Chytej.cz

Slezská Harta necteno

17.9.2007 | Petula | 746.972 zobrazení | 6.261 odpovědí

Vodní dílo leží v okrese Bruntál. Vzniklo přehrazením toku řeky Moravice, která zde protékala úzkým údolím.Ačkoliv mladý rybářský revír,ale uloveno již bylo na této přehradě mnoho trofejních ryb,převážně dravci štika,candát.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 20. října 2014 v 11:09 ® kejra
kejra

Převážně jsem hrál čutanou a pak ještě jeden žhavý spot…tam ale drcneš dno a jsi pověšený,fišle však na husto

reagovat
Pondělí 20. října 2014 v 9:59 ® Stroft reakce na …
Stroft

kejra> Dnes jsem byl na čeřeňovém. Zamknutá brána:-(( Ps. byl jsi na dírách nebo na našem fotbalovém hřišti?

reagovat
Pondělí 20. října 2014 v 8:04 ® kejra reakce na …
kejra

Stroft> O plechovou hubu jsem si neškrt…snad se jenom houfují k finální žranici a my budeme zrovna u toho;-)

reagovat
Neděle 19. října 2014 ve 22:44 ® Stroft reakce na …
Stroft

kejra> Dobře ty:-) Plecháči stále stagnují?

reagovat
Neděle 19. října 2014 v 17:45 ® kejra
kejra

Harta je krásně probuzená…včera mně až bolely ruce,tolik štik jsem během dne snad na proutku nikdy neměl.Všechno plave dál,tak hybaj na ně partyjo!

reagovat
foto/forum/2014/th-img110097.jpgfoto/forum/2014/th-img110098.jpgfoto/forum/2014/th-img110099.jpg
Pátek 17. října 2014 v 19:27 ® fola66
fola66

Zdravim lovci:-) jak je to z hajenim dravcu? Na Harte se nehaji ni ne? Myslim v rijnu. Udajne na nekterych revirech na ostravsku jsou s kapry hajeni i dravci. Diky

reagovat
Úterý 14. října 2014 ve 21:56 ® kingkubik reakce na …

mravenec> neni problem me potkat jsem tam minimalne 4× tydne…nekdy casteji

reagovat
Úterý 14. října 2014 v 10:51 ® mravenec reakce na …

kk jsi ty jinak s tebou si nemám o čem psát ale škoda že tě ne potkám

reagovat
Pondělí 13. října 2014 v 10:41 ® džigit reakce na …

kingkubik> není,ale jak jsem psal,jde to říct klidněji. Třeba to nevidí tak jako Ty To by potom nikdo nemohl psát o ničem,navíc si třeba dělal srandu. Kdo ví…
Dobu,kdy a kde se sadí není až tak problém zjistit,navíc i „vaši“ to svým kamarádům pustí a pak už to jde lavinovitě. Tohle bohužel nezastavíš,internet a mobil je pro masaře šílená zbraň. A to na všech revírech bez výjimky. Víš kolik tu znám z okolí „kaproturistů“,pros­tě někteří si daj info záměrně a někteří si to neuvědomí,ale nač hned tak silná slova ;-)
Jo a ať už jde o Kejru,Strofta ,či jiného přispívajícího fotkama-trochu znalý se podívá z břehu,kde kluci loví a odvodí si to.Naštěstí je ještě dost míst,kde se dá těžko dostat s auty a v nich přivezenými „cirkusy“. Tihle většinou budou na přístupnějších lovištích

reagovat
Pondělí 13. října 2014 v 10:27 ® kingkubik reakce na …

džigit> jezis ja nemam problem s tim kdo umi.ale necekam ze kejra bude psat verejne gps souradnice kde to bere a kde je nasazeno…na to ma myslim dost rozumu aby si to nechal pro sebe…kazdopadne z ty lode je to malinko taky o něčem jinem ne? Nebo myslis ze psat konkretni mista je uplne ok?at tam nabehne pul Moravskoslezskeho kraje kdyz je na spouste vod hajeni?

reagovat
Pondělí 13. října 2014 v 6:46 ® alfík
alfík

Konečně jsem si vyrazil na ryby (celé léto jsem na Hartu nejel – invaze). Na tom „mém“ místě klídeček ani živáčka no prostě paráda. Minulý týden vysadily kapříky a hned „taky rybáři“ postavily bivaky nadělali bordel a po třech dnech byly nas…ní že v pěti chytili jen 3 kapry. Kolem osmé odjeli a tak jsem po nich uklidil a užíval si zase klídek – už za dvě hodiny to začlo brát dokonce i dravci přijeli (nejspíš dobře zakrmili). Takže spíš je to o tom aby se rybáři chovali jako rybáři. Už aby přimrzlo.

reagovat
Neděle 12. října 2014 ve 22:51 ® džigit reakce na …

kingkubik> a Kejru včil zakleješ, ni?

reagovat
Neděle 12. října 2014 ve 22:11 ® kingkubik reakce na …

džigit> ano jde ale to by to pak nemelo ten efekt…ale jestli chces stav se ja te chytnu za ruku a provedu te kolem nekterych mist na harte kolego!vzdycky vsechno nejde jak by jsme si prali.

reagovat
Neděle 12. října 2014 ve 20:47 ® kejra
kejra

…není to s tou Hartíčkou zase tak hrozné…dnešek

reagovat
foto/forum/2014/th-img110000.jpgfoto/forum/2014/th-img110001.jpgfoto/forum/2014/th-img110002.jpgfoto/forum/2014/th-img110003.jpg
Neděle 12. října 2014 v 16:00 ® džigit reakce na …

kingkubik> uklidni se,kolego! Myslím, že to jde říct i slušněji!

reagovat
Sobota 11. října 2014 v 19:55 ® Pařez reakce na …

kingkubik> Letos 6 x chytání z lodě – trolling, kopyto i vábnička a výsledek zdaleka nejhorší za posledních 10 let. Zlatá éra Harty je fuč, ale může být hůře. Navštívil jsem v září Velkou Domašu a Velký Ružín na Slovensku, kde se chytá non-stop až do konce září. Smutný pohled, břehy obsypané víkendovými rybáři, echolot ukázal na normálních hloubkách mizerné zarybnění. Ryby nemají šanci.

reagovat
Sobota 11. října 2014 ve 14:18 ® olsak.honza

Ahoj chlapi,máte nějaké informace o tom,jak koušou candáti? Chystám se vyrazit příští víkend,nechce se někdo přidat a projít kousek břehu? Honza

reagovat
Pátek 10. října 2014 v 15:00 ® welik
welik

Kámo vidím,že hnusu v tobe pumpuje dost hodně.ale sám píšeš že díky svazu je to na Hartě takové jake to tam je.asi máš pravdu,že je hodně čumilu,kteří jen čekají až nekdo napíše kdy a kde berou.mravenec to asi nemyslel špatně.taky jsem pred mnoha lety,když jsme začli jezdit na Hartu se rád pochlubil a byl rád,když jsem si mohl odnést nejakou tu rybu a ne jen to prosedet bez zaberu.i když muj hlavní duvod proč jsem zacal jezdit na hartu byl ten bohovský klid a pohoda.ale to bylo jeste v dobe kdy jsi nepotkal živáčka,auta parkovaly kde mely,a okolí harty mi připomínalo zapomenutou vodu.asi mi dáš za pravdu,že nemá smysl se rozepisovat jak to tam vypadá dneska.(kkt je hodne slabe slovo).a kdo za to muže?jen „MY“sami.hm?neřikej že nemám pravdu.ale to by byl asi hodne dlouhy příspevek.tož se zatím měj fajn.hodně krasných ulovku,ale hlavně klídek a pohodu na Hartičce.(p.s.svět je pokurvený.lidi jsou zlí a jak chceš aby to vypadalo!!!)Welik.

reagovat
Pátek 10. října 2014 ve 12:11 ® kingkubik reakce na …

welik> no jde spise o to jak velky tlak je na hartu letos diky svazu! Myslis si ze ji ulevis kdyt budes psat kde he co nasazeny…? Sletnou se tady tu i pitomci co by ani cestu kolem normalne nemeli!zkus prvne zapojit mozek…neuvedomujes si kolik lidi tady monitoruje.az se vse vylape muzete zase brecet ze tam nic nebere jestli si myslis ze kkt je neopravneny vyraz oprav me prosim.pres tyden jsem nasel 4 mrtvy cecka na brehu po radobykaprarich ci si taky prej dojeli na nasadaky! Malo bordela tam je?

reagovat
Pátek 10. října 2014 v 10:10 ® welik reakce na …
welik

kingkubik> jsi se spatne vyspal.proc hned kkt!!!jsi asi jeden s tech co ma furt mááálo,co!!!asi ti necham vypustit Hartu a mužeš si ty ryby všechny narvat jen a jen do vlastní p.....!!!taky se omlouvan za hrube vyrazy!!!

reagovat
Čtvrtek 9. října 2014 ve 23:18 ® kingkubik reakce na …

mravenec>vem si prasek na hlavu…ja si vemu zase jeden na uklidneni…sry akle toto napise jen kkt…omlouvam se za hrube vyrazy ale nejde to jinak

reagovat
Čtvrtek 9. října 2014 ve 12:32 ® welik
welik

ahoj mravenče.koukam že pises ze pod roudnem jdou kapři.divné že by už ted sadili a ajeste k tomu na roudne.vetsinou sadijou na mezine,tak prave proto koukam.tož asi v sobotu vyrazím,když tak berou.díky za info.Welik.

reagovat
Neděle 5. října 2014 v 9:43 ® mravenec

včera harta roudno jako na závodech braly kapři jak diví od 45 až 58 myslím že byli nasazení ale nevím to jisté

reagovat
Sobota 4. října 2014 v 10:55 ® fikus
fikus

Letošní víkend na Hartě byl o veliké pokoře, voda se s námi moc nemazlila, za dva dny jsem chytil jen jednu rybu a někteří byli i bez ryby úplně. Minulé roky nebyl až takový problém nachytat ryby, ovšem letos to bylo o mnoha a mnoha marných hodech… Je fakt, že když voda rybu dala, už to stálo za to.

reagovat
foto/forum/2014/th-img109816.jpg
Pátek 19. září 2014 v 10:50 ® sajmon

Dobrý den Chtěl bych jsem se zeptat, zda máte někdo doma starý rybářský řád, a to před rokem 1997. Potřeboval bych zjistit, jaká byla výměra pstruhových revírů Moravice 7 a Moravice 8 před napuštěním Slezské Harty. Děkuji mnohokrá

reagovat
Středa 17. září 2014 v 18:18 ® miki499
miki499

Jo hřibů jsem tam našel dost :-D

reagovat
Pondělí 15. září 2014 v 8:36 ® kingkubik reakce na …

miki499> aspon rostou hribky:)

reagovat
Pondělí 15. září 2014 v 6:47 ® kingkubik reakce na …

miki499> nemuze byt posviceni porad

reagovat
Neděle 14. září 2014 v 18:46 ® miki499
miki499

Letos to je z rybama špatný na hartě …

reagovat
Sobota 13. září 2014 v 0:34 ® kingkubik

petrikveprik> tady by jsem se zase jeho stylu moc nesmal…

reagovat