Chytej.cz

Prsačky - broďáky necteno

29.1.2006 | Libor | 25.214 zobrazení | 106 odpovědí

Ahoj všichni, vím že tu toto téma bylo nedávno. Chci si koupit prsačky a nevím jaké? (materiál,léto,zi­ma, výrobce) Můžete mi někdo poradit dle čeho vybírat atd?Jistě máte zkušenosti. (do 5000kč) Děkuji

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...
Sobota 3. října 2015 v 18:13 ® Shrek
Shrek

Trochu to oživim – chci koupit prsačky nebo klasické broďáky. Chci je na výlovy, takže ty nejlevnější, jelikož svoje dejcháče nehodlám máchat v bahně. Otázka zní: Kde koupit opravdu XXXXXXXXXXL nylonové kalhoty nebo holiny? Potřebuju se do nich vlézt i s kalhotama. Poradíte někdo, kde se dají nějaké velké koupit? Vyřešit šitím na zakázku to umím, jde mi o přímý nákup ze shopu. Děkuju moc za radu.

reagovat
Neděle 5. prosince 2010 v 18:33 ® PetrS
PetrS

takze je vazne nikdo nemate? co si o nich myslite me prijdou ze jsou za dobrou cenu http://www.rybarsky-market.cz/…default.aspx

reagovat
Pátek 3. prosince 2010 v 17:34 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

PetrS> To viš bez indulony nebrodim,bo potom ryč vypada jak rozkrojeny 5 kilovy meloun.:-D

reagovat
Pondělí 29. listopadu 2010 ve 20:17 ® PetrS
PetrS

ale je k nim zdarma gelnaprdel :-)

reagovat
Pondělí 29. listopadu 2010 v 1:11 ® osprey reakce na …
osprey

tucnak11> Tak tyhlety sáknou v rozkroku stoprocentně…

reagovat
Neděle 28. listopadu 2010 ve 23:23 ® PetrS
PetrS

super

reagovat
Sobota 27. listopadu 2010 ve 12:25 ® tucnak11
tucnak11

Ja použivam retro ot firmy Sexy:-D :-D :-D

reagovat
foto/forum/2010/th-img15536.jpg
Pátek 26. listopadu 2010 ve 22:05 ® osprey reakce na …
osprey

inspo> Mám Behry s filcem už nějakou dobu. Celkem spokojenost.

Asi po dvou letech začaly sáknout v rozkroku, což dělá většina neoprenů, ale protože většinou jsem zabrozený kus nad kolena, tak si s tím hlavu nelámu.

reagovat
Pátek 26. listopadu 2010 v 19:12 ® PetrS
PetrS

mate nekdo skusenost s prsackama TENKI Breathable wader http://www.rybarsky-market.cz/…default.aspx

reagovat
Čtvrtek 11. února 2010 v 15:08 ® inspo

Zdar, uvažuji o pořízení těchto prsaček (http://www.rsp-fishing.cz/…ve-behr-filc), ale nevím jestli s filcem nebo gumovou podrážkou. Čemu dáváte přednost vy? V čem je výhoda jednoho nebo druhého? Díky za odpovědi.

reagovat
Úterý 12. ledna 2010 ve 12:03 ® sethy reakce na …
sethy

MP-E65mm> Co by taky na tom kusu plastu bylo dražší :-D

reagovat
Úterý 12. ledna 2010 v 10:23 ® MP-E65mm reakce na …
MP-E65mm

sethy> Tady je drahý naprosto všechno, na druhou stránku srovnávat náš trh s americkým nejde a o ničem jiném to není. Např. wobler X-Rap tam vyjde na 3,50 dolarů

reagovat
Úterý 12. ledna 2010 v 0:44 ® sethy reakce na …
sethy

MP-E65mm> :-) no ty simms boty u nas, to je taky celkem palka:(

reagovat
Úterý 12. ledna 2010 v 0:11 ® MP-E65mm reakce na …
MP-E65mm

sethy> chtěl jsem si koupit i boty , ale byl bych moc těžký a nechtěl jsem riskovat.

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 ve 23:32 ® sethy reakce na …
sethy

MP-E65mm> Potom jo:) jelikož tam nikoho nemam, tak už kdybych G3 kupoval tak me ty 2tis u nas navic nezabijou. V tvem pripade je to ovsem o necem jinym.

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 ve 22:40 ® MP-E65mm reakce na …
MP-E65mm

sethy> já je kupoval v Bass pro shopu přímo v krámě, dal jsem za ně 400 babek, samozřejmě kupovat přes net a poslat si to UPS je blbost. Pokud máš někoho známeno v americe tak si to pošli k němu, ale duležité je aby si to objednal v jiném státě, tím ti odpodne jejich dan a pokud ti to někdo přiveze tak i clo a naše daň.

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 ve 22:32 ® sethy reakce na …
sethy

MP-E65mm> A na kolik te vysly G3 s postou? Kdyz treba mrknu na cabelas (vim jsou levnejsi) tak G3 429 dolaru plus 25% posta plus clo, dan. A su na nejakych 10tis. U nas je koupis za 12tis. to uz zas takovy rozdil neni.

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 ve 20:04 ® MP-E65mm
MP-E65mm

Já žádnou zkušenost nemám, ale když jsem měl možnost porovnat několik značek jak do materialu tak do vzhledu tak jednoznačně u mě zvítězila značka Simms, koupil jsem si je ale ve státech a to za poloviční cenu než je nabízejí zde. Což v případě G3 je docela rozdíl. Pokud máš někoho známého ve státech šel bych touto cestou a zmiňovaných 5000Kč pořídíš hodně slušné kalhoty.

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 21:52 ® BigMike reakce na …

Ubírám jednu 0:)

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 v 19:25 ® džigit

BigMike> tohle lepidlo právě neleptá,to by se nedalo na fólii zahradních bazénů použít.Kouknu na to a dám vědět,ale myslím toto http://www.uhu.cz/…rozpoustedel a pak to na lepení měkčených PVC.Ono není všude a když jsem chtěl ve větším množství,byl neřešitelný problém.Jo a ještě jedno použil jsem i na odřenou vrchní vrstvu staré Pálavy a pohoda :-) Hele,nemáš tam těch nul nějak moc,to by pak chtělo odbornou pomoc :-D

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 v 19:08 ® BigMike

Džigit: jaký to byl konkrétně typ? Jak se vybere počasí, vezmu je ven a začnu experimentovat:)) Stály něco přes 1.0000,– , když je zespod proleptám, nebude to zas taková pohroma:)

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 13:55 ® džigit reakce na …

regulus> právě tu lepidlo od UHU to lepilo vše.Od bazénu,přes laminoplátno a levné galoše.Na vodě a na čundru vyzkoušíš z nouze vše :-)

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 13:34 ® regulus reakce na …
regulus

džigit> ale jistě, spousta lepidel lepí naprosto perfektně to co nechceš, s tím co chceš už je to často trochu jinak … :-)

BM má asi největší problém z tou podrážkou a pokud od toho dal ruce pryč švec prťavec, tak to o něčem svědčí. Pokud je to nějakej termoplast (polyetylen nebo něco podobnýho), tak tak to nezalepí ničím a může do toho dělat rýhy jaký chce. Pokud je ta umělá hmota na bási nějakýho PVC tak by to mohlo jít přilepit lepidlem co používají instalatéři na PVC trubky, je ovšem otázka, jestli by to lepidlo zase drželo na tom filcu. Je to jen čistá dedukce, nejsu schopen odhadnout co to udělá, když jsem tu botu neviděl.

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 12:26 ® Robur
Robur

tak hledej špatného:-D

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 12:23 ® džigit

regulus> náhodou prsty se kolikrát musely opravit žiletkou :-D Ze solidních lepidel bych doporučil od http://www.uhu.cz/ Použil jsem párkrát na bazén i raft,kterej jsem měl dříve z nějaké neidentifikovatelné hmoty/vložené plováky/,lepil jsem i nějaké divné gumáky/boty/ od trhovců a nemůžu si ztěžovat.Lepidlo je transparentní,nes­mrdí a navíc po nanesení vytvoří pružnou vrstvu.

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 ve 12:01 ® BigMike

U dobrého!!! ševce jsem byl hned jako první možnost a dal od toho ruce pryč:)Je jasné, že má své práce dost a ne aby experimentoval s mými broďáky. Teď jsem tady načerpal pár nápadů tak budu prubovat, pro začátek asi rašplí naruším podrážku (pokud to rovnou nebude ubívat)a prubnu, pak prubnu popatlat to celé chemoprénem a do toho ten písek.Další bude pokus nalepit gumu z pneumatiky atd.atd.) Sakra, kdo může vůbec takové broďáky vyrobit? Ale to je jak s woblery Made in China za pár korun – asi 2 jsem kdysi někde koupil a nikdy nezprovoznil.))

reagovat
Sobota 9. ledna 2010 v 11:18 ® Robur
Robur

a co to dát k někomu, kdo opravuje boty, říká se mu švec. Minimálně ponese zodpovědnost, nemusíš kupovat tubu lepidla a vůbec nerad lepím. Zamažu se, stejně to nedrží atd.

reagovat
Pátek 8. ledna 2010 ve 23:29 ® sethy reakce na …
sethy

Kazan> A ryby te uslyší na kilometry daleko:-D

reagovat
Pátek 8. ledna 2010 v 17:05 ® Kazan

BigMike> co si na to udělat nějaké ty nesmeky jak tu má HaD, něco podobného ze starého struhadla jsem už někde viděl udělaného pro brodáky.

reagovat
Pátek 8. ledna 2010 v 1:57 ® regulus
regulus

hecht> Chemopreny jsou nebo alespoň byly minimálně tři typy na savý-savý, savý-nesavý a nesavý-nesavý. Pokud někdo kdo jak píšeš má zkušenosti, tak informace typu zkus Chemopren (vím, že to napsal jinak) mi nepřipadne dost relevantní.

Mimochodem, jsem docela přesvědčen, že pokud by použil tohle http://www.scarab.cz/good.php?…|Lepidlo-PL-400-Tremco-310-ml , tak to bude držet, ale na 100% o tom přesvědčen nejsu, takže mu nebudu radit, aby si koupil lepidlo za 170 kaček a pak bych u toho byl, však víš … Stačilo by k tomu jen to, že je ta bota vyrobena z nějakýho termoplastu či jak se jmenuje ten umělohmotnej bordel, kterej ničím nezalepíš.

reagovat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...