Chytej.cz

Baterka na ryby necteno

17.11.2006 | Sander | 5.286 zobrazení | 29 odpovědí

Má baterka už dosloužila, musím si udělat předčasného Jéžiška. Poraďte nějakou baterku, která chvíli vydrží? Nejlépe malou, kovovou, na AA baterie, bez LED diod – klasické malé žárovičky :-) (ne čelovku) Rád bych se vešel do pětikila. Díky moc.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 5. září 2015 v 17:05 @ drum reakce na …

malamut> No nevím jak je to tady s „reklamama“ ale čelovku od Nitecore taky mám, už dlouho a nemám s ní nejmenší problém… Čelovka ať je od jakékoliv značky je podle mě základ hlavně když funguje jak má… Paní Karolína tím „zabíráním“ možná myslela že ji používá často, a nebo je to tak ja píše superweb:)

reagovat
Neděle 23. srpna 2015 v 7:07 ® malamut reakce na …
malamut

Karolína.H> mě by tuze zajímalo, jakým způsobem se čelovce „dává zabrat“. Já ji tedy mám buď na palici a v případě potřeby svítím, nebo je uložená v zavazadle, tak nevím, ale možná to maj čelovky Nitecore jinak a už jen prosté svícení je pro ně značná zátěž. Musím přiznat, že používám obyčejnou s 1W LED z Hadexu a jsem s ní velmi spokojen. http://www.hadex.cz/…anapaj3xaaa/

reagovat
Pondělí 20. července 2015 v 15:15 ® superweb reakce na …
superweb

Karolína.H> Registrace 8.7., prvni reklamni prispevek tentyz den. Byt adminem, tak mazu:)

K tematu:Muzte mi nekdo z odpurcu LED svitidel vysvetlit, proc preferuete zarovky? Nejak mi nedochazi zadna vlastnost, ktera by hrala ve prospech zarovky..snad jedine nejaka nostalgie

reagovat
Středa 8. července 2015 v 8:51 ® Karolína.H

Dobrý den, je to samozřejmě o osobní zkušenosti a o tom, jak moc jste zapáleni do své záliby a zda chcete pro sebe to nejlepší . Sice nerybařím,tedy ne já osobně,spíš můj přítel, ale pro mě je kvalitní výbava, do které patří i čelovka od Nitecore, nepostradatelná. Myslím, že v tomto případě je lepší si připlatit. Čelovky od Nitecore jsou pro mě špičkové a nedám na ně dopustit. Při rybaření určitě využijete voděodolnost a také slušnou odolnost proti nárazu. Tím ovšem nechci říct, že jsou vhodné pouze na rybaření, protože já je využívám téměř kdykoliv, když nemám dostatek světla. Zejména při jízdě na kole a při turistice. Čelovku mám již druhým rokem a zatím nejeví známky opotřebení a to musím podotknout, že ji docela dávám zabrat.

reagovat
Úterý 21. dubna 2009 ve 20:16 ® Sander
Sander

Libor > plaší je každé, ale při bílém světle jsou ty žížaly špatně vidět, splývají s okolím.

reagovat
Úterý 21. dubna 2009 ve 20:03 ® Libor
Libor

Sander > a bílé světlo žížaly plaší?, nemám zkušenost…

reagovat
Pondělí 20. dubna 2009 v 15:27 ® Sander
Sander

Jo, a před ní jsem měl téměř stejnou z místních loveckých potřeb – nejen že mě stála 750,–, ale vydržela asi půl roku.

reagovat
Pondělí 20. dubna 2009 v 15:26 ® Sander
Sander

Sehnal jsem ji v Budějkách za dvě kilča. Vzadu ve víčku má náhradní žárovičku. 2 roky slouží k mé plné spokojenosti.

reagovat
foto/forum/2009/th-img8505.jpg
Pondělí 20. dubna 2009 v 8:58 ® Libor
Libor

Sander > jakou máš tedy Ty? nechám se rád inspirovat.

reagovat
Neděle 19. dubna 2009 v 15:33 ® Sander
Sander

Libor > proč chceš něco tak nepraktického? Na hady je lepší světlo co nejvíce omezit, a vlastně na všechny ryby obecně. Co se hledání rousnic týče, tam je naprd cokoliv velkého, a už nikdy ne s LED diodami. Bílé světlo je na toto použití naprosto k ničemu. Při cestě z hospody bys velký akumulátor stejně roztřískal…

Doporučuji celokov na 2 nabíjecí AA.

reagovat
Neděle 19. dubna 2009 ve 12:12 ® Robur
Robur

ne to není ono

reagovat
Neděle 19. dubna 2009 ve 12:11 ® Robur
Robur

ha, mám to:-D , ale nevím:-D

http://www.chytej.cz/…3635/svetlo/

reagovat
Neděle 19. dubna 2009 v 11:53 ® Libor
Libor

Robur, ano jestli to co jsi hledal hledám i já, myslím že to je co potřebuji najít, jestli to najdeš, dej info a nenech hledat mě. díky :-)

reagovat
Neděle 19. dubna 2009 v 11:49 ® Robur
Robur

Libore, něco jsem zde na toto téma řešil, akorát nevím pdoel čeho to vyhledat, lae mýslím, že to bude to, co hledáš:-D

reagovat
Neděle 19. dubna 2009 v 11:38 ® Libor
Libor

Potřebuji baterku na ryby, úhoři, žížaly, cesta z hospody atd, Moje představa je něco většího, LED diody a dobíjecí na 220V, poraďte něco…

reagovat
Sobota 18. listopadu 2006 ve 20:50 ® hraji
hraji

Doporučuji baterku Duracel, kovová, pogumovaná, bytelná a dobře svítící. Kupodivu ji mají v Tescu.

reagovat
Sobota 18. listopadu 2006 v 19:50 ® Sander
Sander

CeP > tam bych si možná vybral, ale do pětikila asi těžko :-( Zejtra, až budu mít chvilku, objednám něco z té regulovi stránky. Díky

reagovat
Sobota 18. listopadu 2006 v 19:46 ® CeP reakce na …
CeP

Sander> dojdi se podivat k Boušovi do Military Shopu. tam si vyberes.

reagovat
Sobota 18. listopadu 2006 v 18:13 ® Sander
Sander

Milky > tohle neřeš, čelovku prostě nechci. Jako bejvalý pytlák navazuji háčky za úplné tmy bez světla, takže prakticky poslepu

reagovat
Sobota 18. listopadu 2006 v 1:09 ® Shadowhunter reakce na …
Shadowhunter

Pokud chces nejakou baterku tak doporucuji navstivit prodejnu kde se prodavaji kola a jejich prislusenstvi…tam si v poho vyberes jakou chces a halvni vyhody takove baterky co je na kolo, nizka spotreba baterek a sviti vice nez obyc. baterky…aspon mi se zda a odolnost je dostacujici

reagovat
Pátek 17. listopadu 2006 ve 22:33 ® Milky reakce na …
Milky

Jasně a kovovou baterku při vázání háčků budeš držet zubama? To není dobrý nápad! Do čelovek se dají také dát AA nabíjecí články. Když si koupíš LEDkovou, vydrží ti tam baterky půlku sezóny a jsi v poho! :o)

reagovat
Pátek 17. listopadu 2006 ve 22:32 ® Sander
Sander

regulus > hmm, tak už vím, kde si vyberu. Dík.

reagovat
Pátek 17. listopadu 2006 ve 22:06 ® regulus
regulus

Co takle něco takovýho www.eurolamp.cz

reagovat
Pátek 17. listopadu 2006 v 18:01 ® Sander
Sander

Čelovku jsem měl, nesedí mi. Natož ještě s LEDkami… Prostě potřebuji něco, jako mi poslal snek. Malou kovovou baterku. Bez žádných šňůr, gumiček atd. To je pro mne nejpraktičtější a co se baterek týče, mám jich spoustu nabíjecích do foťáku, takže můžu svítit nonstop

reagovat
Pátek 17. listopadu 2006 v 17:13 @ 

Sander)Taky nechápu proč nechceš čelovku,já mám tento starší model a nevím co je vyměňovat baterky přes celé léto.Dnes dělá Petzl novější typ Petzl Tikka plus ,ale určitě při nákupu neprohloupíš a léta Ti vydrží.

reagovat
foto/forum/2006/th-img1243.jpg
Pátek 17. listopadu 2006 v 16:28 ® Prutos
Prutos

A proč nechceš čeldus s LEDkami? Myslím že co do praktičnosti ji nic nenahradí.

reagovat
Pátek 17. listopadu 2006 ve 14:55 ® snek reakce na …

Sander>jo jo už staré Marfi říkal, co se pos… může, to se pos… . :-))

reagovat
Pátek 17. listopadu 2006 ve 14:44 ® Sander
Sander

snek > safra, ta vypadá pěkně! Jenže zastávám názor, že čím je ta věc složitější (LED + xenon), tím snadněji se posere :-) Uvidím, supr cena, vzhledově nemá chybu. Asi do ní půjdu. Dík.

reagovat
Pátek 17. listopadu 2006 ve 14:39 ® snek

Sice nechceš ledky, ale tato má i žárovku www.flajzar.cz

reagovat