Chytej.cz
Nástrahy.cz - 1.Spinning live show
smartCHYTEJ

Rybaření v zahraničí

V diskuzi je 1.477 příspěvků, z toho 1477 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

• Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
AKCE ADLER
novější starší
Stránky:   50 49 48 ...
Čtvrtek 6. listopadu v 10:45@ sweet

Ahoj hledam nejakou dobrou dusi ktera by mi zaridila chytani na Merenye. Klidne i za nejakej peniz. psala jsem email v anglictine a bez reakce, madarsky ani nemecky nesprechtim… kdyby se nekdo nasel piste prosim na j.e.n.t.a.k.@seznam.cz… dekuju

Sobota 1. listopadu v 19:05® petrik
petrik

Dobrý den Nemáte někdo zkušenost s tímto multiplikátorem. SPRO Offshore LH 4500

Děkuji ze info PetrV.

foto/diskuze/zahranici/2014/th-img110288.jpg
Pátek 12. září v 6:17® cormoran
cormoran

havros> Ahoj, Marek je teď na dovolený, tak si dovolím odpovědět za něj. MP už jsou prodaný.

Čtvrtek 11. září v 19:13® havros

1Mara> Ja je vezmu jestli je stále máš?

Sobota 23. srpna v 16:03® Shrek
Shrek

Chlapi, nemáte někdo zkušenosti s leteckým zájezdem do Norska? Jasně, nějaké možnosti jsem našel, ale dávat 25 tisíc se mi fakt nechce, tak zkoušim, jestli někdo odsud nelétá a nemá to už nějak vychytané. Díky předem za tip…

Úterý 19. srpna v 7:34@ mg

Dobry den,chystam se do Italie Tortoreto lido,a chtěl bych se zeptat na zkusenosti s chytanim v těchto mistech.jedu tam poprvé a podle map,to vypada na dlouhe piscite pobrezi-par vetrolamu a mola.Potrebuji povoleni k lovu?na jake nástrahy chytat?nemuzu to nikde najit.chci chytat ze brehu,bez lode.melo by to byt bez poplatku,ale nejsem si jist.dekuji za vase názory,piste na Grmela@seznam.cz ,nebo sem.zdravi mg

Úterý 29. července v 7:40@ Bacino

Přibereme 1 až 2 kolegy na rybaření v Norských fjordech od 6.9. do 13.9 2014. Za­jištěno- ubytování v chatě s vybavení, motorové lodě, doprava novým tranzitem, stravování, trajekt.Celková cena za vše 10.000,–Kč Jsme středního věku, severní Čechy 777 921 913.

Sobota 5. července ve 13:51® Atik
Atik

Ahoj :-) Nevíte někdo jak se rybaří na Zakynthosu v Řecku ? :-)

Středa 18. června ve 12:00@ honza85

Jak se chytají kapři ve francii http://www.chytapust.cz/…i-ve-Francii Zajímavé, ani jsem nevěděl, že tam chytají také kapry :-)

Pátek 13. června v 10:07® kacko

Zdravím, chystáme se do Chorvatska, tak tam chci taky chytat. Jedeme do Ražanje, byl tam někdo? Dá se tam něco chytit? Případně co a jaká technika je nejlepší (bič zmiňovaný zde v článcích?). Taky mám problém, chci koupit povolenku dopředu po netu zde http://mps.hr/…default.aspx?… a z toho jejich obrázku nejsem moc moudrej, co je to za „ribolovnu zonu“. Je to F2 nebo G2? nemají někde detailnější obrázek?

Středa 11. června ve 13:44® 1Mara
1Mara

Kdyby měl někdo zájem o tyto dva multiplikátory , jsou k mání , oba dva makají, nepoškozený, používané jen hodně málo cca. 3× u vody. Důvod, koupil jsem si jiné . Cena je za oba dva 1000kč. http://www.pene.cz/…iplikator-ic​e-fish-rs-4-s-pocitadlem-a-radicem-multiplicers/?p=​o­deslat

foto/diskuze/zahranici/2014/th-img107496.jpgfoto/diskuze/zahranici/2014/th-img107497.jpg
Pátek 6. června v 18:24® Tommy
Tommy

Kamarádi ještě dvě místa volné pro lov kaprů v Maďarsku od 10.6.do15.6. ozvěte se na tel.725849301 díky

Pátek 6. června v 10:17® Goodman

Zdravím, právě jsem se vrátil z Norska, chtěl bych touto cestou upozornit na výrazné nedostatky propagované zateplené kožené a gumové obuvi Cormoran ASTRO-THERMO, vysoké, šněrovací, cena od 1.375,– až 1.775,–Kč. Po třítýdenním používání se jedna gumová podrážka rozlepila, druhá rovněž středem spodní plochy přestala těsnit, v záhybech šněrování rovněž voda začala prosakovat. Izolační vlastnosti bot nic moc, přitom údržba byla standardní – vlažnou sladkou vodou po každém lovu a vysušení, pohyb pouze z chaty na loď a zpět. Jezdím do Norska již 15 let, mnohem lepší do středního Norska jsou nešněrované celogumové zateplené gumáky v ceně cca 500,– až 600,– Kč, nebo na sever opravdu kvalitní speciály v cenové hladině nad 2.000,–Kč. Lovu v Norsku zdar, Goodman.

Úterý 20. května ve 12:12® Mysak1

Kolegové,vypadl nám jeden člověk na Alandy, termín 30.5. až 8.6. cena 12000,max 13000 kč ( i se stravou). Převážně přívlač ,štika a okoun. Když tak sz.

Tento příspěvek byl editován 20.5.2014 13:12:55 uživatelem Mysak1.
Úterý 20. května v 11:22@ šíma78

Zdravím, hledám za sebe náhradníka na rybařinu v Norsku, na poloostrově Loppa. Výprava je zatím tříčlenná. Termín je 7.7. – 16.7. Info podám na telefonu 733132342.

Neděle 4. května ve 20:45® dukatista

Zdravím všechny, máme jedno místo do zatím pětičlenné výpravy na Hitru, lov zaměřen na středně lehkou vláčku, jig do 10g. Cílová ryba je treska Polak, termín :22.06.neděle – 04.07.pátek. Výprava je složena ze zkušených vláčkařů. Loni uloveno 1300 kg ryb ve stejném termínu a místě. Kdyby byl zájem tak se prosím ozvěte. jaacob@volny.cz. JK

Neděle 4. května ve 20:43® dukatista

Terez> Dobrý den, máme jedno místo do zatím pětičlenné výpravy na Hitru, lov zaměřen na středně lehkou vláčku, jig do 10g. Cílová ryba je treska Polak, termín :22.06.neděle – 04.07.pátek. Kdyby byl zájem tak men prosím kontaktujte. JK

Pondělí 14. dubna v 19:57@ Terez

Dobrý den, sháním na květen místo pro jednoho do Norska na mořské ryby, nenašlo by se? Díky

Úterý 8. dubna v 10:48® Vincnetibm

Zdar všichni, jedem parta třech kamarádů do švédska na štiky k vasterviku a chalupu máme pro šest. Termín začátek května. Kdyby se tu našli tak dva tři kluci věkově k nám (študáci), mohla by to být super rybářská akce. Ozvěte se mi do SZ

Tento příspěvek byl editován 8.4.2014 11:49:43 uživatelem Vincnetibm.
Neděle 30. března v 8:31@ Paja xx

Hledáme třetího do chaty a lodě na rybářský zájezd začátkem června do středního Norska. Raději nekuřáka.

Pátek 28. března v 9:39® Standavrana

Ahoj rybýři, nechtěl by někdo jed na ryby do Norska na ostrov Vikna, máme dvě místa volné od 21.4–30.4 plus cestatam a zpět. tel.605830327 S­PĚCHÁ.

Pátek 21. února v 11:49® chrami
chrami

Jedem na ebro a mame 3 mista odjezd 28.3 prijezd 8.4

Pondělí 17. února ve 20:29® Honzab

Hledáme tři parťáky na Soroyu v termínu 18.6.-28.6.2014. Přístav Hasvik, chata Hasfjord I. Jsme tři,záloha zaplacena, auto máme. Tel: 733587835, email: brejcha.ls144@lesycr.cz

Pondělí 27. ledna ve 22:12@ Palivec

R.Kler> Neznám to, ale vypadá to zajímavě.

Na této stránce nabízí průvodce při muškaření na této řece. Možná by stálo zaplatit si aspoň den. http://flytying-zsolt.blogspot.sk/p/guiding.html Tady jsou obrázky, které mají na webu: https://plus.google.com/…355804004577?…

Pondělí 13. ledna ve 21:24® R.Kler

Zdravím všechny pstruhaře. Nemá náhodou někdo zkušenosti s lovu pstruhů v Rumunsku? Konkrétně by mě zajímalo muškaření v oblasti okolí řeky Târnava Mare?

Pátek 10. ledna ve 20:01® laibor
laibor

vroblis> Zdravim Te. Neodpovim Ti na tvou otazku, ale jen pro info.,kamarad co tam byl mi rikal, ze se 4 HP je to tak o utopeni.Sila proudu. …se 4 Hp jedine v zatoce.

Tento příspěvek byl editován 10.1.2014 20:03:20 uživatelem laibor.
Pátek 10. ledna v 19:37® skwor
skwor

Tak mě napadá. Nemáte někdo zkušenost se sladkovodním rybařením (konkrétně přívlačí) v Dánsku? Ohledně mořských pstruhů se informace najít dají, ale o klasické vláčce jsem nikde moc neslyšel.

Pátek 10. ledna v 9:53® dorš

Ahoj všem rybaříkům, uvolnilo se nám jedno místo na SOROYA 2014 v termínu od 30.5 do 12.6 včetně. Odjezd z Plzně obytným autem , návrat tamtéž, , nájem obytného auta, jídlo na cestu i pobyt (vyhlášená kuchyně, žádné konzervy!!!), benzín do lodí,ubytování (chata naproti Vaganu), 2 lodě, vše kompletně zajištěno .Letos jedeme již 6 rokem, zkušenosti máme. Alkohol a cigarety tam a ryby zpět vozíme dle limitů, nechceme si kazit vyjímečný zážitek a parádní dovolenou. Vše kompletně zajištěno,stačí pouze oblečení, vercajk a dobrá nálada. Kontakt 734 852 677,6­02 471 091 vo­lejte nebo pište na jan.lukes1@seznam.cz nebo lukes.jal@seznam.cz

Pondělí 6. ledna ve 20:28® vroblis
vroblis

Ahoj všem, chtěl bych se zeptat zda má někdo zkušenosti ohledně člunu se spalovacím motorem v Itálii na Pádu, jestli tam musí bejt nějaký povolení nebo průkaz, u nás v ČR je to do 4HP bez povolení a nevím jestli je to stejné i tam.Za vaše názory a rady předem děkuji, s pozdravem Michal.

Neděle 5. ledna v 19:58® xxoo

truhlář> Zdravím Vás,chtěl jsem se zeptat, zda li jste byl na té deltě Ebra a pokuď ano, jak a co bralo, možná i na jaké nástrahy, předem děkuju za odpověď.

novější starší
Stránky:   50 49 48 ...