Chytej.cz

Začínáme rybařit

V diskuzi je 2.744 příspěvků, z toho 2744 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Pátek 3. února 2006 ve 23:23® BoBo-Falknow
BoBo-Falknow

alcakv: Na Pupáka nedej, když vidí ženskou je ochoten se klidně přestěhovat, aby byl poblíž ;-) Pokud chceš ukázat muškařinu (později klidně i sbírku mušek), neváhej mne kontaktovat, jsem ze Sokolova :-)) Jinak vláčka je také má oblíbená displína.

Pátek 3. února 2006 v 16:29® pif
pif

mejny:u toho krmítka je důležitý,udělat zprávnou konzistenci.někdo to krmení dělá hustý a při vytáhování krmítka z vody mu tam to krmení pořád drží.to je špatný,to krmení se ti musí ve vodě rozpadnout,jinak to ztrácí funkčnost.

Pátek 3. února 2006 v 15:38® TomášN
TomášN

pupak> no to jooo,sám se mám zdaleka ještě co učit :-D

Pátek 3. února 2006 v 11:06® Oťas

První krok mám za s sebou – zkoušky. Zdravím všechny ostatní nováčky, ale i ty už letité. Jsem z Liberce ale ne rodák, pro úvod bych rád od zkušených dostal radu a tipy na revíry. Chci chodit s klukem (6let) a vybavit se na feedr a v létě pak na přívlač. Díky za tipy. Zatím nechci žádné trofeje ale proniknout a získat zkušenosti.

Pátek 3. února 2006 v 10:48® pupak

TomášN> tak se toho chop sez z Lokte to kousek od Varu.-)))

Pátek 3. února 2006 v 10:22® HaD
HaD

Mejny> Do krmítka můžeš použít různé směsi, tzn. i tu na plavanou. Jde o to, aby rybám chutnala a přilákala je k tvé nástraze. Pak naleznou tvojí nástrahu a k úlovku je už hodně blízko.

Pátek 3. února 2006 v 10:08® TomášN
TomášN

pupak:to ovšem záleží na věku dotazované.Jsou lidé kteří by brali společné učení..... :-)

Pátek 3. února 2006 v 8:46® pupak

Alcakv> Vokoli Varu je dost muskaru kteri by radi pomohli mozna ze se sami nabidnou:-)) )

Pátek 3. února 2006 v 7:54® Alcakv
Alcakv

pupak: když mě to muškaření vůbec neláká, asi by mě nebavilo postávat a mrskat někde prutem jako,když jsem v cirkuse a drezíruju lvy…přijde mi to takový srandovní a nezáživný,ale bez urážky. Nějak jsem to vůbec nepochopila jak tou „šňůrou“ házet,kam a hlavně v okolí není nikdo kdo by to ukázal. Mě vláčení hodně baví,ale třeba mě muškaření někdy chytne, nezavrhuji to :o))

Čtvrtek 2. února 2006 ve 23:28® Mejny

Zdravím, tak já bych měl dotaz. Chtěl bych se zeptat jestli při položené s krmítkem, můžu to krmítko nacpávat návnadama určenýma pro plavanou.Napadlo mě, jestli to není nutný nějak upravit nebo tak něco.Zatím jsem jen párkrát chytal s jedním starším rybářem, kterej tam dával jen obyčejnej šrot a pochopil jsem,že to není asi to pravý ořechový. Chystám se na svoji první sezónu, tak bych chtěl nasbírat co nejvíc informací.Díky

Čtvrtek 2. února 2006 v 17:15® HaD
HaD

pupak> :-))

Čtvrtek 2. února 2006 v 16:40® pupak

Alcakv> a nechces zacit i s musakem ? Vlackarska sezona je na pstruhovce kratka a brodiva sprinterka tu chybi:-)) ))

Čtvrtek 2. února 2006 ve 13:43® Alcakv
Alcakv

No úplný začátečník nejsem, rybařím rok-přívlačí -jen pstruhovka,ale stejně se pořád považuji za začátečníka. Moc se těšim na otevření pstruhovky .........

Středa 1. února 2006 v 18:29® HaD
HaD

Vítejte v nové diskuzi pro začátečníky. Nebojte se zeptat, určitě Vám nějaký šikovný kolega poradí!

novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1