Chytej.cz

Jizera v okolí Mladé Boleslavi necteno

30.5.2008 | jirkabret | 6.857 zobrazení | 11 odpovědí

Pojdmě si napsat o tom co na Jizeře okolo Bolky funguje a co vůbec ne.O Vašich nejoblíbenějších místech a zkušenostech z lovu

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 20. srpna 2014 ve 12:04 ® mc.mazi

je pravda, že teď voda aspoň trošku vrací. Minulý týden, jsem měl kontrolu z rybářské stráže a bylo mi řečeno, že pán už objel 50 rybářů a nikdo neměl ani jednoho kapra. A prý se v okolí Vince, Krnska přemnožili sumci, protože nedávno se znovu nasadilo 100 kaprů a lidi je tahají pokousaný.

reagovat
Čtvrtek 14. srpna 2014 v 11:14 ® damoz

a já mám zrovna pocit že letos se na Jizeře poblíž Boleslavi velice daří:-) mám nachytáno nespočet krásných kaprů:-) zatím si nemohu stěžovat, jediný co mě sere je to, jak se rychle rozkřikne úsek, kde ryby berou nebo vysaděj.. to si potom člověk ani nesedne, proto už nikomu nic neřeknu a nechám si vše pro sebe:-) . Těch rybářu je mraky..:-((

reagovat
Úterý 5. srpna 2014 ve 14:28 ® Petr-Pampalini

Chodím pravidelně na Jizeru v Benátkách, 411025. Je tam sice docela špatný přístup k vodě, ale aspoň se tam nehádám s nikým o místo. Co se týče ryb, tak ty tam určitě jsou, z vlastní zkušenosti vím o kaprech, parmách, mnících, úhořích atp.. Jenom se musej nechat chytit a to se jim někdy nechce.

reagovat
Úterý 5. srpna 2014 v 10:08 ® DJ
DJ

Jizera je ta nejkrásnější řeka co znám a tak Vás prosím kolegové. Nikomu o ní neříkejte. Kdo umí, ryby nachytá. Téhle řece musíte naslouchat. Tahle holka naštěstí nedá každýmu :-)

reagovat
Pátek 1. srpna 2014 v 18:19 ® Rosetau
Rosetau

Na jizeru 4 se dava dost ryb. Jediny problem je v tom, ze je blizko mesta takze je tu obrovsky rybarsky tlak. Napriklad dravcu je tu zalostne malo vetsina stik je zmasena. Staci aby se jediny rok nevysadily a nic tam neni. Za 35 vychazek s vlacakem jsem za rok nechytil ani jednu. Dvakrat me po tom vyjela kudlicka o velikosti 30 cm. Okounu taky ubyva. Jedinyho ceho je tam dost jsou kapri, cejni a tlousti.

reagovat
Čtvrtek 26. června 2014 ve 14:14 ® vionek
vionek

Nemyslím si,že na Jizeře nejsou ryby,jezdím za Mladou Boleslav a na feeder si vždy krásně zachytám,kapři nejsou velcí,ale to mi zas až tak nevadí,vše pouštím.Místo nebudu prozrazovat,chce to jen hledat a zkoušet a o tom ta rybařina je

reagovat
Středa 25. června 2014 v 15:49 ® flodrs

Asi sem na Jizeru nikdo nechodí??????????­?????

reagovat
Středa 25. června 2014 ve 14:52 ® mc.mazi

Zdravím, jsem rád, že toto téma někdo otevřel, akorát jsem se chystal podobné založit. Chtěl jsem se Vás lidi zeptat: ,,KDE JSOU RYBY Z JIZERY´´ Myslím, že boleslavský svaz svou práci kvalitně neodvádí. Revír 411 026 je moje oblíbené místo již od dětství. Dříve stačilo přijít k vodě a pod elektrárnou tiše pozorovat krásné štiky, jak se vyhřívají na hladině. Jizera byla, co se týče ryb opravdu štědrá. Krásní kapři,úhoři,sum­ci,parmy… a mohl bych vyjmenovat celý seznam ryb. Kvalita vody se také zlepšila a na zrnko kukuřice se vrhali pstruzi. Ale kde jsou ryby teď? Ještě loni nebyla situace tak tragická, ale letos? Občas aspoň mník, hrouzek nebo plotice zabrali, ale letos nenarazíte ani na ně. K vodě to mám kousek, takže každou chvilku odpočívám u vody, takže hodin mám prosezených opravdu hodně. Jsem spíše nakloněn k stylu, že rybu chytnu, udělám si s ní fotku a pustím zpět. Vždyť je to úžasný pocit, když ji dáváte svobodu. Ale co mi drásá nervy, jsou občani v důchodu. Jizera je jich plná a tahají do vezírku každou rybu a pak se dozvídám, že to nosej do hospody, protože doma už mají plný mrazák. A pak se divíme, že ve vodě nic není. Kdyby aspoň svaz trochu zapracoval a vydal se občas na kontrolu. A jak je to s vysazováním ryb? Ryby se naházejí v okolí Krásné louky a dají tam zákaz rybolovu, protože si tam budou pořádat závody. Máte někdo nějaký dokument, kdy a kde a kolik ryb se letos vysadilo v okolí MB? Jak jsem rozčílený, tak jsem se trochu rozepsal, ale budu rád, když napíšete Vaše názory. Petrův zdar

reagovat
Středa 25. června 2014 ve 12:06 ® mc.mazi
reagovat
Pátek 6. června 2008 v 18:35 ® farnas
farnas

Neco ti poradim dej to na www.mrk.cz tam uz budou vedet

reagovat
Pátek 6. června 2008 v 16:52 ® jirkabret

Nikdo žádný zkušenosti jo?.........

reagovat