Chytej.cz

Co se vyplatilo na veletrhu koupit necteno

29.3.2008 | Robur | 12.478 zobrazení | 86 odpovědí

Omlouvám se za 3. veletržní fórum, ale nechci aby otázka zapadla v historii. Zítra jdu ještě jednou na veletrh, tak se ptám, co vás tam letos nejvíc zaujalo nebo co jste výhodně pořídili, krom výstavní opice. Mám na to jen chvilku, jdu s klukem na modely a takhle půjdu na jistotu.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Úterý 1. dubna 2008 ve 22:14 ® Stanik
Stanik

Jinak k tématu: určitě se vyplatilo nakoupit smáčky u Nástrah a já jsem si ještě pořídil woblery od Salma a vestu od Graffu s 10% slevou. A hlavně jsem potkal dost známých a pokecal, to se taky cení.

reagovat
Úterý 1. dubna 2008 ve 22:10 ® Stanik
Stanik

dam: vydržet tam celý veletrh musí být dost velký záběr, co jsem viděl, tak jste se ani na chvilku nezastvili. U vás bylo stále plno, tak jsem vůber rád že jsi se nám mohl chvilku věnovat a ukázat nám ty proutky. Musím uznat že ten JigSpinn se ti povedl. Za tu cenu krásný UL proutek.

reagovat
Úterý 1. dubna 2008 ve 21:47 ® dam reakce na …
dam

hecht – neboj nezklame tě, už aby se dalo vláčet

piskot – setkal jsem se i s horšími kupujícími, špekulanty o desetikorunách, pruty za tři kila musí být vynikající kvality atd. – člověk se musí obrnět…na druhou stranu jsem se potkal se spoustou fajn lidí, kteří i když nenakoupili, tak se dokázali otevřeně pobavit, a to mě trochu zahřálo u srdce a vím, že je spousta rybářů, kteří si jdou k vodě pro příjemný zážitek a ne pro kus masa plného kostí

reagovat
Úterý 1. dubna 2008 v 18:22 ® Robur
Robur

marin, a to nevíš, za kolik byli angličáky na výstavě modelů:-)

reagovat
Úterý 1. dubna 2008 v 16:46 ® marin
marin

vyplatilo se koupit 2 ryb.bedny PLANO, na typu 7771 jsem oproti maloobchodu ušetřil cca 500Kč a taky mne potěšily malé angličáky COLMIC 3,4 a 5g za 30,– se šroub. záteží.
a pak jsme si udělali radost v podobě triček, panáků s ryb.motivy atd.

Piškot: zdar, u jaké firmy jsi vystavoval?

reagovat
Úterý 1. dubna 2008 ve 14:22 ® piskot
piskot

Nic mne tam nenadchlo,koupil jsem si sýrové dobroty,super ponožky,pásek (měli i na mě),masážní elementy pro manželku a za ten týden dvě slušné opičky. Zaujal mne stojan s vodováhou a jeho cena,pak před otevíračkou zdolávání štiky učněm rybářského učiliště na strýmra( skákala 1/2 metru nad bazén),a pak neuvěřitelné dotazy návštěvníků na nás vystavovatele.:-) Pár jich dám k dobru: 1)Co to je za značku? Povídám … novinka a komplet řada. Odpověď návštěvníka : novinky jsou na … 2)Pane máte takové to gumové,jak se do toho dávaj pruty? Ptám se co? Odpověď návštěvníka: Tady sou snad všichni natvrdlý a šel:-) 3)Máte feederové vidličky? říkám ano asi 10 druhů. Zákazník povídá: hm ale špatné barvy. :-) 4)Tahle rohatinka je ale zelená a já ji nechci. 5)Prut je skvělej ale nevejde se mi do futrálu tak ho nechci!Vzal si pak jinej podle velikosti futrálu. 6)Zákazník mi povídá: Mě se stačí podívat na rukojeť prutu a vím že sou tady všechno šmejdy. Ps: to sem se už málem neudržel.

Závěr? Většina návštěvníků novinky nezajímají.Chtějí co nejlevnější cokoliv a udělat z člověka troubu :-)

reagovat
Úterý 1. dubna 2008 ve 13:15 ® breca reakce na …

Dopadl jsem jako HaD – jeden feeder od Sportexu, byl jsem z něj tak nadšený, že se mnou spal i v posteli, dále DVD Základy lovu FEEDER, samozřejmě od stánku Chytej a nějaká bižuterie. Jinak docela zklamání, hodně kaprařiny (chudáci kapři), ostatní ustoupilo do pozadí, což mě docela překvapilo…

reagovat
Úterý 1. dubna 2008 v 9:56 ® hecht reakce na …
hecht

Ježíš, samozřejmě . Tak ještě oprava toho co jsem napsal 30.3. Největší radost mi udělal také nový vláčák Genesis 240 cm 7–22g. Při výběru pomohl svou invencí ochotný dam, a ještě zapojil do srovnávacího testu Michala Tichého.Tak věřím tomu že když to posvětila špička světové přívlače, tak to bude ok :-))

reagovat
Pondělí 31. března 2008 ve 23:47 ® dam reakce na …
dam

hecht – myslel jsem, že jsem ti taky udělal radost…

reagovat
Pondělí 31. března 2008 ve 23:29 ® Kouba
Kouba

Flazjar mel slevu 5% :-) na vse hned sem to vyuzil:)a koupil si novej priposlech:)

reagovat
Pondělí 31. března 2008 v 16:56 ® HaD
HaD

Já si koupil proutek Sportex za 50% :-)

reagovat
Pondělí 31. března 2008 ve 14:38 ® Cudla
Cudla

Rohhlíčky jsi máš dělat sám,nemusíš je ani vázat stačí vrtat jak normal.boilí. Tomucha ty háčky jsou fajm dostal jsem držkovou ,mněl jsem jich vzít víc.

reagovat
Pondělí 31. března 2008 v 0:07 ® cercer
cercer

to je jako na koho???!!

reagovat
Neděle 30. března 2008 ve 23:35 ® Robur
Robur

začalo to jinak, cituji: Vidím hotel a kolotoče, hotel je Santon… Tak to jte na Pryglu…:-))

reagovat
Neděle 30. března 2008 ve 23:32 ® cormaxx
cormaxx

@mig61: to bude asi tim,že ti ten rohlík po hodině změkne a když to taháš ven, tak rohlík spadne a poté i volná bavlnka.....

reagovat
Neděle 30. března 2008 ve 22:34 @ ???

Já se podělím o to, co se mně nevyplatilo koupit: Koupil jsem rohlíkové boilies (to se šňůrkou)od Chytila a dneska jsem ho šel plnej naděje vyzkoušet a bylo to zklamání. Ne proto, že na to ryby nebraly, to jsem zvyklej, ale proto, že ta šňůrka je oproti jinejm výrobcům strašně volná a ty boilies z toho spadly ještě dřív než to dopadlo na dno a než jsem na to přišel, tak jsem tam čuměl hodinu zbytečně s prázdným háčkem. Jediná možnost je píchnout uzel, ale ten je tak malej a když nemáte brýle a máte silnější háček, tak je to vopruz. Jestli ta šňůrka je volná naschvál, tak jsem to nějak nepochopil… Tak jediné co si myslím, že byl dobrej kauf, byl balík balsy na Modelech. Občas taky modelařím.

reagovat
Neděle 30. března 2008 ve 20:39 ® hecht
hecht

Tož největší radost udělal naviják od Gamáčů Shimano TECHNIUM mgs 2500 za 3 500,–Kč poslední kusy ještě made in JAPAN.

reagovat
Neděle 30. března 2008 v 17:56 ® regulus
regulus

Robur čtvrtý. -:)))))

reagovat
Neděle 30. března 2008 v 17:16 ® cercer
cercer

Kachna,Cudla: kluci,včera už to byl jen odvar…a kdyby jste přišli v pátek do hospy,tak ztratíte veškeré iluze!!:-)) )

reagovat
Neděle 30. března 2008 ve 14:42 ® Kachna reakce na …
Kachna

Cudla: Máš recht, pár „mistrových“ výtvorů :o)

reagovat
foto/forum/2008/th-img3390.jpg
Neděle 30. března 2008 ve 13:07 ® Cudla
Cudla

Ject přez celý Čechy,kouknout jak Tomáš váže mouchy,pokecat,kou­pit pár „zbytečností“se vyplatí,poznat ty který znáš jen podle nicku a fotek.

reagovat
Neděle 30. března 2008 ve 12:30 ® Salmo
Salmo

Rapalu Magnum za 119 Kč u stánku STORMU a nějaké ty smáčky u Nástrah.cz :-)

reagovat
Neděle 30. března 2008 v 11:17 ® Kachna
Kachna

Sice jsem to nekoupil, ale byly k vidění i krásné módní doplňky (foto nič moč)

reagovat
foto/forum/2008/th-img3389.jpg
Sobota 29. března 2008 v 19:01 ® Tomik
Tomik

Výprodej od relaxu 3 kč za kus (banja 2,5cm)…škoda že jsem tam přišel skoro s křížkem po funuse..:-((

reagovat
Sobota 29. března 2008 v 18:57 ® gabo
gabo

DVD Rapala za 99 kč.

reagovat
Sobota 29. března 2008 v 18:13 ® vagi
vagi

Z mého pohledu určitě doporučuji zastavit se u Basse pro nějaké umělé nástrahy. Maximální spokojenost.

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1