Chytej.cz

chytej ostrava a okolí!!! necteno

25.5.2007 | HaD | 1.094.526 zobrazení | 16.008 odpovědí

Pro všechny z regionu Ostravy a okolí. Poznatky, zkušenosti, o revírech, setkání…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 10. srpna 2014 ve 20:43 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

kamos007> dávámtakynáva­zec20cmaleprů­běžnoumontážkdyž­mámvelkourybku­dávámjenomocas. Bóóžekdytyužse­naučíšpsátnor­málněspisovně. Protožepsanýpro­jevjeprvníznám­kamentálnívys­pělosti.

reagovat
Neděle 10. srpna 2014 v 19:07 ® kamos007
kamos007

Tak jsem vyzkoušel candáty na feeder na 3 docházku přišel první záběr a vytáhl jsem ho sice jen cca 41–2 ale aspoň to neměl v jícnu, jak dlouhé dáváte návazce na feeder? jsem dal kolem 20 cm a paternoster montáž 3/0 jenoháček a kousek rybky vždycky ukraji z 15 cm plotičky 3 cm na šířku a na výšku těla je to o něco víc. ale funguje to takže luxus :-)

reagovat
Neděle 10. srpna 2014 v 17:35 ® Stroft reakce na …
Stroft

lubo OV> Samozřejmě, jdu s heslem do všech vod, jen kapr! Ps. co to je za rybu???

reagovat
Neděle 10. srpna 2014 ve 12:42 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Stroft> samozřejmě mluvíš o kaprech že?

reagovat
Sobota 9. srpna 2014 v 15:32 ® Stroft reakce na …
Stroft

daja> Na ryby teď nechodím, čas těch pravých ryb, teprve přijde!

reagovat
Sobota 9. srpna 2014 ve 14:06 ® chose120 reakce na …
chose120

lubo OV>Pravda vyjde najevo volal jsem panu Jaroňovi a situace se vyřeší v nejbližších dnech..

reagovat
Sobota 9. srpna 2014 ve 14:02 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

mkratas> tož nahoď pravdu. Jak to teda bylo :-)

reagovat
Sobota 9. srpna 2014 ve 13:12 ® daja reakce na …

Stroft> dobre delas, ja pujdu zitra taky, ryby stejne neberou :-)

reagovat
Sobota 9. srpna 2014 ve 12:55 ® mkratas reakce na …

chose120> To nemá cenu jako vždy – pravda jen u Tebe, už se k tomu dál nebudu vyjadřovat a dávám za pravdu kolegům Ostravského jádra Chytej.cz.Konec!!!!!!!!!­!!!!!!!!

reagovat
Sobota 9. srpna 2014 ve 12:34 ® chose120 reakce na …
chose120

mkratas>Jsem člen tvého svazu který si plní své povinnosti myslím víc než dobře – ty jsi u toho určitě byl:)Panu Nitkovi zazlívám jenom to že všude kde on šel rozhlásil že mě tam chytil a to volal i tobě už mi volali i jiní rybáři a rozhodně nebečím jen jsem napsal až se to řeší povolenku mám – klidně ti ji odevzdám pokud jsem se provinil jak říkáš na místě kde to není označené tak jak má být…

reagovat
Sobota 9. srpna 2014 ve 12:28 ® Petula reakce na …
Petula

Stroft> Nikde žádné cedule zákaz lovu????Jdu tam!!! :-)

reagovat
Sobota 9. srpna 2014 ve 12:21 ® Stroft
Stroft

Chlapi berou a žádného porybného jsem nepotkal:-)

reagovat
foto/forum/2014/th-img108822.jpg
Sobota 9. srpna 2014 ve 12:19 ® mkratas reakce na …

chose120> Proč furt bečíš?????????????? A ještě nepravdivě!!!!!!!!!!­!!!!!!!

reagovat
Sobota 9. srpna 2014 v 10:43 ® Petula
Petula

Přikládám dopis adresovaný p.Přemyslu Jaroňovi,jelikož je to podle členů RS autor zákazu rybolovu.Uvidíme co odepíše,v pří­padě,že zákaz rybolovu nezmizí,budu první,který si dobrovolně nechá odebrat povolenku a budu se právně bránit proti omezování mých zákonných práv.

Dobrý den,

Zdravím Vás touto formou a mám dotaz na revír štěrkovna Koblov,část u naturistické pláže Pohoda.Zákaz rybolovu ze břehu kopírující nuda pláž z pravé strany,kde se krom křoví a jiné džungle nic nevyskytuje je docela nešťastné řešení.Podle katastru pozemky zdaleka nezasahují až k vodní hladině,takže se jako rybář nenacházím ani na soukromém pozemku.Tudíž se ptám,proč je v těchto místech zákaz rybolovu???Mně se poslední dobou zdá,že jakýkoliv problém jednotlivce vyřešíte plošnou formou,v tomto případě mi člen RS sdělil,že zákaz tam je kvůli nějaké partičky s bivakama na které si nudisti stěžovali.Není to poprvé,kdy jsem se setkal s podobným řešením z Vaší strany,problém nějakého jednotlivce odnesli všichni rybáři.Jsme asi jediný zájmový spolek v této zemi,kde se problémy tohoto typu řeší tak razantním stylem.Dovoluji si upozornit,že v tomto případě rybářský svaz tímto zásahem jedná zcela opačně než by měl.Vy máte hájit zájem a zákonné normy nás rybářů.V tomto případě hájíte zájem nudistů a to ještě k tomu převážně Polské národnosti.Tímto dáváte na jevo,že Vám jsou zájmy rybářů úplně ukradené.

Právní názor: Lokalita Naturistické pláže Pohoda se nachází na pronajatých pozemcích,které nemají hranici u vodní hladiny,ale minimálně 15 metrů nad ní.Tudíž jako rybář se rozhodně nepohybuji na soukromém pozemku.I kdyby tomu tak bylo a pozemky měli hranici u vodní hladiny i tak je rybář v právu,jelikož vlastník musí na svém pozemku strpět majitele povolenky k lovu,hospodá­ře,rybářskou stráž,samozřejmě případné způsobené škody musí rybář vlastníkovi uhradit,což v tomto případě je bezpředmětné.Vy­jímku k zákazu může udělit pouze příslušný správní orgán,což v žádném případě není vlastník pozemku ani zájmové sdružení nudistů či ČRS.Zákon tedy stojí jednoznačně na straně rybáře,Vy jste zástupci nás rybářů ve věcech tohoto typu a dáváte si tímto počínáním vlastní góly,když jdete proti rybářům.Pořád opakuji jedno a to samé,předpisi nějaké zájmové organizace nemůžou přebíjet zákon a nebo mně nezákonně omezovat.

Ano,můžete tento zákaz rybolovu odůvodnit zákonným způsobem jako je vyhrazené trdliště a podobně,ale to by byl jen další vlastňák.Byl bych velmi rád,kdyby jste si uvědomili pro koho tady máte být a kým jste voleni,aby jste nás zastupovali.Taky bych byl rád,kdyby ty nesmyslné cedule o zákazu rybolovu neprodleně zmizely a tímto bylo ukončeno omezení rybářského práva lovit.V popisu revíru je jasně uvedeno,že se nesmí lovit z pláže,tak se toho držme a kvůli několika Polským holým zadkům nekomplikujme už tak komplikované podmínky pro rybolov.Vůbec se nedivím,že se na Ostravsku rybáři přiklánějí ke komerčním vodám a naše členská základna pouze hubne.Někdo má z toho radost,ale ten kdo tomu rozumí ví,že tohle může brzy dospět k zániku našeho svazu.Z celé republiky máme nejdražší povolenky k lovu a nejpřísnější pravidla lovu se spoustou omezení a zákazů.Vše se dá respektovat,ale pokud už dáte na jevo,že zájem nudistů je víc než zájem rybářský,měl by jste přejít do sdružení naturistů.Nic proti Vám nemám,ale člen rybářské stráže se odkázal s tímto zákazem lovu na Vaší osobu,tak se tedy Vás ptám,na čí straně jste a čí zájmy hájíte?

Děkuji za odpověď a s přáním hezkého dne

reagovat
Sobota 9. srpna 2014 v 9:30 ® Petula
Petula

Přikládám mapu z katastru,jelikož ani jeden pozemek nezasahuje k vodě není důvod omezovat rybáře zákazem rybolovu a i kdyby tyto pozemky byly až k vodní hladině,rybář má ze zákona právo na těchto pozemcích lovit a vlastník pozemku musí rybáře na svém pozemku strpět.Případné způsobené škody musí rybář vlastníkovi zaplatit.Vyjímkou je obecní zájem,což naturismus rozhodně není a tuto vyjímku může stanovit příslušný správní orgán,což není ani vlastník pozemku ani zájmové sdružení Naturisti či ČRS.Jelikož si jež delší dobu všímám,že naši pohlaváři kopou ligu za vše možné jiné než za rybáře,dovolím si tvrdit,že toto omezení,které není ani řádně označené je opět proti zákonné.Sláva Polským nudistům!!!

reagovat
foto/forum/2014/th-img108818.jpg
Sobota 9. srpna 2014 v 8:57 ® chose120
chose120

Vybraný revír Antošovice upozorňuji všechny aby se nedostali do zbytečných problémů jako já a nevinně.Chytal jsem na vyznačeném místě kde je šipka.U vody nebyla žádná tabule o zakázaným rybolovu.Nahoře u závory je zákaz rybolovu šipka ukázaná na cemp asi 30 metrů od vody.Přišel na mě pan Nitka rybářská stráž se kterým jsem se domluvil a lístek mi nakonec nechal mistní rybáři ale zde chytají normálně tak nevím kde je pravda.Kdyby mě pan Nitka nepomluvil na svazu kde jsem veden že jsem chytal na nudy pláži podotýkám v tom místě je džungle pozemek se neudržuje jak by měl tak bych to tady nenapsal jak to můžou ti rybáři vědět když nějaký kretén vytrhne tabule které tam možná byli??Doufám že situaci budou řešit a obyčejní rybáři se pak nemusí hádat jak to je.

reagovat
foto/forum/2014/th-img108817.jpg
Sobota 9. srpna 2014 v 0:58 ® kamos007 reakce na …
kamos007

mazar> jo to jsem zkoušel za 2 hodiny jediná rybka a ostatní na tom nejsou jinak.

reagovat
Čtvrtek 7. srpna 2014 v 19:47 ® mazar reakce na …

kamos007> Vykašli se na čeřen, vem si polykáček desítku silon, hrst červů a nástražku musíš chytit všude.

reagovat
Čtvrtek 7. srpna 2014 v 8:54 ® kamos007
kamos007

Neví někdo kde na rybky? v olešné do čeřenu jsem nechytl nic jiného než malé candáty :-/ ani toho blbeho okouna nejde chytit

reagovat
Středa 6. srpna 2014 v 19:23 ® mkratas

Zdravím všechny Hartaře, od 19.8.2014 do 30.8.2014 bude uzavřen pro rybolov veřejnosti kus břehu. Jedná se opět jako loni o kus břehu v obci Roudno v oblasti nazývané Včelí les. Je to úsek od 49.9099050°N, 17.5082097°E do 49.9080331°N, 17.5057447°E. V uvedeném úseku bude opět dětský tábor pořádaný MS ČRS Ostrava – Poruba 1. Celý úsek bude od 11.8.2014 označen cedulemi a plakáty s označením Zákaz rybolovu , tak aby, jste se mohli dobře orientovat. Akce řádně ohlášena a povolena ÚS ČRS Ostrava. Děkujeme za pochopení – Kraťas

reagovat
Středa 6. srpna 2014 v 18:24 ® Atik
Atik

Zdravím.. Mohu se zeptat kde jít nachytat nástražní karásky ?

reagovat
Pondělí 4. srpna 2014 v 19:14 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

IV.TO.ŠIRDA> já mám jenom tohohle poloalbína, chyceného ráno, když jsi ještě chrněl :-)

reagovat
foto/forum/2014/th-img108747.jpg
Pondělí 4. srpna 2014 ve 13:50 ® IV.TO.ŠIRDA
IV.TO.ŠIRDA

Přátelé, kdo z vás fotil a mám fotky chyceného albínka, hoďte ji sem, bylo to sice jen 20ti cm hovado, ale krásně vybarvený,Širda

reagovat
Pondělí 4. srpna 2014 v 7:50 ® IV.TO.ŠIRDA reakce na …
IV.TO.ŠIRDA

daja> takže další hon na želvy, sumce a třešně :-))

reagovat
Neděle 3. srpna 2014 v 19:44 ® daja reakce na …

lubo OV> ja to byl! byl jsem z tech merunek, zelv a sumcu tak domotany, ze jsem to nechtene svihl do sveho zeleneho kufriku. Timto se Lubovi omlouvam a revanzovati se budu tresnovici.

reagovat
Neděle 3. srpna 2014 v 19:43 ® lubo OV
lubo OV

Tak ruším poplach. Pár minut po napsání už se vypůjčitel ohlásil :-)

reagovat
Neděle 3. srpna 2014 v 19:33 ® lubo OV
lubo OV

Tak fakt se nikdo nehlásí? Chápu, že jsme byli někteří kapku indisponováni z meruněk. Právě proto si to ani já pořádně nepamatuju. Tak se prosím zkuste se mrknout do vercajku. Ty návazcové šňůry byly 3 druhy, namotány na malé kousky černé pěnovky, uložené v průhledném obalu od háčků. Ty cca dvě stovky, co stály bych i oželel, ale bylo to vše, co mám a objednání nových trvá pár týdnů.

reagovat
Pátek 1. srpna 2014 ve 22:35 ® lubo OV
lubo OV

Chachaři, minulou sobotu, při honu na sumce na širdovic želváriu, jsem tuším někomu půjčil svoje pouzderko s pletenými šňůrami. Ale teď si nevybavuju, jestli mi bylo vráceno, nebo jsem ho tam někde nechal. Neví někdo o tom něco?

reagovat
Pondělí 28. července 2014 ve 13:56 ® daja reakce na …

lubo OV> vzhledem k tomu, ze se vytahlo vic zelv jak sumcu, tak mam obavy kolik tam tech mrch krunyrovych plave. Co s tim? Natahnout krk a fiknout ji hlavu a uvarit polivku? Jestli nas Sirda netahal za nos, ze tam sadi ryby a mezitim tam sypal zelvy :-)

reagovat
Neděle 27. července 2014 v 18:26 ® lubo OV
lubo OV

Přátelé, želvy dorazily už i k nám na sever. A co horšího, chutná jim nejen žížaly, ale i meruňkovice. Než jsem ji stačil vyfotit, obrátila do sebe v nestřeženém okamžiku bleskově širdovu štamprli.

reagovat
foto/forum/2014/th-img108554.jpgfoto/forum/2014/th-img108556.jpg