Chytej.cz

Zima už se blíží:-( Poraďte boty necteno

30.8.2006 | okoun 1 | 35.675 zobrazení | 258 odpovědí

Zima už je,jak to tak vypadá za dveřmi.Jaké máte zkušenosti s rybářskou obuví?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Neděle 4. listopadu 2012 v 17:41 ® sethy
sethy

Kdyby někdo chtěl, mám doma navíc tyhle botky http://www.sportisimo.cz/…ts-wp/35894/ Párkrát jsem v nich byl (mám je druhý rok), ale zvolil jsem špatnou velikost, takže se na ně doma jen práší. Za nějakou rozumnou cenu bych je přenechal ;-)
Velikost 45, ale řekl bych že jsou spíš na nohu 44 (já mám 45 a potřeboval bych o číslo větší). Kdyžtak napište do osobní pošty. Cena by byla do tisícovky i s poštou.

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 17:33 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

jajco> Každá membrána v botě de brzo do kopru v ohybu. Prostě se rozláme. Rybářský boty nekupuju. Většinu věcí mam s outdorů prodejen. Značku bot preferuju Trezeta,Garmont. Ale je jich nepřeberný množství. Já beru jen celekožený co nejmíň švů a impregnuju je voskem. A to můžu pak i stát ve vodě a drží. :->

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 ve 13:36 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

Alivio> by jsi se divil…mám moc starostí… a nesměj se :-D

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 ve 13:19 ® Shrek reakce na …
Shrek

Martin Mošna> hele, to neřeš. :-D :-D :-D Co ty víš ve svém věku o pojmu „STAROST“ ? :-D

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 9:49 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

Alivio> ale potom mít starosti s posláním zpět…

reagovat
Neděle 4. listopadu 2012 v 8:29 ® Martin Chmelík reakce na …

jajco> to není o propagaci prodejce, tedy Sportisima. Jen rada, že prestižní značka COLUMBIA dělá perfektní obuv, která může vyhovovat i třeba rybářům. Hodnotím to, co sám mám už nějaký ten rok. Odkaz byl pouze informační, kdybych hledat jinde, podobnou botu bych asi našel i u jiného prodejce.

Jinak musím poznamenat, že češtinská úroveň některých pistatelů je přímo žalostná. Je smutné, když někdo neovládá ani základy mateřského jazyka. Pane kolego, slyšet se píše s tvrdým Y. Nějakým botám možná chybí membrány, někomu však mozkové blány. :-)

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 23:04 ® Shrek reakce na …
Shrek

Martin Mošna> zřejmě ve svém věku neznáš obchodní zákoník – máš do 14ti dnů nárok zboží nepoužité vrátit. S tím musí provozovatel e-shopu počítat. Takže asi tak. :-)

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 23:02 ® cujo reakce na …

Martin Mošna> víš, hodně z nás je v obchodě prvně vyzkouší a pak je objedná z netu, kde je to kolikrát až o půlku levnější…

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 22:43 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

Alivio> Potom až to nasadíš doma na nohu tak se můžeš divit…

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 22:40 ® jajco
jajco

Firmu Sportisimo bych moc propagovat nechtěl!Koupené boty,samozřejmě v akci,protože české ucho na to sliší!Membrána,nebo blána,kdo ví co s nápism GORE-TEX a ouha,vono mi do boty nějak prosakuje!

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 22:37 ® Shrek reakce na …
Shrek

Martin Mošna> a v čem to je lepší? :-D Myslíš, že je v obchodě seženu za ceny, jaké jsou na netu? :-D

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 22:30 ® Martin Chmelík

Zimní obuv na ryby zásadně nekupuji v rybářských potřebách. Všechny značky jsou nesmyslně předražené, mám pocit, že si někdo myslí, že rybář je blb, co je ochoten vyhodit mraky peněz za boty, které jsou v barvě zelené, hnědé či camu. Osobně doporučuji zajít třeba do Sportisima a podívat se na boty zn. Columbia nebo ICEBUG. Já mám už čtyři roky jedny Columbie (byly zlevněné ze 4200 na 1900 Kč), které jsou do –60°C, chodím v nich na led na dírky, často stojím v ledové vodě a nohy jsou v suchu a teple. A boty stále jako nové! Tady je odkaz na něco podobného: http://www.sportisimo.cz/…-plus/27726/

Můj názor nikomu nevnucuji, ale když to porovnám se zde zmiňovanou botou Hunter, tak Columbia je úplně jinde. Je to bota dělaná primárně do hor a pro rybáře je skvělá. Kam se hrabe třeba i mnohými opěvovaná zn. Rocky.

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 22:27 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

Alivio> Nebylo by lepší si pro boty zajit do obchodu?

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 21:05 ® Shrek reakce na …
Shrek

hraji> děkuji Ti za názor. I z Tvého příspěvku jsem pochopil, že Huntery jsou na zimu dobré. Tak si objednám Huntery, snad budu spokojenej i já. Díky

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 v 18:02 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

hraji> Podobný sem měl..ale byly o moc levnejší

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 v 15:01 ® hraji
hraji

Já sám jsem si před takovými sedmi roky koupil zde zmiňované Huntery. Slouží mi perfektně celou tu dobu, používám je ovšem pouze pokud je skutečná zima, jinak chodím v kožených botách s beránkem a vysokou podrážkou, aby dobře izolovala od země. Syn si vloni koupil na zimu boty od firmy SPRO. A zatím si je velmi pochvaluje. http://rybar.braunstar.cz/…-spro-vysoke a až mi odejdou Huntery a SPRO bude ještě sále tyhle boty dělat, koupím si je taky.

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 14:51 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

MIG-35>

cujo> y/i mě nepřehodili barva je taky stejná… už sem psal proč pišu tak hnusně…

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 14:50 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

jajco> Tak sem tu fotku potom dej…sem zvjedav…za hodinu na ně taky jdu…A zítra možná s feederem.

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 ve 14:49 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

troutkiller> Občas…Na tomto počítači nemohu být dlouho…Stolní Pc se rozbilo tak sem na sestřiném notebooku a ta mě tu dlouho nenechá.

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 v 10:04 ® troutkiller reakce na …

Martin Mošna>Mužu se tě zeptat zda po sobě to co píšeš čteš???

reagovat
Sobota 3. listopadu 2012 v 7:43 ® jajco reakce na …
jajco

Martin Mošna> V neděli si jdu pro metrovku,tak sem taky dám fotku.:-D

reagovat
Pátek 2. listopadu 2012 ve 22:52 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

cujo> Tak to mi ty parchanti taky dělaj. Asi budu mušet reklamovat noťas. :-D

reagovat
Pátek 2. listopadu 2012 ve 22:46 ® cujo

MIG-35> hlavně mu přehodil i/y :-))

reagovat
Pátek 2. listopadu 2012 ve 21:24 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

Martin Mošna> Co pa, máš černou klávesnici místo bílý?? :-))

reagovat
Pátek 2. listopadu 2012 ve 21:17 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

jajco> tvuj přístup ke všemu se mi líbí…Rád bych vyšel s feederem…už ho dlouho neprovjetral…teď sem spíš přívlačil…Přemášlím že si sem ted dam jako profilovou fotku tu štiku :-D …Tak jestly o víkendu někam pujdeš tak ať se ti daří…;-) Omlovam se za dnešní chyby…Pišu na notebooku…nejsem na to zvyklí.

reagovat
Pátek 2. listopadu 2012 ve 21:07 ® jajco reakce na …
jajco

Martin Mošna> Kačli na fotku,zítra běř na ryby a dej sem fotku ryby.

reagovat
Pátek 2. listopadu 2012 ve 21:05 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

jajco> jo jo ja zustanu tech mich…sou i pjekné uz to neni jen jedna barva :-D jako driv.Mužu ti je vyfotit…

reagovat
Pátek 2. listopadu 2012 ve 21:03 ® Martin Mošna
Martin Mošna

jenže na led maji blbej vzorek…on je moc tvrdej…

reagovat
Pátek 2. listopadu 2012 ve 21:02 ® jajco
jajco

Martin Mošna> Já jen dával tip na co se můžou ostatní podívat.

reagovat
Pátek 2. listopadu 2012 ve 21:01 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Alivio> Do toho musis koupit vložky…ale me uz sou malý tak kdyby nekdo mel zajem…

reagovat