Chytej.cz

Slezská Harta necteno

17.9.2007 | Petula | 746.972 zobrazení | 6.261 odpovědí

Vodní dílo leží v okrese Bruntál. Vzniklo přehrazením toku řeky Moravice, která zde protékala úzkým údolím.Ačkoliv mladý rybářský revír,ale uloveno již bylo na této přehradě mnoho trofejních ryb,převážně dravci štika,candát.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 22. června 2015 ve 14:18 ®  reakce na …

welik> ty mi je to šumák jestli berou.. Já si chtěl jen rýpnout ;-) Jsem rád že se na Hartu dostanu párkrát do roka s lodí (jinak bych si s lodí neměl na SM kde škrtnout..) a mohu se tam kolébat ve vlnkách. Když u toho cosi vypáčím, tak je to bonus. (kdybych se měl vypravovat podle počasí či braní, tak bych to mohl rovnou zabalit.. :-)) Petrův zdar!

reagovat
Pondělí 22. června 2015 ve 13:35 ® welik reakce na …
welik

petrikveprik> zasmradlé téma jsem jen chtěl ukrýt pod pokličku :-) !!!jestli berou to nevím,neměl jsem ted čas se dostat na hartičku.snad to vyjde v sobotu.no musíš doufat,že se chytí někdo jiný a bude ochoten písnout.

reagovat
Pondělí 22. června 2015 ve 13:11 ®  reakce na …

welik> tak berou TAM nebo ne? Člověk se zeptá a žádná odpověď.. Neříkej, že tě začalo bavit „zasmrádlé“ téma..:-))

reagovat
Pondělí 22. června 2015 v 8:48 ® welik reakce na …
welik

hanis93> cuvec Hanisi.souhlasím s tebou.ale rozepisovat se nebudu.parkrát jsem byl na schuzích a veř že větší divadlo jsem nezažil!!!u vody chlapi řvou co je všechno na h… a pak na schuzi když se mají ozvat tak je klid jak na funuse.tož bojuj pak a snaž se jako jedlotlivec něco prosadit.radeji to utnu,bo je to stejne vše jako hazet hrách na stěnu.tak se opatruj at se ti daří v lovu a at potkáváš jen samé opravdové rybáře.čuvec.W.

reagovat
Pátek 19. června 2015 v 18:32 ® hanis93 reakce na …
hanis93

welik> ahoj Weliku! Díky :-)) já bych ani tak bojovat nechtěl, jen je třeba vyjádřit nesouhlas s formou jakou s námi jednají. Momentální nálady hospodářů se střídají nějak moc rychle a motat z toho hlavy rybářům by neměli. Celý rok mají čas na to, rozmyslet si co do dalšího roku a nového ryb. řádu chtějí napsat a my se tím mohli oficialně celou sezonu řidit. Další úpravy už by se v průběhu roku měli měnit jen ve vážných případech a s odůvodněním a pokud se tak stane tak VEŘEJNĚ A VIDITELNĚ informovat! Všude se přece volá po transparentnosti. Toto chování jen ukazuje, jak celá organizace funguje a kam se (ne)vyvíjí! Holubníky a jedna bába povídala se v této době vážně nesluší a nehodlám to v jakékoliv sféře služeb tolerovat. To je můj stručný názor na věc a naštvaný jsem o to víc, že teď se dějí podobné věci i v Brně, kde chytám přes semestr taky

reagovat
Pátek 19. června 2015 v 17:59 ® welik reakce na …
welik

hanis93> nova krev do bitvy!!!jsi dobrej!!!

reagovat
Pátek 19. června 2015 v 15:38 ® hanis93 reakce na …
hanis93

Hatori> „Tak jsem volal na svaz a zakázali lov z loděk uplně!!“ haha, neuvěřitelní kovbojové na tom svazu :-D „místní“ úpravy ovládají přímo brilantně a s důvěrou veřejnosti, tuto formu informovanosti běžných rybářů přece nemůžou myslet važně?! Dobrý den pane řidiči, včera jsme tady omezili rychlost na 50km/h, ale ještě jsme tam nestihli dát značku, bude to za 500 a 3 body … :-/

reagovat
Pátek 19. června 2015 v 11:28 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

ladisg> ne jen na hartě co jsem chodil řeky a rybníky taky to vypadalo jinak, holt rybářů je víc a víc :-)

reagovat
Pátek 19. června 2015 v 8:51 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

Hatori> :-D :-D :-D :-D

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 ve 20:58 ® Hatori
Hatori

Tak jsem volal na svaz a zakázali lov z loděk uplně!!=-| Ptal jsem se proč, tak je to prý kvůli Kejrovi a jeho reportům. Segal Nás zaříznul..

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 v 18:59 ® Bugs Bunny reakce na …

Jasně máš pravdu. Končím hrotit. Na Hartu jedu v pondělí tak sem zvědav. Loni mi tam jedna metrovka spadla tak třeba ještě porostla

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 v 17:43 ® Stroft reakce na …
Stroft

Bugs Bunny> Myslím, že to moc hrotíš. Viděl jsem statistiku úlovků dravců na revírech MS. Harta na tom byla více než dobře, myslím tím porovnáním s ostatními léty.Letos se na zahájení sešlo příliš mnoho anomálii a proto ryba nešla, tak jako v předchozích létech. Máš pravdu, že se občas najdou lodičkáři co zmasí nad normu ale mnohem a to zdůrazňuji MNOHEM více dravců zařve od břehařů co chytaj na živou(tak zvaně, na cigáro)

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 v 17:37 ® ladisg reakce na …

Bugs Bunny Dnes nějací týpci štika 112 na rybku, viděl jsem ji, fotku nemám, třeba ji tu pak hodí.
Jinak jsem se loni vrátil po 5 leté pauze k rybaření hlavně kvůli dravcům na Hartě a pamatoval jsem si to úplně jinak, jako kdyby to tam někdo vytrávil :-/, né jen dravce

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 v 17:10 ® AdamHT
AdamHT

ok

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 ve 14:43 ® Bugs Bunny reakce na …

A ty jsi docela vtipná. Nejsi náhodou z NJ? Máme tu jednu cikánku které se říká Džigit

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 ve 14:35 ® džigit reakce na …

Bugs Bunny> jako ženy jste tedy dost kruté

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 ve 14:31 ® Bugs Bunny reakce na …

Zahájení bylo každý rok super. Vždycky se něco chytlo. Červenec srpen slabší a největší ryby šly na podzim. Tak uvidíme. Kdyby se někomu povedlo chytit na Hartě dravce 70+ dejte info nejlépe fotku pro motivaci. Mimo sumce

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 ve 14:24 ® Bugs Bunny reakce na …

Ne napřed sme jim duply na hlavu a odřezaly ploutve a teprve potom sme je zamotané do strečky vpustily do své domoviny.

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 ve 14:15 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

Bugs Bunny> to je divné mě se daří každý rok tak první měsíc a pul od zahájení potom už je to horší musím víc jezdit a hledat. Všude jsou rybáři hodvada, já bych si nedovolil pytlačit nemám na to povahu a aspoň do dalšího roku trochu porostou :-) raději přijít o řidičák než rybařák :-D

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 ve 14:02 ® džigit reakce na …

Bugs Bunny> a Ty a Tvých dvacet kamarádů jste dozajista vše pustili bez újmy nazpět viď?!?

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 ve 14:01 ®  reakce na …

Bugs Bunny> s tou lodí by ses možná divil. Kdysi jsem tam potkal lodě 2 a z toho jedna plná fízlů. Je to ale už delší dobu. Ta koncentrace RS je tam opravdu malá jak na břehu tak na vodě.. Jinak jako správný pytlák Ti můžu říct, že kdybych seděl na břehu tak upytlačené ryby bych rozhodně neměl vedle sebe ve vezírku :-))

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 ve 13:54 ® Bugs Bunny reakce na …

Jo takhle. Ti pánové asi měli štěstí na skvělé šutry,protože mít tři rezervní a ještě si je brát domů aby jim je někdo neukrad to už musel byl luxus pozlacený. Pravda je, že i kapraři jsou hovada, ale asi málo kdo si lajzne sedět na břehu s hromadou ryb a čekat na RS. Chci vidět jak RS bude někoho po hartě nahánět lodí a kontrolovat

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 ve 13:38 ®  reakce na …

Bugs Bunny> No vidíš. Já zase z loďky vidím napěchované plné auta kaprařů až po střechu a to nechci vidět co je napěchované v těch bivacích :-)) Jinak do/z loďky běžně nosím tašku napěchovanou kamením – je to dobrá a levná ekologická kotva ;-) Jinak můžeš to taky zkusit z loďky – je to extremni masařina – nebudeš vědět co dřív sekat a budeš muset dokoupit větší mražák..:-))

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 ve 13:32 ® Bugs Bunny reakce na …

petrikveprik> vyplývá z toho to, že ty ryby se někam poděly. A když vydíš jak dva borci táhnou z lodě 4 nacpané igelitky (asi kamení) do auta tak to o něčem vypoví.

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 ve 13:28 ® Bugs Bunny reakce na …

V tom máš určitě pravdu, ale těch pár kamarádů (cca 20)chytat dravce docela umí a náš názor se na to moc neliší. V 2011,2012 se mi celkem často povedlo odchytat během hodiny. Teď se mi o tom jen zdá. 65candát je docela hezké.gratuluju

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 v 11:52 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

Bugs Bunny> no sorry ale tohle za důkaz moc považovat nejde , potřeboval by jsi ty sumáře od více lidí než jen od pár kamarádu to není objektivní, já myslel že máš data z ryb svazu. V uterý na hlavní zatopně candát 55,65 okoun 31.

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 v 10:49 ®  reakce na …

Bugs Bunny> díky za důkaz :-)) ) jasně z toho vyplývá vina lodičkářů :-))

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 v 10:47 ® Bugs Bunny reakce na …

V úterý sme v pěti lidech prochytali TOP místa a výsledkem byl jeden candát 57cm což na zahájení nebylo nikdy zvykem. kdysi mě otravovalo tahat okouny 30+ dnes by sem za něj dal modré z nebe. Mile by mě překvapilo kdyby někdo letos do konce června ulovil něco trofejního. Aspoň nějaká motivace. Když si psal, že to v úterý celkem šlo, tím si myslel co?

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 v 10:37 ® Bugs Bunny reakce na …

candát 80+ 2012–17ks 2013–11ks 2014–2ks

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 v 10:35 ® Bugs Bunny

to si můžeš udělat i sám. já osobně koncem roku požádám známé a kamarády vláčaře co jezdní na hartu vláčet aspoň několikrát týdně jestli by byli ochotni poslat mi kopii sumáře a pak už je to krásně vidět. candát 80+

reagovat