Chytej.cz

marmyška, zkušenosti, postřehy, nápady necteno

10.7.2004 | mirmen | 16.699 zobrazení | 182 odpovědí

Začal jsem na ni vloni. Vodím prozatím na fídru,boloňce a winkelpickeru. Zaujala mne rozmanitost ryb, které na nástrahu reagují. Prozatím hrouzek,ouklej,plo­tice,perlín,tlou­šť,jesen,prou­dník,cejn,cej­nek,parma,okou­n,štika. Jak jste na tom vy s touto nástrahou?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 25. února 2015 v 18:32 ® HaD
HaD

proud: můžeš mi laskavě vysvětlit, proč si u lidí stěžuješ, že jsme Tě z Chytej.cz vykopli, když to není pravda? hm????

reagovat
Neděle 22. února 2015 v 19:19 ® Mysak1 reakce na …

proud> Ano pane, vážím si toho. Děkuji.

reagovat
Neděle 22. února 2015 ve 14:12 ® HaD
HaD

proud> Už se laskavě uklidni. Téma je marmyška. Názory jsi slyšel. Chceš-li dále diskutovat, drž se tématu.

skwor: díky

reagovat
Neděle 22. února 2015 ve 14:10 ® regulus
regulus

proud> ty máš fakt dost … :-D

reagovat
Neděle 22. února 2015 ve 13:27 ® HaD
HaD

Tak paráda. Proud téma vyčerpal. .)

reagovat
Neděle 22. února 2015 ve 12:21 ® skwor reakce na …
skwor

proud> Drž se tématu, nebo začínám mazat!

reagovat
Neděle 22. února 2015 v 11:54 @ proud reakce na …

Jj,vaz si toho ze jeste muzes a mas za co,vypada to ze to stesti nebude mit dlouhyho trvani tak se zahoj at muzes do valky,bunkr si delas poradnej,to je dobre:-)

reagovat
Neděle 22. února 2015 v 11:33 ® Mysak1 reakce na …

proud> ó děkuji pane ,jsem šťasten ,že mohu. Protože jen Váš názor ja ten jediný správný. Děkuji.

reagovat
Neděle 22. února 2015 v 10:15 @ proud reakce na …

Obkladej Mysaku,at to do stredy stihnes:-)

reagovat
Neděle 22. února 2015 v 10:13 ® Mysak1 reakce na …

proud> Ano pane.

reagovat
Neděle 22. února 2015 v 9:27 @ proud reakce na …

Jste takovy hvezdy,ze i ovlivnovani pohybu nastrahy na klasickou polozenou,nebo na tezko,pokladate za privlac,je mi z vas celkem smutno,podle vas neni privlac jedine kdyz se nedotknu prutu ,bida a utrpeni,jenze rybarina neni spartakiada na znackach:-)

reagovat
Neděle 22. února 2015 v 9:23 @ proud reakce na …

Neumis diskutovat jako mnozi dalsi,jak ti dojdou argumenty nebo zadny nemas,sklouzavas do osobni roviny s cilem urazet,pritom tema je jasny,marmysky jako samostatna technika lovu zahrnuta spatne cela do vlaceni,coz ukazuje na spatne postavenej rybarskej rad,tech spatnejch veci je v nem vic! At to nemusis hledat.

reagovat
Neděle 22. února 2015 v 9:14 @ proud reakce na …

Neumis,podle toho to taky vypada,plnou hubu vulgarismu,ale skaces jak se ti piska i kdyz se piska falesne,ovcane,tak je to spravny a tak to ma bejt,na druhy nasazujes,svuj vlastni prah mas plnej spiny,jeste s tim jdes na verejnost,stejne jako klobasa!Jsi umyslne sprostej a pak se omlouvas,pletes si pojmy,omluva je za neco co jsem udelal nechtic,Cechacku,to uz pak dost vysvetluje samo o sobe!

reagovat
Neděle 22. února 2015 v 1:12 ® Mysak1 reakce na …

Klobasa> Nemůže jít „vedle“ je to totiž jeden a ten samej vocas, nemůžou být v republice (a to počítám i Slovensko) dva naprosto identičtí dementi.pivo Davide promiň ale už neumím být víc slušnější. Takoví kreténi co se schovávají anonymně po různých vebech mně opravdu serou.

reagovat
Sobota 21. února 2015 ve 23:34 ® Mysak1

Proboha už to ale opravdu někdo utněte. Anonymní dement kterej mele sračky a nerespektuje zákony to tady opravdu zhnusí všem normálním. Děkuji.

reagovat
Sobota 21. února 2015 ve 21:34 @ proud reakce na …

Ty mas dost.....

reagovat
Sobota 21. února 2015 ve 21:26 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

proud> Vedle je ještě fórum Biodebilita, tam se můžeš vyřádit se splavností, má ale vycházky jen do jedenácti, tak rychle šup tam hahahahahahahaha

reagovat
Sobota 21. února 2015 ve 21:13 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

proud> A teď k věci: Kdysi mi doktor Plzák, nebo Uzel, teď nevím kterej to byl, tvrdil, že když červík nebo hnojáček oplodní na háčku marmyšku a hýbe se to, vzniká z toho incest, kterej se jmenuje přívlač a je povolen až od 16. června, kapišto pane elektřina?

reagovat
Sobota 21. února 2015 ve 21:00 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

proud> Co na to docent Chocholoušek?

reagovat
Sobota 21. února 2015 ve 20:42 @ proud reakce na …

Prijde mi to ze jste zvykli sklopit hlavu a drzet hubu a krok a nehodlate to menit ani kdyz vas postavej ke zdi.Co je psano to je dano a o tom se nediskutuje,nevadi kdyz toho vic nesmime nez muzeme,hlavne ze prezivame.Holt jsem si to uz odvyknul a nehodlam to menit.

reagovat
Sobota 21. února 2015 ve 20:35 @ proud reakce na …

Obdivuju jak muzete bejt v takovym bordelu tak spokojeny.

reagovat
Sobota 21. února 2015 ve 20:34 @ proud reakce na …

Me to spis prijde ze jsem se dostal do blazince ja…bohuzel.

reagovat
Sobota 21. února 2015 ve 20:33 @ proud reakce na …

A k veci,kabanose?…

reagovat
Sobota 21. února 2015 ve 20:08 ® Klobasa
Klobasa

Vypadá to na konec vycházky.

reagovat
Sobota 21. února 2015 ve 20:06 ® kerob reakce na …
kerob

Obavam se, že to myslí vážně.

reagovat
Sobota 21. února 2015 ve 20:04 ® kerob
kerob

Sorry. Koncim. Tohle je prostě marný :-)

reagovat
Sobota 21. února 2015 v 19:31 ® tucnak11
tucnak11

Jen jak člověk se koukne na to tak vypada jak by debatoval sam se sebou,asi hořou mu dekodery v hlavě a nebo ma skraty.

reagovat
Sobota 21. února 2015 v 19:22 ® Klobasa
Klobasa

proud> Zírám teda, jak pěkně jsi to tady zasvinil tou snůškou blábolů. Ještě chybí něco o Chucku Norrisovi, nemáš?

reagovat
Sobota 21. února 2015 v 18:51 ® skwor
skwor

kerob> Ten člověk je mimo (nebo provokuje), to nemá smysl dál rozebírat.

reagovat
Sobota 21. února 2015 v 18:09 ® tucnak11
tucnak11

kerob> spiše to druhe.

reagovat