Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Čtvrtek 26. května 2016 v 18:48® Mladý Rybář
Mladý Rybář
Datum lovu: 26.5.2016 | Revír: VLTAVA 7 | Způsob lovu: Přívlač

Ahoj,

dnes jsme s kolegou Klobásou po noční směně vyrazili k ( těžké ) vodě … světové značky Daiwa, Illex, Kaitech byli k ničemu … od mikro nástrah po větší bez kontaktu s rybou … ( woblery taky nic ) zachránila to nymfa, kterou sebral 20cm velký okoun přijel pozdravit ke břehu a zase plaval zpět.

čistá NULA, ale bylo hezky

:)

Tento příspěvek byl editován 26.5.2016 18:49:30 uživatelem Mladý Rybář.
foto/diskuze/z_lovu/2016/th-img119579.png
(0) (5) Komentáře k příspěvku: (6)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Pondělí 6. června 2016 v 19:17

    Klobasa: jepice> Jeli jsme jen na tři hoďky, protože kolega by se rád vyspinkal na noční směnu. Ty ryby tam někde jsou, ale musí se umět najít a chytit. Tloušti i oukleje sbíraj, ale z okouna já mám osobně vždycky největší radost. Jinak tam mám za tři výlety vytipovaný dvě velmi mazaný slušný zubatky, ale asi budou mít plný pupky pulců a potěru a do zrádných gum, wobů či plechů se jim moc chtít kousat nebude:-)Muška a večerní nebo ranní sběr tam bude top, brouci, nymfy, žáby, myši, raci by mohla být dobrá zbraň.

  • Čtvrtek 2. června 2016 v 16:36

    loobz: Toho okouna jsem tam minule chytil taky! To měl ještě 19.5cm.

  • Neděle 29. května 2016 ve 20:53

    Mladý Rybář: Urcite neznaji vsechny illex gumy… je to tezka voda

  • Pátek 27. května 2016 v 8:21

    jepice-zruseno: Chytitryby se tam dají, ale nesmíš tam házet Illexy, na týhle vodě je znají… Já tam posledně chytil několik minipotočáků a okouna na Vojáčkovku a sivena na gumu z aliexpresu.

  • Pátek 27. května 2016 v 7:49

    Dany73: Jsou vody, kde je obecně chytání na umělé nástrahy velmi těžké. A přitom ryby tam jsou.

  • Čtvrtek 26. května 2016 ve 21:23

    Siven Polní: Ta „Sedmička“ je fakt nějaká divná…

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.