Chytej.cz

Co se vyplatilo na veletrhu koupit necteno

29.3.2008 | Robur | 12.478 zobrazení | 86 odpovědí

Omlouvám se za 3. veletržní fórum, ale nechci aby otázka zapadla v historii. Zítra jdu ještě jednou na veletrh, tak se ptám, co vás tam letos nejvíc zaujalo nebo co jste výhodně pořídili, krom výstavní opice. Mám na to jen chvilku, jdu s klukem na modely a takhle půjdu na jistotu.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 6. března 2014 ve 21:53 ® Robur
Robur

jsou nějaké horké tipy. Já tam byl, zaujaly mne uzené ryby. Pochválil bych stánek Mivardi, kde jsem před 2 roky zakoupil naviják. Nakonec vyřešeno tak, že jsem dostal nový. Tak jsem se tam rozhodl utrati 1000Kč a vytočil si 20% slevu. Jinak klasika, dost stánků jsem vnímal jako nové, ale taky mám pocit, že stánků ubylo. Nelogická je neprodejní výstava Daiwy, když na ní s prominutím parazituje prodjece, který Daiwu normálně prodává. Zajímavá je nabídka Ravenu. Ty co kritizovali stánky s nerybářským sortimentem bych kopnul do zadele. Nesehnal jsem svoje oblíbené volnočasové kalhoty. Chtěl jsem nakoupi ještě nějaké vlasce a splávky za dobrou cenu a nic jsem nenašel. Přívlače a kaprařiny bambilion. Plavanou snad mělo asi nejlepší Milo.

reagovat
Čtvrtek 10. března 2011 ve 20:31 ® bowler

Had měl pravdu Pražská výstava byla o 2chlupy lepší než Brněnská.Z mého pohledu.

reagovat
Čtvrtek 10. března 2011 v 18:54 ® Robur reakce na …
Robur

Mary> ne ne, my víme, že jsi si chtěla Spikeho koupit…

reagovat
Čtvrtek 10. března 2011 v 18:46 ® Mary
Mary

spike> no nic, jsem se spletla:-P

reagovat
Čtvrtek 10. března 2011 v 15:36 ® Robur
Robur

ryna pořád funguje, takže hrdě odnáším 8 splávků po 5kč, 5 plandavek po 10Kč, u Jaxonu nechávám za 6 třpytek 120Kč. Nkěde jsem zahlédl balík 8 gum na moře či slušné štiky po 20Kč za cca 8 gum. Dál jsem pořídil navijáček za 590Kč, co mně přišle nejsympatičtější. Asi jsem na něm nic neušetřil:-D . Přidal jsem podběrák s kovovým křížem za 200. Pár balíčků háčk s očkem 20ks za 32Kč. Dostal něco málo rybářských časopisů, z toho 1 byl opravdu jen pro dobré známé. Hadová díky:-D . A odmítl jsem ZADARMO metr na Chytej stánku. Dále jsem nakoupil za slušné prachy zepár karabinek a obratlíků plus mikrowire od Jaxonu, zásobník na návazce za 29Kč, když jsem si nevzal asi hezčí od Mila za 390Kč. Viděl jsem slušné matchovky a mušáky za 400Kč kus. Ale asi už zítra nebudou. Lidí bylo malinko. Stánky mnohem lepší než minulý rok na prostorou orientaci a obslužnost.

reagovat
Pondělí 22. března 2010 v 8:30 ® tomashr reakce na …

Robur> A co pelety???? ;-)

reagovat
Pondělí 22. března 2010 v 7:35 ® spike
spike

sus1> aha tak teď přemýšlám zda taky nejet v pátek, bude tam asi míň lidí než v sobotu a jak vidím ty fotky těch uliček…

reagovat
Pondělí 22. března 2010 v 7:35 ® spike
spike

sus1> aha tak teď přemýšlám zda taky nejet v pátek, bude tam asi míň lidí než v sobotu a jak vidím ty fotky těch uliček…

reagovat
Pondělí 22. března 2010 v 0:34 ® cercer reakce na …
cercer

Robur> sis nekoupil žádné lepidlo???

reagovat
Neděle 21. března 2010 ve 23:41 ® osprey reakce na …
osprey

Robur> Já až od čtvrtka odpoledne. To stačí.

reagovat
Neděle 21. března 2010 ve 22:16 ® Robur
Robur

Sus, má pravdu chlapec. Na stánku jsem byl. Osprey nikde, ale je pravda, že do vzduchu /ke stropu/jsem se nedíval…

reagovat
Neděle 21. března 2010 ve 21:23 ® sus1 reakce na …

osprey> Jj, počítám s tim.:-)

reagovat
Neděle 21. března 2010 ve 21:19 ® osprey reakce na …
osprey

sus1> Tak se nezapomeň stavit na stánku. Snad nebudu lítat nikde kolem:-)

reagovat
Neděle 21. března 2010 ve 21:15 ® sus1

spike> Jj, kvůli tomu tam jedem už v pátek ráno.:-) V sobotu dopoledne delírium na ubytovně,návštěva Robura,kterej příde zkontrolovat škody a pak po obědě(kterej bude krátkej a intenzívní) jedem domů.:-)

reagovat
Neděle 21. března 2010 ve 21:10 ® spike reakce na …
spike

sus1> ty ideš už v pátek? já asi až v sobotu:)

reagovat
Neděle 21. března 2010 ve 20:56 ® sus1 reakce na …

Robur> Tak to už v pátek budou mít prd.

reagovat
Neděle 21. března 2010 ve 20:18 ® Robur
Robur

ale úspora na podběráku tak 200, naviják 500 /a to porovnávám s netem/. vláčecí serepeťule úspora cca 300, a to jsem koupil u stánku ještě slušné hózny, tak jsem vzal hned troje + turecký med, žužu atd-

reagovat
Neděle 21. března 2010 ve 20:16 ® Robur
Robur

ee, se musí snažit David, ale dnes jsem na něj poštval Jakuba, tak mu tímto děkuju. myslím svého syna jakuba:-D

reagovat
Neděle 21. března 2010 ve 20:04 ® sus1 reakce na …

Robur> Fotku nějakou nemáš??

reagovat
Neděle 21. března 2010 v 19:57 ® Robur
Robur

tak už to mám letos za sebou, myslím, že z útraty kolem 2000 jsem tak 700 ušpóroval, jinak myslím celkem stantdard. Možná se lidi více mačkají, ale to může být jen pocit.

reagovat
Středa 2. dubna 2008 ve 22:59 ® vagi
vagi

Jestli se to vyplatilo, to se teprve uvidí. Ale věřím jim víc než Stormům. Tomu jsem nemohl odolat.

reagovat
foto/forum/2008/th-img3442.jpg
Středa 2. dubna 2008 ve 13:50 ® regulus reakce na …
regulus

sus1 – -:))))))))))

reagovat
Středa 2. dubna 2008 ve 13:11 ® sus1 reakce na …

reguluc : Kolik si dostal od Sprtexu za reklamu??))))))))))

reagovat
Středa 2. dubna 2008 v 11:23 ® zemstrong

puvodne jsem se tam sel jen podivat. Nakonec jsem to zakoncil nakupem asi 10 Wobleru a pul tunou gum. ALe nejvetsi radost na konec. Padla dohoda u stanku „uz nevim“ na nakup proutku Colmic Laris 2,7m 10–30g za neuveritelnych 70 Euro. A dneska jsem objednal RYOBI ZAUBER 3000 za skvekych 2.790 CZK. Uz se vidim u vody …

reagovat
Středa 2. dubna 2008 v 9:12 ® piskot reakce na …
piskot

dam: Jo mohl to být klidně on.Myslím,že koupil u všech něco ,aby měli radost a všem pak asi i něco donesl. Myslím,že to byl strážný anděl výstavy. Též mu děkuji a slivku ohodnotili též všichni jako super. Povídal že mu teče doma z vodovodu a že klobásky má v každé skříni kterou otevře.Fakt asi anděl.

reagovat
Středa 2. dubna 2008 v 7:11 ® dam reakce na …
dam

Piskot – tak nevím, jestli jsme nepotkali oba stejného pána. U mě neudělal zase tak ohromnej nákup, ale pěkně jsme pokecali a já mu i doporučil nějaké věci od zdravé konkurence a on mi slíbil, že dorazí s vínem nebo slivovicí, ať si prý vyberu. Bral jsem to s usměvem. Ale on opravdu za dva dny dorazil a donesl mi 4 lahve vína a ne ledajaké…takže mu touto cestou velmi děkuji, podělil jsem to mezi kolegy a bylo výborné

reagovat
Středa 2. dubna 2008 v 0:30 ® regulus
regulus

No ze zvědavosti (neměl jsem v úmyslu nic kupovat), jsem vzal do ruky ten feeder Sportex, co si koupil HaD (zmińoval se o tom ve videu o parmách). Prodavač se přitočil, chytil prut za špičku, ať si to prej zkusím. Tak sem trochu zabral, prodavač že prý mám zabrat víc. Říkal jsem si, že když chce, tak jsem pořádně zabejčil. No škoda, že feeder nepotřebuju, asi bych neodolal. Musím říct, že o tomto prutu se dá bez nadsázky říct, že by se ho vyplatilo koupit. Cena byla okolo 3 tisíc.

reagovat
Úterý 1. dubna 2008 ve 23:58 ® piskot
piskot

Byli jsem přímo naproti stánku Chytej.Tedy Royal Bait. Směs drobností od plavky,přes feeder po vláčku.

Jak zde bylo zmíněno,nejhorší je to záhul na nohy.jako kancelářskej povaleč jsem fakt zkusil,zejména s ohledem na mou nadváhu :-) .

Ještě jedna skvělá maličkost.Přišel pán a povídá,tohle si beru :-) .Trojnožka i s feeder hřebenem.Takhle jak to je to beru.S pánem jsem strávil celkem asi 3hod. pokecu a byli jsme pro něj skladem i pro ostatní nákupy.Vždy přišel a něco si u nás odložil a mimo řeč se mu zase něco líbylo a tak to zase vzal. Neskutečnej simpaťák a jen pokec nebral jako nalehko. V sobotu se zjevil a přinesl slibovanou slivku.Byla tak dobrá,že sem se až lekl.Doufám,že se sním znovu setkám na 1.kole MIČR feeder na Mušově a budu mít na něj víc času.

Mimochodem ,přijela se na mne podívat i má vlastní manželka s naším synkem .Co je mazec,že kočárek a za ním manželka jsem měl v zorném úhlu více jak 5min.Vašík se na mě culil a já nereagoval.Prodal jsem 4 navijáky nežli mi docvaklo kdo to tam tak blbě překáží.Lidi to je pak šok!Přivezla sendviče a bábovku všem a to jela s kočárkem až z Prahy Student busem.To bylo tedy to nejhezčí co jsem na výstavě potkal!!!!!!!!

reagovat
Úterý 1. dubna 2008 ve 23:43 ® jarryn21
jarryn21

Já koupil Sportex za 50% a a multák Penn.Kámoš vyhrabal u Rozsypala Abučko Enticer 10–30g kolem devíti stovek. A ještě spoustu kravin. Spokojenost.

reagovat
Úterý 1. dubna 2008 ve 22:26 ® dam
dam

Staník – a o tom ten veletrh je, o bolavých nohou, přátelích a těch druhých…jinak už se těším na příští, těch proutků bude asi pět krát tolik, a to je pro mě nový impuls…já jsem jinak skoro nic nestihl, ale nakoupil jsem Yumy u Kajmana, kalhoty od Grafu, ponožky od Bobra, k smáčkům jsem se stihl jen podívat a stejně dopadla i návštěva u Rapy – woblery Lovec…velmi mě opět oslovily navijáky u Penna a velikost řízků, které byly k obědu

reagovat