Chytej.cz

SPY : Článek Vágner podvádí necteno

23.7.2007 | ??? | 298.211 zobrazení | 2.540 odpovědí | upravit

nečetli jste někdo SPY z minulého čtvrtka článek „Vágner podvádí?“ …jen jsem něco zaslechl,ale nečetl…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 16. prosince 2012 ve 22:30 ® nnnap reakce na …
nnnap

_ANTRAX> je to šau. Akorát, že nevím pro koho. Upřímně by mne zajímal věk fanoušků. Můj malý synek by ho po dvou minutách poslal doprdele a to kubu doma vůbec neshazuji.

Tedy pro koho ta šau, pane minyctře Bendele?

reagovat
Neděle 16. prosince 2012 ve 22:22 ® _Beny
_Beny

Mě taky nijak zvlášť nevadí a do nedávný doby sem ho měl hodně rád. Teď už mi tolik nesedí…, ale když mu tam jedna štika utekla a on na to řekne, že neni každej den posvícení. To mi příde hodně blbí, vzhledem k tomu že tam vytáhl 2 vyžraný štiky po sobě, metrovku a pak to obrovský monstrum. Jinak jako video se mi líbilo, pasáže z těch závodů sem si přetáčel nějak mě nebavily, kecání mu jde to se musí nechat…

reagovat
Neděle 16. prosince 2012 ve 22:01 ® Fryw
Fryw

Štiky byly dlouhé a film byl krátkometrážní…

reagovat
Neděle 16. prosince 2012 ve 22:00 ® Fryw reakce na …
Fryw

Alivio> Já ho mám celkem rád. Jsem rád že to video tu je, aspoň je na co koukat. Štiky chytil samozřejmě dvě. A sestříhalo se to jakože na jednu… :-)

reagovat
Neděle 16. prosince 2012 ve 21:56 ® Shrek
Shrek

tohle video s dírkama mě rozčiluje do nepříčetnosti. Bože můj, jak já ho nenávidím, vola!!

reagovat
Neděle 16. prosince 2012 ve 20:13 ® nnnap reakce na …
nnnap

Robur> to je logické, jednou tam toho potapěča s kamerou nedostal. Na potapěča se dělaj 2 díry.

reagovat
Neděle 16. prosince 2012 v 19:56 ® Robur
Robur

ono je zajímavé i to, jak se množí ty díry v ledu

reagovat
Neděle 16. prosince 2012 v 18:46 ® sidla reakce na …
sidla

džigit> dobře ty :-D kokot

reagovat
Neděle 16. prosince 2012 ve 14:49 ® cujo

tož to by mě zajímalo, v kterým rybářství ty rybky nakoupil :-)

reagovat
Sobota 15. prosince 2012 ve 23:03 ® HaD
HaD

Pche, já to třeba s cigárem bez rukou umím :-)

reagovat
Sobota 15. prosince 2012 ve 23:02 ® Chorchus reakce na …
Chorchus

džigit> já ti furt říkam, že se mame co učiť.:-D

reagovat
Sobota 15. prosince 2012 ve 22:51 ® džigit reakce na …

kubas> jj :-D

reagovat
Sobota 15. prosince 2012 ve 22:48 ® kubas reakce na …
kubas

džigit> No co speciální druh štiky, která si přendává háček z koutku do koutku… Zajisté další rekord :-D .

reagovat
Sobota 15. prosince 2012 ve 22:38 ® džigit

Chybička se vloudila :-)) čas 0,42,36 a pak o dvacet sekund později :-))

reagovat
Čtvrtek 2. srpna 2012 v 10:24 ® Azbest reakce na …

Luban> to je jedno-pokud je článek k nalezení, tak by mne zajímal. S MD jsem se nedávno osobně seznámil a je to pašák.

reagovat
Čtvrtek 2. srpna 2012 v 10:23 ® Azbest reakce na …

Sterkac> pokud se u mne najde hrubka, tak se jedná o překlep, kdežto u tebe je překlep, když napíšeš něco správně:-)) . Ale neustávej a hlavně piš delší texty-bavíš národ a to je záslužné. A mohl bys trochu přitvrdit, protože když pouštíš hrůzu, používáš rozkazovací způsob a umocňuješ výkřičníky, tak to se můžu potrhat:-)

reagovat
Čtvrtek 2. srpna 2012 v 10:15 ® troutkiller reakce na …

Sterkac>Zajdi častějc!Je tu bez tebe celkem nuda:-)) )

reagovat
Čtvrtek 2. srpna 2012 v 7:25 ® Sterkac reakce na …

Azbest> Ty taky nejsi žadnej ing.cetl jsem davne tvoje reakce .Taky hrubky.

reagovat
Středa 1. srpna 2012 v 9:54 ®  reakce na …

Azbest:Trochu sa mi to pomiešalo v hlave,ten článok od MD bol reakciou na časopis „Rybářství“,kurva ďalšia zdravotná indispozícia spôsobená vekom-skleróza:)

reagovat
Úterý 31. července 2012 ve 20:13 ® Azbest reakce na …

Sterkac> nestálo by za to se naučit česky? Když už rodný (aspoň teda můj) používáš, nemusíš ho nutně prznit formou, když už ho prasíš obsahem. Jedno české přísloví na tebe pasuje jako prdel na hrnec:„Blbému vše blbé“-pokud bys to nepochopil(nez­namená to, že blbému patří vše blbé), tak ti ho s láskou přeložím tak, abys pochopil a neumřel bez té informace.

reagovat
Úterý 31. července 2012 ve 20:10 ® Azbest reakce na …

Luban> pokud bys ten článek našel a dal mi odkaz, tak bych byl rád. Díky.

reagovat
Úterý 31. července 2012 ve 13:06 ®  reakce na …

osprey:Ahá,dík za odpoveď.Takže starý pán zvážil možnosti a radšej vycúval…Viem,že tu bol zaujímavý článok od MD,ako reakcia na toto téma.

reagovat
Úterý 31. července 2012 ve 12:43 ® osprey reakce na …
osprey

Luban> Žaloba byla stažena, soud neproběhl. Kajmanovi se tenkrát podařilo nashromáždit dost materiálu, aby svou pozici obhájil.

reagovat
Úterý 31. července 2012 ve 12:03 ®  reakce na …

David Havlíček:Davide,keď už je reč o tých „dlhých prstíkoch“,niekedy dávno bola podaná žaloba od pána Vágnera na časopis Kajman.Ako to vlastne dopadlo?Teraz ma to tak napadlo a zaujíma ma to z čistej zvedavosti.Sa­mozrejme,poki­aľ to tu môžeš zverejniť.

reagovat
Pondělí 30. července 2012 v 19:38 ® troutkiller reakce na …

Sterkac>Hezkí!!!!Necho­díš často ale když dorazíš tak to stojí za to:-)) )Už si se dnes modlil ke svatému Jakubovi:-)) ))?

reagovat
Pondělí 30. července 2012 v 17:21 ® HaD reakce na …
HaD

Sterkac> už vyndej tu hlavu z písku ;-)

reagovat
Pondělí 30. července 2012 v 16:15 ® osprey reakce na …
osprey

Mrknato> Ano, to bych dělat mohl, kdybych se k těm informacím dostal a měl je hodnověrně potvrzené. Většinu věcí se dozvídám zpětně od lidí, kteří nemají zájem se k věci věřejně vyjadřovat. Asi vědí proč.

reagovat
Pondělí 30. července 2012 v 15:05 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Sterkac> Teď si jim to teda nandal!!! :-> Velký hrdina ty a ten vybroušený jazyk… :-D Tvoje výkřiky do tmy opravdu pobaví. Možná bys měl založit nějakej stěrač blog. Určo budeš mít véélikou odezvu. 9-)

reagovat
Pondělí 30. července 2012 ve 14:56 ® Sterkac

regulus> Az se vyblejes,tak si poradne utri hubu a utri i Azbovi.Aby jste neprskali nesmysle.Uz jich bylo od Azbesta a jinych DOSTI.

reagovat
Pondělí 30. července 2012 v 8:07 ® Mrknato

osprey> Jestli jsi se označil za publicistu, tak by jsi se právě měl vyjadřovat k „horkým“ tématům i za cenu, že budeš leckdy vedle. Publicistika se týká právě názorů na okolo jdoucí záležitosti z nějakého úhlu pohledu. Nestranné by mělo být zpravodajství......

JV ulovil 3m sumce..... pokud ho někdo vyfotí, změří, zváží, tak ho opravdu ulovil, i kdyby ho nevyseděl, někdo mu ho tam přivázal, nebo ho vytáhl na cizí prut. Jako publicista by jsi měl právě popsat, jakým způsobem ho ulovil, jaké názory na to mají rybáři a i ty sám.....

Jelikož ale JV a jeho realizační theam má asi delší prstíky, tak se vyplatí mlčeti, viz přísloví.....

reagovat