Chytej.cz

Slezská Harta necteno

17.9.2007 | Petula | 746.972 zobrazení | 6.261 odpovědí

Vodní dílo leží v okrese Bruntál. Vzniklo přehrazením toku řeky Moravice, která zde protékala úzkým údolím.Ačkoliv mladý rybářský revír,ale uloveno již bylo na této přehradě mnoho trofejních ryb,převážně dravci štika,candát.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 18. června 2015 v 10:08 ® Stroft reakce na …
Stroft

Hatori> Já bych to neřešil.V papírech nic není a na cedule jsem také nenarazil.

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 v 7:20 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

cesilko> na gumy to celem šlo v utery

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 v 7:19 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

Bugs Bunny> ahoj ty tu statistiku máš? jestli jo docela by mě to zajímalo jaký to má vliv. pro srovnání se starším datem. díky

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 v 6:16 ® Bugs Bunny reakce na …

kejra> Stačí udělat statistiku a porovnat zpětně roky 2012 2013 2014

reagovat
Čtvrtek 18. června 2015 ve 3:36 ® Hatori reakce na …
Hatori

Stroft> Tak prý je to hoax a normálně se může chytat v zátokách.. :-| tak jak to teda je s tím zákazem chlapi?

reagovat
Středa 17. června 2015 ve 21:44 @ cesilko

Jak zobou zubati na harte chystám se tam v nedeli

reagovat
Středa 17. června 2015 ve 21:36 @ tec

Kuva jako každý rok onanisti co.Jak to tu čtu nejlépe by bylo lov na S.Hartě úplně zakázat a bude od vás klid.

reagovat
Středa 17. června 2015 ve 21:34 @ To je fuk

Hatori tady lže nebo je úplně mimo a ostravská šlechta se z toho může podělat. Díky aspon za Kejru …
Ostravské stranky US ČRS stojí za hovno stejně jako většina obyvatel Harty z tohoto města. Bohužel…

reagovat
Středa 17. června 2015 ve 20:52 ® Stroft
Stroft

Všechny lodičkáře nakopat do řitě, bo mi jezdí kolem rozkrmených bojek!!! Kufa, dnes do zátoky pod Potokem ani nešlo najet, sumcové činky přes celou zátoku:-((

reagovat
foto/forum/2015/th-img114355.jpg
Středa 17. června 2015 ve 20:40 ® džigit reakce na …

kejra> a kdyby na Hartě bylo tolik lodičkářů,jak bobkařů, tak se na vodě nehneš

reagovat
Středa 17. června 2015 v 19:32 ® kejra reakce na …
kejra

Bugs Bunny> …musíš být patrně vynikající pozorovatel, potápěč a vodohospodář, že jsi tak dokonale zhodnotil vliv lodičkářů na stav rybí populace v díle i s následnými rozměry aktivních dravců. Alibistický paušalizmus hrubého zrna,ostatně jak je tady zvykem.Pitomci jsou prostě jak na břehu tak na lodi… a to je celé.Dokud nebude kvalitní RS jak na břehu tak na vodě, bude anarchie.Vše.

reagovat
Středa 17. června 2015 v 19:00 @ Bugs Bunny

Pevně doufám, že někomu inteligentnímu dojde, že non stop lov a lov z plavidel Hartu naprosto zničil. O trofejní rybu člověk nezavadí. Hejna candátů nad 60cm jsou fuč. Ze břehu je vidět lovit jen okouny a štiky do 50 cm a to jen proto že rybáři na lodích jsou nenasytní.„Když už se trmácím s lodí proč si ponechat jen dvě ryby. Vybiju celé hejno když sem si ho našel a pak ještě jedno. Stejně mě nikdo nezkontroluje jak je na Hartě zvykem“. Ryby zkrátka nemají klid ani chvíli přes den kdy zajíždějí do hlubších vod kam člověk ze břehu není schopný nahodit. Když už bych šel otravovat s peticí tak by hlavní body byly: zákaz lovu z plavidel v zátokách, lov na rybku min.20cm, zvýšení míry candtáta 55cm štiky 60cm. Aby Harta byla zase minimálně taková jaká byla před třemi lety.

reagovat
Středa 17. června 2015 v 18:21 ® Hatori reakce na …
Hatori

hraji> Připadá mi to jako účelové znevýhodnování skupiny rybářů lovících z lodě. Nejdřív lov v zátokách povolí, ale všude se nechají závory, tak, že stejně nejde nikde legálně spustit lod na vodu. Už vidím jak mi někdo ve 4 ráno pujčí klíče od závory:( Taky by mně zajímalo co vedlo zákonodárce k zrušení lovu v zátokách? Proč máme vláčet pouze na hluboké vodě? Petici chystáme, ale stejně nevěřím, že to k něčemu bude. Je to krok zpátky a přímo do hovna

reagovat
Středa 17. června 2015 ve 13:33 ® AdamHT
AdamHT

hrají má pravdu, chtělo by to kdyby někdo udělal stránku s peticí kde by se dalo zapisovat a pak tam stím zajít. Ono by to chtělo mladé lidi ve výkoném výboru nebo jak se to jmenuje. Bohužel na to nemám čas od rána do večera v práci, jsem rád když vidím malou než usne a na to abych chodil na schuze už bohužel nemám. Hlavně by mě zajímal oficiální důvod zakazu.

reagovat
Středa 17. června 2015 ve 13:30 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

welik> jo berou :-)

reagovat
Středa 17. června 2015 ve 12:57 ®  reakce na …

welik> a berou?

reagovat
Středa 17. června 2015 v 11:31 ® welik
welik

přesně jak sem předpokládal!!!!když se zeptáš jak je na hartě a jestli berou,nikdo pi nepísne kdyby jses posr…,ale nahodíš tady zasmrádlé téma a už to jede!!!tak kluci do toho!!!zatím se bavím dobře :-)) )))

reagovat
Středa 17. června 2015 v 10:24 ®  reakce na …

hraji> no vidíš, jak to tam máte supr. Naivka jsem já. Já bláhově myslel, že rozhoduje členská schůze/základna..a výkonný orgán koná a ne rozhoduje. Realita je ale uplně jiná. Tak daleko abych se rozhodl, že budu rozhodovat sám, jsem ještě nedošel. Upřímně, nemám o to zájem. Chci chytat ryby, nechci běhat po úřadech. Jako člen/zákazník si za tyto služby platím.. měj se a díky za komentář.

reagovat
Středa 17. června 2015 v 8:44 ® hraji reakce na …
hraji

petrikveprik> když se podíváš na pravidla na revíru naší MO, zjistíš, že jsme si nastavili pravidla tak, jak jsme chtěli. (větší míry ryb, omezení počtu ponechaných reofilních ryb, hájení některých ryb celoročně). A věř, že nic z toho jsme nezařídili tím, že jsme si stěžovali na internetu. Všechno se muselo vyřídit a vyběhat na vedení svazu a příslušném RO. Takže nepiš o naivitě. Pravda je, že většina členů je líná udělat něco na víc, tak se bohužel musí smířit s tím, že za ně rozhodují jiní. Já se už docela dávno rozhodl, že budu tím, kdo rozhoduje. A vyhovuje mi to.

reagovat
Středa 17. června 2015 v 8:37 ®  reakce na …

hraji> :-)) nebuď naivní. Si myslíš, že na tom svazu jsou tak blbí, že to neví? Je to žádoucí stav, se kterým nikdo nehne.. Za Tebou, když v mrs někdo přijede a vybrečí se Ti na rameni, nebo bude nasraný mávat peticí, tak změníš pravidla hry? :-))

reagovat
Středa 17. června 2015 v 8:26 ® hraji reakce na …
hraji

Hatori> já ti poradím, přestaň se rozčilovat na internetu a jdi a něco s tím udělej. Zajeď na svaz do Ostravy to tam vysvětlit těm zaostalým funkcionářům. Nemáš to daleko. Připrav petici, sežeň pod ni pár tisíc podpisů, aby měla váhu, a jednej. Věř mi, vykřikováním na internetu se ještě nic nezměnilo. Je třeba práce. Skutečné.

reagovat
Středa 17. června 2015 v 8:11 ® Hatori
Hatori

Já si myslím, že právě kvůli kaprařům, zakázali lov v zátokách. Bobkaři si myslí, že když si nahodí jeden prut 150 m vpravo a druhý 150 m vlevo je zátoka jejich, všude bojky. Na dením pořádku byli konflikty s bobkařema, kteří po Nás lodičkářích vztekle řvali, že jim plašíme krmná místa při přejíždení 200 metrů od břehu, někteří chuji po Nás dokonce házeli olova! Porušování rybářského řádu je na Hartě na denním pořádku, všude nasrané a odpadky po 24 hod lovu.Viděl jsem často chytání na 3 pruty, kuchání ryb u vody, auta zaparkované v zákazu vjezdu, lov s plachetnic, dokonce vím o skupině magorů z Opavy kteří se jezdí na Slezskou potápět a loví harpunou! Rybářská stráž mně za posledních 5 let nekontrolovala ani jednou! Jsem pro sepsání petice, za znovuotevření zátok, zákaz lovu na živou rybku a defenestraci na rybářském svazu.

reagovat
Úterý 16. června 2015 ve 20:56 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

romanek26> jsi povinen podle bodu jedenact v dodatku

reagovat
Úterý 16. června 2015 v 17:23 ® romanek26
romanek26

Mohl by prosím někdo,kdo se umí slušně vyjadřovat,napsat na svaz dotaz na důvod :-O ???v dodatků co jsem dostal k povolence nic není a stránky svazu přece nejsem povinen sledovat!

reagovat
Úterý 16. června 2015 v 17:22 ® AdamHT reakce na …
AdamHT

Hatori> je to v dodatku bod 11. Lovící jsou povinni respektovat bla bla bla a odchylky u jednotlivých revíru uvedené na rybsvaz-ms.cz nervy moje. Candát akbar :-D :-D :-D

reagovat
Úterý 16. června 2015 v 15:16 ® welik reakce na …
welik

Hatori> taky mám nejaky podobný nazor na ty odborníky na svazu,jen jsem mel obavy to tady napsat,at se zase nestrhne nejaka přestřelka :-)) ) jak říkam,já-„novodobý přírodní bordelo-aqua-park“

reagovat
Úterý 16. června 2015 v 15:04 ® Hatori reakce na …
Hatori

Bo na svazu jsou asi samí šulíni!:-( Hlavně, že kaprařum povolili non stop lov, jejich ohniště + bivaky nikdo neřeší, všichni auta zaparkované u vody! Dneska se chytalo z lodí vesele i v zátokách, porybný nikde!

reagovat
Úterý 16. června 2015 ve 12:53 ® AdamHT
AdamHT

Super zase zrušily chytání v zátokách z lodi. Grrrrrr by mě zajímalo proč. http://rybsvaz-ms.cz/…ostrava.html

reagovat
Neděle 14. června 2015 ve 14:35 ® mravenec

EvinkaMA> mezina

reagovat
Neděle 14. června 2015 ve 12:27 ® solich76
solich76

EvinkaMA> určitě to byla Nová Pláň. Takže mapy a tam si zadat obec Nová Pláň. Je tam koupaliště a hned i půjčovna loděk.

reagovat