Chytej.cz

rybářské křeslo necteno

12.12.2007 | stanley 4 | 20.173 zobrazení | 44 odpovědí

pánové mohl by mi někdo poradit kde mohu koupit opravdu pořádně btelná křeslo?musí to udržet chlapa se stošedesát živé váhy.díky za pomoc

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Neděle 14. května 2017 ve 20:03 @ Tonda Gaser

Mám Mivardi quatro co doporucuji tady http://na-ryby.eu/…rske-kreslo/ a jsem nadseny zatim, mate nekdo zkusenost s vydrzi ?

reagovat
Pátek 14. srpna 2015 ve 12:46 ® Vaseck

Já jsem nedávno navštívil Raven. Maj tam obří výběr bivaků a křesel. Stojí za zkouknutí https://www.raven-fishing.cz/…s/page/1087/ .

reagovat
Středa 30. listopadu 2011 ve 13:14 @ XMichal

Čau, dovolím si vychválit křeslo Carp-pro, který mají tady: http://www.mlsport.cz/…ka-zidlicky/ Je hodně masivní, nastavitelný a pohodlný.

reagovat
Pátek 14. prosince 2007 ve 20:39 @ 

stanley 4)Jestli chceš opravdu kvalitní křeslo,tak neváhej a jdi do JRC.Sám ho sice nemám,ale znám dva lidi co ho maj delší dobu a posezení je No1.Sám jsem v něm několikrát seděl a i usnul a po zkušenostech oproti jiným křesílkám to nemá chybu,mět přebytečné love,hned kupuju.Tady máš odkaz na akční cenu z které Ti při objednávce odečtou ještě dest procent a cena je včetně poštovného.

www.tomi-korda.cz

reagovat
foto/forum/2007/th-img2865.jpg
Pátek 14. prosince 2007 v 17:25 ® sus1 reakce na …

Salmo>Neni zač.

reagovat
Pátek 14. prosince 2007 v 17:04 ® Salmo reakce na …
Salmo

sus1> tak to promiň ale vážně to vypadalo že to je na mně ještě jednou se proto omlouvám :-)

reagovat
Pátek 14. prosince 2007 ve 12:38 ® rapadek reakce na …
rapadek

Něco bytelného jsem našel tady: www.rybarskepotreby-shop.cz Máte ho někdo? Ta cena je hodně sympatická.

reagovat
Pátek 14. prosince 2007 v 7:55 ® sus1 reakce na …

Omluva:mělo to patřit di diskuze.Díky.

reagovat
Pátek 14. prosince 2007 v 7:48 ® sus1 reakce na …

stanley 4>Je hezké jak se tady lidi bavěj jako by nic a přitom mi psali o . . .úplně něco jinýho,tak se tady – doma – tomu jen usmívam.

reagovat
Pátek 14. prosince 2007 v 0:45 ® stanley 4
stanley 4

chlapi kašlete na hádky,sou svátky klidu a pohody.jinak dudu to křeslo by určitě vydrřelo ale eště vyřešit jak to dostat k řece,neznáš nějakej dobrej dvukolák?jinak kluci dík za rady určitě něco vyberu

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 ve 23:28 ® HaD reakce na …
HaD

rapadek: o tom nepochybuj

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 ve 23:21 ® rapadek reakce na …
rapadek

Ještě furt se mluví o křesílkách?

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 ve 22:54 ® HaD reakce na …
HaD

Salmo: to bylo o me, ne o Tobe.

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 ve 21:28 ® sus1 reakce na …

Vyprdni se na to a žij dál,seš mladej tak toho využij a nenech se zvyklat.Ahoj.

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 ve 21:23 ® sus1 reakce na …

Píšeš ,že to neni ftipný?! já to jako ftip myslel ale někdo ne a . . .

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 ve 21:20 ® sus1 reakce na …

salmo>To taky neni na tebe,špatně si to pochopil.

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 ve 21:07 ® Salmo reakce na …
Salmo

sus1> jako já vůbec nevím o co tu jde kde jsi prosimtě sebral že si říkám malej J.W. že jsem frajer a že kvůli mě sem nechodí lidi co to je prosimtě za kecy ??

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 19:50 ® sus1 reakce na …

dudu> Hm,tak to mam smůlu,zase nic.

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 19:45 ® dudu reakce na …

sus1– to je rozdíl. Tys doporučoval jakýsi rozpadlý, toto je ale fakt bytelný :-)

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 19:43 ® sus1 reakce na …

dudu> ty si koleduješ,takhle nějak jsem odpověděl já a dostal jsem . . . viz. včera v 16:03

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 19:10 ® dudu

Pokud chceš opravdu bytelné, mrkni sem :-) www.super.cz

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 17:45 ® Jirkan reakce na …

toulovec: pravdu máš v tom sedáku, ale to byl jeden z důvodů, proč jsem ho bral. Jinak těch plastových kloubů od JRC se nemusíte bát. Kovových jsem měl několik a toto je lepší. A co se týče těch područek, tak po 1/2 roce jsem měl ty spoje tak „vyčochtané“, že jsem celé křeslo vyhodil

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 17:15 ® toulovec reakce na …
toulovec

jirkan: to je sice pravda, ovšem odradil mne příliš dlouhej sedák – pro mne nevhodné pro chytání feedrem – to je spíš na chrápání pro kapraře. Pak plastovej kloub, delta ho má kovovej. Delta je o 500 levnější a má navíc područky, které považuju u feederu rovněž poměrně důležité.

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 11:36 ® Jirkan reakce na …

Křeslo JRC Coccon Chair je cca o 1 kg lehčí než Delta.

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 11:35 ® Vydrain reakce na …
Vydrain

regulus – hele tys to vůbec nepochopil, tady ti bylo jemně naznačeno, že máš pořádně žrat :-)) )

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 11:10 ® toulovec reakce na …
toulovec

no konečně otázka na kterou mohu velice fundovaně odpovědět :o)))) Vyhovující křeslo jsem sháněl asi jeden rok. Nakonec jsem vybral od výrobce Delta. JRC mi nevyhovovalo, je moc široký, chtěl jsem něco lehčího. www.deltaplus.cz Důvodem k mému rozhodnutí bylo, že je konstruováno na 140 kg (já mám skoro 150 a 192 cm). Nejsem kaprař, občas si sednu s feedrem, takže jsem nechtěl plnohodnotné široké křeslo, ani lehátko, ale jen pohodlné lehké křeslo co mně unese. Výhodou tohoto je celokovová konstrukce bez plastů. kloub, nožky, vše v kovu, takže nemám šanci to prosednout. Jsem naprosto spokojen. Co možná ale ještě změním že zvětším ty nožičky – na měkkém podkladu se trošku bořej, ale zase to není tak strašný.

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 8:18 ® sus1 reakce na …

Myslel jsem to jako srandu a jak to dopadlo?!

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 8:14 ® regulus reakce na …
regulus

sus1 – myslíš kvůli tomu sedátku??? -:)))))))

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 v 7:21 ® sus1

Byla to samozřejmě sranda ale to někdo tady asi nepochopil a hned tady zase předved siláka ale to sem se tady o něm dozvěděl už dřív,že je frajer a že sem spousta lidí nechodí kvůli němu,prej že se mu řiká malej J.W ale to msem tet nepatří.Asi by se majitel servru divil že sem lidi nechodí kvůli němu ale jak řikam ,to je vedlejší a sem to nepatří.

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2007 ve 2:41 ® stanley 4
stanley 4

regule otázka zněla křeslo pro chlapa stošede,má to být dárek pro tchána.ale už tonebudem řešit jen prostě scháním něco co vydrží abych ho nemusel dělat z lešenářských tru­bek

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1