Chytej.cz

marmyška, zkušenosti, postřehy, nápady necteno

10.7.2004 | mirmen | 16.699 zobrazení | 182 odpovědí

Začal jsem na ni vloni. Vodím prozatím na fídru,boloňce a winkelpickeru. Zaujala mne rozmanitost ryb, které na nástrahu reagují. Prozatím hrouzek,ouklej,plo­tice,perlín,tlou­šť,jesen,prou­dník,cejn,cej­nek,parma,okou­n,štika. Jak jste na tom vy s touto nástrahou?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   7 6 5 ...
Pátek 18. prosince 2015 v 10:38 ® pechja

Dobrý den, zajímalo by mě zda si někdo doma vyrábíte marmyšky a zda by bylo možné se domluvit a nechat si vyrobit pár kousků, bohužel ty prodávané mě ve většině případů nevyhovují a čas na jejich výrobu bohužel nemám. Všem děkuji za pomoc když tak se ozvěte do zpráv Jan

reagovat
Úterý 3. března 2015 v 19:12 ® hraji
hraji

proud> necítíš se jako výkal? Jak tomu mám rozumět? Nepsal jsem nic o výkalech. Psal jsem o použití marmyšky a psal jsem o tvém krátkém výletu na MRK, který skončil tak, jako skončil. A ta snaha tvrdit, že se za tebe někdo vydává, no, bez komentáře …

reagovat
Úterý 3. března 2015 v 19:07 ® hraji reakce na …
hraji

pepanek> jistě, dokážu si představit, že nemusím mít pravdu. Otázka je ovšem v čem. Protože píšeš zcela nekonkrétně, těžko ti konkrétně odpovědět.

reagovat
Neděle 1. března 2015 v 0:08 ® Mysak1 reakce na …

skwor> já budu taky rád konstruktivně diskutovat ,ovšem opravdu jen s tím koho znám ,či ho znají lidi které jsem potkal. Promiň prostě to tak mám.Za anonimitu netu se prostě schovávají takoví psychopati ,že máš strach si zajít někam na oběd.Je to smutné ale je to tak, ten kdo se nestydí za to jak žije se představí.:-((

reagovat
Sobota 28. února 2015 ve 12:07 ® pepanek reakce na …

hraji> Dovedeš si představit situaci,že bys v tomto případě nemusel mít pravdu?

reagovat
Sobota 28. února 2015 v 9:51 ® skwor reakce na …
skwor

Mysak1> Nevím, co se děje kde na mrku a nehodlám to zjišťovat. Vycházím z toho, co čtu tady. Ano, je to pořád stejný téma, ale když se to obejde bez urážek ostatních, proč ne. Howgh.

reagovat
Sobota 28. února 2015 v 9:41 ® hraji
hraji

Náš skvělý internetový hrdina se vrátil. Poté co na MRKu lhal o tom, že ho David z Chytej vyhodil, a poté, co byl odhalen jako lhář a co ho většina lidí poslala do háje, se vrátil. Halelujá.

K těm teoretickým vývodům o použití marmyšky bych napsal jenom tolik, že je zcela irelevantní názor rybáře, důležitý je názor RS a poté úředníka, který bude přestupek projednávat. Myslet si, že umístěním přívlačové nástrahy pod splávek se z ní stane něco jiného, je podle mého názoru špatný směr uvažování. Mimochodem, je to už pár let, ale byl o tom publikován článek, autor lovil s marmyškou pod splávkem, protože mu to dovolovalo lovit ve sloupci, kde se zrovna ryby nacházely. Ale ani na chvíli nepochyboval, že loví přívlačí, jen si udici modifikoval použitím splávku.

reagovat
Sobota 28. února 2015 v 9:27 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

pepanek> A můžeš to nějak rozumněji a podrobněji vysvětlit, to s tím bročkem o jeden centimetr??

reagovat
Sobota 28. února 2015 v 8:45 ® pepanek reakce na …

Mysak1> Mám dojem,že si tví rodiče moc práce s tvou výchovou nedali. To o bročku staženému k háčku jsem napsal já,pokud se ti na tom něco nezdá,napiš mi rozumný argument,ale hlavně si předtím vypláchni tu svou hubu.

reagovat
Sobota 28. února 2015 ve 2:05 ® Mysak1 reakce na …

skwor> promiň breru tě jako skalního chytejáka ale teď už jsi asi přestřelil ne? Promiň ale pro pitomce kteří si tu radí jak obcházet zákony o přívlači ,stažením bročku nemám jiný název než že jsou to gonády!!!! Pán jede na vebech po celé republice a všude seje jen sračky a pouze jako anonym. Škwore, jak mu můžeš napsát ,že konečně píše rozumně. A teď si mně mázněte klidně opět třeba všickni. Proud je prostě vůl!!!!!!!!!!!!!

reagovat
Pátek 27. února 2015 ve 23:10 ® pepanek

proud> stáhni si brok centimetr od háčku a každý ti může skočit na hrb. Už se mi to tu nechce pitvat.

reagovat
Pátek 27. února 2015 ve 21:25 ® pepanek

proud> Plně ti dávám za pravdu,způsob vedení marmyšky rozhoduje,jestli se jedná o plavanou,nebo přívlač.

reagovat
Pátek 27. února 2015 ve 20:32 ® skwor
skwor

proud> Vidíš, to je rozumná řeč. A kdyby ses rozepsal víc o tom, jak ty sám chápeš marmyšku (a nenazýval tu ostatní bobkařema a podobně), tak by z toho třeba i byla zajímavá diskuze ;-)

reagovat
Čtvrtek 26. února 2015 v 15:15 ® hraji reakce na …
hraji

martin002> v létě jsem s kamarády chytal na marmyšky okouny na Dalešické přehradě. Lovili jsme ze břehu a nebo z loďky, ale vždy kolem břehu a nejlépe potopených stromů a keřů. Na háček jsme nastražovali buď bílého červa, nebo kousek žížaly a nebo umělé patentky od Berley. Na tento způsob lovu nebylo potřeba nahazovat daleko a tak stačila marmyška do 1 gramu. Na podzim chytáme na řece i na přehradě, zase většinou okouny. Na těžší marmyšky je možné nastražit i větší nástrahy, třeba mrtvou střevličku východní. Pak je šance i na štiku i candáta

reagovat
Čtvrtek 26. února 2015 ve 14:01 ® martin002 reakce na …

David H.> Vstřebám informace, zajdu k vodě, vyzkouším a pak se uvidí. Takže 16. června hurá na ně!

reagovat
Čtvrtek 26. února 2015 v 11:49 ® HaD reakce na …
HaD

džigit> :-)

reagovat
Čtvrtek 26. února 2015 v 11:25 ® džigit reakce na …

David H.> to je mi jasné,ale to bylo řečnicky?!? Jak vykopnout někoho,kdo ofiko není? Kapišto? :-))
A blokování IP adresy? Dnes už překonaný problémek,aj pro takeho pazura jako su ja :-1

reagovat
Čtvrtek 26. února 2015 v 11:03 ® HaD reakce na …
HaD

martin002> A je něco, na co by ses chtěl zeptat?

reagovat
Čtvrtek 26. února 2015 v 10:15 ® martin002 reakce na …

David H.> Překonal jsem lenost a zadal si to tady do vyhledávače. Našel jsem články Václava Fikara a to je pěkné počteníčko o marmyškách.

reagovat
Čtvrtek 26. února 2015 v 9:58 ® martin002 reakce na …

David H.> Při uklidu jsem našel krabičku pidimarmyšek, tak přemýšlím jak je využít. Když sem objevil tuhle diskuzi tak sem zajásal, když sem diskuzi přečetl, fakt nekecám dal sem všechny příspěvky včetně těch mimo mísu, tak furt nevím co s nima. Zajímá mě hlavně použtí mimo dirky, jak to vodit jak to navázat jestli k tomu přidat zátěž jestli házet daleko nebo chytat pod nohama jestli ze břehu nebo raději z lodi.

reagovat
Čtvrtek 26. února 2015 v 1:11 ® HaD reakce na …
HaD

martin002> co konkrétně? :-)

reagovat
Čtvrtek 26. února 2015 v 0:51 ® martin002

Sakra chlapi už se vyprdněte na prouda a vraťte se k tématu. Ja bych se o té marmyšce docela rád něco dozvěděl.

reagovat
Středa 25. února 2015 ve 22:44 ® HaD reakce na …
HaD

skwor> Přesně tak

reagovat
Středa 25. února 2015 ve 21:19 ® skwor
skwor

Tady bylo smazáno pár příspěvků mimo téma, u kterých i sám proud napsal, že to byl pokus vyprovokovat k něčemu ostatní uživatele. Jestli bude brečet vedle, všechno se dá dohledat.

reagovat
Středa 25. února 2015 ve 21:07 ® HaD reakce na …
HaD

džigit> Mohu bloknout IP. Ale proč? Kvůli názoru na marmyšku? To je směšné!!!

reagovat
Středa 25. února 2015 ve 21:04 ® HaD reakce na …
HaD

hraji> Je to prostá lež.

reagovat
Středa 25. února 2015 v 19:19 ® Mysak1 reakce na …

džigit> Nó Mysak možná, Mysak 1 nikolivě pane.:-)

reagovat
Středa 25. února 2015 v 19:18 ® Mysak1

David H.> Žeby věčný stěžovatel?pivo

reagovat
Středa 25. února 2015 v 19:11 ® džigit

David H.> jak můžeš vykopnout někoho,kdo není registrován?
Pokud ovšem nemyslí,že byl poškozen promazáním některých svých příspěvků… To ale padlo i na ty na opačné straně! Asi na mě bude žalovat Mysak,Vezírek a kdoví kolik ještě ho poslalo někam,nebo ho něčím či někým nazvali :-)

reagovat
Středa 25. února 2015 v 19:07 ® hraji
hraji

David H.> už si stihl vytvořit profil i na MRKu a i tam si postěžoval, že jste ho vykopli. Pokud to není pravda, asi má panáček problém, ale to bylo zřejmé od začátku.

reagovat
novější starší
Stránky:   7 6 5 ...