Chytej.cz

PRAHA a okolí kam na ryby?! necteno

1.10.2007 | doktorov | 119.905 zobrazení | 377 odpovědí

Ahojda všem rybářům z hlavního města a nejen jim..pište a pochlubte se kde tady v Praze a okolí berou?!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   13 12 11 ...
Středa 2. března 2022 v 16:42 ® FilipO

Ahoj rybári, Chcel by som sa Vás opýtať na rady k súkromným revírov v Prahe a okolí ( keďže sem musím odcestovať na 3–4 mesiace a teda nie som držiteľom povolenia v CZ republike iba na Slovensku)

Za všetky odpovede ďakujem. Ak by sa tu našiel aj majiteľ takéhoto rybníka určite mám záujem o návštevu aj 2–3× do týždňa.

S pozdravom Filip

reagovat
Čtvrtek 30. dubna 2015 ve 20:16 @ starejzalesak

Hledám parťáka na poslední týden v květnu na ryby do j. Čech na dobrou přehradu.

reagovat
Středa 29. srpna 2012 ve 12:03 @ Tyty65 reakce na …

Hony>

reagovat
Pátek 24. prosince 2010 v 18:47 ® Bulldog.o reakce na …
Bulldog.o

Dík za radu, ale letos jsem to nechal být…, počasí a lenost mi to rozmluvila…, spíš tedy ta lenost :-))

reagovat
Pátek 24. prosince 2010 ve 13:08 ® Hony reakce na …

Bulldog.o> Také u mostu Barikádníků pod pumpou. Snad to ještě stihneš. :-)

reagovat
Neděle 19. prosince 2010 v 18:53 ® bjucek reakce na …
bjucek

Bulldog.o> vltava 7– tam je šance na kapra

reagovat
Neděle 19. prosince 2010 v 18:29 ® tomashr reakce na …

Bulldog.o> Před pár minutami jsem dal do diskuse „fotografování“ snímek z dneška od železničního mostu – podívej se sám… Zamrzlé to není, ale u břehu se led najde. Přístav v Podolí je zamrzlý, ale vloženě jen ta zátoka přístavu, hned za ní je to zas bez ledu.

reagovat
Neděle 19. prosince 2010 v 18:23 ® osprey reakce na …
osprey

Bulldog.o> Sedávalo se u výpustě Botiče a zajímavá by mohla být i oblast kolem Vyšehradu (např. zátoka přístavu v Podolí). Jak je to s ledem, nevím. U nás je skoro všude a jít na kapra by mě ani nenapadlo. Na Vltavě bych čekal hlavní tok bez ledu a zátoky jak kde.

reagovat
Neděle 19. prosince 2010 v 18:15 ® Bulldog.o
Bulldog.o

Vážení přátelé letos musím „bohužel“ na vánočního kapra v Praze.., můžete mi doporučit nějaké místo…, nerad bych dorazil k vodě kde bych mohl akorát tak bruslit…,, napadl mě starý přístav v Libni, ale bojím se toho ledu.., předem děkuji

reagovat
Pondělí 20. dubna 2009 ve 2:51 ® sumecryba
sumecryba

Jsem z Modřan a tak hlavně chytám na Feeder na Vltavě 6 a na mušku na Vltavě 7 .Mám mnoho překrásných úlovků.Je pravda že tady bydlím už 24 let a tak mám tyto vody vysledovaný.Ale jak říkám řeka čaruje,někdy sklame,ale dokáže moc mile překvapit.I krásné chytání je v Troji na mušku,tam je to mos pěkné hlavně na podzim.Jak říkám všude u vody je krásně,ale domovský revíry stojí za to.

reagovat
Pondělí 9. března 2009 v 11:58 ® standas
standas

Ryba už začíná brát všude ale chceto víc tepla a méně vody.

reagovat
Neděle 8. března 2009 ve 21:01 ® Skalenejřízek
Skalenejřízek

Dnes jsem se tam byl projít.Hostivař je celý bez ledu.Dnes asi 30 rybářů,občas jsem viděl někoho čapnout kapra. www.mrk.cz

reagovat
Neděle 8. března 2009 ve 20:34 ® kandat75 reakce na …
kandat75

Hostivar uz je prej celej rozmrzlej. A ryby docela spolupracujou :-) Ale mem to vycteny na konkurencnim webu

reagovat
Neděle 8. března 2009 v 17:37 ® doktorov

:o(

reagovat
Neděle 8. března 2009 ve 14:19 ® doktorov

Zdar tak už byl někdo na procházce okolo Hostivaře? Jsem v práci tak nemám čas se tam podívat je to už rozpuštěný tak aby se dalo rybařit aspoň někde?? díky..

reagovat
Čtvrtek 26. února 2009 v 17:49 ® standas
standas

doktorov: Nebyl ale dle počasí se to již blíží, stojáky na tom budou hůř ale na řece v poho

reagovat
Čtvrtek 26. února 2009 ve 13:58 ® doktorov

Čauky tak jak jdou v Praze ryby? Nebyl se nekdo podivat na hostivaři zda je už aspon kus rozpuštěnej? A da se tam chytat??? diky

reagovat
Pátek 23. ledna 2009 v 11:13 ® Filip00
Filip00

Ahoj půjdete si někdo zaházet na Vltavu 7 tento nebo příští týden? když tak napište.

reagovat
Čtvrtek 22. ledna 2009 ve 22:45 ® romank1

Chytal někdo na revíru 411997 Říčanský potok 1A Litožnice I A II

reagovat
Sobota 17. ledna 2009 v 19:23 ® standas
standas

zdar Pražáci,co takhle Rokytka jak to sní vyzerá?

reagovat
Pátek 26. prosince 2008 v 17:12 ® Marfi69
Marfi69

Czudko → Ahoj Jirko – já nebyl…bylo hnusně a navíc musím do sebe nasoukat 3 metry klobásky.. (letos jsem to s ní nejak přehnal :-(( Mám návrh – co se zajít rozloučit s tímhle rokem – že bychom vzali tu ještěrku (chameleonovitou převlečenou za kamaráda)…a vyrazili :-)

reagovat
Pátek 26. prosince 2008 v 16:15 ® Czudko
Czudko

Tak co kolegové, byl se někdo z vás na vanoce rozloučit s vodou???

reagovat
Pátek 31. října 2008 v 9:27 ® Skalenejřízek
Skalenejřízek

docela jdou,včera jsem se prošel s vláčákem pod trojským jezem a čapnul jsem tři štiky do 65.

reagovat
Čtvrtek 30. října 2008 ve 22:50 ® Bulldog.o
Bulldog.o

Jééé, já přehlédl to datum. Tak nic.........

reagovat
Čtvrtek 30. října 2008 ve 22:49 ® Bulldog.o reakce na …
Bulldog.o

Ze strany kde je sídlo MO Hostivař.Pokud myslíš místo co já.. , No určitě neprohloupíš tak nebo tak. Pro upřesnění jdi od těch tramvají. Napiš prosím, jak jsi dopadl, ta oblast mě zajímá.. Předem děkuji..

reagovat
Čtvrtek 30. října 2008 ve 22:41 ® romank1

Jak jdou v Praze ryby

reagovat
Středa 10. září 2008 ve 20:18 ® tomchamik
tomchamik

Jeníku,už se to vy..r,jestli chceš reklamu tak ti jiHaD jistě rád poskytne!!!!

reagovat
Úterý 22. července 2008 v 11:57 ® Glein

BOTIC – chtel bych se znovu vypravit zavlacet si na Botic. Nevite, jaky je nejlepsi pristup k meandrum pod Kosikovskym potokem? Z prave strany (od tramvaji nebo te restaurace, kde je sidlo MO Hostivar) nebo z druhe strany (od sidliste Kosik)?

reagovat
Čtvrtek 3. července 2008 v 18:57 ® kandat75
kandat75

slimi – To uz si nepamtuju. J tam tenkrat chytal na polozenou jeden prut klasika na tezko a jeden na splavek. Co pamatuju ze jsem tam chytal hodne karasu

reagovat
Středa 2. července 2008 ve 23:01 ® slimi

tak díky kandáte:)…já si to taky myslel,ale radsi se preptam nez abych mel neprijemnosti:) a co zadarilo se tam neco???

reagovat
novější starší
Stránky:   13 12 11 ...