Chytej.cz

Elektrický vazač háčků necteno

21.12.2006 | hajan | 24.686 zobrazení | 86 odpovědí

Nedávno jsem ho viděl za „pouhých“ 790Kč, tak by mě zajímalo, jestli tuhle kokotinu někdo má, anebo jestli se tím dokonce tahá k vodě. Já o to nestojím, už bych to nepobral.:-) Jestli ho někdo máte, tak mi prosím vyvraťte, že je to pikačovina na howno.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 3. února 2013 v 18:34 ® pepanek reakce na …

hraji> Už zase zmatený??Nesou­vislý??Jsem ti psal,nestarej se a nereaguj na mne!

reagovat
Neděle 3. února 2013 v 17:19 ® hraji reakce na …
hraji

pepanek> a co jsi vlastně chtěl říct tím nesouvislým textem, který je vlastně zmatený?

reagovat
Neděle 3. února 2013 v 15:17 ® pepanek

Já si myslím,že vázání háčků patří k rybařině a neměl by to nahrazovat nějaký strojek.Taky není vhodné vytahovat jako protiargument postižené a staré lidi.Věřím tomu,že majitelé těchto strojků zde pod těmito řádky nejsou staří,jestli postiženi,to nevím.

reagovat
Pátek 1. února 2013 v 8:24 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

Martin Mošna> Cos tady vypotil nemyslíš vážně,že? Myslím,že „hraji“ ti to snad už vysvětlil dostatečně…

reagovat
Pátek 1. února 2013 v 1:25 ® kalois

Ale jako s tím vazačem navážete háček fakt dobře ručně se to někdy nepovede toto je jedna básen.Jsem závodník a tak to hodně využiji jelikož u vody není moc času vázat háčky lepší přes zimu když je relativní klid tak vázat a pk jen čubat:-)) už mě svrbí ruce:-)

reagovat
Pátek 1. února 2013 v 1:23 ® kalois reakce na …

Ahoj tak tento sem si taky koupil ale jako taktak se mě v něm dalo navazat menší háček jak 10 tak sem do toho cvrku kam strkáš lopatku dal kousek páratka bylo to moc hluboke a je to v poho ale myslím si že ten žlutej co se prodáva viděl sem ho u kamaráda je kvalitnější než tento za těch 399kč.Ale jako práci udělá ale buh ví jak dlouho je na dvě baterky a sotva točí ale uvidíme snad pojede:-)

reagovat
Čtvrtek 31. ledna 2013 ve 20:46 ® vondras

jsem plavackar a el.vazac hacku pouzivam uz asi 10 let a je to skvela vec ve starsim veku ci v zime ale chci podotknout ze tim vazu opravdu mensi hacky jinak kaprove ci vetsi tam navazat snad ani nejdou jelikoz nezapadnou do pripravene mezery na uchyceni vyhoda take v tom ze na ty male hacky udelaji bez problemu 8 10 OVINU a ovladani je skutecne jednoduche a jedna tuzkovka tam vydrzi bez problemu rok jaji tedavzdycky menim po roce automaticky a to je vse

reagovat
Čtvrtek 31. ledna 2013 v 9:51 ® Bigpista
Bigpista

Člověk nemusí ani zestárnout. Mě je něco přes třicet a na blízké drobné předměty těžko zaostřuji. Zatím to řeším háčky s očkem – navazují se mi lépe. Ale jestli se mi zrak ještě zhorší, třeba budu muset taky nasadit techniku…

reagovat
Středa 30. ledna 2013 ve 22:03 ® Hony

Používám manuální vazač háčků v černém provedení na vázání velikosti 16 a 20. Tyto prťata se mi špatě drží v prstech. Když je nutnost, tak to uvážu v prstech, ale s vazačem je to pohodlnější.

reagovat
Středa 30. ledna 2013 ve 21:47 ® chj.rybar reakce na …
chj.rybar

Martin Mošna> já si furt nějak nemůžu zvyknout na Tvoji „češtinu“ :-O :-/

reagovat
Středa 30. ledna 2013 ve 20:10 ® hraji reakce na …
hraji

Martin Mošna> Martine, já ti vysvětlím, proč je i elektrický vazač dobrá věc. Až člověk zestárne, bude hůř vidět a zhorší se mu motorika prstů (to je téměř jistota, že to postihne každého z nás) tak je v elektrickém vazači řešení pro navazování malých háčků na jemné vlasce. Ty to z pozice své malé životní zkušenosti můžeš posoudit jen velmi těžko.

reagovat
Středa 30. ledna 2013 v 19:26 ® Martin Mošna
Martin Mošna

To rybáři sou už tak líný aby si něco takovýho pořizovaly? Já už sem se probudil…Teď by se měl probudit ten co tu krávovynu má…

reagovat
Středa 30. ledna 2013 v 19:14 ® Modernirybar

Zdravím já koupil za 399kč eloktornicjý vázač a jsme fakt spokojený! Viděl jsem i dražší ale myslim že na to vazaní stačí tento mají ho v tomto eshopu http://www.inrybareni.cz/

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 v 15:10 ® sus1

Jo,jo,už to funguje.:-)

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 v 15:06 ® HaD reakce na …
HaD

mě funguje. Stále problém?

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 14:31 ® mihy.san
mihy.san

Mi to tam už teď funguje, v pěkně velkém obrazu, asi se to zrovna „ladilo“, když jsi to zkoušel.

reagovat
foto/forum/2009/th-img8528.jpg
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 13:31 ® sus1

Mam tam jen tohle.:Vazač smyček Easy Loop a vazač háčků Stonfo dnes v 11:09 | vložil(a) HaD Vázání smyček pomocí přípravku Easy Loop a v další části nahrávky použití vazače háčků od firmy Stonfo.

Nefunguje vám toto video? Dejte nám prosím vědět.

Informace o videu délka: 3 kategorie: Návody a instruktaze autor snímku: Mihy.san datum natočení: neznámé počet shlédnutí: 14× zdroj: vimeo.com Hodnocení videa zatím nehodnoceno Hlasujte i vy! (kliknutím na příslušný palec)

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 13:28 ® sus1

HaD> Vše tam je kromě toho videa,to tam neni.

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 13:20 ® HaD
HaD

Tady máte jednu pomůcku na vázání v akci : http://www.chytej.cz/…acku-stonfo/

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 ve 13:17 ® sus1

regulus:Nafot to a dej to sem.:-)

reagovat
Čtvrtek 23. dubna 2009 v 11:17 ® Filip00
Filip00

Myslím, že ho využijí třeba starší lidé (špatný zrak) nebo ti co už nemají takový cit v ruce. Nepsal bych, že je to hovadina a i když to píšete, může nastat čas kdy ho využijete a pak budete rádi, že ho máte.

reagovat
Středa 22. dubna 2009 ve 22:45 ® tomashr

Docela by mě zajímalo, kolik z lidí podobné věci odsuzujících ten vazač opravdu mělo v ruce… Já háčky v ruce vážu poměrně slušně, ale pak jsem koupil ruční vazač Stonfo (cena něco mezi 200 a 300, přesně už nevím) a už bych bez něj skoro nemohl existovat – občas vážu i „závodní“ ouklejové háčky kolem vel. 20 a to je v ruce děsný opruz. V ruce už vážu jen větší háčky (pod 10). Do elektrického jsem nešel a ani o něm neuvažuji, ale je to spíš kvůli spokojenosti s tím ručním přípravkem, rozhodně bych to ale nebral jako totální nesmysl. Jinak ale k vodě netahám ani ten ruční, návazce si připravuju doma a nosím si jen takový ten klasický rozkládací „futrál“.

Ještě pro info – ten ruční pomocník na vázání je tohle: http://www.stonfo.com/site/product/47?… (odkaz na výrobce, žádná česká komerce).

reagovat
Neděle 19. dubna 2009 ve 13:36 ® Robur
Robur

?

reagovat
Úterý 2. ledna 2007 ve 13:28 @ technik

Kubajs:nechci a ani se tady s Tebou nebudu hádat…jen jsem zde pro info ostatním popsal svoji zkušenost…ale podle toho co píšeš usuzuji, že si vazač ani neviděl v praxi.No to je celkem jedno v každém případě končím diskuzi na dané téma.

reagovat
Úterý 2. ledna 2007 ve 12:46 ® Kubajs
Kubajs

než si připravíš háček atd.tak já už háček navázanej a myslím že když umíš navázat háček nemusíš se bát že ti ryba uprchne

reagovat
Úterý 2. ledna 2007 ve 12:38 @ technik

Kubajs:rychleji možná(i když o tom pochybuji)ale v každém případě mám u strojového vázání teměř 100% jistotu, že jsou háčky navázány perfektně a to všechny.Ročně vážu stovky návazců a rozhodně mě vazač zjednodušuje a zpohodlňuje práci.Kdyby automobilky vyráběly deset, nebo dvacet aut ročně, tak by taky třeba nepoužívaly stroje…:-)

reagovat
Úterý 2. ledna 2007 v 11:56 ® Kubajs
Kubajs

technik:myslím že když ti projde rukama párset háčků tak to umíš taky pořádně a ještě k tomuý rychleji

reagovat
Úterý 2. ledna 2007 v 10:47 ® ESKY reakce na …

Dík, jsem rád, že jsme si to ujasnili. Rybářům zdar !

reagovat
Úterý 2. ledna 2007 v 9:05 @ technik

Vazač je moc prima věc.Proč něco šmodrchat v ruce, když to za mě udělá stroj a navíc vždycka perfektně.

reagovat
foto/forum/2007/th-img1493.jpg
Úterý 2. ledna 2007 v 8:00 ® hajan

ESKY: Nemyslím si, že mám „hloupé názory“, ale i tak ti děkuju za tvoje chytré. Pravda je, že mě nenapadlo, že by to mohla nějaká firma vyrábět pro jakkoli postižené lidi. Myslel jsem, že to dělaj jen pro trdla, a za to se všem, kterých se mohlo dotknout omlouvám. Souhlasím, se zmrzlejma rukama není úplně snadný navázat háček, a nemusí bejt zrovna nejmenší, ale i tak do toho nejdu. Díky všem za reakce, podle kterejch soudím, odtud to nemá nikdo. O to mi vlastně šlo. Rybám zdar!!!

reagovat