Chytej.cz

Chytání na řece moravě necteno

15.10.2004 | zedus | 15.663 zobrazení | 20 odpovědí

Nazdárek, není tady někdo kdo vláčí na řece moravě v okolí Olomouce, já osobně mám provláčený úsek od olomouce až po soutok s bečvou a rád bych se podělil o zážitky.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 16. února 2016 v 1:07 ® kubas reakce na …
kubas

sethy> Tam je ryb jak hnoje, každý to ví, mlžit netřeba :-D .

reagovat
Pondělí 15. února 2016 v 9:36 ® sethy reakce na …
sethy

revoke> nic tam není, nikoho tam nevoď.

reagovat
Sobota 13. února 2016 v 10:18 ® revoke reakce na …
revoke

Čau, chytám tam (kolem 13ky a 14ky) občas vláčku, voda tam docela táhne. Hloubka odhadem do 1.8m, dno vana a samý bobr ;-) Dej třeba vědět, až tam budeš, stavil bych se.

reagovat
Středa 3. února 2016 ve 14:39 ® otec Fura

Zdravím vás. Sice diskuze stará ale možná se někdo obětuje a porádi blaznovy jako já. Chci v březnu zkusit moravu18 od olomouce dolů ke Kožušanum. Jde mi o úsek od Olympie k mlynu. Chytám feeder ale jen jako koníček. A ne co nejvíc zmrazit. Jen foto a z5 do vody. Chci jen radu jak je to se silou proudu a hloubka. Jestli dno je vana nebo je dno terenite. Jestli se chytám s mediama nebo raději heavy. Popřípadě jestli je tam velká druhovost ryb. Ať vím co namichat za krmení. Děkuji moc za ohlas.

reagovat
Sobota 25. září 2010 ve 23:31 ® jiris
jiris

Hej luxus téma, házím do tisku :-D

reagovat
Neděle 21. listopadu 2004 ve 21:12 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

Já jsem párkrát byl na 12 na soutoku dřevky s moravou,a tam mě zabral sumík,kterej mi to u břehu urval-muj první sumec,a nevytáhl jsem ho!!Jinak pod Bělovským splavem jsou boleni jak prasatka!!A taky jelci(tak okolo 40cm-nic extra velké,ale bojovat už umí)

reagovat
Pátek 22. října 2004 ve 14:35 ® Prizrak

O prázdninách bych měl jet s kámošama do Kroměříže a samozdřejmě si sebou veznu i prut, abych zkusil místní část Moravy. Byl jsem tam na školním výletě a moc se mi líbila…

reagovat
Pátek 22. října 2004 v 0:12 ® zedus
zedus

sedum: je to focený olympusem 745 ultrazoom, není to nějak moc záračnej foťák, ale když si člověk trošku pohraje s manuálním nastavením, tak se dají vyfotit hezký snímky. Nejvíc mě mrzí, že mám strach ho tahat pořát sebou, když nebrodím tak je to v poho, ale když jo, tak sem schopnej vykoupat úplně všechno(mobil by mohl vyprávět), . Marmyšky sem zatím nezkoušel, ale určitě by to stálo zato je prubnout.

reagovat
Čtvrtek 21. října 2004 ve 23:40 @ 

Zedus: máš velmi hezký revír! Na marmyšky jako dělaný. S jakým digifoto Jsi to fotil? Ty fotky jsou perfektní fakt perfektní.

reagovat
Čtvrtek 21. října 2004 ve 23:27 ® zedus
zedus

Na adresu www. rockparty. wz. cz jsem udělal výběr pár fotek, ať vydíte jak to u nás na severu v okolí olomóca vypadá, je tam pár fotek od řeky Moravy, pár ryb (nejsou to trofejní úlovky, ale hezký fotky). Jo a nedoporučuju se na to dívat s pomalým připojením, přecejenom je to trošku větší.

reagovat
Neděle 17. října 2004 ve 22:59 ® zedus
zedus

tak jsem to byl dneska prubnout, řeka se trochu zakalila a ryby reagovaly jenom na černou rotačku, měl jsem jenom jednu a zachvilku byly háčky tak tupý, že mi dost ryb spado, asi to chce brousek. I tak jem chytil malou štičku a tři tloště, největší tloušť měl 40cm a to mi podstatně větší utekl. Vy máte nějaký brousek? Dá se něco takovýho koupit?

reagovat
Neděle 17. října 2004 ve 13:27 ® jiris
jiris

Asi jen pět. Cíleně je nechytám. Takovej sumík se dá vytáhnout. Jde o to kde? Kolik vázek, proud, stojka a všechny ostatní okolnosti.

reagovat
Neděle 17. října 2004 ve 13:05 ® HaD
HaD

zedus: dá, když budeš mít kliku

reagovat
Neděle 17. října 2004 ve 12:47 ® zedus
zedus

jiris – už jsi nějakýho sumíka chytil přívlačí? Moc by mě zajímalo jestli se dá zvládnout sumík kolem 150 cm, na vlačecí prut s odhozovu zátěží 40gr.

reagovat
Neděle 17. října 2004 v 10:51 ® jiris
jiris

Zedus – já morava 13, 12. Tam jsou taky sumčíni.

reagovat
Neděle 17. října 2004 v 10:42 ® zedus
zedus

Já jsem prěce jenom trochu severněji, morava 18–14, ale sumce tu máme taky, jednoho jsem viděl z mostu v olomouci, pěknej macek tak kolem 180cm a druhyho jsem vyděl zalovit, už byla tma, ale rány to byly jak když spadne do vody stokylovej chlap. Ale abych se je pokusil dostat na háček, na to sem asi měkej.

reagovat
Neděle 17. října 2004 v 7:16 ® palcat
palcat

Já osobně nevláčím , ale jelikož chci něco koupit tak jsem byl na průzkumu a dosti obkoukal , můj top revír je morava 10 , okolý uh. hradiště , a zde převažuje okoun na plné čáře , pak tloušť , a nasleduje v štika a pak ten zbytek , i sumce 140 tu někdo dostal. Ale ti pravý „HOVADA“ tu čekají na mě a mou bojku.

reagovat
Sobota 16. října 2004 ve 14:43 ® jiris
jiris

Já chytám na jížní moravě. Okolo kroměříže. Chytám štiky, bolínky a candoše. Nic neobvyklého. Ale sumci, jelčáci a okouni se tady dají taky chytit.

reagovat
Sobota 16. října 2004 ve 13:54 ® zedus
zedus

A kde chytáš? já znám řeku akorát po ten soutok s bečvou, dál sem nebyl, a myslím, že tam už to hraničí s jižní moravou, na to nemám povolenku, jinak chytám nejvíc tlouště, okouny, štiky (nic velkýho), pár bolenů už sem chytil taky(můj největší je tady v galerii), candáta sem zatím nechytil i když vím, že někde jsou, ale prostě se mi je nedaří lovit. Jak seš na tom ty?

reagovat
Sobota 16. října 2004 ve 13:41 ® jiris
jiris

V okolí Olce nevláčím, ale kousek po proudu už ano. Co tam nahoře nejčastějc chytáš? Bolen, atd?

reagovat