Chytej.cz

Podběrák na přívlač necteno

31.7.2006 | navijak | 12.202 zobrazení | 45 odpovědí

Zdar chlapi,zajímalo by mě jaké používáte podběráky na přívlač?Já chodím vláčet bez podběráku a teď bych si chtěl nějaký pořídit,jenže sebou nechci tahat nějakou velkou krávu…a taky za něj nechci dát majlant…Sou na přívlač speciální podběráky?Nebo si mám koupit muškařský?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Středa 2. srpna 2006 v 0:31 ® kkarlos
kkarlos

ano, ano, jojo… je to super vec a o jiny moznosti nepremyslej mozna nahrazky na jojo magnet bo co ale tn je moc drahej… :/ ja osobne to mam u pasu za paskem nebo kalhotama a to je good pri vlacce ze brehu a z vody na vestu na zada a hlavne s jojem uz neresis problem ze ti podberak sapdne do vod nebo na zem nebo nekam… :-)) )

reagovat
Úterý 1. srpna 2006 ve 23:28 ® navijak

jo a ještě by mě zajímalo jak se takový pstruhařský podběrák nosí u sebe?Prý na to je nějaké jojo,co se připevní zezadu na vestu,k tomu se připne ten podběrák a on pak visí na zádech a je pořád po ruce…je ještě nějaká jiná možnost?

reagovat
Úterý 1. srpna 2006 ve 23:25 ® navijak

to kkarlos: chytám tak kolem a kolem podobné ryby jak ty,na malé řece,chodím jen s vestou bez baťoha,…tam by byl velký podběrák asi moc,takže sem si už koupil pstruhařský…

reagovat
Úterý 1. srpna 2006 ve 14:41 ® sethy reakce na …
sethy

Jo ja ho kupoval aj stim magnetem a je to super:-) akorat ta cena magnetu je trosku prehnana

reagovat
Úterý 1. srpna 2006 ve 14:34 ® Tomash
Tomash

sethy : Mám ten samej! :-)

reagovat
Úterý 1. srpna 2006 v 11:40 ® kkarlos
kkarlos

Bylo by dobre kdyby si upresnil jak a co lovis… ja chytam hodne na malinky gumicky okounky, tloustiky a sem tam sticka, candat a bolen taky projdou do malyho raketaku od p. Fencla…

reagovat
Úterý 1. srpna 2006 v 11:19 ® sethy
sethy

Mam taky podberak velky sklapeci a nemuzu si stezovat. Mnohem lepsi nez raketa, kterou jsem mel pred tim. Jo mam ho v cernym provedeni. Myslim ze je hezci nez stribrnej:-)

reagovat
Pondělí 31. července 2006 ve 20:21 ® Tomash
Tomash

cormaxx : předběhl jsi mě :-)

reagovat
Pondělí 31. července 2006 ve 20:20 ® Tomash
Tomash

Chlape, máš tady na chytej reklamu jako bejk. Vladimír Fencl dodává na český trh perfektní podběráky na přívlač. Já od něj měl obyč pálku, ale pro letošek jsem si v květnu pořídil tento

Podběrák sklápěcí velký

Podběrák je vyroben z kvalitních hliníkových slitin, rukojeť z ručně obráběného tvrdého dřeva, síť o velikosti oka 13×13 mm. Gumové lanko v trubce rukojeti je zakončené karabinou a umožňuje snadnou manipulaci s podběrákem. Skvělý při přívlači broděním. Dá se otevřít jednou rukou a unese snadno i trofejní rybu. Rozměry rámu 40×53 cm, délka 113 cm. Transportní délka 60 cm. Váha podběráku je 310 gramů. Všimni si důležitých věcí. Transportní délka 60cm, váha 310 gramů. V rukověti je nainštalována malá karabinka, kterou si připneš k pasu a při vláčení o něm ani nevíš. letos jsem s ním podebral štiku 81cm a v pohodě se vešla. Troufnu si říct, že tam byla i velká rezerva… Za 300Kč doporučuju!

reagovat
Pondělí 31. července 2006 ve 20:18 ® cormaxx
cormaxx

Dřív jsem taky vláčel bez podběráku.Hlavně proto ,že mě nebavil tahat ten můj skladací, kterej jsem neměl kam dát,protože chodím jen s vestou do který dám všechno potřebný.Tak jsem si přes net objednal větší raketu kterou si připnu karabinou na záda na vestu.O víkendu jsem do něj bez problému podebíral štiku 61cm. (podběrák raketa s gumou 3) www.fenclvladimir.cz

reagovat
Pondělí 31. července 2006 v 19:59 ® Tomik
Tomik

Nosím větší rakeťák na zádech…má dost hlubokou síť a 70 štika neni problem.Ale pokud nejdu cíleně na štiky nebo na ryby kde bych mohl podběrák potřebovat tak ho neberu…

reagovat
Pondělí 31. července 2006 v 19:52 ® Sander
Sander

Také vláčím bez podběráku, ale když jdu na delší výpravu, nosím většinou batoh, kam se mi větší skládací podběrák vejde s přehledem. Je sice skladnější než pstruhový, ale o o to hůře se při zdolávání rve z batohu… Těžko říct, jaký sebou nosit.

reagovat
Pondělí 31. července 2006 v 17:57 ® 

Chodím vláčet bez podběráku a tam, kde je pravděpodobnost úlovků ryb, kterým bych mohl bez podběráku škodit, nosím „rakeťák“. Že by mi chyběl při ŽIVOTNÍ rybě se neobávám. Pro tu vlezu do vody i po zámrzu…

reagovat
Pondělí 31. července 2006 v 17:41 ® Pepa1

Já když du výjmečně vláčet tak s sebou tahám krávu, protože když se náhodou štěstí unaví, není nad to mít pořádnej podběrák. Je fakt že i do muškařskýho podběráku se vejde větší ryba než si asi mnoho lidi představuje ale zkus si představit tu bezmoc, kdyz máš na prutě životní rybu a nevejde se ti do podběráku… A kolikrát už se stalo že někdo při lovu okounů chytil trofejní štiku… Proto nosím velkej podběrák i když du na okouny, je lepší se s nim milionkrát tahat zbytečně než když ti jednou chybí.

reagovat
Pondělí 31. července 2006 v 17:26 ® ART
ART

já používám pstruhařskej a je fatk dobrej

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1