Chytej.cz

Příspěvek v diskuzi "Z lovu"

Pondělí 17. listopadu 2014 ve 22:32® Deaf
Datum lovu: 15.11. | Revír: Berounka | Způsob lovu: Přívlač

Tak se připojím ke kolegovi Klobásovi a šoupnu sem několik dojmů a pár obrázků z naší společné sobotní výpravy…já totiž čas fotit měl… :-) Bohužel pro mě jsem neměl tolik úlovků jako moji kolegové, ale zase když záběr byl stálo to, alespoň z mého pohledu,za to… Po příchodu k vodě jsme vymysleli ,,Jak na ně..,, a začalo se chytat. Kluci zkoušeli se smáčky vydráždit nějaké pruhované krasavce a vcelku se jim to dařilo. Já jelikož prut na smáčkování zatím nevlastním jsem měl smůlu, protože tahat smáčky na 1–2 gramové hlavičce prutem s odhozovkou 7–22g jaksi nejde.. Vlastně jde, ale neměl jsem šanci poznat kdy správně zaseknout..né že bych záběr neměl, těch bylo a dost -jenže bohužel do prázdna. Nezbylo tedy nic jiného než přezbrojit a nasadit o něco těžší kalibr, no a záběru bylo podstatně méně, ale od větších ryb…

foto/diskuze/z_lovu/2014/th-img110629.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img110630.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img110631.jpgfoto/diskuze/z_lovu/2014/th-img110632.jpg
(0) (12) Komentáře k příspěvku: (13)Přidat komentář
Komentáře mohou přidávat pouze registrovaní a přihlášení uživatelé.
  • Středa 19. listopadu 2014 v 9:26

    Klobasa: Skwor> Lukáši, z fotky je hovno poznat, to musíš uznat sám. A v centru nejmenovaného města jsi sem psát nemusel, protože tím jsi to propálil TY. Byli tam jiní nelidé, než my. Na jezu tři masařky dostali na rybičku údajně už třetí štiku za minulý týden, viděl jsem na vlastní oči (tahle měla 75cm.) Pováleli ji v písku a strčili do vezírku. Jak skončili ty předchozí si jistě domyslíš:-(

  • Úterý 18. listopadu 2014 ve 22:45

    Mysak1: Já to nemyslel nijak zle, čistě teoreticky: dejme tomu,že tento příspěvek vidělo 10tis. návštěvníků z celé cz. Berounka je dostupná pro 10% z nich tj 1000 ,konkrétní místo pozná polovina tj 500. Tipl bych ,že 300 z nich už na tomto lovilo a zná i lepší fleky,takže nám zbývá 200. Minimálně další polovinu tyto „standartní“ ryby nezvednou z gauče ,to máme 100 ,z nichž polovina tady „neumí“ ,máme 50 a z těch se zase půlka netrefí do nálady rybek ,počasí, nástrah atd. Takže jsme na nějakých 25ti a pokud z nich budou 2–3 hovada a ne rybáři tak to řeka určo dá. A to si myslím, že jsem hódně přeháněl. Jo jak tu píše David,být to trofejní kusy tak bych strach měl. Takhle si tu mr.klobása s deafem tu svou parmu ještě povodí.

  • Úterý 18. listopadu 2014 ve 22:17

    Deaf: skwor- Naprosto souhlasím s Davidem a Mysakem…žádnou extra vědu bych z toho taky nedělal. Malý candáti a okouni jsou skoro všude, jen jich je někde více a jinde méně…a o parmách se ví i na jihu Čech, že Davide :-) Samozřejmě pro revír,který je pod silným ryb. tlakem a jsou tam denní nájezdy masa chtivých lovců-záměrně neříkám rybářů(sám dobře víš jak to někdy u vody vypadá).. tak by to asi nebylo to pravé ořechové, udávat popis fleku, č. revíru atd.. A co se týká zveřejňování míst.. jak se říká kdo hledá najde.. Stačí se podívat na profil a kam asi jezdíme-dle místa bydliště ..a je vymalováno.. Navíc myslím že když napíšu do revíru :Berounka znamená to dost široký rozsah míst(z pohledu místa bydliště) kam můžu jet chytat.. Samozřejmě místa a revírů znalý jako např. ty, okamžitě ví vo co gou :-),i kdybych napsal do revíru jenom ,,řeka" Nemyslím tedy že by se po tomhle příspěvku do diskuze v dohledné době konaly nájezdy ,,masařek" na Berounku…teda alespoň doufám :-) Zdar a ať koušou…

  • Úterý 18. listopadu 2014 ve 21:36

    HaD: Myslím že přehnaný pesimismus není na místě.

  • Úterý 18. listopadu 2014 ve 20:57

    skwor: David H.: Představuješ si tu řeku hezky, ale nereálně :) Ale to je jedno, tohle zveřejňování míst se do budoucna může hodně nevyplatit…

  • Úterý 18. listopadu 2014 ve 20:55

    HaD: Parmy jsou myslím na Berounce víceméně všude. Jen je málokdo umí chytit. A jedna utečená parma Lukáši opravdu žádné nájezdy neudělá…

  • Úterý 18. listopadu 2014 ve 20:22

    skwor: Jasně, tak si pěkně všichni řekneme, kde jsou parmy. A ideálně flek, co je v centru města a krásně dostupný. A i na těch candátcích dokáží někteří nadělat dost škody…

  • Úterý 18. listopadu 2014 ve 12:06

    HaD: Asi bych to taky neviděl nijak tragicky a nikterak mne to tam netáhne. Jo kdyby to byly céčka 70–80 a okouni 35–40 v solidním množství, tak možná…

  • Úterý 18. listopadu 2014 v 11:45

    skwor: Mysak1: Radši bez komentáře…

  • Úterý 18. listopadu 2014 v 11:29

    Mysak1: skwor- kolego to už je trochu paranoidní ne? Fakt jsem zjistil ,že na Berounce jdou candátí mimča a okyši kolem 30ti. Musím tam o víkendu zajet (v týdnu to asi nevýjde,mám to přes 200km). Klucííí neblbněte,takové ryby jsou v každé řece, kvůli tomu se tam zástupy nepohrnou. :-)

  • Úterý 18. listopadu 2014 v 11:10

    skwor: Uvádět revíry, dávat fotky, ze kterých je poznat flek… Kluci, takhle těm vodám fakt nepomáháte :-(

  • Pondělí 17. listopadu 2014 ve 23:27

    Deaf: Klobása-ani nevíš jak mě to štvalo že mi utekla, ale co naplat to se stává.. PS: Zítra se možná cestou z práce stavím ve Hřebči…dal bych vědět.

  • Pondělí 17. listopadu 2014 ve 23:11

    Klobasa: Co dodat? Krása a škoda té parmy, byla pěkná a bojovná, alespoň na první pohled.

Zobrazit další příspěvky z diskuze „Z lovu.