Chytej.cz

jak udelat okouna necteno

6.10.2006 | ART | 10.601 zobrazení | 55 odpovědí

chtel bych se zeptat jak nejčastějí upravujete okouna

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Úterý 23. září 2014 v 8:16 ® Robur
Robur

gastronimická vražda je nejíst, co ti chutná.

reagovat
Pondělí 22. září 2014 ve 21:55 ® BigMike

Okoun na pánev na sádlo, candát na pánev, štiku na pánev, sumce na pánev. Předtím den nechat prosypané solí. Jinak už nic víc a k tomu čerstvý chléb apivo , možná dvě! Občas ještě zeleninový salát.

reagovat
Neděle 21. září 2014 ve 13:14 ® troutkiller reakce na …

Lucky19>Ryba a sejra=gastronomická vražda:-( (

reagovat
Neděle 21. září 2014 v 8:12 ® RADE4EK reakce na …

dvorak> Kráva a prase je jako masový základ.

reagovat
Neděle 21. září 2014 v 8:11 ® RADE4EK reakce na …

malamut> To byla pouze reakce, jak někteří píšou o rybách a k tomu napíšou, já mám hlad. Mě ještě ryba nenasytila.

reagovat
Neděle 21. září 2014 v 7:49 ® Lucky19

Zdar. okouna, štiku, candáta strašně rád připravuji na velké vrstvě zeleniny a posypu nastrouhaným balkánským sýrem. Můžu vám říct vynikající;-)

reagovat
Čtvrtek 18. září 2014 v 18:09 ® pepanek reakce na …

Shrek> Taky mám raději vepřové,ale když jím rybu,tak si namlouvám,že dělám něco pro své zdraví a ušetřené peníze mohu propít.pivo

reagovat
Čtvrtek 18. září 2014 v 17:05 ® Shrek reakce na …
Shrek

Mysak1> taky že nejím, všichni tvrdíte, jak je to dobrá ryba, tak jsem ho zkusil jen na másle, sůl, kmín… No manželka se rozplývala blahem, ale mě to nijak neoslovuje. :-/

reagovat
Čtvrtek 18. září 2014 ve 14:47 ® dvorak reakce na …

RADE4EK> To máš dosti chudej jídelníček,ne?

reagovat
Čtvrtek 18. září 2014 ve 12:09 ® malamut reakce na …
malamut

RADE4EK> na to jsi přišel úplně sám?

reagovat
Čtvrtek 18. září 2014 v 11:26 ® RADE4EK

Dobrá ryba není na žrádlo, ale na chuť. Na žrádlo je prase a kráva.

reagovat
Čtvrtek 18. září 2014 v 7:08 ® troutkiller reakce na …

malamut>Já osobně nedám co se Céčka týče dopustit na citronovej pepř z Norska,pak už jen sul a máslo s kapkou oliváče.Neni třeba prznit nak užasný masíčko nějakou směskou od Kotány:-((

reagovat
Čtvrtek 18. září 2014 v 6:22 ® Mysak1

malamut: souhlas, vezirek: souhlas, Shrek: nezatracoval bych všechny směsi koření,průser je to ,že tam 90% výrobců jebe připosranej glutamát. Jo a jestli ti nejede céčko,tak ryby nejez, nemá to cenu. :-P

reagovat
Středa 17. září 2014 ve 23:24 ® malamut
malamut

Stejně jako candát, sůl, špetka kmínu a máslo, vše ostatní je zvěrstvo a zbytečnost.

reagovat
Středa 17. září 2014 ve 22:18 ® vezirek reakce na …

Nejsem až tak moc starý, ale ryba obalená v mouce s kmínem, byla vždy to nejepší.

reagovat
Středa 17. září 2014 ve 21:17 ® Shrek reakce na …
Shrek

Prichy> tu zkušenost nemám, bohudík… Kubas> OK :-)

reagovat
Středa 17. září 2014 ve 20:22 ® kubas reakce na …
kubas

Shrek> Omlouvat se nemusíš, to není třeba :-D .

reagovat
Středa 17. září 2014 ve 20:19 ® Prichy reakce na …
Prichy

Shrek> Nejhorší je kombinace komerčního grilovacího koření a pepsicoly :-D :-D

reagovat
Středa 17. září 2014 ve 20:10 ® Shrek reakce na …
Shrek

jo, ale mínusovej :-D

Jééééééééé, omlouvám se, upsal jsem se.

reagovat
Středa 17. září 2014 ve 20:10 ® kubas reakce na …
kubas

Shrek> Taky si občas pletu Robura s Regulem, to jen jako aby sis nemyslel, že seš v tom sám :-) .

Odvolávám co jsem odvolal, slibuji co jsem slíbil. Chrápání se fakt bojím, ještě víc než medvědi na slovenských hranicích. Ještě že má chatka zámek a klíč :-) .

reagovat
Středa 17. září 2014 v 19:59 ® troutkiller reakce na …

kubas>Za to trio máš bod:-)) ))

reagovat
Středa 17. září 2014 v 19:59 ® troutkiller reakce na …

Shrek>Tak ten pupek nebo líčka na červeném víně bych si dal taky.Co naplat kráva není ryba a mezi rybama je Céčko král.

reagovat
Středa 17. září 2014 v 19:54 ® Shrek reakce na …
Shrek

Troute, třeba pomalu pečenej hovězí pupek :-D Nejsem rybožrout, takže asi tak, mě chutnají všechny ryby stejně (teda spíš nechutnají).

Regulus> napsal jsem to nešikovně, slovo „směs“ mělo vyjadřovat klasické komerční grilovací koření, podravku apod. Prostě dle mého věc, která neměla spatřit světlo světa. Třeba známej si dělal „polévku“ – podravku, vařící vodu a instantní nudle – vždyť ty sračky musí rozežírat žaludek zevnitř.

Kubas> neser!! Garantuju Ti, že se na srazu nevyspíš, budu Ti chrápat do ucha mocným tónem!!!!! :-)

reagovat
Středa 17. září 2014 v 19:33 ® kubas reakce na …
kubas

troutkiller> Shrek chytá ryby s navijákem Okuma Trio, tak co bys chtěl (ftípek).

reagovat
Středa 17. září 2014 v 19:25 ® troutkiller reakce na …

Shrek>No pokud tě nenadchl Candát tak to už nevim co by si chtěl lepšího:-((

reagovat
Středa 17. září 2014 v 18:33 ® Robur reakce na …
Robur

Shrek> tak kari taky míchá každý jinak. To je jako zatracovat směs sušeného čehokoli jiného. Navíc všichni víme, co jedl Shrek v bažině:-D

reagovat
Středa 17. září 2014 v 18:07 ® Shrek reakce na …
Shrek

Mysak1> to nevim, já kromě mořskejch ryb vloni ochutnal candáta – no nijak mě to nenadchlo :-(( Nicméně ty komerční směsi koření mě vytáčí do ruda. To samé jako když někdo řekne, že griloval krkovičku naloženou do oleje a grilovacího koření :-(( Hrůza a děs…

reagovat
Středa 17. září 2014 v 6:37 ® Mysak1 reakce na …

Shrek> Já tedy jen sůl,trošku pepře a někdy česnek. Ryba sama o sobě je dobrá.

reagovat
Úterý 16. září 2014 v 17:23 ® Shrek
Shrek

nedá mi to, abych neokomentoval níže psané recepty. Mě je úplně jedno, jestli někdo stahujete, filetujete, nebo ho jíte i se šupinama, ale lidi, PROBOHA, vy vážně někdo používáte na rybu svinstva typu grilovací koření, vegeta, směs na ryby apod? To snad ne!! :-((

reagovat
Úterý 16. září 2014 v 11:13 ® HaD
HaD

Zettim> Pokud lovíš na vodě, kde jich je opravdu hodně a vezmeš si za rok pár kousků 30–35cm, asi se nic tragického nestane. Ale s okounem a obecně všemi dravci to není nijak růžové. Máš-li rád ryby, jez kapra, kterého se všude sypou desítky tun.

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1