Chytej.cz

Rybaření v zahraničí

V diskuzi je 1.560 příspěvků, z toho 1560 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Pátek 8. června 2012 v 8:34profil byl smazán

Blue fish/tallam/lirio: 9,5kg

foto/diskuze/zahranici/2012/th-img49387.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img49388.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img49389.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img49390.jpg
Čtvrtek 7. června 2012 ve 21:35® ondrulin

Sháníme část posádky na rybolov do Norska-Skutvik.Máme volná 4 místa, dopravu na místo, ubytování, lodě vše zajištěno.výpravu podnikáme již po 8. Chata hned u vody. Pobyt na místě 14–21.9.2012. Doprava Ford Transit. Další info 724201690 , belohoubek@seznam.cz

Středa 6. června 2012 ve 12:25® osprey
osprey

kmartas> Je to tak, u břehů můžeš čekat hlavně malé ryby do 20 cm a vybírej si co nejčlenitější mís­ta.

Ryby jsou na moři dost žravé, když bylo zle, baštily i housku a sýr, ale velmi oblíbenou nástrahou v celém Středomoří je maso ze škeblí (slávky).

Pondělí 4. června 2012 v 19:45@ kmartas

čau, hele jedem s rodinou do itálie, konkrétně Bibione, a chtěl bych se zeptat jaký jsou tam ryby, jeslti tam nějaký jsou a na co se tam chytá. buď z břehu, ale od zdroje vím, že jsou tam špunti, anebo potom na moři, tak 2 – 5 km od břehu. díky

Pondělí 4. června 2012 ve 12:12® OBr
OBr

osprey> ryby byly pěkný, letos asi nejlepší výprava. 90% času jsem trénoval oba castingový multíčky a neskutečně jsem si to užíval. Hned první den mě navnadil halibut, na 7–21g proutku jsem měl tresku kolem 50cm(sám o sobě zážitek) a 1m pod lodí mi jí luxusním způsobem „dobral“ halibut kolem metru. Následoval brutální test křivky prutu a brzdy navijáku, pár minut souboje bohužel ukončil rozlomenej trojhák. Mrzí mi o to víc, že byl dobře zaseklej..no ale o tom to je, nemůžeme stále vyhrávat, byl lepší, tak tam snad bude plavat ještě dlouho :-) Většinou jsem se ale „kochal“, dokonce se povedli i tuleni, kteří nás nechali připlout na nějakých 20m …Když se tam člověk přinutí zastavit zrychlený tep z rybařiny a nakoukne přes bok lodi, tak to fakt stojí za to..

foto/diskuze/zahranici/2012/th-img49353.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img49354.jpg
Pondělí 4. června 2012 v 11:34® osprey
osprey

OBr> Super. Jsem rád za každého člověka, co se umí takhle dívat.

Doufám, že sis i sáhl na rybu, ale určitě jo. A lituju všechny, kdo jeli tam nahoru a na tohle si nenašli čas, protože museli skládat filety do bedýnek nebo chlastat:-))

Pondělí 4. června 2012 v 10:07® OBr
OBr

české jaro jsem nestihnul, tak alespoň to severské:

Tento příspěvek byl editován 4.6.2012 10:09:04 uživatelem OBr.
foto/diskuze/zahranici/2012/th-img49350.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img49351.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img49352.jpg
Pondělí 4. června 2012 v 9:56® OBr
OBr

Po dlouhé době návrat z krásného severského relaxu do domácí reality…Ale stálo to za to – Norsko, ostrov Vega.

Tento příspěvek byl editován 4.6.2012 09:57:03 uživatelem OBr.
foto/diskuze/zahranici/2012/th-img49346.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img49347.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img49348.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img49349.jpg
Sobota 2. června 2012 ve 14:49profil byl smazán

osprey> Smaž to Míro… neřeš to! Proto jsem to tam i napsal.. :-1

Sobota 2. června 2012 ve 13:26® osprey
osprey

Fishing Team Romeo> A ten úvod každého tvého příspěvku ti taky počmárali kluci? Kdybys chtěl, máš v tom spoustu fotek nepopsaných.

Prosím tě, domluv se s Davidem ohledně reklamy. Já mažu z hloubi duše nerad a většinou jen vulgarity a útoky na návštěvníky serveru. Tohle tu trpím jen kvůli tomu, že jsi pro chytej psal články apod.

Sobota 2. června 2012 ve 12:00profil byl smazán

Fishing Team Romeo (CZ) & Ebro PRSpinning (ESP) Pesca de lirio/tallam Blue fish fishing Lov blue fishí. La delta Ebro (mayo 2012) Omlouvám se, bohužel už mi kluci fotky takto počmárali kvůli novému videu. O reklamu nejde!! Pokud to vadí, smažte to! Já fakt originály nemám..

foto/diskuze/zahranici/2012/th-img49279.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img49280.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img49281.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img49282.jpg
Středa 30. května 2012 ve 22:23® osprey
osprey

Fishing Team Romeo> V pohodě, víš, že já tyhle věci nehrotím. Pokud jde o chování ryb – ono stačí, aby se jinak míchala voda v moři.

Úterý 29. května 2012 v 9:47profil byl smazán

osprey> Já vím Míro… říkal jsi mi to snad 100×. I Adrian když jsme o tom mluvili včera si to uvědomil. Nebudu to nijak omlouvat,ale jak vidíš z fotky, jsme v malém člunu. Jednak tak ani žádný kbelík nebyl (nepatří do vybavení člunů)a pak, v takovém člunu ani nemůžeš lít vodu do člunu a odšpuntovat odsávání na otevřeném moři. Jinak se omlouvám, ale popletl jsem si fotky. Tento tuńák měl 42kg..toho přes 50kg fotky dodám.. Nevíme co se děje, nebo proč, ale normálně tuňáci najíždějí i do hloubky 30m.Jestli je to kvůli více prohřáté vodě a většímu výskytu hejn sardinek, nevíme. Ale letos i ryby tak nějak divně berou. nepočítám sumce, na ty se snad i letos „vybodnu“.Policia local už buzeruje i z člunu rybáře, prostě nekompromisně sumce snad úplně chtějí vyhladit. A pochopitelně flastrují… Romeo

Pondělí 28. května 2012 v 18:59® osprey
osprey

Fishing Team Romeo> Polej oba. Být mokrý při focení s rybou je dneska in a té krve je tam fakt moc.

Já vím, že dostat takovouhle rybu do lodě není sranda, ale fotka plná krve prostě nevypadá pěkně. Prostě tu rybu příště opláchni – je to lepší prezentace rybáře, firmy a vůbec se na to člověk koukne s větší radostí.

A dej sem příště zase něco, tohle je krásný fiš.

Pondělí 28. května 2012 ve 14:56® Scanix
Scanix

osprey> treba meli jen cervenej a trosku v kyblu zbylo, beztak je to ryba ke konzumu, jen lehce naturalisticke, zrejme gaf zanechal svuj otisk ;-)

Pondělí 28. května 2012 ve 13:21profil byl smazán

osprey> Komu?? Adrianovi, nebo tomu tuňákovi? :-)) Nebo oboum?! To zase bude kritiky, to se pobavíme!! 9-) P.S. Primalex tu nemají!! :-)) )))

Tento příspěvek byl editován 28.5.2012 13:23:27 uživatelem .
Pondělí 28. května 2012 ve 13:13® osprey
osprey

Fishing Team Romeo> Šmarjá, chlape, sežeň si někde kyblík od Primalexu a polej mu před focením tu hlavu:-))

Pondělí 28. května 2012 ve 12:47profil byl smazán

Extrem spinning: tuňák obecný 54kg (ragalú blanco 8,5cm)

foto/diskuze/zahranici/2012/th-img49179.jpgfoto/diskuze/zahranici/2012/th-img49180.jpg
Pátek 25. května 2012 ve 13:12® osprey
osprey

68richard> Zdravím a děkuji za důvěru vkládanou v mou osobu.

V té roli porybného si dávej pozor, někteří lidičkové jsou pěkní magoři (taky jsem to chvilku dělal). Hlavně se nenech vytočit k tomu, abys překročil své pravomoci.

Pátek 25. května 2012 v 10:47® 68richard

velice si vážím Vaších odpovědí.Co se týče psa ta to mám za úkol manika ta už chodí na očkování a dělaá euro pas atd.. podívám se na ty odkazy.ješte jednou děkuji pokud by jste se nezlobil Barr asi bych vás ještě jednou kontaktoval až to prostuduji. Osprey tebe zdarvý dlouho jsem tu nebyl. jak se ti daří?nepracuješ na nějakém novém DVD zima byla dlouhá a já jsem zkouknul vše od edice chytej.Na tvé dvd jsem ted koukal nedávno musel jsem si opět osvěžit feeder jsou to nezkutečně užitečné informace:můj otec letost začal chyta prvně na feeder a je velice spokojený dal jsem mu filmy a by se na ně podíval že mu tam odpovíš na vše co ho momnetálně trápí ohledně feedru a nemůže si tě vynachválit. Musím se ti pochlubyt už jsem se nemohl dívat na to co se děje na Berounce a na vodách okolo Plzně tak jsem si udělal rybářskou stráž.doufám že se mi podaří trošku leliminovat pytláky a usměrnit ´´rádoby rybáře´´ který nám rybářum dělají ostudu.

Čtvrtek 24. května 2012 ve 23:10® Barr

68richard> pozor s tím psem,chce se to informovat na podmínky,není to jednoduché a i v Norsku se musí chodit se psem na kontroly.Cestovek co nabízejí rybářské pobyty v Norsku je spousta,stačí si dát heslo rybolov Norsko a objeví se mnoho možností.Také se dá jet s cizí cestovkou nebo se obrátit přímo na kempy,majitele chat,domů.Je nutné přihlédnout k lodím,co si mohu na moři dovolit.S tím psem, ale i s

.............sma­záno – nevyžádaná reklama

Tento příspěvek byl editován 2.6.2012 16:38:56 administrátorem HaDová.
Důvod editace: Příspěvek neobsahoval relevantní obsah.
Čtvrtek 24. května 2012 ve 22:45® osprey
osprey

68richard> Koukni se třeba sem. Jel jsem s touhle cestovkou dvakrát (i když ne do Norska) a byl jsem spokojen.

http://www.rybolov.com/zeme.php?…

Čtvrtek 24. května 2012 v 8:30® 68richard

Dobrý den všem rybářům Měl bych na Vás prosbu.Letošní rok jsme se rozhodly s rodinou a pár přáteli vyrazit do norska.Původní plán byl jet v září 3 až 15 září do Trndheimu kde jsme meli vše domluvené ale ta padlo.Nikdy jsem nebyly chytat v Norsku ale jsem schopný definovat způsob lovu.Jednalo by se spíše o přívlač než pilkrování(ale pilkrování bychom si chtěli také zkusit) někde u pobřeží ve fjordech.Cesta by neměla být delší než 2000km(máme sebou psa)ubytování bychom si představovaly nějakou chatu pro cca 5 osob + pes +lod+mrazáky a takové to běžné vybvení.můžete mi doporučit nějaké lokolity.datum výptavy by byl 3 až 15 září prosím vemte v potaz ten to termín a pokuste se mi navrhnout nějakou oblast kde budou např(najíždět velké makrely tresky atd.. abych také nezapoměl jede s námi moje maminka která není rybářka proto bychom chtěli nejakou oblast kde bude pěkná příroda na procházky a výlety (kdy by rostli houby tak by to nebylo také na škodu.Budu rád za každý příspěvek a nebo jen odkaz ,radu ,která by nám pomohla.odpovědi mi můžete zasílat také na email at to na adresu 68richard@seznam.cz

Pondělí 21. května 2012 ve 20:42® ondrulin

Sháníme část posádky na rybolov do Norska-Skutvik.Máme volná 4 místa, dopravu na místo, ubytování, lodě vše zajištěno.výpravu podnikáme již po 8. Chata hned u vody. Pobyt na místě 14–21.9.2012. Doprava Ford Transit. Další info 724201690 , belohoubek@seznam.cz

Pondělí 21. května 2012 v 8:06® dynafit

Norsko Bakkan Wahl volné místo Volné místo na Bakkan v termínu od 29.5.- 7.6.2012 tj příští neděle ze Semil, možno nabrat cestou (LBC, JBC..) Zajistíme i parkování v Semilech-garáž. onemocněl nám kolega. Jedná se o chatu Arild u Bena Máme objednány dvě lodě. Jedeme do Norska už 15× auto Opel Vivaro 6 míst jedeme ve čtyřech + Jetbox další info:pp@outdoordistribution.cz tel: 602410702 zdr­aví polda

Sobota 21. dubna 2012 v 9:28® satan666
satan666

cau lidi.tak s temi Poppy na more sem pochodil…mam radost jak malej kluk. lidi nebyl jste nekdo na Kapverdskych Ostrovech za rybami..budu tam skoro 3 tydny na prelomu cervna a cervence.placene rybareni mam zajistene…me dotazy smeruji k tomu…soukrome budu rybarit po CELEM OSTROVE-tak sem se chtel zeptat,jestli by ste nekdo dokazal poradit nejaka DOBRA MISTA K LOVU PRIVLACI,ci SURFOVEMU CHYTANI..jde mi treba jen o to,abych se mel ceho chytit"ZACHYTNY BOD"jestli mi rozumite..?!za kazde rady,tipy,bych vam byl MOC A MOC VDECNY!!! s pozdravem Satan

Pátek 20. dubna 2012 ve 20:57® osprey
osprey

Karel-SM> Ono je to těžké. Nevěřím, že se ti tu ozve někdo, kdo už tam byl. Ale chytat ryby není zas tak komplikovaná činnost.

Vzal bych teleskopy s kratším dělením kolem 3 m (s tím se dá chytat plavaná, položená i vláčet) a nějaký slušnější naviják na střední přívlač.

Dokonce i pouhé kolečko vlasce plus pár háčků a olůvek by mohlo na spoustě míst stačit.

Čtvrtek 19. dubna 2012 ve 20:54@ Karel-SM

Zdravím, mám s rybařením nulové zkušenosti a hledám radu. V létě se chystáme ve 4členné skupině na 6 týdnů do Izraele. Rádi bychom trochu času zabili pokusem o rybaření v Eilatu, Kinneretu a středozemním moři. Nevím, čím tuto skupinku vybavit. Jde mne zejména o malou váhu, velikost a nízkou pořizovací cenu. Chceme to pojmout skutečně jen jako odpočinkovou činnost a nejde nám o nekompromisní úspěšnost lovu. Díky Karel

Sobota 14. dubna 2012 ve 20:03® satan666
satan666

hering> zdravim.pravdu mas.az jak si to napsal me to trklo…31.cervna"he­he".jako predstava je to ale pekna!

Pátek 13. dubna 2012 v 8:48® chosebaits
chosebaits

hering>:-D