou takze rybka je tam povolena

reagovat
Sobota 30. srpna 2008 ve 21:18 ® skwor
skwor

tomchamik: Tak jsem měl pravdu, a to ani nejsem Pražák :-)

reagovat
Sobota 30. srpna 2008 ve 21:16 ® tomchamik reakce na …
tomchamik

skwor,nesmí,máš dobrý pocit:-)) ))

reagovat
Sobota 30. srpna 2008 ve 21:06 ® skwor
skwor

farnas: Mám pocit, že na Hostivaři se vláčet nesmí.

reagovat
Sobota 30. srpna 2008 ve 20:07 ® farnas
farnas

hostivar

reagovat
Sobota 30. srpna 2008 v 18:00 ® ZANDER
ZANDER

nejsem sice z Prahy ale obcas jezdin na Vltavu 6 nebo 7 , zatim sem si vzdycky zachytal okouny a naka sticka taky pride

reagovat
Pátek 29. srpna 2008 v 17:10 ® Deleted

Hele, já nevím kdo Ti říkal, že v Praze jsou ryby. Je to moc špatný a vůbec bych tady nechytal. Jeď raději vláčet někam jinam. Praha je mrtvá voda a když něco chytneš, tak to ani nejde jíst… a nebo si počkej na Orvis cup a pak si chytni pár duháků ze Střeleckého ostrova…

reagovat