Chytej.cz

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 1.094.526 zobrazení | 16.008 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 23. srpna 2016 ve 20:18 ® RADE4EK

Tak to jsme rádi, že i pepík v našem kraji něco mírového lapne.

reagovat
Úterý 23. srpna 2016 ve 20:07 ® noba reakce na …
noba

gavlos> tam bylo obsazeno,ale od pole jsem chytal. Nakonec jsem si i kaprika 45cm odnes.na grilu byl luxusni. Bylo to fajn. Dik za tip

reagovat
Úterý 23. srpna 2016 ve 14:19 ® gavlos reakce na …
gavlos

Vetsi uz byly sezrany.heh.chytas od pole?zkus i amury uplne vpravo v rakosi.par vetsich uz sem na prutu mel.pouze na prutu,v podberaku diky sve nesikovnosti nee..

reagovat
Úterý 23. srpna 2016 v 11:42 ® noba
noba

online prenos z dukly:zatim 6kapriku nej nevidanych 40cm. Jsem spokojen :-)

reagovat
Úterý 23. srpna 2016 v 9:19 ® gavlos reakce na …
gavlos

Na becirku jsou pekne kusy.ale ja 50 metru od brehu na splavek chytat neumim.to by byly trofejni kusy..

reagovat
Úterý 23. srpna 2016 v 9:16 ® gavlos reakce na …
gavlos

No stim se musi pocitat.razovity region.heh.taky obcas odchazim s nulou.asi jako kazdy nekdy :-D

reagovat
Úterý 23. srpna 2016 v 8:53 ® RADE4EK reakce na …

No tak abys nebyl zklamaný, náš kraj masařů ráj. Aby tam něco bylo.

reagovat
Pondělí 22. srpna 2016 ve 21:05 ® noba
noba

Tak zitra razim na duklu ;-)

reagovat
Čtvrtek 18. srpna 2016 v 19:55 ® lubo OV
lubo OV

jóó „náš“ Pepa, to je fakt legenda :-)

reagovat
Středa 17. srpna 2016 ve 14:05 ® rybokj reakce na …

Petula> přesně tak

reagovat
Středa 17. srpna 2016 ve 14:04 ® rybokj reakce na …

Stroft> ani nechci znát,jeden zážitek stačil,na celou štěrkovnu se domáhá různé spravedlnosti a sám pytlačí a ještě s takovým kraválem,aby to všichni viděli a slyšeli.

reagovat
Středa 17. srpna 2016 v 6:58 ® džigit reakce na …

Petula> hlad je sfiňa :-))

reagovat
Středa 17. srpna 2016 v 6:23 ® Petula reakce na …
Petula

Stroft> nechci se nikoho zastávat,ale jestli si někdo tak moc veřejně přivlastní rybu kterou nechytil,tak toho asi moc nenadělá a měl by si sypat popel na hlavu

reagovat
Středa 17. srpna 2016 v 0:30 ® Stroft reakce na …
Stroft

rybokj> To neznáš Pepu:-((

reagovat
Úterý 16. srpna 2016 ve 21:39 ® otec Fura reakce na …

rybokj> jj :-)

reagovat
Úterý 16. srpna 2016 v 19:02 ® rybokj reakce na …

Stroft> myslím,že nee :-)

reagovat
Úterý 16. srpna 2016 v 18:34 ® Stroft
Stroft

Ajajaj, teď se tu rozjede peklo:-))

reagovat
Úterý 16. srpna 2016 v 10:56 ® rybokj reakce na …

otec Fura> našel jsem ho i na chytej,jak jsem procházel diskuse.chose120,po­dle přiložených fotek je to tenhle člověk.

reagovat
foto/forum/2016/th-img120405.jpg
Úterý 16. srpna 2016 v 6:30 ® Petula reakce na …
Petula

rybokj> jo tu partu jsem myslel.

reagovat
Pondělí 15. srpna 2016 ve 23:22 ® noba reakce na …
noba

gavlos> aha tak super. Ja myslel jestli to neni nejakej sajrajt po tezbě.

reagovat
Pondělí 15. srpna 2016 ve 22:42 ® gavlos reakce na …
gavlos

Divil by ses nad cistotou tech vod.puvodem myslis co?je to dulni propadlina..ne kaliste,tam chodim na nastrazky.tam bych te neposilal.hehe­.kamenite dno.zadne blato.voda dobre profiltrovana­.kaprici z dukly jsou mnam.i stika je lahodna..naproti od betonove vypusti bydli ;-)

reagovat
Pondělí 15. srpna 2016 ve 21:54 ® noba reakce na …
noba

gavlos> A jeste jedna vec, jsou od tama ty ryby jedlé, vzhledem k puvodu tech vod.pokud bych se nahodou chtel u tchanovcu blejsknout s kaprikem.

reagovat
Pondělí 15. srpna 2016 ve 21:39 ® RADE4EK

Jó svět je plný debilů.

reagovat
Pondělí 15. srpna 2016 ve 20:18 ® gavlos reakce na …
gavlos

stari zkuseni od pole na plavacku.metr dva od brehu pekne kapriky.ja spis na tezko…smer rakos(amuri 80+).feeder nekutim vubec.nemam,ne­umim..zlom vaz..snad nebudes zklamany..vody je kolem dost,kdyby to tam vazlo.i to se stava..pak ten becirek…dost vazek ale ryby pekne.cca 8min autem od dukly.a chytat z lesa,nebo v levo od lesa..

reagovat
Pondělí 15. srpna 2016 v 19:08 ® noba
noba

gavlos> uz se mi to blizi, pristi pondeli jedu. Na te dukle spis plavacka nebo feeder? nebo je to jedno.

reagovat
Pondělí 15. srpna 2016 ve 14:19 ® rybokj reakce na …

Petula> jo byl jsem u ostrůvku,ale slyšel jsem toho debila i za ostrůvkem.Myslíš tu partičku se stany u beranů na poloostrově co tábořili před tím debilem u závory v lese?Pokud jo,tak oni tam jezdí každou sobotu na večer,přesně jak píšeš,auty až k vodě,stany,rámus kolem štípání dřeva a bordel až do noci.

reagovat
Pondělí 15. srpna 2016 ve 14:15 ® rybokj reakce na …

otec Fura:Jo,tak znělo jeho jméno,jen jsem si ho nezapamatoval a už teď ho mažu z hlavy :-) ,že dnes dají papíry vážně kde komu.Včera jsem nemohl usnout,pořád jsem měl v hlavě jeho hlášku,kterou opakoval dokola snad 200×.Mám tady jen metr vody.

reagovat
Neděle 14. srpna 2016 v 17:57 ® otec Fura reakce na …

rybokj> mistr Pepa Pchálek určitě to byl :-)

reagovat
Neděle 14. srpna 2016 v 16:14 ® Petula reakce na …
Petula

Taky jsem tam byl.to není však nic oproti partičce se stany,včera jak přijeli auty až k vodě,rozdělali oheň,postavili stany,nahodili a začli chlastat a dělat takový bordel až hrůza.ty jsi byl u ostrůvku,že?

reagovat
Neděle 14. srpna 2016 ve 13:20 ® rybokj

Tak jsem se vrátil z Antošek,vláčka byla o ničem,ale nesu si zážitek s jedním hodně dementním člověkem.Do příchodu jeho a kolegy byl u vody absolutní klid,pak jsem si připadal jak na schůzi,že někdo jde na ryby v reflexních barvách a bílém tričku je jeho věc,ale jak otevřel papulu,tak ji nezavřel až do odchodu,celé Antošky hned věděli o jeho trablích a tahanicích u soudu o dítě,nervozní,že mu ryby neberou,zřejmě bývalí kamarádi,že mu nezvedají telefon,těžce užvaněný a negativní chlap!!!Na závěr jeho kolega chytil menšího candátka,tak si ho pan užvaněný vzal a zapsal a šel konečně domů.Při mém odchodu jsem potkal RS a po sdělení mého zážitku jsem byl ubezpečen,že jsem měl tu čest lovit s Ostravskou rybářskou legendou,co se žvanění týče a že jsou s ním pouze trable.Prý je snad i hasič,jméno už jsem zapoměl.No jestli toho tolik nažvaní než konečně začne hasit,tak to vše stihne shořet.Ale jelikož je to dle RS legenda,tak ho asi znáte,já se s ním viděl prvně a doufám,že naposled,strašný debil!!!

reagovat