Chytej.cz

Hradec Králové a okolí ? necteno

30.10.2005 | pilot | 138.812 zobrazení | 1.583 odpovědí

A kolik je nás tady z Hradce Králové a VČ regionu?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   53 52 51 ...
Úterý 10. února 2009 v 18:09 ®  reakce na …

tak to je bída.. co jsem koukal tak doubrava mi už rozmrzla a pařížov ještě nevim.. doufám že kolem 19.2. už bedu vše ok

reagovat
Úterý 10. února 2009 v 18:07 ® Kublaj reakce na …
Kublaj

pěkný auto :o))))

reagovat
Úterý 10. února 2009 v 17:53 ®  reakce na …

Pepos.93 – (i ostatní) Na Seči žádná sláva…Ne že by byla voda vydrancovaná, ale místa, kde „berou“ poznáš okamžitě podle toho, že na břehu sedí hejno těch pravých borců. Vloni někteří měli v dubnu kolem stovky kaprů?! Co na to říct??…Jinak zatím rybačka na přehradě letos asi vypukne mnohem později. Led pořád relativně kvalitní.:-((

reagovat
Úterý 10. února 2009 v 17:05 ®  reakce na …

tak to je hodně hustý. jak je na tom seč? chci provětrat proutky ale divný že na sečí sem za cca 40 vycházek chytil jen kapra40 cm a čtiku 46cm… jak je to s rybyama? sou tam ještě dobrý místa kde ryby berou? samože že mi stačí odpověď ano-ne.. konkrétní místa na veřejnost je humus… pokud bys chtěl některý místa trocha blíž ukázat tak do osobky..dík jinak sem chyť a pusť.. žádnej masař..

reagovat
Úterý 10. února 2009 v 16:36 ® 

Tak jsem se v sobotu těšil, že už je cítit jaro a prdlajs! Dneska se na Seči děly věci. Pršelo a fučel ledový vítr, takže jsem před polednem přišel k autu a vypadalo, jako by ho nějaký sklářský učeň celé zalil do skla. Naprosto čirý, souvislý ledový škraloup, asi 3–5mm tlustý. Nešlo to urvat. Pak se má člověk z něčeho radovat…(Mohlo to dopadnout hůř-viz foto).

reagovat
foto/forum/2009/th-img7485.jpg
Pátek 6. února 2009 v 19:04 ® lukys
lukys

caj, konkretne ja nejak ted nenam cas resit ryby, v praci celkem bojujem s krizi… papiry taky jeste nemam

reagovat
Úterý 3. února 2009 ve 22:19 ® Padis reakce na …
Padis

Norde čus.Možná,že je to tou zimou a lehce jsme zamrzli.Teď už zbývá jen roztát a hurá na fišky.

reagovat
Úterý 3. února 2009 ve 20:40 ® 

Halo, halo, koukám, že se tu neděje nic podstatného a přitom se tu objevují témata, že by člověk zaplakal. Kolikrát už se diskutovalo třeba téma „vlasec-šňůra-lanko“ na dravce a podobně. A co u nás na Hradecko – Pardubicku…Nic se něděje, nebo jste přešli do ilegality??? Sakra, lidi, proberte se!!!

reagovat
Sobota 10. ledna 2009 ve 14:14 ® misa66

VĚC KTERÁ SNAD NIKOHO NEURAZÍ

Prosíme o pomoc s hlasováním…PRO NAŠI VESNICKOU MATEŘINKU Dobrý den, ze všeho nejdříve Vám moc děkujeme VŠEM za hlasy do soutěže o dětské hřiště pro naši školku na stránkách : soutez.junglegym.cz

Zadávejte vyhledávání dle PSČ , tj. 561 15, nebo obec SOPOTNICE. Zobrazí se Vám pět našich dětí, a prosím Vás, jestli můžete, hlasujte pro všechny. Firma Vladeko dnes v dopoledních hodinách poměrně dost seškrtala hlasy – i tak Vás prosím o podporu nadále, neboť v tuto chvíli prohráváme o 200 hlasů, bohužel celá Sopotnice díky stejným IP adresám, má hlasování omezenější než z kteréhokoliv místa jinde.
A proto se nezlobte, že znovu prosíme o podporu, kterou nám můžete vyjádřit ZDARMA (pokud možno každé 2 hod. ))))))))))) Vlastně Vaši podporu nyní potřebujeme více než kdy předtím. Pokud zprávu rozešlete dál a najdete další ochotné podpořit naše děti předem Vám děkuji.

AŤ VÁM BEROU........­........

reagovat
Pátek 9. ledna 2009 v 19:56 ® Petr K

Jsem z L.Bělohradu ,ted jsem se přistěhoval do Hořic chytám 14 let ted se víc s pecializuju na kaprařinu v Bělohradě bylo docela zarybněno ,ale žádný trofejní ryby :-(( z jara se chystám na Les Království a potom snad na Sˇtít

reagovat
Pátek 9. ledna 2009 v 19:47 ® Coturnix reakce na …
Coturnix

Ola, tak jsem zas po 14 dnech na netu a jak na to koukám, hned se tu domlouvají nějaké špatnosti. :-)

reagovat
Pátek 9. ledna 2009 v 1:48 ® 

Mildo, když to vyjde, zavolám rád…a včas, neboj.

reagovat
Čtvrtek 8. ledna 2009 ve 23:45 ® dzandys reakce na …
dzandys

Když mi dáš vědět včas, tak jsem pro každou špatnost…:-)

reagovat
Čtvrtek 8. ledna 2009 v 16:54 ® 

Džandy---Já tam od té doby nebyl..ale můžeš si sníh domyslet, protože jinak se nic nezměnilo. Mimochodem, možná, že v sobotu budu v P-cích a bude píííívo. Co ty na to, mám ti brnknout, nebo to máš taky daleko?

reagovat
Čtvrtek 8. ledna 2009 v 16:12 ® dzandys reakce na …
dzandys

Nord: A kde máš na tý fotce sníh??

reagovat
Čtvrtek 8. ledna 2009 v 16:10 ® 

Hladina sečské ÚN byla před příchodem zimy hodně dole…až tak, že se skoro dalo přejít na ostrůvek v holinkách. Těsně před zámrzem trochu přibylo, asi 2m, takže momentálně je vodní hladina (zamrzlá) asi na 60 až 70% normálního stavu.Za normálního stavu by na přiloženém obrázku voda pokrývala celou dolní polovinu.

reagovat
foto/forum/2009/th-img6787.jpg
Čtvrtek 8. ledna 2009 v 9:44 ® Kublaj
Kublaj

Tak co máte letos někdo nějaké rybářské předsevzetí ?

reagovat
Čtvrtek 8. ledna 2009 v 9:44 ® Kublaj
Kublaj

Tak co máte letos někdo nějaké rybářské předsevzetí ?pivo

reagovat
Středa 7. ledna 2009 v 19:44 ® Kublaj reakce na …
Kublaj

Nordboy:jak to vypadá s hladinou seče?

reagovat
Středa 7. ledna 2009 v 18:57 ® lukys
lukys

vim znam to tam

reagovat
Středa 7. ledna 2009 v 18:33 ® 

Lukys–Omyl, jsou úplně opravdický…však to tady taky zebe. Ty rampouchy jsou místní úkaz na konci hráze sečské ÚN. Voda stéká z ostrohu „Malá Oheb“.

reagovat
Středa 7. ledna 2009 v 18:17 ® Kachna
Kachna

Ona tu je zima? Kde že :o)

reagovat
foto/forum/2009/th-img6776.jpg
Středa 7. ledna 2009 v 18:06 ® lukys
lukys

Nordboy ty rampouchy sou umely ne :-D

reagovat
Středa 7. ledna 2009 v 17:53 ® 

Hoši, hoši…v pátek jedu do Pardubic a Hradce, tak tam koukejte přitopit. Máte tam větší kosu než tady na Seči.

reagovat
foto/forum/2009/th-img6775.jpg
Úterý 6. ledna 2009 ve 21:25 ® Kublaj reakce na …
Kublaj

máme tu malou sibiř :-)

reagovat
Úterý 6. ledna 2009 ve 13:05 ® Padis
Padis

Kublaj přituhlo pěkně bylo skoro –20°C

reagovat
Úterý 6. ledna 2009 v 10:29 ® Kublaj
Kublaj

brrr dneska na teploměru –17°C

reagovat
Pondělí 5. ledna 2009 ve 21:57 ® 

Padis…Já jsem malej, ale šikovnej. Nezdá se to, ale skoro furt mám dobré nápady, tak se nad tím zamysli. Těším se.:-)

reagovat
Pondělí 5. ledna 2009 ve 21:54 ® 

Pepa Farkaš…a ty jsi kterej???:-((

reagovat
Pondělí 5. ledna 2009 ve 21:08 ® Padis
Padis

Nordboy no nápad to je dobrý určitě by nebylo špatný ho zrealizovat

reagovat
novější starší
Stránky:   53 52 51 ...