Chytej.cz

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 1.094.526 zobrazení | 16.008 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 24. září 2014 v 6:21 ® rybardusacek reakce na …
rybardusacek

Kostra lebky z… ;-)

reagovat
Úterý 23. září 2014 v 19:52 ® džigit reakce na …

IV.TO.ŠIRDA> zdratovane kosti :-))

reagovat
Úterý 23. září 2014 v 17:35 ® gavlos reakce na …
gavlos

pokud sem to dobre pochopil tak AZ

reagovat
Úterý 23. září 2014 v 16:50 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Přátelé co to je a z…

reagovat
foto/forum/2014/th-img109676.jpg
Pátek 19. září 2014 v 10:49 ® sajmon

Dobrý den

Chtěl bych jsem se zeptat, zda máte někdo doma starý rybářský řád, a to před rokem 1997. Potřeboval bych zjistit, jaká byla výměra pstruhových revírů Moravice 7 a Moravice 8 před napuštěním Slezské Harty.

Děkuji mnohokrát

reagovat
Úterý 16. září 2014 v 19:18 ® mkratas

A ještě jedna série

reagovat
foto/forum/2014/th-img109590.jpgfoto/forum/2014/th-img109591.jpgfoto/forum/2014/th-img109592.jpgfoto/forum/2014/th-img109593.jpg
Úterý 16. září 2014 v 19:15 ® mkratas

Tak jsem se dneska konečně dostal po dlouhé době na ryby na můj oblibený revír.Chytil jsem raritu dle mého názoru to je Pangasius hypophtalmus.Na­fotil jsem ho v přepravce poněvadž mi ho bylo líto mít volně na zemi v podběráku.Doufám že jsem se nespletl a prosím o pomoc při určení.Mimo jiné ale také brali amuři asi tak do 50 cm a kapříci okolo 45 – 50 cm.

reagovat
foto/forum/2014/th-img109586.jpgfoto/forum/2014/th-img109587.jpgfoto/forum/2014/th-img109588.jpgfoto/forum/2014/th-img109589.jpg
Úterý 16. září 2014 v 17:56 ® kamos007 reakce na …
kamos007

kety.vydra> nevím min 2 týdny jsem na ryby nebyl když robím tak je to dost vysilující když berou tak se to dá když neberou bych to mohl ..... chystám se už 5 dní a ještě jsem nebyl buď prší nebo do toho něco vleze nebo jsem ko takže uvidíme, candoši spíš teď na hlubší vodě asi co?

reagovat
Neděle 14. září 2014 v 19:08 ® lubo OV
lubo OV

Info pro ty, co nechodí k „sousedům“. Na Mistrovství světa v plavané v Chorvatsku se dnes družstvo ČR stalo vícemistrem světa. 1.místo Holandsko, 2.místo ČR, 3.místo Srbsko. A jestli jsem to pochopil zprávně, tak na mistrovství hendikepovaných v Itálii má družstvo ČR výsledek stejný – vícemistři světa. pivo pivo pivo pivo

reagovat
Čtvrtek 11. září 2014 v 8:54 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

Bez komentáře (u některých :-(( ).......

kamos007> Ják mrtvo,ják 5 rybářů… Rybářů jak nas…ých,páč skončily prázdniny.Jen se pytlačí „jak o dušu“ a RS na Olešné v (_!_)li.....Akorát co mě sralo,tak rybář pomalu nesmí nic,ale REKREANT může autem až k vodě-fakt postavené na hlavu…

Jinak to bere pěkně na fídra,jak dravci tak kapř…Akorát si mi stěžoval známý,že lape candoše do 66ti,ale že neslyšel o candošovi o nad 80 ani jeden…

Neřeším…

reagovat
Neděle 7. září 2014 ve 21:25 ® chose120 reakce na …
chose120

lubo OV>Díky :-)

reagovat
Neděle 7. září 2014 ve 20:41 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

chose120> blahopřeju. Važ si ji a buď na ni móóóc hodný. Protože tak hodné holky jsou na světě jenom dvě. Moje žena a tvoje žena. Takže jestli se na ni jenom křivě podíváš, nechám ti sebrat rybářský lístek ;-)

reagovat
Neděle 7. září 2014 ve 20:24 ® brčal
brčal

Já vzal dnes po několika letech vláčku do ruky( zdravotní probůém – nedá se mi házet muškařáčkem :-(( ) . Vzal z prodejny hrst kopýtek a háčků :-) a ráno vyrazil. Pár pruhovaných se podařilo :-) asi sem tam vyrazím s vláčkou :-D

reagovat
foto/forum/2014/th-img109423.jpgfoto/forum/2014/th-img109424.jpgfoto/forum/2014/th-img109425.jpgfoto/forum/2014/th-img109426.jpg
Neděle 7. září 2014 v 18:03 ® chose120
chose120

Včera jsem se zbláznil a znovu jsem do toho praštil.

reagovat
foto/forum/2014/th-img109420.jpg
Sobota 6. září 2014 ve 21:50 ® proutek reakce na …
reagovat
Sobota 6. září 2014 ve 13:41 ® lubo OV
lubo OV

Dneska jsem byl po pěti měsících na svazové vodě v Brušperku. Ani drb :-((

reagovat
Sobota 6. září 2014 v 7:40 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

Mysak1> beru tě za slovo,teď jedu na Velké a Malé Dářko jsem pozván od majitele Kinského, tak se pokusím něco nafotit a pokud nazpět se stavím na Mohelnici,tak ti zavolám z třídičky na kačírek, protože nemám tvůj telefon,Širda

reagovat
Pátek 5. září 2014 ve 22:16 ® rybardusacek reakce na …
rybardusacek

Včera a dneska Žermanice. Na třech různých místech, bez vidiny rybky, takže všude stejné asi ;-)

reagovat
Pátek 5. září 2014 ve 13:26 ® kamos007
kamos007

Jak to vypadá bere to u vás? olešn totál mrtvo 5 rybářů kolem celé přehrady na bašce prý taksamo ryby přestaly úplně brát jak dravci tak kapři co se děje neví někdo nedávno to bralo parádně a posledních 14 dní jsem nevytáh rybu!!!

reagovat
Čtvrtek 4. září 2014 v 18:52 ® daja

Dovolena na kanarech se blizi ke svemu konci a uz se docela tesim zpatky. Ne tak do prace, to ani nahodou, ale to pocasi tady neni nic pro me. Vcera jsem byl na mori a chytlo se velke prd. Slova big game fishing a marlin se tu pouzivaji asi jako zaklinadlo. Co nekomu po tom, ze radeji si chytim vic mensich ryb a daleko vic se u toho zabavim, nez cekat az se nejaky mecoun uraci chnapnout po plandajici umele chobotnici. Coz o to, 200kg mecoun na prute musi byt uzasny zazitek, lec na zaber se nekdy muze cekat nekolit dni. My jsme meli 2 neuspesne pokusy, kdy mecoun nastrahu netrefil, takze 0. Abych si to vynahradil, tak jsem zasel rano zkusit chytat na dne na kousky kureciho masa. Zabery prichazely poctive jen co sestava klesla na dno. Zrejme tam te haveti dole bude vic nez dost. Ovsem vse dlanove velikosti a divnych vzezreni… Lubo, timto se omlouvam, ze jsem nazval kapra hnusnou rybou. Prikladam fotky nejake ozubene vranky a pak nejakeho divneho pulce, ktery pro jistotu sezral cely hacek, jak to nasoukal do sve male tlamy je mi zahadou… A abych byl nasrany jeste vic, tak v pristavisti (kde je rybolov zakazan) jsem mohl akorat tak pozorovat krasne ryby kolem 50cm jak poctive zerou chleba co jsem jim tam nahazel.

reagovat
foto/forum/2014/th-img109381.jpgfoto/forum/2014/th-img109382.jpg
Čtvrtek 4. září 2014 v 18:51 ® daja

Dovolena na kanarech se blizi ke svemu konci a uz se docela tesim zpatky. Ne tak do prace, to ani nahodou, ale to pocasi tady neni nic pro me. Vcera jsem byl na mori a chytlo se velke prd. Slova big game fishing a marlin se tu pouzivaji asi jako zaklinadlo. Co nekomu po tom, ze radeji si chytim vic mensich ryb a daleko vic se u toho zabavim, nez cekat az se nejaky mecoun uraci chnapnout po plandajici umele chobotnici. Coz o to, 200kg mecoun na prute musi byt uzasny zazitek, lec na zaber se nekdy muze cekat nekolit dni. My jsme meli 2 neuspesne pokusy, kdy mecoun nastrahu netrefil, takze 0. Abych si to vynahradil, tak jsem zasel rano zkusit chytat na dne na kousky kureciho masa. Zabery prichazely poctive jen co sestava klesla na dno. Zrejme tam te haveti dole bude vic nez dost. Ovsem vse dlanove velikosti a divnych vzezreni… Lubo, timto se omlouvam, ze jsem nazval kapra hnusnou rybou. Prikladam fotky nejake ozubene vranky a pak nejakeho divneho pulce, ktery pro jistotu sezral cely hacek, jak to nasoukal do sve male tlamy je mi zahadou… A abych byl nasrany jeste vic, tak v pristavisti (kde je rybolov zakazan) jsem mohl akorat tak pozorovat krasne ryby kolem 50cm jak poctive zerou chleba co jsem jim tam nahazel.

reagovat
foto/forum/2014/th-img109377.jpgfoto/forum/2014/th-img109378.jpgfoto/forum/2014/th-img109379.jpgfoto/forum/2014/th-img109380.jpg
Středa 3. září 2014 v 7:39 ® Mysak1

Širda> Toníku,mě jako sumcového poradce??? :-D Ty chytáš u nás na bagrech alespoň „malé“ sumíky a já jsem jim byl nejblíž když nám Had ukazoval s Chorchusovým prutem jak nahazovat. Takže ano dělal jsem si „kozy“. :-D Ale pokud bych měl možnost ,být tebou,určitě bych jel. A nebo se potkáme v Mohel až tam budeš. :-D :-D :-D

reagovat
Středa 3. září 2014 v 6:48 ® mazar reakce na …

rybardusacek> Typický tvrďák, který kdyby ho potkal reálně, tak řekne dobrý den a se sklopenou hlavou projde dál.

reagovat
Úterý 2. září 2014 ve 20:05 ® rybardusacek reakce na …
rybardusacek

Trošku to přeháníš ne? Nevím, proč se tady registruješ a pak urážíš a ponižuješ. Zbal si svoje přihlašovací údaje, smaž si z historie tuto stránku a jdi svými „inteligentními“ zprávami „zasírat“ servery určené Tobě podobným…

reagovat
Úterý 2. září 2014 v 19:26 ® proutek reakce na …

Tento příspěvek obsahoval vulgarity a byl smazán. Při opakování bude uživateli zabráněn přístup na CHYTEJ.cz. Admin

reagovat
Úterý 2. září 2014 ve 12:34 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

daja> moc ti děkuji za výstižnou zprávu,raději pojedu s Ivčou na Tovačov a Mohelnici,Širda

reagovat
Úterý 2. září 2014 ve 12:32 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

proutek> ty cype,mě můžeš akorát skočit do trenek a třikrát oběhnout gumu pro tebe to bude dost velká trasa,Širda

reagovat
Pondělí 1. září 2014 ve 21:45 ® proutek

Tento příspěvek obsahoval vulgarity a byl smazán. Při opakování bude uživateli zabráněn přístup na CHYTEJ.cz. Admin

reagovat
Pondělí 1. září 2014 v 19:34 ® daja reakce na …

IV.TO.ŠIRDA> ted v zari tam jede Stroft. Ja tam s nim byl jednou a chytili jsme velke prd. Trofejni ryby tam urcite jsou. Ale kolisani hladiny Padu je nevyzpytatelne, taky bez lodi je to opravdu tezke. Na kanalech se da, tam hladina nekolika, ale zase clovek musi vedet kde presne chytat. Za me je Pad jednoznacne tezsi voda nez Ebro.

reagovat
Pondělí 1. září 2014 v 19:28 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Mysak1>nedělej si ze mně kozy…takže jet či nejet? Beru tě jako sumcového poradce,Širda

reagovat