Chytej.cz

Rybaření v zahraničí

V diskuzi je 1.560 příspěvků, z toho 1560 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Úterý 23. října 2012 v 17:56profil byl smazán

osprey> Zdravím Míro. Z těch fotek není znatelná taková ta skutečná velikost, rozumím. Tenhle šnek, nebo šneci které jsem viděl já osobně byli velcí max. do cca 15cm v průměru. Bývají až červeno rudí, jsou skutečně nádherní.I barva těch larev je opravdovým zážitkem pro oči.

Naštěstí se mi povidlo stáhnout originál těchto a dalších nových fotografií protože z letošního roku co jsme pořídili fotky jsou ze 75% již s reklamou. Bohužel.

foto/diskuze/zahranici/2012/th-img51085.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img51084.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img51086.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img51087.jpg
Úterý 23. října 2012 v 11:00® osprey
osprey

Fishing Team Romeo> Zajímavý. Vypadá to jako nějaká bahenka, i víčko to má.

Jak je to veliký?

Úterý 23. října 2012 v 9:55profil byl smazán

Caracol manzana. Tento šnek zvaný „jablko“ je na deltě řeky Ebro nekompromisně likvidován stejně jako sumec. Prohřeškem těchto šneků je, že s chutí požírají rýži, čímž páchají údajné škody pěstitelům rýže. V noci jsou vidět motorové čluny podél břehů, ve kterých zaměstnanci Forestall s lampami tyto šneky sbírají a odvážejí je ke spálení. Několikrát za rok jsou rýžová pole také práškována z letadel proti komárům a právě těmto šnekům. Šnek manzana údajně nemá chutné maso. Osobně jinak mohu říci, že je to skutečně podívaná a pastva pro oči pozorovat šneka při kladení vajec.

foto/diskuze/zahranici/2012/th-img51071.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img51070.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img51072.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img51073.jpg
Úterý 16. října 2012 ve 13:37@ Mireknomad

satan666> Zdravim Satana! Mohu vam poskytnout hrube plany. Nejedna se v zadnem pripade o jednoduchy vylet,spise pruzkumna expedice,potreba hodne odvahy a i drzosti ekonomicky hruby odhad +1000USD + letenka, samozrejme vybaveni.neco vetsiho?…Bagarius? mate-li seriozni zajem,kontaktujte me na miresz@seznam.cz

satan666>

Pondělí 15. října 2012 v 18:15® satan666
satan666

Mireknomad> zdravim.muzu se zeptat na detaily te vypravy.mam uz neco malo rozplanovane na pristi rok,jen me zaujala lokalita..vite zhruba na kolik ta akce pride..?!co jste myslel tim..nebo neco vetsiho..?! zdravi Standa

Neděle 14. října 2012 ve 14:29® satan666
satan666

ahoj lidi.planuji na Pristi rok vypravu na IRSKE jezero CORRIB.jsem sam a tak by se nejaky spojenec hodil.HLAVNI Lovenou rybou bude FEROX-JEZRNI FORMA PSTRUHA.DORUSTA VELIKOSTI AZ 90CM A VAHY 10 KG.dalsi rybou ve VELKEM POCTU na tomto jezere je Stika v TROFEJNICH VELIKOSTECH A VELKEM POCTU.DETAILY LADIM A BLIZSI INFORMACE BYCH PODAL. s pozdravem Standa

Neděle 7. října 2012 v 19:19® osprey
osprey

jh78> Echolot.

Neděle 7. října 2012 v 19:09® jh78

Koncem října jedu prvně na chytačku do Švédska. Hlavně na štiky do oblasti Vastervik a nějaká jezera. Vyplatí se vzít s sebou ještě něco jiného než woblery, třpytky a gumy ?

Středa 3. října 2012 v 0:02@ Mireknomad

Burma sever,Mahseer Himalajsky. hledam partaka na leden 2013,cca mesic, co viza povoli. nebo neco vetsiho?

Úterý 2. října 2012 ve 12:35profil byl smazán

30.09.2012 ve 22h večer se nám povedl pěkný rybářský „kousek“ na řece deltě řeky Ebro v Jesus y Maria, v místní části puebla Deltebre.

Na vlasovou kaprovou montáž kde byly pod hákem nastražená 3 zrna kukuřice, byla po razantním záběru ryby zdolána mořská dorada o váze 670g. Háček byl v tlamě dorady zaseknut poměrně hluboko a všechna 3 zrna kukuřice byla téměř v jícnu.

Že by mořský predator – VEGETARIAN??!! :-|

foto/diskuze/zahranici/2012/th-img50826.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img50825.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img50827.jpg
Úterý 2. října 2012 ve 12:35profil byl smazán

30.09.2012 ve 22h večer se nám povedl pěkný rybářský „kousek“ na řece deltě řeky Ebro v Jesus y Maria, v místní části puebla Deltebre.

Na vlasovou kaprovou montáž kde byly pod hákem nastražená 3 zrna kukuřice, byla po razantním záběru ryby zdolána mořská dorada o váze 670g. Háček byl v tlamě dorady zaseknut poměrně hluboko a všechna 3 zrna kukuřice byla téměř v jícnu.

Že by mořský predator – VEGETARIAN??!! :-|

foto/diskuze/zahranici/2012/th-img50822.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img50821.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img50823.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img50824.jpg
Středa 26. září 2012 ve 20:46® osprey
osprey

satan666> A ty za mnou pojedeš k nám na Blanici?

Středa 26. září 2012 v 17:05® satan666
satan666

osprey> jasna vec,co se tyka priznivcu takovehoto fandeni…co k tomu dodat…snad jen to,ze pevne verim,ze jednou to nasi fotbalovi funkcionari dotahnou tak daleko jako treba v ANGLII.nikdo si tam na stadionu ci u nej nedovoli nic,pac vi,ze uz by se do konce zivota na zapas nemohl jit podivat+ dalsi tresty..at uz je to u nas!!! spise me s tou rekou napadlo,pokud bys nic nenamital,ze bych se nekdy k tobe rad pridal..ja jsem z Liberce.v Praze jsem se narodil a zil skoro cely zivot v Ricanech u Prahy.

Středa 26. září 2012 ve 12:36® cormoran
cormoran

osprey> To máš recht, ona taková ta nevraživost mezi Pražáky a Ostraváky panuje nejen ve fotbale. Takže myslím, že si kolega tvojí nabídku ani neohřeje v hlavě a hned jí vypustí:-D

Středa 26. září 2012 v 11:36® osprey
osprey

cormoran> Na něco v tomhle duchu narážím. Ale to byli Slávisti proti Sparťanům. Když zařve: „Baník!“, půjdou po něm všichni:-)

Středa 26. září 2012 v 11:11® cormoran
cormoran

osprey> Třeba má rychlý nohy a nejezdí metrem:-)

Na vysvětlenou – kus textu z nedávný přesdržky…" Včera krátce po skončení fotbalového utkání Na Julisce se v metru Staroměstská náhodně potkali příznivci dvou různých klubů. Pár vteřin poté více než desítka mužů napadla dva příznivce jiného klubu. Jedná se o velmi brutální útok, a i přestože oba muži na místě zůstali nehybně ležet, útočníci se k nim opakovaně vraceli a v napadení pokračovali.

Do poškozených opakovaně kopou, bijí je pěstmi, šlapou na ně a tahají je po zemi. Kriminalisté disponují desítkami záběrů z metra, na kterých je zachycen samotný útok a následný pohyb útočníků."

Středa 26. září 2012 v 10:55® osprey
osprey

satan666> Chodím na ryby kdykoli mám čas a chuť. Nikdy jsem si nezakládal na tom, kolik a jak velké nachytám, ale jsem trošku hrdý na to, že můžu jít na ryby s reálnou šancí na úlovek skoro vždy s výjimkou období silných mrazů (to mě tahají kamarádi na dírky).

A poznám už na naší řece podmínky, kdy se můžu otočit a jít domů.

Mimochodem, pokud toužíš v Praze po zážitku, ochotně ti sdělím místo a čas, kde se pak jen postavíš a zařveš: „Banik, pyčo!“ A budeš mít o zábavu postaráno. :-D

Středa 26. září 2012 v 7:11® satan666
satan666

osprey> zdravim.to mas asi pravdu.stat se to mohlo klidne u nas a jak si pak popsal Tvou prihodu z Prazskeho metra,nejsme daleko od pravdy.i proto rybarinu MILUJU…vycistis hlavu vetsinou v pekne prirode,ryby,kli­dek,zadnej stres… vcera sem zkousel poslat dalsi video a opet neuspech..rekl bych,ze chybu delam nekde ja"hehe".koukal jsem na tve zimni video z"nejake reky"u nas,moc povedene,zaji­mave.chodis casto v zimne na ryby…

Úterý 25. září 2012 v 10:07® osprey
osprey

satan666> Stát se ti to může i u nás, ale jsou místa na světě, kde je toho víc. Já měl kudlu do břicha slíbenou v pražským metru, kde jsem pomáhal okradenému zadržet zloděje. Nakonec ji borec nevytáhl.

Ty Maledivy rozhodně nejsou žádná katastrofa. Spíš než aby ses bál tam jet, jsem ti to psal proto, aby ses informoval o poměrech a věděl, co můžeš čekat. Zrovna feťáků tam asi tolik nebude. Určitě tam jsou na turisty zvyklí, takže opravdu jde o to vědět, co si můžeš dovolit.

Úterý 25. září 2012 v 9:55® satan666
satan666

osprey> a ten borec podle Policie,ten BOREC TEZCE ZAVISLEJ NA KOKAINU.

Úterý 25. září 2012 v 9:53® satan666
satan666

osprey> dekuju.mam cestovani a rybareni Hodne Rad,a jelikoz nemam deti a rodinu,mam dobrou praci + dobre ohodnocenou,mohu takto cestovat,jinak bych si to urcite dovolit nemohl.. prave jak pises,take mam info.ze se tam smi chytat pouze z lodi,a ty nejlepsi lode jsou pres cestovky"skoda".a nebo jak pises,domluvit se s mistnimi..u­vidim,treba nekdo neco napise.jj muslimske zeme"nektere"znam a kdyz tam neni situace dobra,radeji bych tam nejezdil..to za to nestoji.. nevim jestli jsem ti to psal,na tech Kapverdach me Prepadl borec s nozem,mel sem ho ostrim u krku,rejpnul me s nim na ledvinach"nastesti ne hluoko"ukradl mi telefon,hodin­ky,nejaka eura…jako mazec jako blazen..stravil jsem 2 dny na policii.oni ho chytli,musel sem ho identifikovat,asi 3 hodinova vypoved.rikal mi ten kapitan policie ze 3 dny pred tim nez prepadl me,prepadl nekoho jineho,ze prej ho pred 2 mesici pustili po 8 letech s kriminalu"ted mu bylo 24 let"takze ho zavrely v 16 letech a co si budem povidat,v 16 letech te nazavrou na 8 let za krades cigaret ci kola na ulici…?!ten clovek je na VAZBE a CEKA na SOUD..jako to se mi jeste nikde na svete nestalo a to jsem se pohyboval na Opravdu Docela Nebezpecnych Mistech.

Úterý 25. září 2012 v 9:30® osprey
osprey

satan666> Jsi správnej dobrodruh:-))

Mám pocit, že tam se (jen mám ten dojem) smí jen z lodí a výhodou cestovek je, že mají ty nejlepší lodě pronajaté.

Celé to bude o komunikaci s místními. A pozor, je to muslimská země, kde teď byly nějaké politické lety pády kotrmelce.

Úterý 25. září 2012 v 8:43® satan666
satan666

zdravim.pomalu planuji vyparavu na Maledivy.mate nekdo zkusenosti se zarizovanim rybariny v teto lokalite SOUKROME ne pres cestovni kancelar… diky za jakekoliv pripadne informace.. popripade kdyby se chtel nekdo pridat,nevydel bych v tom zadny problem,nebot jsem sam a na takoveto daleke vypravy by se obcas nejaky spojenec hodil..!!! PS.nechce se mi davat 70 000 kc za 7 az 8 dni rybariny… diky za info.s pozdra­vem Standa

Pátek 7. září 2012 v 11:14profil byl smazán

Fishing Team Romeo (CZ) & Ebro PRO Spinning (ESP)- 2012: Nová reportáž o říčním a mořském rybolovu…

foto/diskuze/zahranici/2012/th-img50344.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img50343.jpg
Čtvrtek 30. srpna 2012 ve 13:36profil byl smazán

NOVINKA Z DELTY EBRA: Rybářský obchod Tot Pesca v centru Riumar ma nové vedení. Kdo z vás jezdí na deltu El Ebro chytat ryby tak vás jistě potěší, že bývalé zaměstnankyně Janička s Andrejkou jsou nyní provozovatelkami obchodu Tot Pesca.

Holkám přejeme úspěšnou a hladkou cestu v podnikání a mnoho spokojených zákazníků :-1

P.S. Na závěr kamarád Martin se svým uloveným „smraďochem“ pivo

foto/diskuze/zahranici/2012/th-img50192.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img50191.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img50193.jpg
Středa 22. srpna 2012 v 15:18profil byl smazán

osprey:Presne tak,ono aj oni majú limity,tuším je to 6 ks tresky na deň,ale nikto to nekontroluje.Občas sa podarí väčšia ryba,ale to hlavne pri potopených vrakoch, ale je riziko,že tam necháš 100m šnúry.

Středa 22. srpna 2012 ve 13:46® osprey
osprey

Luban> No já viděl Poláky, co si berou a nediv se, že tresky jsou u nich spíš menší.

Oni sice tvrdili, že malé ryby pouštějí, ale nikdy jsem je neviděl chytit tak malou, aby na to došlo. Ti byli schopní vyfiletovat i paví očko.

Středa 22. srpna 2012 ve 12:37profil byl smazán

osprey:Keď som bol niekedy koncom apríla na Balte,tak v prístave vo Wladyslawowe chytali nejakí rybári z brehu.Náš kapitán vravel,že chytajú normálne okouna,občas sa zadarí morský pstruh a zablúdený losos,ale žiadna extra rybačka.Chytá sa údajne hlavne na šproty.Čo sa týka povolenia,tak nejaké povolenie je,ale neviem,koľko stojí.Je to len na lov z pobrežia,na lodi povolenie nie je.A tresky sa lovia skôr menšie,ako väčšie.

Tento příspěvek byl editován 22.8.2012 12:38:57 uživatelem .
Pondělí 20. srpna 2012 ve 20:25® osprey
osprey

JohnFish> Nevím.

On tam bude trochu problém v tom, že Balt je mělký a z břehu to moc nemá smysl. Pár mořských pstruhů, sezónně platýs, treska, možná jehlice a to ještě zdaleka ne všude. A na lodi zaplatíš tak jako tak.

Vím, že třeba v Německu a Dánsku se na moři něco platí, ve Švédsku a Norsku ne. Jak to řeší bratři Poláci, to nevím. A moc lidí to asi vědět nebude – není to tak lákavé, aby se tam kvůli tomu jezdilo.

Zkus googlit, většinu otázek už na síti někdy někdo řešil a občas se na to dá padnout.

Pondělí 20. srpna 2012 ve 20:14® JohnFish
JohnFish

osprey> Ahoj taky sem si vzpomněl pozdě že jsem se chtěl zeptat konkrétně jen na moře asi sis to ještě nestihl přečíst… Díky a nevíš jak je to s tím mořem ? S pozdravem Honza