Chytej.cz

Doprava k vodě necteno

13.12.2006 | ČudlařX | 4.603 zobrazení | 35 odpovědí

Jak se vůbec rybářská populace dopravuje k vodě??Já 99% šlapu na ryby na kole páč je to pro mě (zatim) jedinej povolenej dopravní prostředek . A co vy??

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Úterý 31. března 2015 ve 20:12 ® tucnak11
tucnak11

jAK SE DOBŘE CYTIM TAK AUTOBUSEM,NĚKDY MĚ BERE KAMARAD JAK JEDEME NA FEEDR.Mam kolo jen vzhledem moje nemoci nezvladam uš delši dojezd,tak možna se zlituuji rodinka a mi koupi elektrycke kolo nosnost 160 kg třykolka.Horši že jisem jm nežekl ještě cenu no uvidim.

reagovat
foto/forum/2015/th-img112917.jpg
Úterý 31. března 2015 ve 12:54 ® Bahňák

Kolo pro rádius do cca 10km, pak Babeta na střední vzdálenosti a pak Škoda Octavia pro dlouhé vzdálenosti, nebo společné akce. Ale druh dopravního prostředku volím taky podle toho co všechno vleču za cajk a na co mám žízeň.

reagovat
Úterý 31. března 2015 v 9:22 ® Robur reakce na …
Robur

Shrek> do toho se ti oslík nevleze

reagovat
Pondělí 30. března 2015 ve 21:52 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

Shrek> Dlouho tady nebyl tenodvody, jeho fórum čtyřkolový mazel Ti nestačilo? Tchán míval 1.6 benzín a spokojenost, jezdil za sedm litrů na sto. Na Renaulty nedá dopustit, ale furt to bylo malé, teď jezdí Espeacem a pořád je to malé:-) To dCi je držák, když ovšem koupíš dobrej kus.

reagovat
Pondělí 30. března 2015 ve 21:17 ® Shrek
Shrek

Oživím toto téma po dlouhé době. Řeším auto pro rodinu a zároveň na ježdění k vodě. V současné době mám fabii 1.4 16V, pro rodinu je to jen tak tak… Uvažuji nad výměnou, moje požadavky jsou: větší prostor než ve fabii, naftový motor (jezdím denně skoro 100 km), vozidlo ve stejné cenové relaci. Ze všeho toho mi nejlépe vychází Renault Scenic 1.9 dCi. Máte s tímto autem a touto motorizací nějakou zkušenost? Děkuji za konstruktivní připomínky a názory.

reagovat
Čtvrtek 21. prosince 2006 v 8:20 ® Shrek
Shrek

Frajeři se na ryby dopravují jinak : www.youtube.com

reagovat
Středa 20. prosince 2006 ve 22:08 ® okoun 1 reakce na …
okoun 1

Harpuar>no to neva!hlavně ať se to řízení nespraví:-)) ))

reagovat
Středa 20. prosince 2006 v 16:22 ® harpunar

okoun1– dneska to samé,řízení v pr..li a opět na parkingu!!! Ovšem výsledek nevalný,já nic a Petr Procházka jednoho okouna,odhadem 40cm.

reagovat
Středa 20. prosince 2006 v 11:54 ® okys

Vlak (příp. bus) a pěšky (do 15-ti km v poho :o))

reagovat
Středa 20. prosince 2006 v 11:25 ® okoun 1 reakce na …
okoun 1

Harpunar>jo jo :-) je to tak!mě to auto taky neposlouchá:-)

reagovat
Středa 20. prosince 2006 v 11:24 ® okoun 1 reakce na …
okoun 1
reagovat
Úterý 19. prosince 2006 ve 22:26 ® Cudla
Cudla

Kolo a pěškobus,občas vlak ideál

reagovat
Úterý 19. prosince 2006 ve 14:35 ® harpunar

modrak-o havárkách a zácpách bych mohl napsat diplomku!!! Já mám prostě smůlu,ale zase na druhou stranu super společníky,kteří to chápou.Vášeň je holt vášeň!!!!

reagovat
Úterý 19. prosince 2006 ve 13:08 ® modrak reakce na …
modrak

Jo tohle se mi stává na cca 40km D1 při služebkách do Vyškova. Většinou musím počkat, než se rozjede kolona, no a tak čekám v Č. Štemberku pod hradem. :o)

reagovat
Úterý 19. prosince 2006 v 10:24 ® harpunar

K vodě jedině DOPRAVA-okoun1 a Hora budou vědět o čem je řeč. Když jedu ze služebky s Třince,přez Těšín do Havířova,tak se mi v Těrlicku vždycky posere řízení auta a odbočí samo doprava na parkoviště k vodě!!! Už jsem to v Citroënu reklamoval,ale prý to tak má být.

reagovat
Neděle 17. prosince 2006 ve 14:19 ® Hora reakce na …
Hora

Já to mám natrénováno z práce.Za směnu nachodím cca 4 až 6km.Tak to beru potom jako hezkou procházku přírodou.

reagovat
Neděle 17. prosince 2006 ve 12:04 @ ??? reakce na …

Vcelku mě překvapilo kolik lidí tady chodí pěšky a to dokonce až do 3,5km hmmmm to je skoro jako vojenský pochod s plnou polní, ale samo sebou tak člověk nevyráží na týden na kapry :o)Jinak já jsem dřív jezdil na kole, (nedostatek místa na věci, dokonalé vyčerpání,) teť jezdím na motorce (250 jawka – podstatně pohodlnější, ale s místem se potýkám neustále) a když vyrážím na kapry na delší dobu tak Fáčko, ale už i s ním jsou problémy, chtělo by to něco většího, nemluvě o tom, že je mojí přítelkyně a mám ho jenom když není v práci :o(

reagovat
Neděle 17. prosince 2006 v 11:27 ® okoun 1
okoun 1

Já jezdím autem a nebo autem:-)

reagovat
Sobota 16. prosince 2006 ve 14:18 ® Mikyrybář

Vzhledem k tomu, co tahám krámů, tak se to bez auta neobejde…

reagovat
Sobota 16. prosince 2006 v 11:16 ® xycht reakce na …

sillon: no jo, ale každá sranda něco stojí :-)) mít u baráku nějakej slušnej revír, tak bych taky chodil na kole :-)

reagovat
Sobota 16. prosince 2006 v 0:40 ® Hora
Hora

50/50pěšky a autem.Jak je to nad 3,5km tak autem,pod pěšky.

reagovat
Sobota 16. prosince 2006 v 0:33 ® Shadowhunter reakce na …
Shadowhunter

JJ ja taky jezdim autem „Ford KA“ kdyz jedu na kapry tak je problem to do toho auta naskladat ;-) ale vetsino muskarim takze zadny probleeeem

reagovat
Sobota 16. prosince 2006 v 0:04 ® sillon

xycht-šťastlivče:-)

reagovat
Pátek 15. prosince 2006 ve 22:07 ® xycht

100% vždy autem

reagovat
Pátek 15. prosince 2006 ve 21:41 ® splavek

Většinou jezdím na ryby kolmo,ale jak je to dál jak 10km,tak svým obstarožním favoritem.

reagovat
Pátek 15. prosince 2006 v 18:47 ® Twinshot

Nejčastěji na motorce. Můžu tak jet chytat dál, než bych došlapal na kole. Proti autu je nevýhoda, že se dá snáz ukradnout. Proto od ní nemůžu odcházet a musím chytat jenom tam, kde ji můžu mít u sebe.

reagovat
Pátek 15. prosince 2006 v 15:27 ® Ftmči
Ftmči

Většinou kolo a kolem řeky pešky.Do okolí tak 20km bus.Auto ješte mit(ridit) nemuzu.

reagovat
Čtvrtek 14. prosince 2006 ve 23:15 ® Padis
Padis

kolo a vlastní nohy.Anebo auto to mě někdo ovšem musí vzít.

reagovat
Čtvrtek 14. prosince 2006 ve 22:28 ® judas.d
judas.d

já mám renolta rapida pick upa tak se tam vleze skoro všecko ale kamarád má svůj rybník a tam se dostaneš jenom of-rodem ale když jedem na ryby jinam ta já vezu to objemné raft atd.a on v patrolu veze cajk

reagovat
Čtvrtek 14. prosince 2006 ve 20:59 ® Vichrzhor
Vichrzhor

Já na ryby jezdím vozem, ale nemaje Offroad, plánuju na jaře nákup motorky Aprilia Pegaso, na kterémžto vehiklu se hodlám v příští sezóně dopravovati ku provozování svého hobby…

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1