Chytej.cz

Zapisujete nastrazni rybicky? necteno

3.8.2005 | Stavba | 7.877 zobrazení | 31 odpovědí

Jak je vazite? A co v pripade ze by ste je nemal zapsany a kontrolovala by vas RS ??

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Úterý 25. října 2016 ve 14:35 ® Mary reakce na …
Mary

:-)) :- Ddyť říkám, ať žije Kocourkov. :-D

reagovat
Úterý 18. října 2016 v 18:30 ® karlušák

Tak to zkus a doufej že potkáš novopečeného člena RS kterej má v hlavě nadupány řády a poučky a rady přátel…a s pravdou v srdci a ohněm v duši jde vymítit všechny nešvary i darebačiny kterých se ta verbež rybářská na JEMU svěřených revírech dopouští…

reagovat
Úterý 18. října 2016 v 17:59 ® kubas reakce na …
kubas

žaba> Předseda Pražské MO(PS) je zjevně šašek, bez znalosti zákona 99/2004 Sb. a BPVRP, takových bude ve vedení MO(PS) zcela jistě povícero. Nenaděláš nic…

Nic podruhé nepiš, příchozí RS to případně řekni tak jak to je a je to. Žádný problém ;-) .

reagovat
Úterý 18. října 2016 v 15:40 ® žaba reakce na …

Problematiku zapisování nástr.rybyček jsem před 14 dny řešil s Pražskou organizací mailem. Ptal jsem se,jak mám postupovat, když jsem si minulou sezonu nachytal a zapsal větší množství 8–12cm rybiček,tyto jsem nespotřeboval,dal zamrazit a rád bych je použil letos. A teď pozor, rada předsedy Pražské MO zní, NAPIŠTE SI JE ZNOVU ! To už je opravdu bordel,a to chtějí na rybářích pořádek, ať jdou do P.....!

reagovat
Úterý 18. října 2016 ve 12:22 ® Mary reakce na …
Mary

Milky> dle článku, ryba, která nemá stanovenou míru, by se zapisovat neměla. A pokud se nemůžou dávat z revíru do revíru, pak by se nemohli, nebo neměli, ani kupovat. Ať žije kocourkov. Že bych šla také popotáhnout kostel? Kdo četl kocourkov ví. :-D :-) :-))

reagovat
Úterý 18. října 2016 ve 12:15 ® Mary
Mary

TOhle kdo napsal. To je mi Kocourkov.

http://www.inrybar.cz/…as-prekvapi/

Nástražní rybičky nesmím přetahovat z revíru do revíru kvůli nemocem, když ji koupím mám doklad to je dovoleno. A to se nepřetahují nemoce? Jaká to těžká politika.

reagovat
Pátek 12. srpna 2005 v 19:47 ® Milky
Milky

Vídím, že pro některé je nepřekonatalným problém do kolonky napsat vedle revíru třeba: plotice 20ks a napsat k tomu 2,20kg a je to. Rs to nebude rozhodně přepočítávat a zákonu učiněno zadost. Už jen čekám, kdo tu vytáhne téma, jestli je nutné nosit propisku, když není na seznamu povinných věcí a jak se má určovat čas, když ani hodinky nejsou povinné.

reagovat
Pátek 12. srpna 2005 v 19:39 ® Axamith
Axamith

Byl jsem svědkem toho, že na schůzi MO ČRS se šéf RS vztekal, že bylo uloveno tolik a tolik dravců, ale nejsou vykázany žádné nástražní rybky. Že by všichni vláčeli . . .

reagovat
Středa 10. srpna 2005 v 15:20 ® hajan

waccl: asi tak, osobně je teda zapisuju pokaždý, je to sice pakec a zdržování, ale s někým se pak dohadovat vo kokotinách, na to fakt nemám vůbec sílu. Zdary.

reagovat
Středa 10. srpna 2005 ve 14:51 ® waccl
waccl

hajan: máš pravdu, ponehané ryby zapisuješ. Na druhou stranu většina rybářů loví více nástražních rybyček a po ukončení lovu si je bere domů (ponechá k dalšímu lovu) a tam ta povinnost je – zapsat. Osobně si myslím, že stačí zapsat jednou za sezónu třeba 30 ks nástražních rybek a máš klid. Při kontrole uvést, že se jedná o jednu s těch 30.

reagovat
Středa 10. srpna 2005 ve 12:22 ® hajan

waccl: V „RŘ“ se, mam pocit, u ulovenejch rybach neříka nic. Pouze o „ponechanejch“.

reagovat
Středa 10. srpna 2005 v 11:51 ® waccl
waccl

Rybár11: To se pleteš mi kontrolujeme.

Podle „RR“ máš povinnost při odchodu od vody zapsat každou ulovenou rybu, tudíš i nástražní ryby. Do povolenky napíšeš „nástražní ryby“ jejich počet a hmotnost a v sumáři máš kolonku ostaní a tam to potom napíšeš.

reagovat
Neděle 7. srpna 2005 v 19:33 ® Tomik
Tomik

okouni se u nas vysazujou

reagovat
Neděle 7. srpna 2005 v 15:55 ® Hrouzek
Hrouzek

Docela by mě zajímalo,jestli někdy se vysazujou např. hrouzkové ,oukleje,okouni…???

reagovat
Sobota 6. srpna 2005 ve 14:33 ® Tomik
Tomik

Kosmik: A co když si ty rybičky privezu treba ze svýho jezirka kde asi tezko sezenu paragon ? to je musim taky zapsat??

reagovat
Sobota 6. srpna 2005 ve 14:27 ® Kosmik

Nástražní rybky jsou podle řádu ryby, tudíž se musejí zapisovat. Nástražní ryba zakoupená v obchodě, musíš mít u sebe doklad o koupi (paragon).

reagovat
Pátek 5. srpna 2005 ve 14:13 ® saky

pokud vim tak dle RR se zapisovat musej, já osobně je píšu, nestojí mi totiž těch pár vteřin s propiskou v ruce za to, že bych jednoho dne cvakal pokutu, nebo kvuli 15 plotickam prisel vo papíry, když bych potkal naštvanou RS. A pokud de o mě, bral bych papíry každýmu, kdo nezapíše třeba jen plotici… A klidně si řikejte, co chcete, ale rybář, co si nechává ryby a nezapisuje je, nemá u vody co dělat!!!

reagovat
Pátek 5. srpna 2005 ve 12:31 ® HaD
HaD

rybar11: . a ve městě jezdíte 150 km/h, na STOPce nezastavujete, v ochodech neplatíte..... v kterém že to kraji vládne taková anarchie? ((

reagovat
Pátek 5. srpna 2005 ve 12:29 ® PV

Já je zásadně zapisuju kus po kusu včetně váhy, tuhle sem kvůli tomu popsal celej úlovkáč- bylo jich asi 50.

reagovat
Pátek 5. srpna 2005 ve 12:24 ® pedrosa
pedrosa

No a co když si ty rybky koupím??? Musím sebou tahat paragon??

reagovat
Pátek 5. srpna 2005 v 11:53 ® Tomik
Tomik

Chci se zeptat jestli musim zapsat nastrazni rybky ktere si privezu sebou k vode a mam je ulozeny ve vezirku…

reagovat
Pátek 5. srpna 2005 v 11:50 ® pedrosa
pedrosa

Malé rybky taky nepíšu a neznám nikoho, kdo by to dělal.

reagovat
Pátek 5. srpna 2005 v 10:18 ® rybar11

Takovou blbost rybářská stráž u nás nekontroluje, sami je nepíšou. Nikdo tu nepíše ani cejny okuny karase a plotice. Ani se zapisováním úhořů se tu moc nezaobíráme.

reagovat
Pátek 5. srpna 2005 v 8:11 ® mirmen

xycht: zápis ponechané ušlechtilé ryby se provádí hned po ponechání (zabití či přemístění do vezírku)

reagovat
Pátek 5. srpna 2005 v 1:07 ® CeP
CeP

trikrate fuj a hanba mi…!! tisickrat opisu rybIcku a mekym Y

reagovat
Pátek 5. srpna 2005 v 1:05 ® CeP
CeP

xycht, Klon : otazka znela nastazni „rybicky“. tedy mirovy kapr; predpokladam ze si nikdo nelajzne nastrazit podmerecneho; tedy mirovy kapr se da jen velmi tezko povazovat za „rybycku“.

reagovat
Pátek 5. srpna 2005 v 0:35 ® Klon
Klon

XYCHT — výborná připomínka :-D DD

reagovat
Čtvrtek 4. srpna 2005 ve 21:57 ® xycht

mirmen: a co když je nástražní rybka například kapr? co potom dělat?

reagovat
Čtvrtek 4. srpna 2005 ve 20:42 ® mirmen

a z mých známých, kteří pracují jako RS. tak to nikdo ani nevyžaduje

reagovat
Čtvrtek 4. srpna 2005 ve 20:41 ® mirmen

ne,považuju zapisování nástražních rybek za blbost

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1