Chytej.cz

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 1.094.526 zobrazení | 16.008 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 11. listopadu 2016 ve 20:29 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Hora> určitě, i kdyby to mělo být jenom na Ostravici. Ale Bečkárna by byla ideální.

reagovat
Pátek 11. listopadu 2016 v 19:35 ® Hora reakce na …
Hora

mkratas> Nazdar Milane,budu se těšit,zatím si zajdu někam na fišle,už mám absťák.Stačí i nějaká ploťka,nebo cejnek. :-)

reagovat
Pátek 11. listopadu 2016 v 19:09 ® mkratas reakce na …

Hora> Ahoj – rád bych Vás viděl ale víš jak to vždy vypadá – přijdu,přijdu a nakonec prdlačky,prdlač­ky.Ale nesmuť pro kamarády chystám překvápko a brzy se to dozví.

reagovat
Čtvrtek 10. listopadu 2016 ve 21:40 ® Hora reakce na …
Hora

lubo OV> to vidím,nebyl jsem tady nějakej čas a stojí to za starou belu.Jak to vidíš s ukončením roku? Bude zase nějaká akce? Třeba na bečkárně?

reagovat
Čtvrtek 10. listopadu 2016 v 18:20 ® lubo OV
lubo OV

Ale když se to vezme z jiné strany, tolik zápisů co teď, tu dohromady nebylo ani za 2 měsíce ;-)

reagovat
Čtvrtek 10. listopadu 2016 v 11:23 ® vezirek reakce na …

Nejedná se o Tebe, klikni si na co jsem reagoval a pochopíš

reagovat
Středa 9. listopadu 2016 ve 21:46 ® Hora reakce na …
Hora

Atik> nechej to být,zajdi radši ku vodě,těch dědků tam už nebude moc,babky si je už hlídají v té zimě. :-)

reagovat
Středa 9. listopadu 2016 ve 21:39 ® Atik reakce na …
Atik

lubo OV> Já jsem nikde nenapsal že nemám rád seniory,jen že se mi špatně chytá na plném revíru. To je vše co jsem chtěl a taky jsem řekl,to jen vy tady z toho děláte kovbojku

reagovat
Středa 9. listopadu 2016 ve 21:38 ® Hora reakce na …
Hora

Starý pytlák> bohužel té úcty tady není,popřípadě je jí málo,je to dáno výchovou a dobou ve které teď žijeme.Pal to čert,o víkendu si zajdu konečně po 3 měsících ku vodě a bude zase fajn. :-)

reagovat
Středa 9. listopadu 2016 ve 21:19 @ Starý pytlák

Všichni máte v něčem pravdu,ale ti starší by měli být rozumnější a ti mladší by měli mít více ucty. Oba tábory se u vody chovají stejně,jelikož Český rybář je zvláštní rasa

reagovat
Středa 9. listopadu 2016 ve 21:19 ® Hora reakce na …
Hora

RADE4EK> neberu to vážně,zpočátku jsem sice vyjel,ale dal jsem tam smajla,to mě potom vztek přešel.Vždyť by jsme měli táhnout za jeden provaz my rybáři,kromě kaprobijců,ty vůbec nemusím. :-P

reagovat
Středa 9. listopadu 2016 ve 21:00 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Atik> ale myslel hochu, myslel. Já se ozval, protože mě doma učili mít k seniorům úctu. K těm, kteří mě chránili, vychovávali, živili a učili.

reagovat
Středa 9. listopadu 2016 ve 20:44 ® RADE4EK

Kurnik chlapi, hlavně se neberte moc vážně taky by jste se z toho mohli pěkně posrat. Kdo se nechce mačkat, ať jde jinam. Já byl dnes na 8ha vodě, bylo nás do kupy 5. Já na dravce s rybkou a 3 kapři se odnesli. Atik, ber to tak že zámecký je v Porubě, kde populace stárne, a k tomu není co dodat. Zámecký, měl být, podle mě ponechán, pro postižené, pro relativně dobrou dostupnost k vodě a pro mládežníky. Kdejaký vůl, i já, má auto, tak ať jede tam kde není plno. NEBUĎTE HYSTERKY.

reagovat
Středa 9. listopadu 2016 v 19:56 ® Hora reakce na …
Hora

vezirek>nerozumím Tvé poznámce,to je na koho? Jestli se mohu ptát?

reagovat
Středa 9. listopadu 2016 v 16:26 ® mazar

Nejste trošku zbytečně podráždění? Vždyť nic neřekl :-) .

reagovat
Středa 9. listopadu 2016 v 7:06 ® vezirek reakce na …

Vrána k vráně sedá rovný rovného si hledá.

reagovat
Úterý 8. listopadu 2016 ve 22:22 ® Hora reakce na …
Hora

Atik> I na přeplněném revíru se dá chytat,já když vidím moc lidí u vody,tak si sednu v koutě a ostatní neřeším,řeším jenom ryby – jak je přilákat a na co je chytat.Příklad – loni jsem byl na mašinhausu a všeci seděli na hloubce a chytali co? – houno,ryby byly na mělčině a já si parádně zachytal.Jinak neřeším moc kaproše,mě stačí k spokojenosti i ploťka,cejnek apod.Chodím si ku vodě spočnout. Jinak po napsání příspěvku a odeslání,máš potom cca 5 minut v modrém rámečku vpravo napsáno – Upravit – na to potom klikni a oprav – uprav zápis.

reagovat
Úterý 8. listopadu 2016 ve 22:05 ® Atik reakce na …
Atik

Hora> Oprava: ať si chodí na násaďáky,neříkám že je špatné že si je odnesou,přesně pro to se tam sadí,jak říkáš

reagovat
Úterý 8. listopadu 2016 ve 22:03 ® Atik reakce na …
Atik

Hora> chtěl jsem tím říct že tam jsou převážně důchodci,nic víc. Ať si chodí na ryby,neříkám že je špatné že si chytají násaďáky. A vadí mi chytat na přeplněném revíru,nemyslel jsem to tak že by mi vadili staří lidé

reagovat
Úterý 8. listopadu 2016 ve 21:52 ® Hora reakce na …
Hora

Atik> co jsi tím chtěl říct: z 90% to jsou důchodci ? ? ? To si důchodci nemůžou chodit k vodě na ryby? Jen ať ty prasoryby vychytaj,je jich tam stejně moc,je to nasazení ryba k žrádlu,nic více.Mladýmu se mezi důchodci špatně chytá,ts běž se vycpat smrkáči jeden.Co by jsi chtěl? Celý revír pro mladé? A důchodci ať se jdou vycpat a nezavazí? Vy omladina jste hajzlíci,co si moc o sobě myslíte.:-P

reagovat
Úterý 8. listopadu 2016 ve 20:43 ® Atik reakce na …
Atik

lubo OV> Já jsem vůbec neřekl že je to špatné,že si lidi chodí pro násaďáky,jen že se mi pak špatně chytá. A mezi náma,z 90% to jsou důchodci

reagovat
Pondělí 7. listopadu 2016 ve 21:03 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Atik> a já kolikrát viděl u vody hejno takových nedospělých spratků, jako ty, co se chovali jako čuňata...... Tak jak se to to líbí, takhle tě hodit do jednoho pytle s ostatními, i když jsi možná slušný rybář. Už to chápeš?

reagovat
Neděle 6. listopadu 2016 v 8:35 ® Atik reakce na …
Atik

lubo OV> Vždyť jsem je viděl, nasáčkování metr na metru aby si chytli násaďáka. Neberu jim to,mají na to právo,ale špatně se mi tam chytá,tak jdu raději na řeku

reagovat
Sobota 5. listopadu 2016 ve 22:03 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Ano, myslím to vyjádření o těch důchodcích. No nic, to při svém mladictvém, dosud nevyvinutém myšlení, ještě nemůžeš pochopit.

reagovat
Sobota 5. listopadu 2016 v 19:17 ® Atik reakce na …
Atik

lubo OV> Jestli myslíš to s těmi důchodci,tak se nemýlím a pokud toho vola,tak je to kámoš

reagovat
Pátek 4. listopadu 2016 ve 22:13 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Atiku, ty jsi opravdu blbec, tohle bylo synku teda dost přes čáru.

reagovat
Středa 2. listopadu 2016 v 19:50 ® Atik reakce na …
Atik

denis-rybařina všeho druhu > všude důchodci co si jdou pro násaďáky,pojď raději na řeku,vole

reagovat
Středa 2. listopadu 2016 v 10:17 ® denis-rybařina všeho druhu

Zdravím, chci se zeptat jak to chodí na Zámeckém rybníku, bečkárně(svinovské tůně) popřípadě skalka ? Jedu na víkend do Ostravy, tak nevím jestli zachytat kapry na kuličky, nebo vzít plavačkovou děličku a skočit je potrápit na bečkárnu. Děkuji za odpověd

reagovat
Pátek 28. října 2016 v 17:09 ® mkratas

Pár foteček z dnešního závodu dětí a sponzorů na Bečkárně – Memoriál – viz více na http://krouzek.msporuba1.cz/…-podzim-2016

reagovat
foto/forum/2016/th-img121102.jpgfoto/forum/2016/th-img121103.jpgfoto/forum/2016/th-img121104.jpgfoto/forum/2016/th-img121105.jpg
Úterý 18. října 2016 v 17:37 ® mkratas

Dnes vysazeno – více na www.msporuba1.cz

reagovat
foto/forum/2016/th-img121049.jpgfoto/forum/2016/th-img121050.jpgfoto/forum/2016/th-img121051.jpgfoto/forum/2016/th-img121052.jpg