Chytej.cz

Slezská Harta necteno

17.9.2007 | Petula | 746.972 zobrazení | 6.261 odpovědí

Vodní dílo leží v okrese Bruntál. Vzniklo přehrazením toku řeky Moravice, která zde protékala úzkým údolím.Ačkoliv mladý rybářský revír,ale uloveno již bylo na této přehradě mnoho trofejních ryb,převážně dravci štika,candát.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 13. července 2015 ve 13:50 ® Galileo

Nazdar všichni. O víkendu jsem byl na Hartě no ale asi ryby neumím chytat- Povedly se 3 štičky cca do 40cm a asi 4 cejni a dva kapřici.Jel jsem cíleně lovit candáty ale vůbec nic. Za 2 noci ani potah a na vláčku také nic(to se mi ještě nestalo). Jinak na Hartě to ted žije tak asi je vše vyplašeno.

reagovat
foto/forum/2015/th-img114829.jpgfoto/forum/2015/th-img114830.jpgfoto/forum/2015/th-img114831.jpgfoto/forum/2015/th-img114832.jpg
Středa 8. července 2015 v 19:21 ® Stenlyk009

Zdravím příští týden se chystám na 4 dny na Hartu poradí někdo nějaké dobré místo zatím díky

reagovat
Pondělí 6. července 2015 v 10:46 ® kingkubik reakce na …

jajco> sz vedle:D

reagovat
Sobota 4. července 2015 ve 13:56 ® rybardusacek
rybardusacek

Ahoj Harťáci. Dnes jsem se vrátil ze třídenního pobytu u mé srdcové vody. Hyc už byl nesnesitelný, ale ten kravál všude kolem vody ještě nesnesitelnější. ZAšil jsem se na své oblíbené místo a celkem fajně si zachytal. Přes den to bylo sice úplně mrtvé ale večer a brzo ráno jsem tahal rybku za rybkou. Největší – kapřík 56, který už se do Hartičky nevrátil, jinak kapři vše do max 45cm plavou vesele dál – Dravce jsem nezkoušel. Ale opodál seděla skupina 4 rybářů, kteří byli jen na candáty. Ve 4 lidech chytli za ty 3 dny, co jsem tam byl já, asi 3 ryby, vše candáti do 40 cm. A protože jsem seděl v zátoce, do které foukal vítr, 2 tyto minicandátky jsem měl brzo poté, co byli puštěni zpátky do vody, mrtvé u břehu. Diagnóza smrti – potrhané žaberní oblouky… No comment. Mějte se všichni hezky a krásné rybářské zážitky přeji.

reagovat
Sobota 4. července 2015 ve 2:41 ® jajco reakce na …
jajco

kingkubik> Tak právě sem se vrátil z noční vláčky a trávy v pohodě. Jen to tam hučí jak v hospodě,je to hnus. Jinak tři kopance sem dostal;-)

reagovat
Pátek 3. července 2015 v 18:04 ® fola66 reakce na …
fola66

Hatori:kousek za Polskou,jak se vlévá Lubina:-) … Zitra jedu na Hartu,ale s rybami moc nepočítám v tom hycu. Bude cachtani na břehu:-)

reagovat
Pátek 3. července 2015 v 17:27 ® kingkubik reakce na …

jajco>pred mesicem bylo jeste v celku vse ok pak to zacalo hlavne na mistech kde neni od kraje tak hluboko podivej se do leskovce na kameru a pochopís. je to zarosly a radne …mam hodne fleku zabitych:( vim o mistech kde se travy tahnou 1km a jako vlackar na tech mistech koncis…sem tam se najde dira mezi kytkama ale pro tebe jakozto nocniho lovce je to nechytatelny. vim ze mas rad okoli razove ale tam nevim jak to je moc tam nejezdim …ale to ty vis

reagovat
Pátek 3. července 2015 ve 12:18 ® jajco reakce na …
jajco

Hatori> Ahoj, jaká ze se to tam rozlezla tráva? Před měsícem sem tam byl a nic sem nnepostřehl, i když to bylo na kamenitem břehu kde není mělko.

reagovat
Pátek 3. července 2015 v 10:30 ® Hatori reakce na …
Hatori

2Fola: Super Zdenku, to je splav v Polance?;-)

4Petula: Jo ta trava mně taky místy šokovala! Ale jsou v ní zalezlí okouni..

reagovat
Čtvrtek 2. července 2015 v 19:29 ® Petula
Petula

Ta tráva nemá chybu,už sice byla i minulý rok,ale letos to je místy šílené

reagovat
Středa 1. července 2015 ve 20:54 ® fola66 reakce na …
fola66
reagovat
Středa 1. července 2015 ve 20:50 ® fola66 reakce na …
fola66
reagovat
foto/forum/2015/th-img114641.jpg
Středa 1. července 2015 ve 20:47 ® fola66
fola66

Zahájení jsem byl na splavu,ale už jsem zpátky, tak tento víkend Harticka :-)

reagovat
Pondělí 29. června 2015 v 19:44 ® Hatori
Hatori
Jako dobře to má borec vychytané :-D reagovat
Neděle 28. června 2015 ve 20:01 ® romanek26
romanek26

Hmm..tak to já byl houwnochyt a po přesedlani na vláčku ještě větší,bo podemnou v těch travinach jezdily metrové štičky,okouni a ostatní plevel,ale nic na ně nefungovalo,asi se na mne potvory domluvily…ještě jedna taková výprava a prodávám cajk.

reagovat
Neděle 28. června 2015 v 1:32 @ cesilko

Supr týden 26 kapru ale 200kg kukuřice za zavezene ale v noci brzo ráno jinak ve sloupci 1 uhor sumec candát 4 štiky 2 čelní flek Supr řas požehnaně

reagovat
Pátek 26. června 2015 ve 4:34 ® kingkubik reakce na …

AdamHT> jste se nejak hecli a zvysili pocet dochazek ne:)

reagovat
Čtvrtek 25. června 2015 ve 14:42 ® AdamHT
AdamHT

Tak dneska na Hartičce po skromnu malá štička a kolega malé cečko a okiše. Ráno dva stupně a teď pěkný pařák. Bylo tam krásně.

reagovat
Čtvrtek 25. června 2015 ve 12:32 ® kingkubik reakce na …

Chorchus> ahoj Jirko:) jj mas rech cim vic na prostredku tim vetsi ryby:)zitra asi budu na vode honit kosatky:)

reagovat
Středa 24. června 2015 ve 21:36 ® mazar reakce na …

Hatori> Moravice je toho plná, stačí kouknout na Kružberk, nebo nedej bože dolu na hrázku, ta už je zarostlá komplet, nic dobrého z toho nebude.

reagovat
Středa 24. června 2015 ve 20:56 ® Stroft reakce na …
Stroft

welik> Záleží, kdo je na vepřové tak divočáci, kdo je na kuřecí tak koroptve.Ale jak to v těch lesích sleduji, tak jsme většinou na vepřové:-)

reagovat
Středa 24. června 2015 ve 20:18 ® Pařez reakce na …

Stroft> Chlapi, na ryby jste určitě odborníci, tak proč střílet do českého piva, které je světová extratřída?

reagovat
Středa 24. června 2015 ve 13:18 ® welik reakce na …
welik

Stroft> hodně dobrá reakce:-) .jsu teda zvedav co poroste stech megahoven v lese :-O !!!

reagovat
Středa 24. června 2015 v 11:54 ® Stroft reakce na …
Stroft

Hatori> Řekl bych, že je to zmutovaný chmel. Jak tam furt chčime ty patoky z plechovek:-)

reagovat
Středa 24. června 2015 v 8:36 ® Hatori
Hatori

Ty rostliny na Hartě to je dobré zlo! Jak se to tam dostalo, to nepamatuju, že by to tam někdy bylo…

reagovat
Úterý 23. června 2015 ve 21:52 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

kingkubik> neprozrazuj :-) , mám ještě lepčí – uprostřed Harty :-) a doufám, že se tam už někdy potkáme.

reagovat
Úterý 23. června 2015 ve 20:30 ® kingkubik reakce na …

petrikveprik> ja mam lepsi tip:D2km pod hraz:D

reagovat
Pondělí 22. června 2015 ve 21:55 ®  reakce na …

jantar> na hráz pod turbínu.

reagovat
Pondělí 22. června 2015 v 19:27 @ jantar

petruv zdar bratri ve zbroji, chtel bych se vas zeptat jak to je na harte s uhorema, a kde popripade na ne vyrazit, nejaky ten flek :-) diky

reagovat
Pondělí 22. června 2015 ve 14:41 ® welik
welik

petrikveprik>tak to jo.ono to moc nejde poznat,kdo a co myslí vážně a z čeho si dělá prdel.tak at se ti daří „šumáku“ :-) .snad se nekdy potkáme uprostřed te krásné Hartičky.čuves.W.

reagovat